תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 28
    הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    ראיתי שבוחרים שרת חדש, אבל לא אמרו מתי בדיוק אמורים להתחיל. זה אמור לקחת הרבה זמן? כמה ימים? שבוע? פשוט אני חושב שכדאי לעשות את זה כמה שיותר מהר, ולמה? כי בקרוב מאוד תתחיל תקופת החגים מה שיתן לרובנו המון זמן לעלות מהר ולהגיע לאנד-גיים. אז חבל לבזבז זמן...

בקשר לשרת, אני לא ממש מכיר את כל השרתים, אני רק יודע שעל כל שרת כל אחד יגיד פה משהו אחר. מה שאני רוצה לציין זה, שהסיבה שאנחנו עוברים מ jaedenar היא בגלל שאין שם הרבה שחקנים, ולכן לדעתי זה הדבר שאנחנו צריכים לחפש בשרת החדש, ואם אני לא טועה - קזאק הוא שרת עם המון שחקנים. ושאף אחד לא יקשקש בנוגע לתורים, המון פעמים נכנסתי לשרת הזה ולשרתים נוספים שהם full ובחיים לא חיכיתי!

עוד משהו שרציתי להגיד, שהורד/אליינס זה באמת לא צריך להיות משנה לאנשים פה. בכל צד יש את כל הקלאסים ככה שזה לא משנה, ולהגיד שאתם רוצים אליינס כי אתם רוצים להיות pink gnome זה טיפשי, וזה לא מעיד על רצינות (וזה מה שאנחנו מחפשים, לא?)

אני חושב גם שלפני שכולם יפתחו דמויות (אלה שלא עוברים), צריך להכין רשימה של הקלאסים שיש וצריך. שלא יצא מצב שבסוף לא יהיה מספיק טנקים/הילרים וכו'.

זהו בעיקרון...אם יעלה לי עוד משהו לראש אני אעדכן פה...ביי בנתיים ותגידומה דעתכם...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    עקרונית אני מסכים איתך, בקשר לצדדים אני פשוט מעדיף horde כי בדרך כלל האוכלוסיה יותר בוגרת (יוצא מן הכלל ברור, The barrens)

ובקשר לקלאסים יהיה נחמד אם מישהו יפרסם איזה סקר על מה כל אחד הולך לגלגל

ואם אפשר לקבל החלטה עד יום רביעי, כי אוטוטו אני יכול (וצריך) לקחת קצת חופש מהעבודה ויהיה נחמד לעבוד על משהו משמעותי במקום לשבת ב shat עם thunderfury בחוץ ולצחוק על כל ה- tells שאני מקבל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    אנחנו מבינים את הצורך לעשות את המהלך במהירות,
    אבל הפעם אנחנו רוצים לעשות הכל כמו שצריך, כדי שלא נצטרך לעשות עוד REROLL קהילתי

נעשה הכל כדי לבחור את השרת הטוב ביותר עבור הגילדה ושהגילדה תבנה כמו שצריך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    נכתב במקור על ידי Sitri
    אנחנו מבינים את הצורך לעשות את המהלך במהירות,
    אבל הפעם אנחנו רוצים לעשות הכל כמו שצריך, כדי שלא נצטרך לעשות עוד REROLL קהילתי

נעשה הכל כדי לבחור את השרת הטוב ביותר עבור הגילדה ושהגילדה תבנה כמו שצריך.
    מצוין, אבל עדיין יהיה נחמד לקבל אפילו לו"ז משוער.

פעם עוד היה לי כוח לשים פה לינק לדמות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי randprin
    מצוין, אבל עדיין יהיה נחמד לקבל אפילו לו"ז משוער.
    בנתיים גם לנו אין לו"ז משוער, אנחנו מחכים לעוד הצבעות בנוגע לשרת שיבחר,
    ואז כנירא נעשה רשימת שחקנים והצעות שם
    Social Engineering - Because there is no patch for human stupidity
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    לכמה הצבעות אתם בדיוק מחכים? 200? 500? אתם רוצים לתת לזה עוד יום? עוד שבוע?
    לא צריך לחכות להחלטות מההנהלה הגבוהה של ויגיימס כדי להתחיל להזיז דברים. פשוט נחליט שאנחנו רוצים לשחק קזאק (כי הסיבה שעברנו מג'דה היא חוסר פעילות, אז זה מתבקש לעבור לשרת שבו יש הרבה פעילות, וזהו קזאק כמובן) ולהתחיל לשחק.

