תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 35
    הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    שלום לויגיימס -
    חברי פורום, מנהלים וחברי צוות יקרים.

אני חושב שרבים מכם שמעתם כבר על המעבר של הגילדה "Zion Crusade" לשעבר לשם חדש שהוא כמובן "Genesis".

אך לאחר התזוזות האחרונות בפורום מצד חברי ההנהלה החלטנו גם אנחנו לצאת בתגובה.

שמי ניצן, ואני מנהל את אתר המשחקים Vgames.

...

הנקודה היא ש-Vgames הוא האתר הראשון בישראל שהרים את הכפפה, והרים גילדה רצינית ראשונה בישראל.
    אתר ויגיימס לא הרימה שום כפפה, כל מה שהם רצו היא לנסות להפעיל יותר צפיות באתר שלהם על מנת להכניס עוד כסף לכיס שלהם, ניצן בוא נודה בעובדה - הקהילה היחידה שאולי מזיזה לך את הקצה זאת קהילת CS בגלל שאתה מגיע ממנה ובנוסף היא מכניסה לך הרבה כסף.

הגילדה הישראלית נפתחה אומנם בחסות ויגיימס, משמע ויגיימס היו אמורים לסייע להתקדמות הגילדה.
    אך יוזמת פתיחת הגילדת באה מצד ברין, והוא עצמו פתח אותה - לכן אינני מבין, כיצד העובדה שהוא עבד בויגיימס באותה תקופה הופכת את הגילדה לגילדה של ויגיימס?
    אם המצב כך, ואורי (Billham, מנהל הגילדה Genesis) שפתח את הגילדה ועובד כרגע אצל אבא שלו, האם הגילדה שייכת לאבא שלו?
    כי מתוך חוזה שבו ויגיימס מצידם יצאו בהצעות להטבות - כדוגמאת תקציבים (מגוכחים למדי, מה שהיום כל צפלון בן 12 מקבל דמי כיס) או אכסון שרת ונטרילו ואתר (מה שניתן להשיג בכסף לסנדוויץ') - משתמע הדבר כי ויגיימס תובעים בעלות על המותג "Zion Crusade" כאשר אתר ויגיימס מצידו אינו תרם באופן משמעותי להתפתחות הגילדה, ומצידו כל שהוא נתן היה שרת ונטרילו.

כאשר הגילדה הישראלית התחילה לתת את ה"פוש" מצידה, ופתחה אתר ביוזמה עצמאית, ופיתחה אתר בעל מידע הפונה לקהל השחקנים בישראל, ויגיימס נכנסה פנימה ותבעה זכויות לעצמה, במסווה של משא ומתן.

תוך כדי ניהול המשא ומתן, ויגיימס התחילו להכניס עוד קהילות לתוך הונטרילו של אתר WOW.
    בנוסף התערבות אתר ויגיימס בגילדה הגיעה לרמה כזאת שנאלצנו לדחות ריידם ואירועים מתוכננים.

בואו נחזור שנייה להודעותיו של ניצן:
    אנו נשמח להוות במה, ולפתוח תת פורום לכל גילדה ישראלית קיימת ו/או חדשה
    היכן אותם תתי פורומים?
    בעבר הם היו קיימים לשני הגילדות, ZC וRUIN, אך הם נסגרו בגלל "חוסר פעילות". משמע ניצול משאביכם ללא הכנסה כספית כלשהי אליכם.
    הנהלת הגילדה ירקה דם בשביל לקבל את הפורומים חזרה, מה שלא קרה.

הנהלת הגילדה וחברי הגילדה גם יחד יצאו לא מרוצים מההצעות של ויגיימס, והחליטו בהחלטה משותפת להתנתק מהאתר.
    לאחר שהודענו זאת לניצן, הובהר לנו שיש לנו כיומיים להסיר כל קשר מהמותג "Zion Crusade" - וכך עשינו. עוד באותו יום בוצע הניתוק וכרגע אנו מעדיפים לא לחזור ולהסתבך עם האתר ויגיימס.

אנחנו שמחים להודיע שכיום הגילדה ממשיכה להתקדם, ובעוד רייד מוצלח הצלחנו להוריד היום בוס נוסף בקראזאן, מה שמותיר לנו רק את 2 הבוסים האחרונים מצידינו, ועוד צעד לקראת ה25 MEN RAIDS המתקרבים ובאים.

