תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 21
    הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה

ויש לי עוד 7 דפים כתובים כמו האחרון...

Make No Mystake Kyle, before this is all over, you Will s**k my b**ls
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    לא רואים כלום, עדיף שתכתוב את זה במחשב
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    ראשון
    יש לך כוח להקליד את כל זה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    לא נראה לי זאת תהיה מלאכה של שנה!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    ממש משעמם לך בשיעורים
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    כן כנראה, בכל מקרה ההרפתקה הזאת כתובה בהשראת הסדרה שער המוות והדמויות שם חיים במבוך

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אני מבין אותך, לפני שנה, כתבתי רק מקצועות, מפלצות, הרפתקאות וחפצים למו"ד, במקום ללמוד.
    ירדתי הקבצה באנגלית, ושתי הקבצות במתמטיקה, פיגרתי בחומר בחצי מהמקצועות, והשנה יש לי בגרות.
    המלצה, תכתוב במחשב, בבית, ואני באמת לא מצטער על כל מה שכתבתי, רק על המתמטיקה, כי רק שם יש משהו שבאמת הפסדתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    אבל.., אין איך להסביר את זה פשוט כשאתה בבית יש כל כך הרבה דברים אחרים שהראש שלך מתעס בהם בעוד שבכיתה אתה לא ממש חושב על זה, אתה חושב רק על להעביר את הזמן...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    תנסה ללמוד.

כן כן, אני מבין את התקף הלב שתקף אותך עכשיו, תתגבר, או שלא, לא מעניין אותי
    שתבין, אני לא ילד חרשן, אני לא אוהב ללמוד, אבל עוד כמה שנים יש לך בגרויות (אני מניח) ותלמד עכשיו (לפחות בכמה מקצועות חשובים, לשון לא מעניין אף אחד - אם אתה קורא מספיק ספרים, מלמד יותר מכל מורה) או שתצטער אח"כ.
    מבין אותך לגבי הבבית, אבל במילא הרפתקאה מאולתרת יותר שווה, בהרפתקאה שכתובה יותר מדי אתה חייב למשוך באף את השחקנים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    אני כבר בתקופת הבגרויות (יא) ואתה צודק ולפעמים אני מעביר הרפתקאות מאולתרות לגמרי. מאלתר את המילה הבאה שלי אבל הרפתקאות כתובות עוזרות מאוד מכיוון שהן לאו דווקא מושכות באף בהרפתקאות כתובות טובות נותנים לך תמיד כמה תוצאות או אפשרויות לדברים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    טוב, זה פשוט לא המקום, ואני פשוט לא מסכים איתך, אבל על טעם וריח אין להתווכח, אז תמשיך עם ההרפתקאות.

עכשיו, למה לך לישון בשיעורים, אם אתה כבר עושה בגרויות, אתה סתם דופק את עצמך, יאללה, מה אתה בוכה, תשקיע שנתיים, ויש לך את כל החיים לכתוב הרפתקאות עד שתמות מזיל ריר לאחר שכל חייך עבדת עבור כסף שלא תזכה לבזבז.
    כולנו כבר גוויות מצחינות, זה רק עניין של זמן.
    קיצר, אני אשתדל לכתוב פה הודעות עם טעם ולא לקשקש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    וואו! הודעה חזקה באופן מדכא אבל לא עניין כמו שאמרת. טעם וריח. וכשאני צריך אני יודע להשקיע ככה שאין בעיה עם הבגרויות, ריגם ככה את לא לומד אליהם אלא רק חורש מלא בשבוע שלפני.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מסכים עם נחל, בהרפתקה מאולתרת הרבה יותר קל ולפעמים אפילו יוצא בסוף סיפור הרבה יותר טוב מאשר הסיפור היה אם כל היה יוצא כמתוכנן
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    הרבה זמן לא הגבתי פה, זה בגלל המוני פרוייקטים שאני בתהליך הכנה שלהם (כמה מהם אפילו קשורים למשחקי תפקידים אז יש סיכוי שאני אפרסם בהמשך).

