תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אז כמו שכבר אמרנו, VGAMES תממן לכמה אנשים TRANSFER של הדמויות לשרת החדש (KAZZAK) .

ברצונינו להפוך אנשים אלה לאנשי מפתח בגילדה החדשה.

הדרישות:
    דמות ברמה 70.
    רצון ויכולת לעזור ולתרום לגילדה ולשחקנים.

אם אתם חושבים שיש לכם דמות שמתאימה לדרישות אלה ויש לכם את הרצון להוביל את הגילדה החדשה להצלחה, מלאו את הפרטים הבאים:

שם אמיתי:
    CLASS:
    BUILD:
    LINK ל ARMORY:
    הערות(או למה דווקא אני מתאים):

בהצלחה !

כרגע יש בין 6-7 מקומות פתוחים להעברה.

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    יש לי רק טרול שאמאן בדרגה 50. אומנם אין לי ידע עד-כדי כך מעמיק במשחק, אבל יש לי On-Line טוב מאוד, ובד"כ אני נותן תשובות די מהר כי אני מכיר טוב את מקורות המידע של WoW. אם יהיה לכם איזה תקציב מיותר אני אשמח לעבור. אם לא, יש טובים ומנוסים ממני.

עריכה: עזבו, אני כבר מריץ מישהו אחר.

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    שלום לכולם ,

שם אמיתי: עמית כ.
    שם הדמות: Durkarth
    CLASS: מעלה באוב ( Warlock )
    BUILD: בנתיים 0/21/40
    LINK ל ARMORY: -
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...shj&n=Durkarth
    הערות(או למה דווקא אני מתאים):

הגילדה שהייתי חבר בה ב-VASHJ התפרקה אתמול ומבחינת התקדמות ב-PVE היינו יחסית טובים , כל יום רביעי סגרנו את GRUUL ,VOID REAVER , KARAZHAN ו- MAGTHERIDON ובשאר ימות השבוע כיסינו 4 מתוך 6 בוסים ב-SSC , במילים אחרות יש לי ניסיון וידע רב וזה הגיוני עבורי לעבור לגילדה ישראלית כדי לקדם אותה וכמובן לכייף עם ישראלים אחרים לשם שינוי ולא עם האוכלוסיה שקיימת בשרת הנוכחי של הדמות: שוודים,טורקים,נורבגים, מצריים ( לא שיש לי משהו נגדם) .
    - מטרתי היא להוריד את ILLIDAN לפני שתצא ההרחבה מקווה שזה יהיה אפשרי איתכם.

יש לי זמן וסבלנות ואני משחק יום יום בקביעות ( כרגע עובד על להעלות את הפלאדין שליל-70 גם כן כדי שיהיה לדמות הראשית מספיק שיקויים וכו' , ועם המעלה באוב לעשות מלא HEROICS כדי לקבל את ה-SET העמיד לאש ) ולכן אני מציג את מועמדותי.

בהצלחה לכולם .

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    השם שלי ניר.. שם הדמות nir לא כל כך גדול 14 יש לי פריסט 70 שכבר התחיל karaיש יותר טובים אבל אני אשמח אם תחולו לעביר armory http://eu.wowarmory.com/character-sh...twhisper&n=Nir נכון אני חייב להחליף תה waist..
    Build 12/0/49

הצטרף בתאריך
    28.01.2007
    עיר
    Tel Aviv
    שם עדי
    דמויות
    PVP blood elf priestess 52
    warrioret level 60 undead PVP
    PVE rouge level 70 undead
    ועוד שלל דמויות LOWLVL
    אם הייתי יכול הייתי מעביר את ה PVE ...
    אני מבין במשחק דיי טוב ניראה לי משחק המון זמן כמעט חודשים אחרי שהמשחק יצא.
    יש לי שלל דמויות כך שאני מבין ברוב הקלאסים, חוויתי את רוב הדאנגנים כולל BSDM
    אני בכייף מוכן לעזור לשחקנים אחרים גם בידע על המשחק וגם בידע של מחשבים כיצד לתפעל ADDONS ושאר בעיות כהו זה...
    אני עובד מהבית כך שיוצא לי לשחק המון

