תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    עיר
    רחובות
    שלום אני מעוניין לקנות WII יש דברים שצריך לדעת או מה לקנות אם הWII .
    וגם איזו סוג הכי מומלץ PAL\NTSC ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    NTSC עדיף, כבר שאלו את זה מיליון פעם, אז אני אסביר בקצרה:
    המכשיר יותר זול, המשחקים יותר זולים, המשחקים יוצאים קודם באמריקה ורק אחר כך באירופה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    עיר
    רחובות
    אבל משחקים שקונים בארץ ניתמכים בגירסה זו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    נכתב במקור על ידי adirbd
    אבל משחקים שקונים בארץ ניתמכים בגירסה זו?
    אם אתה קונה משחקי NTSC אז כן, אם אתה קונה משחקי PAL אז לא
    אין יבוא רישמי אירופאי ככה שלפעמים יש אמריקאי ולפעמים יש אירופאי וצריך לברר לפני הקניה
    למרות שבכל מקרה רק בזבזנים מטורפים קונים בארץ משחקים ב-350 שקל כשהם עולים 50 דולר בארה"ב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    עיר
    רחובות
    איזה משחקים יש לNTSC?
    שתף ב-Google+

כל מיני.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.12.2006
    עיר
    רחובות
    משחקים שיש רק לNTSC
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    בסופו של דבר יש אצל שניהם את אותו דבר.. פשוט בNTSC זה יוצא לפני.
    החיסרון באמריקאית זה שתצטרך להתחבר במשחקי רשת לשרתים באמריקה ולא באירופה והפינג יהיה גבוה יותר. ככה גם עם כל שאר הדברים שקשורים לאינטרנט
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי DMaster
    בסופו של דבר יש אצל שניהם את אותו דבר.. פשוט בNTSC זה יוצא לפני.
    החיסרון באמריקאית זה שתצטרך להתחבר במשחקי רשת לשרתים באמריקה ולא באירופה והפינג יהיה גבוה יותר. ככה גם עם כל שאר הדברים שקשורים לאינטרנט
    הבעיות אז בתיקשורת מפריעות מאוד או שזה לא מורגש?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.04.2007
    עיר
    רחובות
    לwii האמריקאי יוצאים לרוב גם משחקי פוטבול אמריקאי ובייסבול (כדור בסיס) שלא נראה לי יוצאים לאירופי . אולי הם יוצאים כי madden נחשב לבין המשחקים המוצלחים יותר לWII אבל עדיין לא חובה שימכרו אותם באירופה כי רוב האירופים לא מכירים את המשחקים האילו.

אירופי = יורו
    אמריקאי = דולר

מספרית המחיר של המשחקים הוא זהה וזה אומר שכל עוד היורו יקר מהדולר ב 30% אתה תשלם 30% יותר על משחקי PAL. בארץ כרגע הPAL יותר נפוצים כי הפופולריות של ה wii קטנה יותר באירופה מאשר ביפן וארה"ב ביחס לגודל האוכלוסיה (יפן כ100 מיליון ארהב 300 ואירופה 700 ). בארה"ב קשה מאוד להשיג WII . ביפן ואני יודע שלא מזמן המצב השתנה ועכשיו קונים שם רק 3 wii על כל ps3 במקום 5-6 wii לכל PS3 בעבר אבל אני לא יודע אם זה קשור לזמינות .

משחקי NTSC קונים רק באינטרנט (ebay אידאלי) כי זה 80-90 שקל יותר זול (כולל משלוח) מהמחיר הכי טוב בארץ וזה שני שליש מחיר (בכסף שקונים שלוש משחקים בחול קונים שתיים בארץ) . במשחקי PAL יש הבדל של 50 שקל מהמחיר בארץ למחיר בחול ובגלל זה לא משתלם לעשות יבוא אישי שלהם כי הם גם עוברים את ראף ה50$ ואתה תשלם בסוף יותר.

בשביל NTSC אתה צריך ממיר מתח ב 100 שקל להיות בטוח וגם טלויזיה תומכת (רוב הטלויזיות בארץ הן מולטיסיסטם אז זה לא בעיה כלכך). לשני הקונסולות החיבורים לטלויזיה הבסיסי (composite ) והמתקדם (component ) זהים אבל חיבור הביניים משתנה. בPAL יש scart RGB ובNTSC יש חיבור S-VIDEO .

אם אתה רוצה משהו משתלם אז לך על ה NTSC בשביל פופולארי PAL . אני יודע שגם באנגליה יש קהילה גדולה שקונה קונסולות NTSC בגלל הבדלי המחירים . אני לא מאשים אותם האירופים תמיד יוצאים פראירים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.05.2007
    עיר
    עץ אפרים
    נכתב במקור על ידי adirbd
    שלום אני מעוניין לקנות WII יש דברים שצריך לדעת או מה לקנות אם הWII .

וגם איזו סוג הכי מומלץ PAL\NTSC ?
    בדיוק בשביל שאלה כזאת יש FAQ אנא עיין שם.
    שתף ב-Google+

הרשמה