תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    11.08.2007
    טוב אז קצת מבאס אותי לעבור שוב כי עברתי שרת לפני כ3 שבועות כדי לשחק עם ישראלים, פתחתי דמות חדשה (Wurgoth) ועליתי ברמות די מהר אני חושב

ועכשיו אני צריך להתחיל והכל מחדש!!!
    אני רק רוצה שהפעם חברי הקהילה יעשו בחירה נכונה בקשר לשרת ולא ימהרו כי אני ממש לא ירצה שיקרה אותו מצב עוד פעם בקהילה של ההורד וממש לא רוצה לעבור עוד פעם [אז כולם תגידו מה אתם חושבים בקשר לשרת החדש!]

נ.ב בקשר להקמת הגילדה החדשה של ההורד אז אני מוכן לתרום את חלקי אם צריך והייתי רוצה שאנשים ישחקו ביחד וכך נעלה רמות מהר!

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    אנחנו בוחרים שרת טוב, לא כמו השרת הקודם.
    המועמדים הרציניים הם Ahn'quiraj ו-Frostwolf.
    אני בחרתי ב-AQ ומקווה שגם אתם, הסברתי גם למה.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    די כבר לייחצן את AQ!
    בכ"מ תראה בדיונים, יש REROLL לשרת אחר, HORDE בטוח.

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    טוב אני במילא לא מתכוון לעשות reroll כי אני רק רמה 29...

הצטרף בתאריך
    11.03.2007
    עיר
    רמת גן
    תעשו Reroll ל Genesis שמעתי שהולך להם לא רע, הם כבר הרגו את הפרינס והם עכשיו על Illhoof ודרך אגב Frostwolf הוא שרת גרמני

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תעשו Reroll ל Genesis שמעתי שהולך להם לא רע, הם כבר הרגו את הפרינס והם עכשיו על Illhoof ודרך אגב Frostwolf הוא שרת גרמני
    עם השחיתות שיש שם והתלהבות המנהל החדש, שמעתי לא משו.

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    חבר'ה, אני מבקש להסביר שוב.
    genesis הם חלק מהקהילה, אנחנו לא אוייבים שלהם, וכל הדיבורים האלה ילדותיים להחריד.

הם גילדה מעולה, שגם אני משחק בה, אבל אנחנו מתחילים משהו חדש, בשרת חדש כי יש הרבה תלונות על השרת הזה.

אז באמת... בואו נתנהג כמו אנשים בוגרים, שתי גילדות ישראליות לא חייבות להתחרות אחת בשנייה.

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי Namaste
    חבר'ה, אני מבקש להסביר שוב.
    genesis הם חלק מהקהילה, אנחנו לא אוייבים שלהם, וכל הדיבורים האלה ילדותיים להחריד.

הם גילדה מעולה, שגם אני משחק בה, אבל אנחנו מתחילים משהו חדש, בשרת חדש כי יש הרבה תלונות על השרת הזה.

אז באמת... בואו נתנהג כמו אנשים בוגרים, שתי גילדות ישראליות לא חייבות להתחרות אחת בשנייה.
    תחרות זה דבר טוב מאוד, אם אין תחרות אז יש פחות מוטיבציה להשתפר
    You're pro or you're noob.
    That's life.

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    לקחת לי ת'מילים מהפה. תחזיר!

הרשמה