תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 112
    הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    תפוח בדבש או תפוח בחוטי תיל, הרכב המתאבקים המלא של סמקדאון נגד רו 2008 נחשף:

כן זה אותה תקופה בשנה שבה אנחנו (או יותר נכון IGN), מקבלים את רשימת המתאבקים המלאה שתופיע במשחק ההאבקות הפופולארי סמקדאון נגד רו 2008, המשחק צפוי לצאת לחנויות בחודש נובמבר הקרוב ובדומה לשנים האחרונות החליטו לפנק אותנו באתר IGN בפינת "מתאבק היום", רבים מכם כבר מכירים את הפינה משנים קודמות אבל לטובת אלו מכם שמצטרפים לסקירה השנה הנה הסבר קצר, פינת מתאבק היום היא פינה שמופיעה כל יום באתר IGN (למעט סופי שבוע), שבה נחשף מתאבק אחד מהמשחק, אנחנו מקבלים למעשה את סרט הכניסה של המתאבק בנוסף לסרטונים שלו נלחם.

בסוף כל שבוע אני מביא לכם את הסקירה שלי שתציג ניתוח מעמיק לגבי הפרטים שהוצגו בפינת מתאבק היום באתר IGN, בנוסף לביוגרפיה קצרה לכל מתאבק שיופיע בה.

הלינק להרכב המתאבקים המלא כפי שנחשף באתר IGN:

http://ps3.ign.com/articles/817/817443p1.html

הרכב המתאבקים שנחשף במלואו באתר IGN, מציג רשימת מתאבקים צפויה למדי בלי הפתעות מיוחדות (אם כבר הפתעות לרעה...), הרכב המתאבקים השנה הוא מצומצם ביותר לעומת שנים קודמות רק 43 מתאבקים פעילים (כולל דיוואס), עם תוספת של 7 אגדות (ביחד 50), לעומת כמעט 70 מתאבקים בשנה שעברה, קיצוץ דיי דרמטי שאני מקווה שיהיה לו הסבר בהמשך, המשחק ממשיך לסבול מבעית ההרכבים הלא מעודכנים שנה נוספת, הרכב המתאבקים שהיה נקבע בדרך כלל בתקופת הקיץ עד להכנסת פס הקול למשחק בשנת 2004 , נקבע כעת בתקופת WRESTLEMANIA, שזה למעשה 7 חודשים לפני שהמשחק משווק לחנויות, בניגוד למשחקי ספורט אחרים שבהם ניתן להעביר שחקנים מקבוצה לקבוצה, חלק מהמתאבקים לא מופיעים בכלל במשחק וגם כאלה שכן מופיעים לא ניתנים לעריכה (לדוגמא לא פעם קורה שמתאבק משנה גימיק\תלבושת והשחקן "תקוע" עם הדמות הישנה שלו).

לדוגמא השנה, מתאבקים כמו קודי רודס וביג דאדי וי לא מופיעים במשחק ולעומת זאת מתאבקים שפוטרו לאחרונה יופיעו במשחק, זה בהחלט משהו שאפשר לפתור בעזרת הורדת תכנים משירותי הרשת של הפלייסטיישן 3 והאקס בוקס 360.

הרכב המתאבקים של התוכנית RAW, מראה לנו את הכוכבים הבולטים כמו ג'ון סינה (הפנים של עולם ההאבקות כיום...), טריפל אייץ', רנדי אורטון, המלך בוקר (ככל הנראה בלי שארמל), ועוד.

שמות בולטים שחסרים הם שלטון בנג'מין שלראשונה לא מופיע בסדרת משחקי סמקדאון מאז הצטרף ל-WWE, מדובר בהפתעה גדולה בעיני מאחר ושלטון ידוע בהיותו הגיימר של עולם ההאבקות (שלטון זכה בטורנירי הסמקדאון שנערכים לפני WRESTLEMANIA במשך ארבע שנים ברציפות), שמות נוספים שחסרים הם קודי רודס בנו של מתאבק העבר האגדי דאסטי (שמשום מה חסר ברשימת האגדות), בנוסף חביבי הקהל פול לונדון ובריאן קנדריק לא מופיעים גם השנה.

הרכב המתאבקים של התוכנית SMACKDOWN, מציג אף הוא את הכוכבים הבולטים כמו הקברן, אדג', ריי מיסטריו ועוד.

בניגוד להרכב המתאבקים של התוכנית RAW, כאן אין חסרונות בולטים (כולנו יכולים להסתדר בלי "הורנסווגל").

