תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 24
    הצטרף בתאריך
    02.09.2007
    תשמעו אני ממש רוצה לקנות XBOX 360 ואני לא יודע איפה אפשר להשיג הכי זול...
    ותגידו מה זה גרסאת פרימיום וPAL מישהו יכול אולי לתת לי קצת רקע על המכשיר.??

הצטרף בתאריך
    23.12.2006
    נכתב במקור על ידי eldar666
    תשמעו אני ממש רוצה לקנות XBOX 360 ואני לא יודע איפה אפשר להשיג הכי זול...
    ותגידו מה זה גרסאת פרימיום וPAL מישהו יכול אולי לתת לי קצת רקע על המכשיר.??
    פרימיום ופאל זה בכלל שני דברים שלא קשורים זה לזה..
    פרימיום זו אחת החבילות שאפשר לקנות..
    ופאל זה סוג המכשיר.. (במקרה הזה זה אירופאי)

הצטרף בתאריך
    02.09.2007
    אתה יכול אולי להיות יותר ברור אחי תפרט קצת יותר...

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    פרמיון זה שם של חבילה שבה אתה מקבל דיסק קשיח של 20 ג'יגה אוזניות ג'ויסטיק אלחוטי ועוד כמה דברים
    PAL זה עם אני לא טועה שיטת קליטה או משהו כזה . אני יודע ש PAL זה באירופה וישראל ו NTFS או איך שלא קוראים לזה זה אמריקה ויפן
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    02.09.2007
    אפשר עוד תגובות בבקשה אני רוצה מידע על המכשיר ועל הסוגים שמתחממים וסוגים שלא...

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    קודם נדבר על החבילות- אתה יכול לקנות את האקס בוקס בשלוש חבילות- Xbox 360 Premium, Xbox 360 Core System, ו-Xbox 360 Elite.
    הגרסא הזולה ביותר היא ה- Core בה מקבלים אך ורק את המכשיר ושלט חוטי, וקצת MG זכרון לשמירות, היא עולה בסביבות 3000 ש"ח (לא בטוח, תבדוק מחירים).
    הגרסא היותר מתקדמת והנפוצה היא ה-Premium שבו מקבלים את כל האביזרים הדרושים-
    20 GB להורדות, אוזניית Xbox Live, ג'ויסטיק אלחוטי, כבלים.
    הגרסא הכי יקרה והכי חדשה היא ה-Elite, הורידו את אחוזי ההרס שלה (אבל היא עדיין יכולה להיהרס מטבעת המוות), כל האביזרים והקונסולה צבועים בשחור יפה, ומקבלים 120GB זכרון להורדות.

בקשר לסכנת הטבעת-
    בשתי הגרסאות הראשונות של האקס בוקס יש סיכוי שהדבר יקרה, אבל יש תיקון שידאג שהדבר לא יקרה שוב, ואולי יסכימו להחליף לך את הקונסולה.
    בגרסת ה-Elite החדשה אמרו שתקנו את הבעיה, אבל הם לא צדקו ועדיין יש סיכוי לטבעת.

שיטות השידור-
    ראיתי ששאלת מה זה PAL-
    Pal ו- NTSC הם שתי שיטות שידור, כל אחת מהן מתאים לאיזורים שונים-
    ישראל ואירופה משתמשים ב-Pal, וארה"ב ויפן ב-NTSC.
    הקטע הוא שמשחק של PAL לא יכול לעבוד על קונסולה שהיא NTSC, מה שאומר שאם קנית קונסולה מארה"ב אז אתה יכול לקנות לה רק משחקי NTSC, ואם קנית בארץ קונסולה, היא תהיה PAL ולא תוכל לקנות משחקי NTSC.

בקשר למחירים-
    הכי מומלץ לקנות קונסולה מאירופה, אתה יכול לקנות שאתה נמצא בטיול באירופה, או להזמין מאתר אירופאי (מומלץ אנגלי) שעושה משלוחים לארץ.
    אני לא בטוח בקשר למחירים, את זה את יכול לחפש בעצמך באינטרנט.