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    שם אמיתי:דניאל
    שם הדמות:Freezgot
    CLASS:Mage
    BUILD:Arcane/Fire
    LINK ל ARMORY:http://eu.wowarmory.com/character-sh...nar&n=Freezgot
    הערות(או למה דווקא אני מתאים):כל מי שמכיר אותי יודע שהשקעתי נורא קשה בשביל הRuin, שעכשיו כבר הלכה לעולמה, ואני הייתי האחרון לעזוב את הגילדה אחרי שכולם עזבו. אולי בין האחרונים. נשארתי עד הסוף, עד שגיליתי שזה פשוט לא עובד. החזקתי בנקים של הגילדה ותמיד שלחתי אלפי פרחים ועור לבנקים. חוץ מזה, אני חבר טוב של כולם ואני נורא נהנה לשחק עם החברה הישראלית. וגם, יש לי את Mizgot, פאלאדין רמה 58, שאני יכול להגיע איתו לרמה 70 בפחות או יותר 10 ימים, אם יהיה לי מספיק זמן.

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עריכת מנהל: הדיון לא נועד לפרסום גילדות אחרות, תודה.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    דניאל יש cooldown על העברה של שחקנים אז אני חושב שאתה לא יכול להעביר את ה mage שלך

שם אמיתי: רן הכוסון אבל רק רן זה גם בסדר ;)
    שם הדמות: Felidin
    CLASS: hunter
    BUILD: BM / MM
    LINK ל ARMORY: לינק
    הערות(או למה דווקא אני מתאים): אני הייתי מעורב בניהול של Ruin, יש לי ידע רב על המשחק ועל ה lore , אני נינג'ה בלגי (זה טוב כן? P, יש לי 360 jc (זה גם טוב כן?) , אני מכיר אדונים נחמדים שיוכלו לשרת את הגילדה (אדון של בנק למשל) אני שחקן פעיל אבל אולי השנה קצת פחות כי יש לי בגרויות.

אני רק מקווה שאתם מבקשים לינק ל armory רק כדי לבדוק שהדמות שם ולא כדי לבדוק את הציוד כי היה לי יכולת ללכת רק ל 5man מכיוון שאני נשארתי בגילדה עד הסוף.
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Felidin
    דניאל יש cooldown על העברה של שחקנים אז אני חושב שאתה לא יכול להעביר את ה mage שלך

אפשר להעביר דמות כל שלושה חודשים.

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    נכתב במקור על ידי Namaste
    אפשר להעביר דמות כל שלושה חודשים.
    עכשיו בדקתי, אפשר לעשות לו טרנספר. זוכר רן שלקח לו מלא זמן לעשות טרנספר כי לא אישרתי את המייל? אז הזמן הזה נחשב D:

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אהה phew xD
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    שם אמיתי:אבי
    שם הדמות:lvl 68 durogore
    warlock CLASS:
    מה שתרצו BUILD:
    LINK ל ARMORY: http://eu.wowarmory.com/character-sh...ist&n=Durogore
    הערות(או למה דווקא אני מתאים): אני חושב שאני מתאים כי אני יכול לתרום הרבה לגילדה, יש לי ניסיון במשחק (מאז הבטא הקוראנית) ולא אכפת לי לעזור לאנשים כשהגילדה תקום.

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    שם:אביר
    CLASS:ROGUE
    LVL:40
    שלום, שמי אביר ואני משחק בגילדה היישראלית כבר 3 חודשים החלתתי לחזור למשחק רק בגלל שאני נהנה לשחק עם ישראלים והדבר היחיד שמונע ממני להמשיך לשחק עם ישראלים זה הרמה שלי.
    אני שחקן פעיל משחק 5שעות לפחות ביום אני חושב שתרמתי הרבה לגילדה ולקהילה הישראלית של WARCRAFT ואני חושב שמגיע לי לעבור למרות שאני רמה נמוכה כי עוד חודשיים מקסימום אני יהיה רמה 70 ועם אני לא יעבור כנראה שאפסיק לשחק כי אין לי כרגע מספיק כסף כדי לעבור.
    אני משחק כבר הרבה זמן WOW ואני משחק רק ממטרה אחת:לשחק עם ישראלים.וזה ממש מצער אותי שאני לא אוכל לעבור רק בגלל הרמה שלי.אני כמעט בתוך שלפחות בעוד חודש או חודש וחצי אגיע לרמה 70 וחבל שתפסידו שחקן כמוני.
    בתודה רבה אביר.