בקשר לכתיבת הרפתקאות בשיעורים. זה תלוי מה אתה מגביר, הרי לא ללמוד בהגברת גאוגרפיה זה לא כל כך משנה (אני יודע שאתה בטח לא מגביר את זה, אבל אני שם על אותו משקל את כל ההגברות הלא ראליות). לי אישית גם יצא לעשות את זה. במיוחד בשיעורים כמו חינוך תעבורתי ותנ"ך אבל גם בשיעורים כמו בפיזיקה, מתמטיקה ומחשבים (אבל זה לא חוכמה כי כבר למדתי את החומר באונ' הפתוחה). הדבר שהיה טוב אצלי הוא שהרשו לי להביא מחשב נייד בגלל הגברת הנדסת תוכנה ופשוט הקלדתי שיעורים ודברים נוספים.

אני לא יודע איך זה ילך לך אבל אני מציע שאם אפילו קצת קשה לך תחכה עם זה ליב' שם באמת כמעט לא לומדים. כי אם אתה מסתמח על הקושי בי' זה לגמרי אחרת ביא'.

עכשיו בקשר לדיון על משחקים מאולתרים. אם אלה משחקים באמת מאולתרים (לא שיש בערך עלילה ואתה מאלתר את כל הפרטים באמצע). אפילו אם יש לך את השחקנים הטובים ביותר שיודעים לשחק משחק דמות מעולה עדיין לא יהיה לך את הסיפור הזה שיוצא במשחקים כתובים. נכון שבהרפתקאות מאולתרות יכולים לצאת דברים מוזרים ומיוחדים שכמעט לא יקרו במשחק מוכן מראש אבל עדיין הצורה הזאת של המשחק לא תיצור את אותו תוצר עגול ויפה שאתה מרגיש שכל הדברים היו קשורים וזה נקודה נגד סיפורים מאולתרים.

כמובן שיש המון נקודות בעד כמו קלות ההכנה ותוצרים ביזאריים ומגניבים ואני מאוד אוהב לאלתר משחקים שלמים.אך למרות כל זה עדיין חסרה לי הסיפוריות הזאת.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    ספאם נוראי (היום אני משום מה מספים יותר מדי, טעון לשיפור *רושם ביומן שאני לא מסתכל בו*): גם לכם תקעו את הזה של חינוך תעבורתי?! מה זה הדבר הזה שבלי זה אתה לא מקבל בגרות?! אני רוכב על טרקטורון מגיל 13, מה זה הדבר הזה?! שהמורה המעפן יגיד לי על השלטים?!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    עיר
    קבוצת יבנה
    נכתב במקור על ידי nahal14
    אני רוכב על טרקטורון מגיל 13,
    ומתהפך איתו מגיל 13 ויום, WYP?

נכתב במקור על ידי נחל
    ניצחתי אותך בואנגולושפריץ
    או איך שלא קוראים לזה
    הזה עם הטוטם

אני:
    ג'אנגל ספיד?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    ת'וג, לא התכוונתי שלאלתר הרפתקה זה יותר טוב, ממש לא, פשוט ללכת לפי הקווים המנחים של ההרפתקה, ויש בכל הרפתקה נקודות מפתח שהשחקנים חייבים להגיע אליהם, אבל מה שקורה באמצע זה כבר שונה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    בתור מנחה צריך להיות גמיש אבל חשוב לבוא מוכן שתדע מה לעשות בכל מצב כדי שהשחקנים יתפסו אותך לא מוכן.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    לדעתי RPGEEK ניסח את זה בצורה הכי טובה. חשוב להיות מוכן עם רעיון בראש ומידע והכל ובנוסף חשוב (כמו שאמרת) להתגמש ולזרום עם הזרם.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.02.2007
    עיר
    מודיעין
    לדעתי צריך לבוא להרפתקה רק עם רעיון כללי של מה שיקרה.
    לא צריך לפרט מפלצות, אוייבים, חדרים, אוצרות וכו.
    אבל חייבת להיות מסגרת כללית של מה יש בעולם כדי שתוכל לעבוד איתה.
    הדרקון מת מסיבה לא ידועה
    שתף ב-Google+

הרשמה