קצת על המכשיר-
    האקס בוקס 360 הוא אחד מקונסולות הדור הבא, הוא משתמש בטכנולוגיה מתקדמת מה שמתבטא בגרפיקה המדהימה והמהירות החלקה.
    יש לה משחקים רבים מומלצים כמו Gears of War, Dead or Alive, BioShock ובקרוב יצאו עוד משחקים אדירים כמו Halo 3 ו- Rock Band.
    אחד הדברים שעושים את האקס בוקש מוצלח כל כך הוא ה-Xbox Live-
    באקס בוקס לייב תוכל להוריד דמואים, סרטונים, להכין לעצמך פרופיל, לשחק עם אנשים ברשת, אבל בשביל אלה תצטרך כמובן לשלם תשלום חודשי בשביל שירות זה שנקרא Gold Member, שתצטרך להזמין מחו"ל כרטיס לכמה זמן שאתה רוצה, מומלץ לקנות שנתי שעולה בסביבות 380 ש"ח.
    אם לא בא לך לעשות מנוי, כמובן שאתה יכול להסתפק ב-Silver Member שיכול רק להשתמש בדברים הפשוטים ביותר כמו הורדת טריילרים והכנת פרופיל.
    יש קצת בעיות בהרשמה ב-Live עקב כך שאין יבוא, תצטרך להכין משתמש אמריקאי או אירופאי עם מיקוד של אחד מהם, ושמעתי על עוד בעיות הרשמה, עליהן תוכל להתייעץ עם אנשי הפורום האחרים שיש להם Xbox 360 (כן, אין לי...).

מקווה שעזרתי לך, ודר"כ אם אתה קונה Xbox תשקיעו עד הסוף ואל תקנה Xbox פרוץ, יתנו לך באן שיחסום לך את האקס בוקש לייב.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    יפה על ההשקעה.
    עדיין אני חושב שכדאי דווקא קונסולה אמריקאית. היא הרבה יותר זולה. המשחקים יוצאים קודם (וגם הרבה יותר זולים - ותמיד להזמין מחו"ל כמובן...)

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    איפה לאזעזל מצאתה CORE ב 3000 שקל???? אל תפחיד אנשים סתם!!! חחח
    בENJOYSTICK שזו אחלה חנות אבל לא אחת הזולות ה CORE עולה 2200 וה פרמיום 2800
    עם תצתרך את האתר של החנות שלח לי הודעה בפרטי
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    02.09.2007
    נכתב במקור על ידי Sightless
    איפה לאזעזל מצאתה CORE ב 3000 שקל???? אל תפחיד אנשים סתם!!! חחח
    בENJOYSTICK שזו אחלה חנות אבל לא אחת הזולות ה CORE עולה 2200 וה פרמיום 2800
    עם תצתרך את האתר של החנות שלח לי הודעה בפרטי

אחי ENJOYSTICK היא חנות אחת המעפנות שיש הייתי בסניף שלהם בכפ"ס וזה סניף קטן ומעפן ומה שהם מפרסמים באתר בכלל לא נכון קיצר סתם חנות והמחירים בשמיים....

ותגיד Zakk מזטומרת לא לקנות XBOX פרוץ??

ומה אתם אומרים זה שווה:

http://www.moniline.co.il/Product.aspx?ProductID=1044

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    לא כדי לך לקנות פרוץ כי עם אתה רוצה לשחק ב xbox live אז יביאו לך באן לכל הזמן עם יהיה לך פריצה או צי'פ (יש לי החלטה קשה בקשר לזה)

עריכה: בקשר לזה
    http://www.moniline.co.il/Product.aspx?ProductID=1044

זה לא שווה כי זה NTSC-J ולא תוכל לקנות משחקים מארץ ואירופה!

