תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 54
    הצטרף בתאריך
    01.10.2006
    משחק המחשב הטוב של השנה, נקודה.

לסיקור המלא לחץ כאן!

הצטרף בתאריך
    22.10.2006
    מתוכננת גם ביקורת לגרסת PC?

" אין לי מושג... אני לא מבין כלום בצלילות, ואני גם לא רוצה להבין כלום בצלילות. אני שונא צלילות. אני שונא ים וכל מה שקשור בו: שונא דגים ושונא אלמוגים ושוניות. שונא ספינות, סירות, משחתות, נושאות מטוסים, חסק'ה ואוניות. אני שונא מספנות, מבדוקים, מזחים, רציפים ושוברי גלים. אני שונא שיט, ימאות, חובלות. אני שונא גלים, מלח וקצף.את החוף אני דווקא אוהב."

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    שחק על הרמה הכי קשה ואז תגיד לא מאתגר.
    משחק ממש יפה, האוירה והפסקול ממש שואבים אותך פנימה, הדיבוב במשחק הזה אדיר ויש השקעה גם בפרטים הקטנים.

הצטרף בתאריך
    27.05.2007
    עיר
    פח האשפה הקרוב לביתכם.
    המשחק מצויין,שיחקתי בדמו,עכשיו אני הולך לקרוא את זה..לא שיש טעם P:

זכיתי בתואר החתימה המוזרה ביותר ששניצל הכין!D:
    שוקולדים וציאניד יש לשלוח לשירותים הציבוריים הקרובים לביתכם.בין השולחים יתפרץ גייזר.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    שאני קונה את זה, אני אחתוף התקף לב לפני שאני יהרוג את הביג דדי הראשון
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.

הצטרף בתאריך
    04.01.2007
    יש לי E6400 ו GFORCE 7300 וזה מקרטע אחו שלוקי.
    אבל חוץ מזה נראה משחק טוב רק חבל שאני רואה אותו בתנומות מקפצות

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    Nvidia הוציעה דרייברים חדשים כדי לטפל בבעיות עם Bioshock

שווה לנסות לפני שמוותרים על המשחק כי הוא לא רץ כמו שצריך (כמובן שכדאי לבדוק איך הוא עובד בדמו)

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    אי אפשר למות. אז האוייבים לוקחים קצת יותר נזק, מגניב וסבבה. כל עוד אני יכול לחזור ולנצח אותם גם אחרי שהם הורגים אותי, זה לא ממש משנה.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    הזמנתם מחול ? steam ? מתי זה כבר מגיע לארץ ? ><
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    מגניב..

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    חוץ מכמה משחקים בעלי רמת "Hardcore" שבהם אם אתה מת אתה צריך להתחיל את כל המשחק מההתחלה, באף משחק אי אפשר למות.

אם האוייבים הרגו אותך - נכשלת. זה לא משנה אם עשית quickload או עשית spawn מחדש לאחר מכן, העובדה היא שנכשלת. ואם זה קרה לך במהלך המשחק, הרי שהוא איתגר אותך.

וה-Spawn מסוגל גם להקשות. אם ביזבזת ציוד ותחמושת, אתה יכול להיות במצב יותר גרוע מאשר אם היית עושה quickload. וזה משהו שקורה הרבה בהתחשב בעובדה שגם האוייבים חוזרים, כל הזמן.

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    תל-אביב
    ביושוק הוא משחק שנבנה מהבסיס כמשחק רציני ומורכב, המתאים בעיקר לשוק הגיימרים הרציניים - ההשערה כי מערכת נקודות התחייה המגוכחת הזו (אולי הפגם הגדול ביותר במשחק) היא כעזר לגיימרים לא מנוסים פשוט לא קבילה.

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    לדעתי, בסופו של דבר, העניין הזה מ-א-ו-ד מקל על המשחק. מאוד מאוד. אז כן, הוא מאתגר ברגעים ספציפיים וקרבות ספציפיים, אבל תמיד כשזה קרה ה"תחייה" בסופו של דבר עזרה לי לנצח בפעם השנייה או השלישית שחזרתי לקרב הספציפי.
    החיים זה לא רק משחקים. בלוג זה לחלשים.

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    אז האתגר גדול יותר. אז מה אם אתה חוזר לתחייה ישר? ברגע שנהרגת, המשחק "ניצח" אותך, והאתגר הוא לא לההרג.

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    רק בשביל המשחק הזה אני קונה אקס בוקס

הצטרף בתאריך
    16.10.2006
    בין אם זה עזר לך או הפריע לך, ברגע שהפסדת - הפסדת. וזאת הוכחה לכך שהמשחק אכן מאתגר, במיוחד אם אתה עכשיו אומר שנאלצת לחזור לקרב ספציפי יותר מפעם אחת.

כן, היא יכולה להקל על קרב ספציפי, אם אתה מנצל אותה לרעה, אך קרב סצפיפי הוא לא רלוונטי במשחק הזה. הרי בפעם הבאה שתחזור לאיזור הקרב יופיעו בו אוייבים חדשים. ואז מה? תמות שוב פעם? זה סימן שאתה עושה משהו לא בסדר. המערכת מאפשרת לך להמשיך לשחק ולנסות דברים חדשים.

אתה תמיד יכול להימנע מזה, כמו שרבים יצהירו שהם עושים (על מנת לקבל את הציוד שהם איבדו בחזרה).

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    רק בשביל משחק אחד(מסריח)!

הצטרף בתאריך
    30.03.2007
    עיר
    אילת
    לכתוב מה טוב ומה רע!

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    סודי
    זו גרסת האקסבוקס האמריקאית
    יובל בירב,

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    גם שם, כביכול, אי אפשר למות, ובכל זאת, המשחק מאתגר ומכריח אותך לחשוב, אבל בתכלס, בסך הכל חסכו ממך את ה-Load לאחר שאתה מת כמו בכל משחק אחר.

וכמו המשחק ההוא, בסך הכל חסכו לך את הלחיצה על ה-QuickLoad. זה דבר מצויין.

חוץ מזה, ניסית לשחק ב-System Shock 2? זה היה משחק מלחיץ וקשה בצורה היסטרית. יש לך שלוש כדורים ומסטיק, לך תשמיד מיליון זומבים, קופים קטנים שמפוצצים לך את המוח, מלכודות, מכונות, ולבסוף - חייזרים. ואם אתה מת, נגמר. אני מעדיף משחק שמספר סיפור טוב, אבל לא מכריח אותי לסבול יותר מדי בשביל לסיים אותו.

הרשמה