תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: מה הייתם עושים איתה?

מדרגים
8. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • סוגרים ומחלקים את המתאבקים/דיוות לבראנדים האחרים

5 62.50%
  • משאירים ככה מי יודע אולי יהייה טוב בהמשך

0 0%
  • מנסים לחזק בכול דרך שהיא את הבראנד הזה!

3 37.50%
  • לא איכפת לי אני במילא לא צופה בו.

0 0%
תוצאות 1 עד 17 מ 17
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    בתקופה האחרונה היינו עדים לירידה רצינית בבראנד הזה. מתאבקים שוחררו הגיעו מתאבקים לא מתאימים, על קרבות אקסטרים רולס והארדקור אפשר רק לחלום ומרוב שהמצב גרוע אנחנו רואים תמיד 2 מתאבקים כחושים רבים על תואר אחד. המצב לא טוב בהחלט.

שהבראנד עוד נפתח מחדש היו לי תקוות וציפיות ואפילו הייתי שמח מאושר ולא מפספס אף פרק!

היינו רואים מעט קרבות אקסטרים רולס. היו מתאבקים מעניינים כמו טסט ביג שואו רוב ואן דאם לפני הפכיתו לג'ובר ושיחרורו. סאבו גם לפני הפיכתו לג'ובר ושיחרורו סאנדמן שהיה מנצח בקרבות ונראה אז טוב ומפחיד מייק נוקס שלפי דעתי היה יכול להגיע מאוד רחוק. ועוד כמה אורגינלים שהופיעו פעם אחת ויכלו להוסיף המון כמו טרי פאנק האגדי כריטופר דאבליו אנדרסון דני דורינג ואל סנו. אפילו הדיווה פרסנין שנלחמה נגד אריאל בקרב חתולות שגם היא פוטרה. כן המצב נהייה על הפנים. במקומם הגיעו המורה שלכם מאט סטרייקר מונטי בראון מטי אנ איי אליג'ה ברוק שהיה המלווה סילבסטר טורקאי ששוחרר מהחברה ביג דאדי וי ואני לא צריך לפרט עוד. בקיצור המחליפים שלנו בכלל לא יודעים לספק את הסחורה שהבראנד הזה צריך ואתם עדים לזה.

איפה הימים שענק כמו ביג שואו החזיק בתואר והיה מספק קרבות מצוינים! כול פעם נגד יריב אחר מראו וסמאקדאון בקרבות הארדקור זוכרים?

איפה כול הפיודים המעניינים של פעם?

איפה מופע הסטריפ דאנס של קלי?

כול אלו יהיו רק זיכרון מהעבר שבטוח לא יחזור על עצמו וחבל <_<

השאלה שלי היא מה אתם חושבים על כול זה אם זה היה בידיים שלכם מה הייתם עושים??

סוגרים את הבראנד החלש הזה ומעבירים את מה שנשאר ממנו לסמאק וראו כמו שיהב אמר?

או שהייתם משאירים אותו לפעול ככה? אני בספק..

או שהייתם סוגרים אותו ושולחים הביתה את כולם?

או שהייתם דואגים לחזק את הבראנד הזה לדוגמא להחזיר אורגינלים מהעבר לתת הרבה יותר קרבות הארדקור ואקסטרים רולס,להוסיף אליפות זוגות ואלוף הארדקור אולי? להחתים כוכבים מאירגונים אחרים וכו'..

דיון מהנה!
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אין מה לעשות לא הולך לECW זה פשוט לא הולך לפחות כל כוד זה בשליטה של ה WWE
    חד משעמעית צריך לחלק את את המתאבקים והדיוות חצי RAW וחצי לSD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    כמו שנאמר, חד משמעית לחלק את כל המתאבקים לבראנדים השונים, EC DUB כבר לא טובים.
    תראו מה אני אגיד לכם, זה פשוט לא עובד, גם הזמן קצר, כולה איזה שניים שלושה קרבות ומיין איבנט, יש להם רק חגורה אחת, אני לא מבין מה כ"כ אקסטרים ברוסטר, לדעתי הם צריכים לסגור אותו, ולהמציא רוסטר נורמלי חדש, כזה שיתפקד כמו שצריך ויהווה תחרות לגדולים סמאק וראו.
    בינתיים צריך להשבית אותו מיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נכתב במקור על ידי guyna
    אין מה לעשות לא הולך לECW זה פשוט לא הולך לפחות כל כוד זה בשליטה של ה WWE
    חד משעמעית צריך לחלק את את המתאבקים והדיוות חצי RAW וחצי לSD
    מסכים עם כל מילה שנאמרה.

