תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: האם תהיה פעיל בפורום Armed Assault?

מדרגים
13. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • כן

9 69.23%
  • לא

4 30.77%
123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 43
    הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    כשהועלה הרעיון לפתוח פורום נפרד ל-Armed Assault התבקשנו לפקוד את מספר המשתמשים שישתתפו בו כדי לראות אם יש טעם לכך. הנושא הזה ישמש במה לדיונים על הפורום שבתקווה ייפתח בקרוב.

עכשיו להתגייס!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    לפי דעתי אין שום צורך בפתיחת פורום לארמא, אין הרבה מה לדבר חוץ על משחקים ומדריכים, את הדברים האלה אתם יוכלים לעשות כאן...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אני מסכים עם אשף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    חיחיחי לא חשבתי שיוכלו לראות מי הצביע, טוב הצבעתי.
    באלי פורום ARMA, זה נשמע טוב.
    אסף צריך פורום לארמא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    תנו לי כמה סיבות למה צריך לפתוח פורום ארמא, ניראה מה יהיה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    1) כי צריך
    2) סטיטסטיקות
    3) יש הרבה יותר חופשיות ואתה יכול לפתוח כל נושא שבאלך על ארמא בלי לחשוב: אממ... זה סוטה קצת מנושא הפורום, בו נגיב את זה בדיון הרגיל המסכן.
    4) ממש טוב בקטע של תגנים, מדריכים יכתבו, סיקורים, תמונות וסיפורים ממפגשים ומששחקים בשרת, טורנירים עם פרסים וכו'.

אם יבואו לי עוד אני אכתוב.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אפחד לא מונע מכם לעשות את זה בפורום שלנו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.11.2006
    נכתב במקור על ידי Death Spirit
    אפחד לא מונע מכם לעשות את זה בפורום שלנו
    זה ייצור עירבוביה שלא שחקני ארמא ולא טייסי סימולטורים יאהבו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי gigamer
    1) כי צריך מה הקשר?
    2) סטיטסטיקות גם כן לא קשור
    3) יש הרבה יותר חופשיות ואתה יכול לפתוח כל נושא שבאלך על ארמא בלי לחשוב: אממ... זה סוטה קצת מנושא הפורום, בו נגיב את זה בדיון הרגיל המסכן. מה זה מפריע לעשות את זה בדיון הראשי שנמצא בנעוץ או לפתוח נושא חדש? זה סימולטור בפני עצמו כמו כל סימולטור אחר
    4) ממש טוב בקטע של תגנים, מדריכים יכתבו, סיקורים, תמונות וסיפורים ממפגשים ומששחקים בשרת, טורנירים עם פרסים וכו'. כל הדברים האלה יכולים ליהיות כאן, טורנירים, פרסים, הכל.

אם יבואו לי עוד אני אכתוב.
    מה שמודגש זו תשובה שלי.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אז שים לב שיש יותר לא מודגש מאשר מודגש, גם יוכלו לדבר על מודים ועצות, לשחקנים מתחילים נגיד איך לשפר את הסאונד או את האפקטים, להראות הרבה סירטונים ותמונות, וכבר בדיון הזה זה יוצר עומס יש המון עמודים ולוקח יחסית זמן עד שהדף עולה....

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי landau123
    אז שים לב שיש יותר לא מודגש מאשר מודגש, גם יוכלו לדבר על מודים ועצות, לשחקנים מתחילים נגיד איך לשפר את הסאונד או את האפקטים, להראות הרבה סירטונים ותמונות, וכבר בדיון הזה זה יוצר עומס יש המון עמודים ולוקח יחסית זמן עד שהדף עולה....
    המודגש זה התשובות שלי לסיבות, את כל מה שאמרת גם ניתן לדבר כאן, אתם לא קהילה יותר מידי גדולה בשביל פורום, ואין צורך כי אין מי יודע מה על מה לדבר...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    תנו לי כמה סיבות למה צריך לפתוח פורום ארמא, ניראה מה יהיה.
    כרגע הדיון הנעוץ של ארמא מפוצץ, הכל עמוס אחד על השני, אין יכולת להגיב על עניין מסויים ששחקן מסויים העלה בגלל שמאז התגובה שלו נוספו עוד חמישה נושאי דיון. אפשר להמשיך ככה אבל זה מאוד לא נוח.

אלו הדיונים הקבועים שאני חושב שפורום ארמא צריך לכלול. אני חושב שכל נושא דיון יכול להיחשב כסיבה נוספת למה ליצור פורום נפרד בשביל המשחק.