לא צריך יותר מידי סיפור...פותחים דיון ורושמים כמה דמיות בדיוק צריך מכל דבר, וכל אחד רושם נגיד העדפה ראשונה ושניה לקלאסס, טיק טאק מסדרים ומתחילים לעלות במקום לבזבז המון זמן על שטויות. אני חושב שאחת הבעיות הגדולות הייתה העובדה שהיו 2 גילדות וכל אחד בצד אחר, מה שהקשה על השקעה ופיתוח של שניהן. כל עוד כולנו מגובשים ומשחקים ביחד בצד כלשהוא - אני לא רואה סיבה לבעיות. את כל הפרוצדורות שלהם תעשו אחר כך...

עריכה: אני רואה A'Q מוביל כרגע אבל לדעתי זה יהיה פשוט טמטום לעבור לשרת שהרבה גילדות עוברות ממנו. אנחנו הרי מחפשים שרת עם הרבה שחקנים...אז מה הקטע פה?!
    רוב האנשים גם ככה יתחילו לשחק איפה שתחליטו כל עוד אנחנו משחקים ביחד ומשקיעים. אלה שתעבירו להם תדמויות לא אכפת להם כי אתם משלמים להם. ואלה שיעבירו תדמויות שלהם גם זה יהיה טוב מבחינתם כל עוד הם יראו שמשקיעים וזה רציני.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    שמע, לא רוצים לעשות דברים סתם...
    הגילדה שאנחנו מתחילים הפעם תהיה בנויה כמו שצריך.

קצת סבלנות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Blackbeard
    לכמה הצבעות אתם בדיוק מחכים? 200? 500? אתם רוצים לתת לזה עוד יום? עוד שבוע?
    לא צריך לחכות להחלטות מההנהלה הגבוהה של ויגיימס כדי להתחיל להזיז דברים. פשוט נחליט שאנחנו רוצים לשחק קזאק (כי הסיבה שעברנו מג'דה היא חוסר פעילות, אז זה מתבקש לעבור לשרת שבו יש הרבה פעילות, וזהו קזאק כמובן) ולהתחיל לשחק.

לא צריך יותר מידי סיפור...פותחים דיון ורושמים כמה דמיות בדיוק צריך מכל דבר, וכל אחד רושם נגיד העדפה ראשונה ושניה לקלאסס, טיק טאק מסדרים ומתחילים לעלות במקום לבזבז המון זמן על שטויות. אני חושב שאחת הבעיות הגדולות הייתה העובדה שהיו 2 גילדות וכל אחד בצד אחר, מה שהקשה על השקעה ופיתוח של שניהן. כל עוד כולנו מגובשים ומשחקים ביחד בצד כלשהוא - אני לא רואה סיבה לבעיות. את כל הפרוצדורות שלהם תעשו אחר כך...

עריכה: אני רואה A'Q מוביל כרגע אבל לדעתי זה יהיה פשוט טמטום לעבור לשרת שהרבה גילדות עוברות ממנו. אנחנו הרי מחפשים שרת עם הרבה שחקנים...אז מה הקטע פה?!
    רוב האנשים גם ככה יתחילו לשחק איפה שתחליטו כל עוד אנחנו משחקים ביחד ומשקיעים. אלה שתעבירו להם תדמויות לא אכפת להם כי אתם משלמים להם. ואלה שיעבירו תדמויות שלהם גם זה יהיה טוב מבחינתם כל עוד הם יראו שמשקיעים וזה רציני.
    QFT
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    אם מישהו כבר רוצה להתחיל בקזאק ולא בראש שלו להתחיל לבד ורוצה לבלינג פרטנר עצבני שחורש כמו שצריך שידבר איתי ;)