הצטרף בתאריך
    02.09.2007
    אז אני צריך כרסאת PAL אחי?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אתה יכול לקנות גם NTSC מארה"ב. זה בד"כ יוצא יותר זול (אם אתה מזמין מחו"ל ובטח אם מישהו מביא לך) המשחקים יוצאים קודם (ורק אח"כ לPAL) וגם הרבה יותר זול לקנות משחקים (שם דרך אתרים מחו"ל או שמישהו יביא לך)

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אם אתה רוצה לקנות משחקים וקונסולה בארץ ובאירופה אז כן, זה הגרסא המקומית פה, אבל אתה יכול כמו שאמר Bozeman להזמין גרסאת NTSC מארה"ב, אבל כל משחק שאתה רוצה תצטרך להזמין מארה"ב, זה נראה לי קצת מטרד, אני בטוח שתעדיף גם שתוכל לקנות חלקים ומשחקים בארץ.

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    אגב, גם בארץ יש הרבה חנויות שמוכרות משחקים NTSC ככה שלא צריך להזמין רק מחו"ל (וחלק מולטיזון). בלי קשר, אני לא קונה בארץ עד שלא יהיו מחירים שפויים יותר. (400 ש"ח למשחק?!?!) להזמין מחו"ל בדואר זה הכי זול ופעמים רבות גם נוח יותר.

הצטרף בתאריך
    02.09.2007
    אז רגע איך אני ידע שאני קונה פרוץ כאילו??
    פרוץ זהנ כאילו עם צ'יפ או שזה לא קשור?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    פרוץ זה עם ציפ'.
    ותאמין לי שאם לא תבקש פרוץ לא תקבל פרוץ...

הצטרף בתאריך
    25.07.2007
    חבל להתאכזב תקנה פלייסטיישן 3 וזהו, לא תצטרך לחשוש מתקלות
    או מPAL וNTSC, המשחקים ב PS3 פתוחים לכל העולם, רק הסרטים מוגבלים.
    משחקים מתחילים לצאת כפטריות ואורך החיים של הPS3 יהיה הרבה יותר ארוך מאשר הXBOX. אז עוד 500 או אפילו פחות בארץ. תבדוק בזאפ. 3200 שקל 60GB חדשה בובה שלא תעשה תקלות כי בנו אותה כמו שצריך.

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי giligus
    חבל להתאכזב תקנה פלייסטיישן 3 וזהו, לא תצטרך לחשוש מתקלות
    או מPAL וNTSC, המשחקים ב PS3 פתוחים לכל העולם, רק הסרטים מוגבלים.
    משחקים מתחילים לצאת כפטריות ואורך החיים של הPS3 יהיה הרבה יותר ארוך מאשר הXBOX. אז עוד 500 או אפילו פחות בארץ. תבדוק בזאפ. 3200 שקל 60GB חדשה בובה שלא תעשה תקלות כי בנו אותה כמו שצריך.
    אמממ... ואם המשחקים הדי בינונים שיש לPS3 לא מעניינים אותו? אם הוא רוצה לשחק היילו או MASS EFFECT או ביושוק או GEARS? אולי הוא רוצה לשחק בגרסה העדיפה של GTA4?

הצטרף בתאריך
    12.03.2007
    נכתב במקור על ידי DrKeo
    אמממ... ואם המשחקים הדי בינונים שיש לPS3 לא מעניינים אותו? אם הוא רוצה לשחק היילו או MASS EFFECT או ביושוק או GEARS? אולי הוא רוצה לשחק בגרסה העדיפה של GTA4?
    ד"ר, עזוב. זה אותו טרול שצבר את ההודעות הקודמות שלו רק בללכלך על ה-360. אם הוא שוב חזר - פשוט תן לו באן. (תבדוק ותראה את ההודעות הקודמות שהוא כתב)

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי bozeman
    ד"ר, עזוב. זה אותו טרול שצבר את ההודעות הקודמות שלו רק בללכלך על ה-360. אם הוא שוב חזר - פשוט תן לו באן. (תבדוק ותראה את ההודעות הקודמות שהוא כתב)
    הסתכלתי, האמת שזה משעשע.
    כל כך שונא את ה360 אבל הפעילות היחידה שלו היא בפורום XBOX.

הרשמה