תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    20.10.2006
    עיר
    מודיעין
    השאלה הזאת עלתה ביני לבין חבר שלי, ורציתי לדעת מה אתם חושבים. ליתר דיוק, מכיוון שלפי דעתי הסיכוי שטניסאית מספר 1 בעולם תנצח את הטניסאי מספר 1 בעולם שואף ל-0, וזה לא בקטע שובינסטי אלא פיזיולוגי, אז בואו נעשה את זה יותר קשה.

מה לפי דעתכם תהיה התוצאה בינהם במשחק של 5 מערכות?

רוצים לקחת את האתגר צעד אחד קדימה? קחו את רוג'ר פדרר את וג'סטין הנין, תדמיינו משחק שלהם ותחשבו מה תוצאה הגיונית למשחק כזה. תכתבו פה את התוצאות של המשחקונים במערכות!

לי יש רק תשובה אחת לגבי תוצאת המערכות: 4-1 לפדרר. לגבי משחקונים - אין לי מושג.

זאת דעתי.

יאללה, מה אתם חושבים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    בחמש מערכות יגמר 3-0 {בגלל שפדרר הטוב בעולם אם זה היה נדאל כבר היה נגמר 3-1 לדעתי והטוב משלוש מערכות יכול להיגמר 2-1 באחוזים של 70 לבן ו-30 לבת}.
    מה שכתבת שהתוצאה תיהיה 4-1 זהלא יכול להיות כי חמש מערכות זה הטוב מחמש ו 4-1 זו לא תוצאה כי הטוב מחמש מערכות זה עד 3.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.10.2006
    לדעתי פדרר לוקח 3-1 או 3-0.. בכל זאת בכל גרנד סלאם משחקי גברים זה מינימום 3 מערכות מה שדורש מאמץ פיזי ופסיכולוגי, לעומת משחקי נשים שזה רק 2 מערכות מינימום....

ופדרר הוא פשוט גאון.. בווימבלדון הוא פשוט אכל את נדאל.. נתן לו לקחת מערכה ולהתעייף ואז לקח לו את המשחק.
    שתף ב-Google+

הרשמה