תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    הרעיון לנושא מגיע מthread שפעם ראיתי ב totalbf2 הכוונה היא לחלוק את כל הטיפים והטריקים הקטנים שאפילו שחקנים מתקדמים לא מכירים ובטח שלא מתחילים :

1.אפשר לקחת קיט של שחקן שנהרג ע"י לחיצה על המקש G , אפשר להתנסות ככה ב unlocks לפני שמחליטים מה לפתוח אבל השמוש הטוב ביותר הוא לתפוס KIT של חובש ולהחיות אותו בעיקר אם הוא מפקד החוליה שלכם.

2.בזמן שמטפסים על סולם אפשר ללחוץ על המקש C כדי לראות אם הצלף על הגג הכין לכם מתנה בדמות מטען קליימור, שמוש נוסף הוא בזמן שאתם בטנק/נגמש מחכים שהדגל ירד עברו למצב של צילום מבחוץ כדי לראות אם רץ אליכם איזה noob עם מטען ביד .

3.הטכנולוגיה המתקדמת של המאה ה21 פיתחה מפתח שוודי כל כך מתוחכם שהוא יכול לתקן גשרים שלמים , מתקנים אסטרטגים (ארטילריה, UAV וSCAN ) וגם מה שרבים לא יודעים לנטרל מוקשי אויב.

4. אפשר לעלות על כל רכב בכל מצב ע"י לחיצה רצופה על המקש E וזה כולל : רכב שדוהר אליכם (כל עוד הוא לא של האויב) לא צריך לעצור כדי לאסוף אותכם , רכב שהצניחו לידכם עמדו מתחתיו והחזיקו E ואפילו בקפיצה מבנין אל רכב מתחת.

5. לא כל המקומות ברכבים/שריון/מסוקים סופגים את אותו נזק בירי של טיל , בדקו את המקומות ה"רכים" של הרכבים והשתמשו בהם בקרב.

אני בטוח שכחתי המון דברים, כשאני אזכר בעוד אני אוסיף
    אתם מוזמנים לעזור

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    יפה...לי זה לא עזר אבל אני בטוח שיש כאלה שזה כן יעזור להם.

ח"ח

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    וואי!!! תודה רבה אחי!!! תמיד היו דורסים אותי ועושים TK ואז הייתי מעניש אותם כי הם ממש מעצבנים כי הם ראו אותי ובכל זאת נסעו!!
    [15:45] Tamir: נראה לי שאני היום אלך להסתפר
    [15:45] ayam: בידיים או בלשון?

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    הכל מוכר
    אבל זה טוב למתחילים

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    סוף סוף אני יודע להרים קיט

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי frizenEX
    וואי!!! תודה רבה אחי!!! תמיד היו דורסים אותי ועושים TK ואז הייתי מעניש אותם כי הם ממש מעצבנים כי הם ראו אותי ובכל זאת נסעו!!

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    meshogaa
    נכתב במקור על ידי Indium
    סוף סוף אני יודע להרים בחורות
    מזל טוב

הרשמה