ואפשר לפחות לדעת למה אנחנו מחכים או משהו? כי פשוט לפעמים סתם מורחים דברים ולוקח הרבה זמן (בדיוק שמדובר בגופים גדולים יותר מאשר מנהלי פורום) למרות שאפשר לטקטק אותם, או לפחות להתחיל לטקטק אותם. אם לפחות נראה איפה עומדים ולאן נגיע אז זה יראה יותר טוב לדעתי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    אלף, AQ מקום שני כי כמה אנשים הצביעו לו בטעות ורשמו בתגובות שהם מעדיפים את kazzak.
    בית, כמו ש- blackbeard רשם לא צריך לחשוב על זה הרבה, 24 שעות זה מספיק בשביל שהמכורים הכבדים (שבמילא יהיו ה- core של הגילדה) יצביעו, נא לקבל החלטה, ולפתוח דיון דמויות, הזמן לחוץ וסוף השבוע (כלומר, הזמן שבו אנשים כמוני שתקועים 10-12 שעות ביום בעבודה יכולים להשקיע בדמות שלהם) מגיע.
    גימל: dibs על תפקיד הטאנק (tauren warrior ftw)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    אם מישהו כבר רוצה להתחיל בקזאק ולא בראש שלו להתחיל לבד ורוצה לבלינג פרטנר עצבני שחורש כמו שצריך שידבר איתי ;)

ואפשר לפחות לדעת למה אנחנו מחכים או משהו? כי פשוט לפעמים סתם מורחים דברים ולוקח הרבה זמן (בדיוק שמדובר בגופים גדולים יותר מאשר מנהלי פורום) למרות שאפשר לטקטק אותם, או לפחות להתחיל לטקטק אותם. אם לפחות נראה איפה עומדים ולאן נגיע אז זה יראה יותר טוב לדעתי.
    בכיף, כבר תפסתי שם את השם וה- class שאני רוצה (randprin - tauren warrior) רק לא נראה לי שאני אהיה בביית לפני 6.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    עכשיו 5...לא לחוץ לי לחכות, הבעיה היא שאני לא יודע מה לפתוח חח. כל פעם אני משתעמם אחרי לבל 15-20 ופותח דמות חדשה...עכשיו דווקא עם הדרואיד שיחקתי והתחלתי לאהוב אותו רצח...החתול שרץ כמו טיל, לעבור לקאסטר לשים ריפוי, לקחים מובים הרבה יותר חזקים...כיף רצח.

אבל לא יודע...פתאום בא לי לחזור להאנטר...ועוד הפסקתי לשחק איתו כי ידעתי שלא ממש ירצו אותו בגרופים ובPVP הוא לא נראה משהו...אבל לא יודע עדיין חזר החשק להאנטר :ס
    הקטע שאם אני האנטר ואני הולך לעשות לבלינג עם מישהו עדיף שהוא יהיה DPS קלאס...ככה נעלה כמו חיות. (=רוג'/מייג'/לוק). לדעתי לוק ילך עצבני כי זה ראסמי כאילו אנחנו 4 שחקנים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.06.2007
    עכשיו 5...לא לחוץ לי לחכות, הבעיה היא שאני לא יודע מה לפתוח חח. כל פעם אני משתעמם אחרי לבל 15-20 ופותח דמות חדשה...עכשיו דווקא עם הדרואיד שיחקתי והתחלתי לאהוב אותו רצח...החתול שרץ כמו טיל, לעבור לקאסטר לשים ריפוי, לקחים מובים הרבה יותר חזקים...כיף רצח.