אבל מה שאני חושב שבולשיט זה שמארקוס קור וואן ואלייג'ה בורק הגיעו בתור חדשים שגורעים.
    זה לגמרי לא נכון. הבחורים תותחים. כל אחד יודע להביא את מה שצריך לזירה.
    אלייג'ה, אתלט נהדר-לאייג'ה אקספרס FTW ומרקוס פאוורהאוס שמזמן לא ראינו אחד כמוהו-פאונס רצחני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אולי. אבל לאי סי דאבליו בראנד שמתבסס על אקסטרים הם לא מתאימים.

לא הייתי מרגיש בחסרונם,אם הם היו תורמים ברמות הבראנד הזה לא היה מפגר מאחור לעומת האחרים.

ולא הבנתי את האקספרס הזה אולי הוא מקורי אבל הוא לא עוצמתי או נראה כואב בשיט.

וגם הפאונס לא יודע מה מיוחד בו, כולה דחיפה חזקה.

בכלל לא מהלכי האיהבקות.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    אלה כן מהלכי היאבקות |:
    זה כמו שולדר בלוק ממש חזק ושתי ברכיים לגב... מה לא עוצמתי בזה יאללה? |:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    לדעתי היום הם שקועים יותר מדי עמוק בבוץ.
    אני די הייתי עושה כמו מה שיהב אמר, מעביר את כולם לסמאק והופך את החגורה שלהם לחגורת הארדקור. ובכול זאת הייתי מחזיר את הותיקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כן הא? זה יכול להיות גם מעולה.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    ת'אמת אפשר גם לשפר שיהפכו את זה באמת לאקסטרים ואז אי סי דאב יכולים להפוך למשהו גדול באמת! ואולי גם להרוויח יותר מאיזה קרב אחד מסכן על אליפות ה ECW, וגם הוא עשר דקות, שישפרו את הבראנד, האנגלים, בחייאת רבאק קווין ת'ורן וספידי? יכולים לעשות קצת יותר רציני, הרבה יותר, ואני מדבר על כך שאפשר לפתח את הפיוד הזה ממש, רק שיעשו את זה כמו שצריך עם כסאות שולחנות וכו'.
    זה הכל, הרי זה Extreme Championship Wrestling אז איפה האקסטרים? הלך לקנות חלב ולא חזר? אם הם רוצים לעשות תחרות עם SD וראו, כדי מאוד שהם יחזירו את חגורת ההארדקור והייתי שמח גם לחגורת זוגות או יותר נכון שניים:
    ECW Tag Team Championship
    Hardcore Tag Team Championship, אע"פ שההארד קור נשמע מיותר, אפשר לעשות פלאים עם החגורה הזו, למשל אפשר שיהייה רק קרבות אקסטרים על החגורה או רק קרבות XYZ(סתם דוגמא) כל מיני הארדקור וגם להוסיף קרבות.
    אני אשמח אם תענו לדעה שלי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    חח דעה מקורית כול הכבוד

אני שמח שהדיון מעניין אותך וגורם לך לחשוב על דברים חדשים ומקוריים לבראנד הזה.

זה באמת יכול להשתלב מצוין!

וזה כול הקטע הם בראנד אקסטרים או ככה לפחות הם היו,הם קוראים לעצמם אקסטרים אבל הם לא וחבל. <_<
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.02.2007
    עיר
    ראשון לציון
    ה-WWE היו צריכים לדחוף את כל הג'וברים ואז נזכרו שיש להם את הזכויות על ECW
    וככה נוצר הבראנד
    טדה!