הרכב המתאבקים של תוכנית האקסטרים של ה-WWE הלוא היא ECW, מציג הפתעה בולטת בדמות הכללתו של סאבו שפוטר מהחברה לפני מספר חודשים, לעומת זאת רוב ואן דם שעזב את החברה לאחר סיום חוזהו לא מופיע במשחק בצורה שאותי מפתיעה בעקבות הכללתו של סאבו (לפי הדיווחים ואן דם סיים את קשריו עם החברה ביחסים טובים שהיו אמורים לאפשר את שיתופו במשחק), בין השמות שנחשפו ניתן לראות כמה מתאבקים מ-ECW המקורית או כמו שקוראים לזה ב-WWE, "ECW ORIGINALS", שמות כמו סאנדמן וטומי דרימר היו ללא ספק עמוד השדרה של הארגון המחתרתי מפילדלפיה, לעומת זאת בולס מאהוני לא מופיע במשחק ובעיני זה משונה.

חביב הקהל CM PUNK יעשה את הבכורה שלו במשחק השנה ביחד עם מתאבקים כמו מרקוס קור וואן (מונטי בראון), ג'ון מוריסון אומנם לא יופיע בשמו המחודש אבל ניתן יהיה לראות אותו בתור ג'וני נייטרו הישן והטוב.

בניגוד לשנים הקודמות נחשפה גם רשימת האגדות במקביל לרשימת המתאבקים ה"רגילים", רשימת האגדות קוצצה כמעט בחצי לעומת השנה שעברה, אבל עדיין ניתן לראות שמות חדשים כמו טרי פאנק (אגדת ההארדקור של ECW), וריק רוד ז"ל וכמובן את סטיב אוסטין, ברט הארט והרוק.

מעניין לראות שבגרסת ה-PSP של המשחק (הפלייסטיישן הנייד), מופיעות 3 אגדות שלא מופיעות בגרסאות אחרות, השאלה הגדולה אם מדובר במקרה חוזר של פרשת ג'ייק רוברטס מהמשחק לפני שנתיים (הופיע "בלעדית" בגרסת הפלייסטיישן הנייד אבל היה ניתן להעביר אותו לגרסת הפלייסטיישן 2 בעזרת קנייה של שתי הגרסאות).

הלינק לרשימת המתאבקים לגרסת ה-PSP:

http://psp.ign.com/articles/817/817447p1.html

גרסה נוספת שזכתה למתאבק בלעדי היא גרסת הנינטנדו DS (נינטנדו נייד), בדמותו של הארדקור הולי, לעומת זאת הרכב המתאבקים בה שונה משמעותית משאר הגרסאות ומכיל רק 21 מתאבקים.

הלינק לרשימת המתאבקים לגרסת הנינטנדו DS:

http://ds.ign.com/articles/817/817448p1.html

כמו כן יופיעו במשחק מספר דמויות שייטלו חלק ככל הנראה במצב העונה של המשחק אבל לשחקן לא תהיה אפשרות לשחק איתם, הדמויות כוללות את הבוס של החברה, וינס מקמהון ואת צמד ילדיו שיין וסטפני, בנוסף ניתן יהיה לראות גם את ארמנדו אלחנדרו אססססססססססטרדה.

פינת מתאבקי השבוע אמורה להופיע בסוף כל שבוע, ביחד עם ניתוחים שלי לגבי הדמויות ומנוע המשחק, אם אתם לא יכולים להתאפק (אני יודע שרבים מכם לא יכולים), תוכלו להיכנס לאתר IGN ולראות בכל יום את המתאבק שנחשף.

תודה רבה על הקריאה, ושנה טובה לכולם

אורן נתן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    תודה רבה על המידע. אבל לא הבנתי הסגל נסגר או שצפויים להופיע עוד מתאבקים?

וככה זה כול שנה. הם מפיצים את המשחק אם סגל לא מעודכן.

במשחק של 2006 היית יכול לראות את כריסטיאן שעבר לטי אנ אי את ג'ריקו את סטיבי ריצ'רדס שעכשיו באי סי דאבליו וכו' ומתאבקים שהיו אז פעילים כמו אמ אנ אם בובי לאשלי מארק הנרי ועוד הופיעו ב-2007. אבל ממש מעצבן שלונדון וקנדריק לא מופיעים זה כבר 2 משחקים. ב-2006 לונדון היה לבד בתור אלוף משקל קל. וגם את בנג'מין שהופיע בשני המשחקים הקודמים ופתאום הושמט בלי שום סיבה.