אבל לא יודע...פתאום בא לי לחזור להאנטר...ועוד הפסקתי לשחק איתו כי ידעתי שלא ממש ירצו אותו בגרופים ובPVP הוא לא נראה משהו...אבל לא יודע עדיין חזר החשק להאנטר :ס
    הקטע שאם אני האנטר ואני הולך לעשות לבלינג עם מישהו עדיף שהוא יהיה DPS קלאס...ככה נעלה כמו חיות. (=רוג'/מייג'/לוק). לדעתי לוק ילך עצבני כי זה ראסמי כאילו אנחנו 4 שחקנים...
    לפי מה שההצבעה ניראית עכשיו השרת יהיה AQ
    hunter שמשחקים אותו טוב שולט גם ב- PVE וגם ב- PVP.
    וכל ה קלאסים עולים רמות ב- DPS spec, אפילו פאלאדין לא מתחיל לצנוח עד שהוא מגיע ללבל 60 בימינו (אני בהחלט לא מתכוון לעלות דרגות ב- prot spec, אני אהיה fury עד 40, ואז אבנה מחדש עם MS ואגיע ל רמה 60 עם 31/5/15 שזה נותן לי גם solo וגם אפשרות להיות tank של instance בלי הרבה כאב ראש, ברמה 70 אני אחליף בין ה- specs הרגילים שלי: 34/24/3 ל- solo ו- pvp, ו- 11/0/50 ל- raids).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    זהו אבל אומרים שכמה הצביעו בטעות לקזאק אז לא יודעים...שפשוט יחליטו על שרת וזהו. אבל לדעתי אם זה AQ אני פשוט אשאר בג'דה וזהו. עדיף לי להמשיך שם עם אנשים שכבר הכרתי מאשר לעבור לAQ ועוד חודש זה יהיה אותו סיפור :|
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב

אני גם שקלתי לחטוף בכוח את ההחלטה ולפתוח גילדה בסרבר Defias Brotherhood בלי לחכות לבחירה. אם זה היה מצליח ב-100% סבבה. אם זה היה נכשל ב-100% אז גם לא נורא. אבל אם זה היה מצליח חלקית הקהילה הייתה נקרעת לשתיים, וכל הרעיון של גילדה אחת היה קורס. לא רציתי לקחת סיכון כזה, לכן החלטתי לחכות להחלטה. כשההחלטה תתקבל אפשר יהיה להפיל אותה. אולי Kazzak ינצח (הלוואי) ואז לא נצטרך לנקוט מהלך כוחני בכלל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    פשוט נתחיל כולנו לשחק בקזאק וזהו...הרירול הלא רשמי. זה לא עניין של חטיפת כח זה פשוט עניין של להסתכל 10 צעדים קדימה, ואם הקהילה לא רואה את המלכודת, ואנחנו כן, לא נזהיר אותם?

הרי אני בטוח שחלק יודעים שיקרה מה שקרה בג'דה בדיוק. ועוד לפני כל החרא שקרה פה בין הגילדות לויגיימס שהם עוד היו שמחים ובלה בלה בלה הם אמרו שזה שרת מצויין אין הרבה שחקנים אבל יגידו ויהיה טוב ובלה בלה בלה, והנה בסוף תראו מה אומרים...אז באמת שאין טעם לחזור על הסיפור שוב. תלמדו מהעבר.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    מי חושב שיקרה מה שקרה ב jaedenar? מה שקרה ב jaedenar זה חוסר נכונות של אנשים לשחק בגילדה

אם אנשים לא היו עוזבים כי יש מעט אנשים בגילדה היינו יכולים להיות לפחות 30 אנשים שמתחברים על בסיס יומי
    You're pro or you're noob.
    That's life.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    השרת הזה ריק. גם אם היה נכונות זה לא היה מצליח.
    אגב ruin מתכוונים להישאר שם? או שהם גם מתככנים לעבור ואז כולנו ניהיה קבוצה אחת גדולה של ישראלים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Felidin
    מי חושב שיקרה מה שקרה ב jaedenar? מה שקרה ב jaedenar זה חוסר נכונות של אנשים לשחק בגילדה

אם אנשים לא היו עוזבים כי יש מעט אנשים בגילדה היינו יכולים להיות לפחות 30 אנשים שמתחברים על בסיס יומי
    לא אהבתי את השרת לא בגלל שלא היו הרבה אנשים בגילדה, הוא פשוט היה ריק! אני מעדיף שרת מלא, ואם יש תורים פעם בשבוע בשעות שיא אני מעדיף לחכות. זה רק מוכיח שהשרת חי ופעיל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    סוףסוף אני מסכים איתך. אני בהלם, באמת.
    שתף ב-Google+

הרשמה