Shut The Fuck Up
    Bitch

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    נכתב במקור על ידי king goldberg
    חח דעה מקורית כול הכבוד

אני שמח שהדיון מעניין אותך וגורם לך לחשוב על דברים חדשים ומקוריים לבראנד הזה.

זה באמת יכול להשתלב מצוין!

וזה כול הקטע הם בראנד אקסטרים או ככה לפחות הם היו,הם קוראים לעצמם אקסטרים אבל הם לא וחבל. <_<
    אני מבין שקוראים לך אסף, לי קוראים דני, תודה שהתייחסת לתגובה שלי
    כל מה שנשאר לעשות זה לצערנו לחכות ולראות אם ה WWE יקבלו שכל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אהלן דני

התגובה שלך קלעה בול ובגלל זה התייחסתי אליה

ונכון בתאכלס אין מה לעשות רק לחכות, ולפי איך שאני מכיר אותם אין למה לחכות האמת

dem1x

חח תגובה מקורית בהחלט אבל היית אומר בסוף "וכך נהרס הבראנד" כי בהתחלה הוא התחיל טוב לדעתי והיו לי ממנו ציפיות גדולות <_<
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    אני רק רוצה לומר לכם שאני צופה בהיאבקות מ NO way out השנה, אבל ראיתי מלא קרבות שהיו לפני, אז אני די מעודכן.
    בכל אופן, נראה לי הם צריכים איזה מיין איבנטר אחד, מסמאקדאון או ראו, וחשוב שהוא יהייה באקסטרים.
    צריך להוסיף עוד אחד חוץ מג'ון מוריסון
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    אני לא חושב שזה כזה יעזור למען האמת.

הבראנד בהידרדרות מכמה סיבות וזה לא רק חוסר מיין איבנטרים.

המיין איבנטרים היו צריכים להיות האורגינלים עצמם בקרבות אקסטרים והארדקור
    כמו ואן דאם, סאבו, דרימר, וסאנדמן.. נגד מתאבקי הניו בריד שהם טסט שפוטר,מייק נוקס,קוין ת'ורן,ביג שואו מונטי בראון ואלג'יה ברק וכמובן גם הארדקור שנפצע. ולקטגורית הלייט אביוויט יש לך את מאט סטרייקר,המיז,סי אם פאנק,מוריסון וסטיבי ריצ'רדס זה לפי דעתי סגל מפוצץ.

התוכנית תתערך לשעה וחצי, רובה תהייה הארדקור אקסטרימי תתווסף אליפות זוגות ואלוף הארדקור.

נגוון את המופעים של האקספוסה חוץ מסתם אותו ריקוד שחוזר על עצמו והנה לך בראנד ראוי שיכול להתחרות בסמאקדאון בשקט.

וכמובן נחזיר את המנג'ר פול היימן למשרתו. כי בשבילי הוא חלק מהבראנד הזה למרות השטויות שהוא התחיל לעשות לקרת הסוף
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.11.2006
    בכל אופן, לפי המצב שלהם כרגע, אין לאן לשאוף רק לסגור את הרוסטר, אין מה לעשות עם זה.
    תאמין לי אחי, אני לא בטוח שנשארו האוריג'ינלס, ואן דאם הלך, נראה לי שגם סאבו, סאנדמאן בראו, בקיצור נראה לי WWE מנסים לענות את ECW
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    כן אני יודע.

נתתי תמונת מצב דמיונית אם כולם היום כמו בהתחלה.

מה שמצחיק שאמרו שואן דאם לא איתם לא רואים אותו בכלל ועדיין יש את הפרופיל שלו באתר שלהם חחחח מעניין למה. אולי הם רוצים להגיד תראו לא הדרדרנו יותר מידי יש את ואן דאם.

וסאבו פוטר כי הוא היה בעייתי. מי לא יהייה בעייתי שמתחילים להפוך אותו להיות הג'ובר השכונתי?
    וגם הוא לא אהב את זה שמקמהן השתלט על הבראנד הזה. אומרים שהוא במגעים עם טי אנ אי.

בכול אופן כן זה די ברור שחייבים למען השכל הישר לסגור אותו.

פה בדיון כול אחד אומד מה ישפר את הבראנד הזה או מה היה משפר אותו...
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הרשמה