הגילדה עדיין ממשיכה להפעיל מצידה אתר : http://www.wow-genesis.up.co.il/
    כרגע האתר באופן זמני על מערכת חינמית, ומתוכננן מעבר בעתיד למערכת חדשה ואחסון + דומיין, הכל מכספם האישי של מנהלי הגילדה.
    אנחנו עובדים על גיוס עוד אנשים על מנת לפתוח קבוצה נוספת לקאראזאן, מפני שהגילדה כרגע עושה FARMING לכל הבוסים מלבד 3 הבוסים האופציונאליים של המבוך (נותר לנו רק עוד הילר אחד על מנת לפתוח קבוצה נוספת).

יש לנו גם פורום, קישור ניתן למצוא באתר.

וכולכם מוזמנים לבקר.

בנוסף, ארצה לפנות בתודה אישית לאורי, מנהל הגילדה.
    לברין, יוסי ויובל, הקצינים בגילדה.
    ולכל חברי הגילדה על ההשקעה הרבה בגילדה.

Alpha.
    נשבר הזין.

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    כבר הגענו למסקנה שהורד לא עובד(ראה ערך: RUIN) ועניינים כבר היו קרובים לאיחוד שחקני ישראל שהיה יוצר כוח שאין שני לו.
    אז במקום להניע קדימה את המטרה שבאמת התכנסנו לה - להביא גילדה ישראלית למצב ריידינג רציני - אנשים נכנסו למלחמות שווא עם ויגיימס בריצה אחרי מימון.
    זה נשמע לי כמו סיפור CS טיפוסי, אבל אז נזכרתי שפה זה WOW ולא CS, פה אנשים אמורים להבין שצריך ללכת אחרי מה שמצליח ועובד ולא איפה שיש איזה נותן חסות(שלא נדבר על זה שזה נותן חסות שאיכזב בעבר) שמדבר הרבה.
    אבל עזבו אנשים אם זה מה שאיכפת לכם ממנו טוב שלא הצטרפתם.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    לפי מה שידוע לי, רצינו להחזיר את תתי הפורום בכל מחיר, אך אתם וותירתם, הפסד שלכם. תראו כמה וי גיימס משקיעה עכשיו בגילדת ה-Horde, אם ניצן עשה טעויות פה ושם אז תמיד אפשר לתקן, כנראה שלא רציתם וחבל...
    אני לא מכיר את ה"סיפור המלא", אבל זה נראה קצת כפויי טובה מצדכם, אחרי שוי גיימס נתנו לכם כ"כ הרבה, בהרחבת המשחק הייתה מדבקה של וי גיימס בשיתוף הד-ארצי אשר קוראת לכל שחקני WoW להצטרף לגילדות הישראליות.

לדעתי הכל לטובה, טוב שכל זה קרה, עכשיו אנו פותחים גילדת Horde איכותית עם ביקוש רב, הפעם נבחר שרת טוב(אם לא הכי טוב) - Kazzak.

בהצלחה לכם, מקווים שתסיימו את Kara ונשמח לשמוע על התקדמותכם בריידים של 25 איש.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    אשדוד
    נכתב במקור על ידי ltzik
    לפי מה שידוע לי, רצינו להחזיר את תתי הפורום בכל מחיר, אך אתם וותירתם, הפסד שלכם. תראו כמה וי גיימס משקיעה עכשיו בגילדת ה-Horde, אם ניצן עשה טעויות פה ושם אז תמיד אפשר לתקן, כנראה שלא רציתם וחבל...
    אני לא מכיר את ה"סיפור המלא", אבל זה נראה קצת כפויי טובה מצדכם, אחרי שוי גיימס נתנו לכם כ"כ הרבה, בהרחבת המשחק הייתה מדבקה של וי גיימס בשיתוף הד-ארצי אשר קוראת לכל שחקני WoW להצטרף לגילדות הישראליות.

לדעתי הכל לטובה, טוב שכל זה קרה, עכשיו אנו פותחים גילדת Horde איכותית עם ביקוש רב, הפעם נבחר שרת טוב(אם לא הכי טוב) - Kazzak.

