תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    עיר
    אחירטחדרט
    הרהרתי קצת (וכמו שתבינו עכשיו אין לי הרהורים כאלה גאוניים ומרחיקי לכת) וחשבתי-
    עם בעצם משחק תפקידים הא משחק בו קבוצת שחקנים בעצם מספרת סיפור ביחד, זה אומר שגם סיפור בהמשכים (מה שניתן למצוא בהרבה פורומים ומסיבות פיג'מות..) הם...משחקי תפקידים...צודק?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    אולי כל מיני משחקי תפקידים הם סיפור בהמשכים אבל לא כל סיפור בהמשכים הוא משחק תפקידים.

Make No Mystake Kyle, before this is all over, you Will s**k my b**ls
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    מסכים, היה פעם עץ שנקרא סיפורים מסביב למדורה שבעצם היה סיפור בהמשכים שכל אחד שיחק בו דמות.
    אני וחברים שלי עשינו פעם בONCE UPON A TIME שכל אחד מאיתנו שיחק את קלף הדמות הראשון שיצא לו, וכל השאר מתנהל כרגיל, רק שיש קשר בין כל הדמויות שלנו.
    יצא לחבר שלי פרה, אז הוא שם עליה את קלפי ההיבט חזק ורדוף, ועוד כל מיניאז בסוף הוא יצא פרת-על שיכולה לדבר, לעוף, והיא רדופה ע"י הרוחות של האבות שלה.
    היה מאוד מצחיק
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    משחק תפקידים מעצם הגדרתו הוא משחק בו משחקים תפקיד כלשהו.
    הצגה בתיאטרון היא משחק תפקידים.
    כל דבר שבו אתה מגלם דמות שהיא לא אתה (או דמות שהיא אתה, בצורה אחרת לגמרי) היא משחק תפקידים, גם אם זה לא נראה/נשמע ככה.
    מה שאנחנו קוראים לו מ"ת, זה בעצם משחקי תפקידים שולחניים (כך גם נקרא הפורום אם אנ'לא טועה). לארפים נכנסים לקטגוריה אחרת, שוב, אם אנ'לא טועה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    אתה לא יכול להגיד אני'לא זה טפשי. תגיד או אנ'לא או אני לא

Make No Mystake Kyle, before this is all over, you Will s**k my b**ls
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני חושב שכמו שאמרו כאן, כל משחק תפקידים הוא סיפור, אבל לא כל סיפור הוא משחק תפקידים. כמובן, מכל סיפור אפשר לעשות משחק תפקידים, אבל אפשר גם לעשות שלום עולמי, נכון?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    יש הרבה דברים שאפשר להגיד עליהם שזה "כמו משחק תפקידים" - משחקי FPS (כי אתה משחק שם דמות), תאטרון (כנ"ל), שני אנשים שכותבים ספר.. ואם אתה תגיד שכל אלה משחקי תפקידים, אתה תישאר עם הגדרה שאין הרבה קשר בין הדברים בתוכה.
    משחק תפקידים אמיתי זה עם מנחה, לפחות שחקן אחד ששולט בדמות, ועם או בלי קוביות. מעבר לזה, משחקי "אקסטרים" או דברים שהם פשוט לא משחקי תפקידים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אתה טועה לגמרי, משחק תפקידים זה כל דבר שבו אתה מגלם דמות. כתיבת ספר לא ממש עונה על ההגדרות, אבל כן, במובן מסויים גם זה משחק תפקידים.
    FPS זה משחק תפקידים, לא "כמו" משחק תפקידים, אלא לגמרי משחק תפקידים.
    כנ"ל תיאטרון, זה משחק תפקידים בהתגלמותו הגבוהה ביותר, יותר ממ"ת שולחני אפילו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    זה כמו להגיד שילדים קטנים שמשחקים בנדמה לי משחקים במשחק תפקידים. אתה תשאל אותי מה ההבדל, ואני אגיד - איך שהם מגדירים את מה שהם עושים. אף שחקן FPS לא יגיד לך שמתי שהוא הורג הד קראבס או עושה הד שוט בפאר קריי במסיבת רשת הוא משחק במשחק תפקידים. אבל כנראה שנסכים שלא להסכים.
    הסיבה העיקרית שלדעתי תאטרון לא דומה למשחק תפקידים, זה שהטקסט קבוע מראש. אילתור זה מאוד דומה ללארפ, ואפשר להגדיר כסוג של משחק תפקידים. אבל בתאטרון השחקן רק מציג את הדמות שלו, וגם אם הוא מתחבר אליה הוא לא באמת שולט בה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אבל אתה פשוט מקובע, אתה חושב שמ"ת שולחני זה המ"ת הבסיסי, ושהשאר הם נספחים, זה פשוט לא נכון, זאת קטגוריה, וקטגוריה קטנה ונידחת. משחק תיאטרון הוא משחק תפקידים גם אם אתה לא חושב ככה, יש מבין? הוא פשוט ככה, כמו ש2X=10 אז איקס זה 5, אין מה להתברבר על זה, קבל את זה ותמשיך בחיים שלך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    בטח שיש מבין, אני מבין שאתה צודק כי אתה אומר ככה.
    כנראה שבאמת אין טעם, אבל זה אומר שאתה מסכים שטליסמן הוא משחק תפקידים, כי אתה משחק שם דמות ועובר משימות?
    מה עם מתיישבי קאטאן, אתה משחק את אחד ממנהלי ההתיישבות על האי, בדרך להרשים את הממונה. רק מנהל ההתיישבות שזוכה בעש.. בהצלחה הרבה ביותר בבניין האי יזכה בקידום הנחשף.
    ומה עם שחמט? אתה משחק את המלך שכל נתיניו מגנים עליו בחירוף נפש.
    אתה מסכים ששחמט הוא משחק תפקידים? אין שם פחות רולפליי מבFPS. והדרך משם ללהגיד שגו הוא משחק תפקידים קצרה מאוד.
    ואם אתה מסכים עם זה, אתה יכול לא להתאמץ לבוא לכנסים בשביל מ"ת, ולהשאר לשחק בדוקים: the stinging בבית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אוקי, טליסמן ושח-מט הם לא משחקי תפקידים, כי אתה לא משחק בהם תפקיד של מישהו שהוא לא אתה.
    חוצמזה, אני מודה ומתוודה, אין לי מושג למה אתה מתכוון כשאתה אומר משחקי FPS, אבל שיהיה XD
    שתף ב-Google+

הרשמה