במקום זאות נוכל לשחק אם קריים טיים חחח ואם קלי קלי מעניין מה יהייה הפינישר שלה..אשלי גם במשחק חבל שויקטוריה לא ובת' פיניקס יהייה כיף לשחק איתן

מה שבאמת משמח שהם החליטו סוף סוף ליצור את השופטים האמיתיים של ה-wwe במקום הדמות שהייתה קודם שהייתה מופיעה במדים שונים בכול בראנד חחחח טוב שהם נזכרו באסטרדה אחרי שנה.
    עכשיו כבר הוא לא יוסיף כלום למשחק רק יעצבן שכול פעם נצטרך לשמוע אותו צועק

אני מקווה שמצבי העונה השתפרו ונראה עונה יותר מציאותית. אני מאוד אהבתי את מצב העונה של 2006.

כנראה שאין מה לעשות ככה זה.

הא והשאלה הכי חשובה. בנואה ישתתף במשחק בסוף? או שוינס הצליח להסיר אותו?
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    שלטון לא יהיה? למה?
    ולמה אדי לא יהיה ברשימת האגדות? טוב, בכל מקרה לא צריך 70 מתאבקים כי זה ברור שאף אחד לא יבחר מתאבקים כמו המקסיקולס או מיז או כאלה ובמשחקים קודמים היה סגל גדול גם עם דמויות שבכלל לא משחקים איתן. אז זה לא כזה נורא מצב הסגל.

אבל דמויות כמו שלטון וקנדריק ולונדון היו צריכים לשים |:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    בראש ובראשונה, תודה רבה על התגובות החמות,

לגבי מה שהעלתם אז ככה,

כריס בנואה לא יהיה במשחק,

לגבי ההרכב הוא אכן סופי לפי אתר IGN, בדרך כלל אין שינויים בשלב הזה, אולי שינוי אחד או שניים אבל לא שינוי דרמטי.

הבעיה בהרכב הלא מעודכן נעוצה בזה שהם סוגרים את ההרכב של המשחק כמעט 7 חודשים לפני שהוא יוצא הרי ברור שיהיו שינויים, זה פוגע במשחק ולדעתי אפילו פוגע בו קשות.

לגבי מצב העונה אין פרטים רבים לגבי העונה כרגע אבל אני מניח שיבואו פרטים בקרוב.

לגבי אדי גררו, הוא לא מופיע בגרסאות המשחק מלבד גרסת ה-PSP שם הוא מופיע, יתכן ומדובר בטריק דומה למה שהיה עם ג'ייק רוברטס במשחק מלפני שנתיים ואז יהיה ניתן לשחק איתו גם בפלייסטיין 2 אבל כרגע לפחות לא ידוע על אפשרות כזאת.
    שתף ב-Google+

איפה הארדכור הולי ?!
    הוא היה חלק חשוב כשהוא היה בECW
    וגם שלישיית הבנות של ECW לא מופיעה בהרכבה המלא רק קלי קלי שמה זה לא שאכפת לי אבל זה לא אופר בשביל שתי הבנות האחרות מסכנות..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    למה לא? קלי דווקא מופיעה.

וצפוי שהארדקור לא יופיע אחי כי הוא פצוע.

ואורן אתה צודק. זה המינוס שלהם הם סוגרים את הרוסטר מוקדם מידי. לא הבנתי למה לא לסגור אותו כמה שיותר מאוחר וככה להיות כמה שיותר מעודכנים...
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על החדשות אורן.
    אני אמוד מצפה לשמוע את הביקרות שלך למשחק העונה ולקבל עידכונים שבועיים על הנעשה במשחק.

למי שמתבאס מהסגל.
    תמיד אפשר ליצור דמויות, אז ככה שאין בעיה להוסיף עוד 20-30 מתאבקים שיצרתם לסגל.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.08.2007
    עיר
    ירושלים
    אני אקנה לPS2 ולDS...
    וגם.
    מי יהיו אלופי הזוגות???
    אין את מי לשים.
    דוס ודומינוס - אין.
    מאט וMVP- 100% לא יהיה.
    ג'וני וג'ואי מארקורי - מרקורי לא נמצא.
    אז את מי ישימו????!
    בטיסטה וריי מסטיריו!?
    קרדיט ענק לדימה על החתימה .
    ד''ש לדימה ארז והיאבקות.
    RKO RULEZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כן הא? זה רעיון טוב לאלו שאוהבים.

אני אף פעם לא יצרתי. לא אוהב את זה.