בהצלחה לכם, מקווים שתסיימו את Kara ונשמח לשמוע על התקדמותכם בריידים של 25 איש.
    איציק, עם כל הכבוד, הפז"מ שלך פה הוא מינימלי.
    תתי הפורום לא הוצעו לנו חזרה, למרות שאני אישית ביקשתי ושלחתי עשרות מיילים. נכנס מאוזן אחת, יוצא מהשנייה.
    בקשר לסיפור ה- "ויגיימס נתנו הרבה". ויגיימס נתנו הרבה לקהילה, כלומר - למשתמשי הפורום, נקודה. לא בלעדי לחברי הגילדה, אלא פומבי לכל מי שיש לו חשבון בויגיימס. הדבר היחיד שויגיימס כן נתנו לגילדה הוא שרת וונטרילו, שההוצאה הכספית על השרת הזה היא כל כך מינימלית שהארנק של אורי לא איבד ממשקלו אחרי שהוא קנה שרת משלנו.
    כן היתה מדבקה. אבל אם תחשבו טוב, הגילדה לא נפתחה לפני TBC, אז לא היה דיון או פורום או אתר או כל דבר אחר בלעדי לגילדה, אז המדבקה הפנתה את האנשים לפורום.

הניתוק קרה רק אחרי שגורמים בויגיימס רצו לקחת קרדיט על הישגים שהנהלת הגילדה וחברי הגילדה קרעו את התחת שלהם בשביל להגיע אליהם. תסלחו לי, אבל אני רואה אנשים שמשלמים כל חודש כדי לבנות משהו בלי שום עזרה, ולבנות אותו בצורה הכי טובה. לא שמעתי ולא ראיתי גילדה ישראלית שהשיגה את מה שאנחנו השגנו. בקרב השחקנים הישראלים, הגילדה ידועה. נכון, היא לא גילדה ברמה עולמית עדיין, אבל רוב הישראלים יודעים שיש גילדה ישראלית שעושה ריידים. הסיבה להכרה הזו היא ההשיגים שחברי הגילדה הגיעו אליהם אחרי חודשים של עבודה קשה. כשמנסים לקחת קרדיט על זה בלי שום עבודה, אלא רק מקלות בגלגלים לאורך כל הדרך, אותי זה מרתיח.

תסתכלו על זה מהצד - גורם כלשהו סיפק לגילדה כלשהי שרת ונטרילו. אותה גילדה התקדמה והפכה לחלוצה בתחום שלה (כן זה נשמע פלצני, אבל זו האמת). אנשים שומעים על ההתקדמות הזו יום אחרי יום, ועם כל שבוע שעובר, הגילדה מתנפחת. השאלה שלי היא האם השחקנים ששומעים על הגילדה מגיעים בגלל שרת הונטרילו, או בגלל ההתקדמות של הגילדה?

במקום לצ'פר את הגילדה כשהיתה התקדמות, נתקלנו בהודעות נוסח "הרייד לקראזן שמתוכנן ללאן פארטי, יהיה שמור רק לאנשים שעברו את שלב מוקדמות ה- PVP". מצד שני, אחרי שאנחנו עזבנו, הפורום נשאר בלי גילדה, אז פתאום הארנקים נשלפים, ותשלומי ה- Migration זורמים.

בקיצור, איך הולך הביטוי? "רק טיפש חוזר על אותה פעולה עם ציפייה לתוצאה שונה"

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    לפי מה שאני מבין, נעשו כמה טעויות בעבר גם בבחירת השרת וגם בהתנהלות מול הגילדות.
    אבל זה לא משנה עכשיו, אני לא מבין למה יש צורך לחזור ולדון בשאלות האלה שוב ושוב ושוב.

GENESSIS ממשיכה להיות גילדה, ושיהיה לה בהצלחה.

ואנחנו מצד שני יוצאים במהלך ופותחים גילדת הורד בשרת אחר... אני יודע שיש מוכנות אמיתית של VGAMES לעזור כמה שיותר להצלחה של הגילדה החדשה.

אז שיהיה בהצלחה לשתי הגילדות ולכל קהילת WOW

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    נכתב במקור על ידי Sitri
    לפי מה שאני מבין, נעשו כמה טעויות בעבר גם בבחירת השרת וגם בהתנהלות מול הגילדות.
    אבל זה לא משנה עכשיו, אני לא מבין למה יש צורך לחזור ולדון בשאלות האלה שוב ושוב ושוב.

GENESSIS ממשיכה להיות גילדה, ושיהיה לה בהצלחה.

ואנחנו מצד שני יוצאים במהלך ופותחים גילדת הורד בשרת אחר... אני יודע שיש מוכנות אמיתית של VGAMES לעזור כמה שיותר להצלחה של הגילדה החדשה.

