תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    גיבור המשחק פיינל פנטאסי 8.
    טוב, עבדתי הרבה זמן על הציור הזה, ואני ממש מרוצה מהתוצאה הסופית.. זו לפחות דעתי, מה דעתכם?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    ציור מרשים לדעתי
    מה שמפריע לי זה היד הימנית.. אני לא יודעת מה לא בסדר בה..אהל משהו מטריד אותי באזור שמה..
    העיניים עקומות קצת ועצמות הלסת מאוד נשיות והסנתר גברי מאוד.. (הסנטר רחב כמו שצריך אבל עצם הלסת נמשכת מעלה ברכות כמו אצל נשים..אצל גברים העצם צריכה להיות יותר מרובעת..)
    הרגל הימנית מעולה אבל כף הרגל השמאלתי של הדמות לא מסתדרת לי..
    הרבה פרטים יפים - החגורות בעיקר אהבתי [הן נראות מעולה] והג'קט שלו עם הפרווה והרוכסן והכיס והכל.. נרא מעולה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    אשדוד
    ואוו ציור יפה מאוד!:O!
    אבל אני חושבת שעדיף שהיית עושה שהדמות תעמוד..
    זה קצת נראה מוזר שהוא גם מחזיק נשק,גם שם יד על המותן וגם הולך..

ציור מעולה ^^

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    ממש לא זוכר איך נראה הגיבור של פיינל פנטסי, אבל ממש אהבתי את הפנים שלו. גם לי הפריע היד שמונחת על המותן, הדרך שבה היא מתעקמת, אבל חוץ מזה ציור מוצלח מאוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    דבר ראשון- זה מאוד מאוד נקי. אני אוהבת לקראות את הדברים הנקיים האלה, כאילו אתה עוד מתכנן לצבוע, אבל אחת הסיבות שאני אוהבת אותם זה בגלל ש.. טוב, אני יוצאת מנקודת הנחה שאתה עומד לצבוע אותם, ואז מרגישה כמו חלק מהתהליך.

אני מסכימה בעניין הלסת- אני לא זוכרת איך נראית הדמות, וגם לא ראיתי אותה יותר מדי בחיי, אבל הלסת היית צריכה להיות יותר רחבה [גם אם לא מרובעת], רק כדי שלא תיראה מוזר עם החיבור שבינה לבין הצוואר.
    אני לא רואה את הבעיה ביד. כמובן שזה לא אומר שאפשר להסתמך עלי, אבל בהסתכלות הראשונה שלי, דווקא את היד על המותן ממש אהבתי. מה שכן, אולי היא הייתה יכולה להיות טיפה יותר גדולה.
    ההקצרה ברגל שמאל [שמאל שלי] מאוד מוצאת חן בעיני. אבל היא נהרסת כשמגיעים לנעל- הנעל הייתה צריכה להמשיך בדרך של חצי הרגל התחתונה ולהיות קטנה יותר, ובזווית פחות חדה [אפילו שהזווית שם עושה עלי רושם של קהה- אתה לא תגיד לי. אני סיימתי מתמטיקה ואני יודעת! (כן בטח)].

מעבר לזה, הייתי שמחה לראות את זה צבוע. אם לא בצבעים, אז ליצור הבדלי צבע עם עיפרון. למשל- המעיל שלו חום, אם אני זוכרת נכון. ככה שהוא היה יכול להיות כהה יותר מהחולצה וכו'.
    אה, ועוד פרט שאני חושבת שהיה אפשר להיכנס בו, זה הצללות בפרוות המעיל. אבל לא יותר מזה.
    ממש מוצאת חן בעיני דרך העבודה הנקייה שלך. הלוואי ואני הייתי מסוגלת לעשות דברים נקיים כאלה.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.04.2007
    רישום טוב מאוד, ואני מסכים עם כל ההערות שנאמרו מעליי, אבל דווקא זה לא מה שמפריע לי באמת.

די ברור שהדמות אמורה ללכת, אבל זה לא משכנע מספיק, אלא נראה יותר כמו עמידה על רגל אחת. זה נוצר מ 3 סיבות:
    1. כף הרגל השמאלית צריכה לנטות קצת יותר החוצה. היא גם יותר מדי קרובה למרכז הגוף, מה שתורם לתחושה של עמידה על רגל אחת.
    2. הרגליים צמודות מדי
    3. הכי חשוב - הפוזה. היא מראה יותר מדי שיווי משקל ויציבות של הגוף על רגל שמאל, וזו טעות נפוצה. הגוף בהליכה במציאות לא מיוצב על הרגל שמחוברת לקרקע, ולכן רואים את חוסר האיזון בהטיה קלה של האגן והכתפיים. ברישום שלך החלק השמאלי של האגן צריך להיות קצת גבוה יותר מהימני, והחלק השמאלי של הכתפיים צריך להיות קצת נמוך יותר.

הבהרה - ב"שמאל" ו"ימין" אני מתכוון לשמאל וימין של הדמות, לא של הצופה.

אבל יותר מכל, אתה יודע מה הכי מפריע לי? שזו התוצאה הסופית.
    מגיע לרישום הזה מילוי ונפח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כל מה שחסר זה שיפוץ פה ושם והצללות שיתנו את הנפח P:
    אני דווקא לא אוהבת ציורים נקיים.. אני אוהבת לראות כתמים וכמות נכבדה מאוד של הצללות..

באמת כדאי שתצבע את זה..הציור פשוט דורש צביעה שתפיח בו חיים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.01.2007
    עיר
    חיפה
    אחד מהיותר טוב שלך, אך, עדיין לא דמות מקורית משלך, אני יודע שהעיקר להנות מלצייר בתור תחביב, אבל בישבילי זה מעבד משמעות אם זה לא משהו שאני ציירתי מהראש, זה מרגיש יותר.. שלי.. מרעיון של מישהו אחר בביצוע שלי..

עדיין כמו שאמרתי, אחד מהיותר טובים שלך.
    גלרייה :ם
    www.hivih.deviantart.com

שתף ב-Google+

הרשמה