אבל מה שאהבתי שאורן רשם שהייה אפשר לעדכן תוכן משירותי הרשת של הפלייסטיישן והאקס בוקס.

חחח וואלה לא שמתי לב לזה אין באמת אלופי זוגות מסמאקדאון..מי יהיו האלופים?

יש להם 2 ברירות לעדכן לאמ וי פי ומאט שהם כרגע האלופים הוא לא לעשות אלופי זוגות חחחחח אין לי מושג במה הם יבחרו...אם יש להם שכל הם יעדכנו את המשחק.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    נשמע מעניין העידכונים שאפשר לעשות בPS3.
    אני בהחלט יקנה את הקונסולה ברגע שהמשחק ייצא וכנראה אני יקנה עותק לPSP שלי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    תודה רבה לכולם על התגובות,

לגבי הארדקור הולי, הוא יופיע במשחק בגרסת הנינטנדו DS.

לגבי ההורדות, תרשו לי להבהיר את עצמי שדבריי לא יצאו מהקשרם, אני אומר שקיימת אפשרות שיאפשרו להוריד עדכונים מהרשת, אבל נכון לעכשיו לא ידוע על דבר כזה.

לגבי הסיבה שבגללה הם סוגרים את ההרכב תקופה ארוכה לפני יציאת המשחק, ניתן לחלק למספר רבדים, הראשון והכי חשוב הוא שהם צריכים להקליט את הקולות של המתאבקים למצב העונה, הסיפורים בעונה קבועים מראש ולכן אם מקליטים למשל את אומגה למשחק ואחרי זה הוא מפוטר יש בעיה להוציא אותו מהסיפור.

הדבר השני הבעייתי זה שכנראה לוקח הרבה זמן ליצור מודל של מתאבק במשחק, אם תזכור שנה שעברה למשל בקטע של די אקס הספיקו רק לשים להם את המוזיקה והכניסה אבל לא נגעו בתלבושות שלהם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    רוסטר טוב אבל RVD מאוד יחסר

אני מאוד מקווה שיהיו עדכונים ל PS3 אם לא אז זה באמת SUCKS
    I think i can can i think that i think i can?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כן הא?

חחח ראיתי את הכניסה של ריי מיסטריו. הגראפיקה ברמה גבוהה אם נשחק את זה בקונסולות הדור הבא כמו פליסטיישן 3 וה-360. הוא, ובאטיסטה כנראה יהיה איתו באליפות הזוגות של ה-wwe

הם שיפרו קצת את הקהל הוא נראה יותר טוב אבל צפיתי ליותר מהם כי מדובר עכשי על קונסולות ברמה מאוד גבוהה.

לפי המעט שראיתי השליטה תהייה מעולה ותרגיש מאוד ריאלסטית שמשחקים.

חחח מה הפינישר של קלי קלי? כאפה חזקה לראש

מזכיר את הפינישר של קאלי מהמשחק של 2007
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    איזה ממוצע גבוה יש למיסטריו לעומת 2006..

ככה יראה מסך בחירת הדמות?

וסוף סוף הם עשו לו שני עיניים כחולות
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.04.2007
    מגניב ! יכול ליהיות שאני יקנה את הקונסולה ואת המשחק ! משחק אדיר !!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    אולי אני יזמין את המשחק מראש (די בטוח שזה יקרה) מחנות בח"ול ואז בימים הראשונים שזה יצא בארצות הברית זה יגיע אלי ולPS3 שלי
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006

קצת הגזימו הייתי אומר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.12.2006
    לגבי מסכי בחירת הדמויות, באתר IGN יש תמונה שלהם והם נראים פשוט מצוין (קשה להבדיל בין הדמויות במשחק לתמונה אמיתית שלהם),

לגבי הממוצעים, הם לא סופיים ועשויים להשתנות מאחר ומדובר בגרסת בטא.

שנה שעברה המשחק יצא כאן במקביל ואם אני לא טועה מספר ימים לפני יציאתו בעולם, לכן אני לא בטוח ששווה להזמין אותו מחוץ לארץ (למרות שאם מוציאים דיל טוב אז יש הבדל במחיר).

אני מבקש לא לדבר בנושאים שלי על דברים שקשורים לפריצות של הפלייסטיישן 3 או כל קונסולה אחרת.

תודה רבה לכולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי orenmj23
    אני מבקש לא לדבר בנושאים שלי על דברים שקשורים לפריצות של הפלייסטיישן 3 או כל קונסולה אחרת.

תודה רבה לכולם.
    ההודעה נמחקה.
    שתף ב-Google+

הרשמה