אז שיהיה בהצלחה לשתי הגילדות ולכל קהילת WOW
    איזה יופי שמנהל הפורום החדש כנראה לא היה פעיל בפורום הזה בכלל לפני שנהיה מנהל.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי Brin
    איציק, עם כל הכבוד, הפז"מ שלך פה הוא מינימלי.
    תתי הפורום לא הוצעו לנו חזרה, למרות שאני אישית ביקשתי ושלחתי עשרות מיילים. נכנס מאוזן אחת, יוצא מהשנייה.
    בקשר לסיפור ה- "ויגיימס נתנו הרבה". ויגיימס נתנו הרבה לקהילה, כלומר - למשתמשי הפורום, נקודה. לא בלעדי לחברי הגילדה, אלא פומבי לכל מי שיש לו חשבון בויגיימס. הדבר היחיד שויגיימס כן נתנו לגילדה הוא שרת וונטרילו, שההוצאה הכספית על השרת הזה היא כל כך מינימלית שהארנק של אורי לא איבד ממשקלו אחרי שהוא קנה שרת משלנו.
    כן היתה מדבקה. אבל אם תחשבו טוב, הגילדה לא נפתחה לפני TBC, אז לא היה דיון או פורום או אתר או כל דבר אחר בלעדי לגילדה, אז המדבקה הפנתה את האנשים לפורום.

הניתוק קרה רק אחרי שגורמים בויגיימס רצו לקחת קרדיט על הישגים שהנהלת הגילדה וחברי הגילדה קרעו את התחת שלהם בשביל להגיע אליהם. תסלחו לי, אבל אני רואה אנשים שמשלמים כל חודש כדי לבנות משהו בלי שום עזרה, ולבנות אותו בצורה הכי טובה. לא שמעתי ולא ראיתי גילדה ישראלית שהשיגה את מה שאנחנו השגנו. בקרב השחקנים הישראלים, הגילדה ידועה. נכון, היא לא גילדה ברמה עולמית עדיין, אבל רוב הישראלים יודעים שיש גילדה ישראלית שעושה ריידים. הסיבה להכרה הזו היא ההשיגים שחברי הגילדה הגיעו אליהם אחרי חודשים של עבודה קשה. כשמנסים לקחת קרדיט על זה בלי שום עבודה, אלא רק מקלות בגלגלים לאורך כל הדרך, אותי זה מרתיח.

תסתכלו על זה מהצד - גורם כלשהו סיפק לגילדה כלשהי שרת ונטרילו. אותה גילדה התקדמה והפכה לחלוצה בתחום שלה (כן זה נשמע פלצני, אבל זו האמת). אנשים שומעים על ההתקדמות הזו יום אחרי יום, ועם כל שבוע שעובר, הגילדה מתנפחת. השאלה שלי היא האם השחקנים ששומעים על הגילדה מגיעים בגלל שרת הונטרילו, או בגלל ההתקדמות של הגילדה?

במקום לצ'פר את הגילדה כשהיתה התקדמות, נתקלנו בהודעות נוסח "הרייד לקראזן שמתוכנן ללאן פארטי, יהיה שמור רק לאנשים שעברו את שלב מוקדמות ה- PVP". מצד שני, אחרי שאנחנו עזבנו, הפורום נשאר בלי גילדה, אז פתאום הארנקים נשלפים, ותשלומי ה- Migration זורמים.

בקיצור, איך הולך הביטוי? "רק טיפש חוזר על אותה פעולה עם ציפייה לתוצאה שונה"

טוב אז להבדיל מכל שאר האנשים והמנהלים הפז"מ שלי פה הוא ממש לא מינימלי ואני הייתי פה ממש מתחילת פעילות הקהילות.
    צר לי להגיד אמרתי לך, כשאני התחננתי במשך 3 שעות לפתוח תתפי פרומים ולא הסכימו היתה זו רק דוגמא אחת
    הגילדה החדשה שתקום תקום אומנם בתמיכה של VG אבל מה שכן גורם לי לחשוב שהיא תצליח היא הקבוצה של האנשים שהולכים לנהל אותו, עכשיו כך לפחות אני מרגיש אני ורועי לא ניהיה לבד במערכה.
    אם מישהו חי בסרט ששליחת פוסטרים או מיגרשנים הם אלה שיבנו גילדה הם טועים, התמדה ורוח של רצון הם אלה שיבואו להצלחה ועכשיו אני מתחיל לראות אותה לשם שינוי, אני רק ממש מקווה שאנשים יהיו סובלנים ולא יתבכינו אחרי שמייד לא נרוץ לקראזן כי אני כבר שבע מזה