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי bloodsmell
    שם:אביר
    CLASS:ROGUE
    LVL:40
    שלום, שמי אביר ואני משחק בגילדה היישראלית כבר 3 חודשים החלתתי לחזור למשחק רק בגלל שאני נהנה לשחק עם ישראלים והדבר היחיד שמונע ממני להמשיך לשחק עם ישראלים זה הרמה שלי.
    אני שחקן פעיל משחק 5שעות לפחות ביום אני חושב שתרמתי הרבה לגילדה ולקהילה הישראלית של WARCRAFT ואני חושב שמגיע לי לעבור למרות שאני רמה נמוכה כי עוד חודשיים מקסימום אני יהיה רמה 70 ועם אני לא יעבור כנראה שאפסיק לשחק כי אין לי כרגע מספיק כסף כדי לעבור.
    אני משחק כבר הרבה זמן WOW ואני משחק רק ממטרה אחת:לשחק עם ישראלים.וזה ממש מצער אותי שאני לא אוכל לעבור רק בגלל הרמה שלי.אני כמעט בתוך שלפחות בעוד חודש או חודש וחצי אגיע לרמה 70 וחבל שתפסידו שחקן כמוני.
    בתודה רבה אביר.
    שמע, חבל לנו להעביר דמות רמה 40 שאנחנו יכולים 70
    אני ממליץ לך להתחיל דמות חדשה כי 40 אחרי הכול זה לא כזה גבוה
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    נכתב במקור על ידי Dops
    שמע, חבל לנו להעביר דמות רמה 40 שאנחנו יכולים 70
    אני ממליץ לך להתחיל דמות חדשה כי 40 אחרי הכול זה לא כזה גבוה
    תשמע השחקן היחיד שאני ישחק זה ROGUE ואני לא הולך לפתוח עוד דמות אותו הדבר בשרת אחר ואני מאוד מקווה שאתה מבין אותי וגם יש לי הרבה כסף וITEMS אל הדמות הזאת ואני לא מיתכוון לפתוח דמות חדשה אותו הדבר בשרת אחר.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    אנחנו שוקלים את טובת הגילדה לתחילתה.
    אנחנו מעוניינים ליצור קבוצה גדולה של רמות שבעים ומשקיעים את המאמצים בזה

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל אביב
    אפשר לציין משהוא לדעתי?
    דמויות ברמה מתחת ל70 לא צריכות לעבור לדעתי.
    אין שום קשר בין ידע בLORE
    למי צריך לזכות , הדבר היחיד שיש טעם שתציינו פה , זה את רמת הציוד שלכם , ואת הניסיון שלכם בריידים.
    Powerfull troll

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    ראשל"צ
    שם אמיתי: תומר
    שם הדמות: Dillirium
    CLASS: Druid
    BUILD: 1/46/14
    LINK ל ARMORY:
    http://eu.wowarmory.com/character-sh...ll&n=Dillirium

הערות(או למה דווקא אני מתאים): בתור התחלה "חיסלתי" את הרוג שלי ברמה 70 על קאזק כדי לפתוח את המייג שלי בשביל לשחק עם שחקנים ישראלים, יש לי ידע מאוד רחב על המשחק ואני בתוכו כבר למעלה משנתיים ושיחקתי כמעט הכל. בכל מקרה בסופו של דבר הדרויד יעבור לשחק איתכם אבל יותר טוב מקודם מאשר מאוחר
    מוסד לנצח איתי בלב.
    Antirox: "לאור לפחות אל תפתח ציפיות בכל התמימים כאן... "אחרי מוסד ילכו" "מוסד זה המקום הרציני" "דברים ילכו במוסד פרפקט"... שזה לא יתפוצץ לך בפרצוף בסוף. תשמרו את ההודעה הזאת שלי איפה שהוא."

הצטרף בתאריך
    04.09.2007
    נכתב במקור על ידי Nudu
    אפשר לציין משהוא לדעתי?
    למי צריך לזכות , הדבר היחיד שיש טעם שתציינו פה , זה את רמת הציוד שלכם , ואת הניסיון שלכם בריידים.
    הבעיה היחידה שלי זה שאני שיחקתי עם חברים שהבטחתי להם שאני ישאר איתם בסרבר ועברתי ל JEADNER רק בגלל הגילדה ועכשיו אתם ממש דופקים אותי לבד בסרבר...

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Nudu
    אפשר לציין משהוא לדעתי?
    אם מישהו הגיע לרמה 70 וקיבל ציוד טוב, אבל אין לו שום ידע ב-Lore זה לא טוב. זה ממש לא טוב. אם הוא לא הטריח את עצמו לקרוא קצת הסטוריה על הקלאס והגזע שלו, ואת הסטוריית WOW בכלליות אני די בטוח שלא יהיה לו גם זמן וסבלנות לעזור לאנשים.

הרשמה