אני ישקר ברין אם אני יגיד שאני לא רואה צביעיות מצידך בהודעה כזאת בהתחשב בזה שאתה היית זה שדרש X הודעות ביום כדי שבכלל ישימו על הגילדה ובאת בגישה של "קודם תנו ואז תקבלו" אבל אני בהחלט יכול להבין מאיזה כיוון הדברים שלך באים.
    אני חושב שהמקרה איתכם לימד את ניצן חוקים בסיסים בשיווק ועבודה עם לקוחות ואני שמח על כך, לפעמים צריך ללמוד דברים בדרך הקשה.

בכל מקרה אני חושב שיש לכם שם קבוצה מצויינת של אנשים בראשות בן אדם תותח שאין לי ספק שיש לו חלק מאוד גדול אם לא בלעדי בהצלחת הגילדה שלכם ושהוא נכס לכל ארגון שבוא הוא יהיה אי פעם.

אני מאחל גילדה שלכם הצלחה למרות שהיא לא צריכים את האיחולים שלי, היא כבר הצלחה.
    דבר נוסף שטוב הוא שהגילדות עכשיו ב2 שרתים שונים ולכן אין מניעה שיהיו דמויות ב2 הגילדות, דבר שטוב לכולם.
    גם קצת עצוב שעכשיו כי לא נוכל לארגן רייד בכל פעם שניראה את בילהם או בלקאלפ מZC

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי Colby
    איזה יופי שמנהל הפורום החדש כנראה לא היה פעיל בפורום הזה בכלל לפני שנהיה מנהל.
    לא כנראה, אני באמת לא הייתי פה בזמן הקמת ZC...
    אבל אני באמת לא רואה סיבה להודעה הזאת שפורסמה כאן.

יהיו שתי גילדות בשני שרתים נפרדים.
    שיהיה בהצלחה לשתיהן... חברי שתי הגילדות יותר ממוזמנים להמשיך להשתתף ולקחת חלק בפורום הזה ובקהילה בכלל.

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    אני אישית כמישהו שהעלה דמות מרמה 1 ל70 ולפי דעתי לפחות תרם די הרבה להתקדמות הגילד-גם דרך פוסטים רבים ועזרה בפורומים,דרך עזרה במשחק וגם בend game עד שעזבתי לא ראיתי שויגיימס תרמה להתקדמות הגילד.
    ואחרי ששמעתי שהם "טובעים בעלות" על השם ZC אז בכלל התפחלצתי,למען האמת מגיע לכל ההנהלה שם נעל לפנים.
    עד כמה באמת יש להם זכויות על השם הזה דרך אגב? אין להם זכויות יוצרים או משהו.

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    There is one thing I don't understand here.
    This is an online computer game. How can a commercial web site like Vgame with all due respect even try to claim copyrights to a name of a guild?!
    I mean, what are you going to do if they keep the name Zion Crusade? Sue them?! lol kek and roflmaw.

Kids, time to get some perspective and smell the humus - Vgames megalomaniac attempt to control what guild name u can use or not is idiotic, immature and plain petite (katnuni in Hebrew).

Anyone can have whatever guild name they want and nobody can do anything about it. Face it and go wipe on trash in SSC or something better to do.

Nesh.

הצטרף בתאריך
    13.02.2007
    נכתב במקור על ידי Nesh
    There is one thing I don't understand here.
    This is an online computer game. How can a commercial web site like Vgame with all due respect even try to claim copyrights to a name of a guild?!
    I mean, what are you going to do if they keep the name Zion Crusade? Sue them?! lol kek and roflmaw.

Kids, time to get some perspective and smell the humus - Vgames megalomaniac attempt to control what guild name u can use or not is idiotic, immature and plain petite (katnuni in Hebrew).

Anyone can have whatever guild name they want and nobody can do anything about it. Face it and go wipe on trash in SSC or something better to do.

Nesh.
    אני די מסכים עם זה

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    היי,

עברתי על חלק מהתגובות, ואני מרגיש צורך עז להגיב, במיוחד לאחר שרוב העובדות סולפו. באמת שאיני מבין מדוע הנושא הנ"ל נפתח, במיוחד לאחר שבהודעה הרשמית שלי הפצרתי בגולשים להצטרף לכל גילדה שיכולה להציע להם מה שהם צריכים כגיימרים, בין אם זו גילדה שמקבלת חסות מ-Vgames או לא.

אתייחס לנושאים בנקודות כלליות:
    1. לפני כשנה, עם כניסתי לתפקיד מנהל Vgames, וכאשר ניהלתי את אתר המשחקים Gamer, ניסיתי להוביל גילדה ישראלית ענקית ראשונה. אני בטוח שהיו עוד עשרות ומאות אנשים שרצו לעשות אותו דבר, אני לא לוקח את הקרדיט על הרעיון.
    2. כאשר נכנסתי ל-Vgames, השקעתי אני וחברי צוות רבים, זמן וכסף לצורך חיזוק שיתוף הפעולה שלנו מול מפיצת המשחק בישראל, "הד-ארצי מולטימדיה", וכן התחלנו להוביל את הרעיון של גילדה ישראלית - לא משנה כמה התגובות היו לא מפרגנות.
    3. היות ואתר המשחקים Vgames הינו אתר ענק, ואני או העורך הראשי של האתר לא יכולים לנהל את הקהילה, מינינו את תומר אהרונסון, עורך המשנה של הקהילה להרים את הקהיל, ביחד עם ליאור ברין, שבסופו של דבר לקח את הניהול על עצמו.
    4. ליאור ברין מונה ע"י Vgames ותודרך רבות בנוגע לאיך ניתן להרים את הגילדה, בנוסף לתגמול כספי שהוא קיבל מ-Vgames בעבור הקמת הגילדה של Vgames וכן ניהולה השוטף.
    5. החל מהקמת הגילדה ועד היום, חילקנו עשרות פוסטרים, עשרות חולצות, מספר עותקים של המשחק ופרסים אחרים - רק לחברי הגילדה, בנוסף ל-FTP, הקמת אתר קהילה (בין אם הוא מוצלח או לא), מפגשי קהילה עם כיבוד וכדו'.
    6. לפני חודשים אחדים ברין החליט לתת לאורי והחבר'ה שלו את ניהול הגילדה, והנ"ל בתום לב חשבו שהוא מעביר להם את הזכויות על המותג, כאילו זה מותג שלו - וכאן חלה הטעות. החבר'ה לקחו על עצמם לנהל את הגילדה, ואכן יצרו עימנו (Vgames) קשר לצורך קידום האינטרסים של הגילדה.
    7. במסגרת ההתקשרות בין Vgames לבין אורי והחבר'ה שלו, הוסכם שאנחנו (Vgames) נישא בעלויות 3 החשבונות שלהם + חשבונות אינטרנט, בנוסף לתקציב שיווק חודשי לקהילה, שמטרתו להעביר שחקנים משרתים אחרים לשרת שלנו. ברור שלא התחלנו עם 10 חשבונות, קודם אנחנו רוצים לראות שהם אכן מצליחים בתפקידם, וזה הכי לגיטימי שבעולם.
    8. הסעיף העיקרי שהתבקשנו - הוא לוותר לחלוטין על כל הזכויות של אתר Vgames על המותג Zion Cruside, שכסף ויזע רב נשפכו כדי לייצרו. הסעיף הזה כמובן שהיה בעייתי, אך הסכמנו גם פה להתפשר, ולתת ל-3 החבר'ה 49% בעלות על המותג.. אבל זה לא הספיק מסתבר.
    9. Vgames הינו אתר כלכלי, שמחוייב להראות רווח, ולמעט ליצור מכירה מוקדמת במיוחד לחברי הקהילה, במחירים הכי מטורפים, ולגזור עמלה קטנה - באמת שאני לא רואה מקור להכנת מליונים נוספים מהקהילה, אלא אם כן כאמור ניצור גילדה ענקית, נסגור אותה במחסן וניתן להם להרוג חזירים 24/7 במשמרות כפולות בשביל שנוכל למכור XP או למכור חפצים.. בחיית ראבק חבר'ה..
    10. הניסיון להכפיש את השם שלי ושל Vgames כגוף אכזרי או רודף בצע הוא מטעה ופוגע בנו כאתר, ואינו מתקבל - לתשומת ליבכם. ניסינו ללכת ביחד, לא הצליח, תתמודדו עם זה כפי שאנחנו מתמודדים גם לנו זה לא תענוג להרים גילדה חדשה, אבל אנחנו רוצים לתת לגולשים את המגוון והמבחר שמגיע להם.
    איננו רוצים להיכנס לכסתח עם אף אחד, וצר לי שההתקפה עברה לפסים אישיים.

אני רוצה להבהיר פעם נוספת - אנחנו מזמינים את כל חברי WOW של Vgames להצטרף לכל גילדה שגולשת ב-Vgames, או מחוץ ל-Vgames, אבל גילדה שמציעה מה שהם מחפשים.

אנו ב-Vgames נמשיך להרים גילדות ולזרוע זרעים, שבסופו של דבר - בתקווה, בין אם באופן ישיר או לא באופן ישיר, הגילדות יביאו כבוד והישגיות לישראל, ונסתכל על המהות של הגילדה ולא על מי שמנהל אותה.

המטרה של כולנו בסופו של דבר זה לשחק בכיף, וזה הדבר העיקרי שעומד לנגד עיניינו - ולהשגתו נפעל.

אני מאחל בהצלחה לאורי והחבר'ה שלו עם הגילדה שפתחו, וכן מזמין את גולשי ויגיימס להצטרף לגילדה החדשה שאנחנו פותחים, ואולי אפילו לשחק ב-2 הגילדות יחד.

תחרות זה תמיד משהו טוב, בסופו של דבר הצרכן נהנה הכי הרבה, ואני מוכן לארח 10 גילדות ב-Vgames ולתת להם ונט, פורום ו-FTP קהילתי. כמובן שאנחנו מקבלים רק גילדות על רמה..

שתהיה לכולנו שנה טובה,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    אני בן אדם חיצוני לכל הסיכסוך הזה בין האתר לגילדה אבל עדיין יש לי משהו לשאול כי זה די מעניין אותי

"הסעיף העיקרי שהתבקשנו - הוא לוותר לחלוטין על כל הזכויות של אתר Vgames על המותג Zion ruside, שכסף ויזע רב נשפכו כדי לייצרו. הסעיף הזה כמובן שהיה בעייתי, אך הסכמנו גם פה להתפשר, ולתת ל-3 החבר'ה 49% בעלות על המותג.. אבל זה לא הספיק מסתבר"
    איזה בדיוק בעלות יש לך או ל-3 אנשים האלו על השם? כי ממש אבל ממש אין לא לך ולא להם שום זכות של בעלות על השם של הגילדה, אתה יכול להגיד שאתה בעלים של הגילדה עצמה ובתיאוריה על ה-guild bank שלה, אבל אם אני רוצה שהגילדה שלי תקרא Zion Crusade אתה לא באמת יכול לדרוש שאני ישנה אותה או בעלות אליה.
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    אורי והחבר'ה שלו... משפחת פשע חדשה ממש.

הצטרף בתאריך
    07.08.2007
    Nitzan, I'm also external to all this petite fighting between Vgames and Genesis, but I think you're mixing 2 things here:
    I see that Vgames has invested a lot (according to you, I have no way of verifying ofc) in building this community and that's all fair and square and nice. Ken Yirbu.

However, who is Vgames exactly to monopol a guild name?! you can ban users from your forums, you stop paying for these accounts (as you should, ofc) and do whatever you wish with with their forums/vent if they are hosted on your servers.
    What you CAN'T do is call a guild name copyrighted name or anything to do with other game content - the only ones who can do anything about it is Blizzard.

I cheer you though for your last words - everybody should support each other and enjoy the game.

Nesh
    Dreamworld
    Eonar

הצטרף בתאריך
    06.02.2007
    קיצר,העובדה שאתם חושבים שאתם יכולים לדרוש בעלות על שם של גילדה פשוט מגוחכת,חשבתי שבויגיימס יושבים אנשים מבוגרים עם שכל,אבל כנראה שלא.

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    תודה על ההסבר המפורט ניצן, עכשיו גם אני מבין מה בדיוק הלך שם.

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    *sigh* just to clerify

http://www.worldofwarcraft.com/legal/eula.html - blizzard end user license agreement for playing WoW

i'll direct your attention to section 3.a

3. Ownership.

A. All title, ownership rights and intellectual property rights in and to the Game and all copies thereof (including without limitation any titles, computer code, themes, objects, characters, character names, stories, dialog, catch phrases, locations, concepts, artwork, character inventories, structural or landscape designs, animations, sounds, musical compositions and recordings, audio-visual effects, storylines, character likenesses, methods of operation, moral rights, and any related documentation) are owned or licensed by Blizzard. The Game is protected by the copyright laws of the United States, international treaties and conventions, and other laws. The Game may contain materials licensed by third parties, and the licensors of those materials may enforce their rights in the event of any violation of this License Agreement.
    or, to put it in other words, no one except blizzard can lay claim to any or part of the game, be it character names, guild names or whatever.

ורק שיהיה ברור, אני לא לוקח צד במה שהוא בעיני ויכוח חסר טעם, אבל חשוב שהנהלת האתר תהיה מודעת לעובדה שאין לה שום יכולת לתבוע בעלות על zion crusade כמותג.

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי Viking_Oi!
    קיצר,העובדה שאתם חושבים שאתם יכולים לדרוש בעלות על שם של גילדה פשוט מגוחכת,חשבתי שבויגיימס יושבים אנשים מבוגרים עם שכל,אבל כנראה שלא.
    אהלן,

אנחנו לא דורשים שום דבר.. לא ברור לי מאיפה הבאת את זה

אנחנו החלטנו על הקמת גילדה, מינינו את האנשים הרלוונטים על מנת שיבחרו שם ויפעילו את האנשים בשטח, עם פרסים ותקציבים שאנחנו הפננו - במטרה ליצור גילדה ישראלית, שיושבת ב-Vgames.

התחלפה הנהלה לגילדה, באו חבר'ה חדשים שלא הסכימו עם זה שהמותג Zion Cruside הוקם ע"י ובהשקעה של Vgames, והחליטו לקחת את זה בעלות - וזה לא מקובל.

בישרנו להם שהם מוזמנים לפתוח גילדה חדשה עם מותג משלהם..

הנושא של שליטה על המותג עצמו, לא על האנשים שבגילדה, הינו אינטרס טהור של ויגיימס להגן על הזכויות שלה. יכול להיווצר מצב שמחר החבר'ה היקרים לעיל, יחליטו לעבור לאתר מתחרה - בגלל ש-X תקציב שיווק לא הספיק להם או w/e, ואז הם לוקחים את המותג ומעבירים אותו למקום אחר.

זה פשוט לא מקובל..

אנחנו לא רוצים זכויות על שום דבר, הם החליטו שהגילדה שייכת להם, והם תובעים עליה בעלות - ואנחנו לא מוכנים.. יש יותר פשוט מזה?

בכל אופן, לסיכומו של עניין, מבחינתי הסיפור נגמר, שיהיה לחבר'ה המון בהצלחה בגילדה החדשה, וכמובן שנשמח לראות אותם בפורומים שלנו מתחרים נגד הגילדה של Vgames וגילדות נוספות.

קחו בחשבון שיש לנו הרבה פרסים כגון פוסטרים חולצות וכ'ולי, ואנחנו לא שוללים העברת חלק מהפרסים לגילדות שמתארחות ב-Vgames לחלוקה כפרסים לחברי הגילדות הנ"ל.

בואו נתמקד בלשחק וליהנות.

שנה טובה לכולם,
    ניצן.
    ניצן דיקשטיין
    מנהל אתר Vgames בדימוס (06-11), אתר Gamer בדימוס (05-06), אתר 3Dv בדימוס (03-05) ואתר Game-Freak בדימוס וכיום (02-03).
    מנהל מועדון הגיימרים והספורט האלקטרוני Game-Freak
    יו"ר העמותה לגיימינג תחרותי בישראל (ההתאחדות לספורט אלקטרוני בישראל), הנציגה של הפדרציה העולמית לספורט אלקטרוני (IeSF) בישראל.

כתובת: http://www.Game-Freak.co.il
    מייל: [email protected]
    טלפון: 077-5450607
    מי שלא בא לא קיים!

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    מה שאנחנו צריכים להבין פה, לדעתי, זה שאין שום מלחמה בין GENESSIS לVGAMES...

זה החלק החשוב...
    שחקני GENESSIS ושחקני הגילדה החדשה בשום אופן לא צריכים להיות באיזשהו סוג של "מאבק" או "מלחמה"...

שני הצדדים הם חלקים מאותה קהילה.

הרשמה