דיון לו"ז משחקים (תיאומים לקראת משחקי רשת)
    דיון מורשת קרב (תמונות שצולמו במהלך משימות, סיפורי משימות)
    דיון שעוסק בתוספות למשחק (Addons)
    דיון שעוסק בטקטיקות
    דיון שעוסק במשחקים/קמפיינים ליחיד

כרגע הדיון הנעוץ העוסק בארמא מכיל 265 הודעות ב- 46 עמודים, וזה לאחר תקופה של 22 ימים בלבד! ככה שאני לא חושב שאפשר לומר ש"אין כל כך על מה לדבר" בנושא.

אני רוצה לציין שאפשר אולי להסתפק בתת פורום, תחת סימולטורים ולראות איך העניין מתגלגל, במידה ולא נרשמת היענות, תמיד אפשר לבטל ולחזור אחורה למצב הקיים. אם תהיה היענות, ואני, לפחות מאמין שתהיה, נוכל להתקדם לפורום ארמא בתצורה מלאה.
    "בְּתָחְבּוּלוֹת תָעַשֵׂה לֵךָ מִלְחַמָה" משלי כ"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי Variable
    כרגע הדיון הנעוץ של ארמא מפוצץ, הכל עמוס אחד על השני, אין יכולת להגיב על עניין מסויים ששחקן מסויים העלה בגלל שמאז התגובה שלו נוספו עוד חמישה נושאי דיון. אפשר להמשיך ככה אבל זה מאוד לא נוח.

אלו הדיונים הקבועים שאני חושב שפורום ארמא צריך לכלול. אני חושב שכל נושא דיון יכול להיחשב כסיבה נוספת למה ליצור פורום נפרד בשביל המשחק.

דיון לו"ז משחקים (תיאומים לקראת משחקי רשת)
    דיון מורשת קרב (תמונות שצולמו במהלך משימות, סיפורי משימות)
    דיון שעוסק בתוספות למשחק (Addons)
    דיון שעוסק בטקטיקות
    דיון שעוסק במשחקים/קמפיינים ליחיד

כרגע הדיון הנעוץ העוסק בארמא מכיל 265 הודעות ב- 46 עמודים, וזה לאחר תקופה של 22 ימים בלבד! ככה שאני לא חושב שאפשר לומר ש"אין כל כך על מה לדבר" בנושא.

אני רוצה לציין שאפשר אולי להסתפק בתת פורום, תחת סימולטורים ולראות איך העניין מתגלגל, במידה ולא נרשמת היענות, תמיד אפשר לבטל ולחזור אחורה למצב הקיים. אם תהיה היענות, ואני, לפחות מאמין שתהיה, נוכל להתקדם לפורום ארמא בתצורה מלאה.
    שמע, ארמא זה סימולטור, מה שאומר שהוא צריך ליהיות פה, כמו שאתה יודע, נתת לי חמש סיבות לפתיחת פורום, לפי דעתי בשביל דיונים כאלה, אין שום צורך בפתיחת פורום, אתם יכולים לפתוח דיונים כאלה, לפתוח דיוני שאלות, לפתוח מה שאתם רוצים.. זו דעתי, אין מה לפתוח פורום בשביל שיהיו בו 10 דיונים מקסימום ואולךי מדי פעם עוד דיון ופעילות מעטה, את כל אלה ניתן לעשות כאן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    שמע, ארמא זה סימולטור, מה שאומר שהוא צריך ליהיות פה, כמו שאתה יודע, נתת לי חמש סיבות לפתיחת פורום, לפי דעתי בשביל דיונים כאלה, אין שום צורך בפתיחת פורום, אתם יכולים לפתוח דיונים כאלה, לפתוח דיוני שאלות, לפתוח מה שאתם רוצים.. זו דעתי, אין מה לפתוח פורום בשביל שיהיו בו 10 דיונים מקסימום ואולךי מדי פעם עוד דיון ופעילות מעטה, את כל אלה ניתן לעשות כאן.
    נו באמת איזה עקשן אתה, ברור שלא צריך פורום, אלא תת פורום קטן, אני זוכר שרצית לפתוח פורום טיסנים, שזה חרא רעיון, ועכשיו מבקשים לפתוח תת פורום לארמא, וזה אחלה רעיון!
    לקהילת GTA היה בעבר פורום למוד(!), לא למשחק, למוד, למוד ה-RP והיה המון מה לדבר עליו. שם היה מוד קטנטן, ופה יש משחק ענק שיש המון מה לדבר עליו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נו באמת איזה עקשן אתה, ברור שלא צריך פורום, אלא תת פורום קטן, אני זוכר שרצית לפתוח פורום טיסנים, שזה חרא רעיון, ועכשיו מבקשים לפתוח תת פורום לארמא, וזה אחלה רעיון!
    לקהילת GTA היה בעבר פורום למוד(!), לא למשחק, למוד, למוד ה-RP והיה המון מה לדבר עליו. שם היה מוד קטנטן, ופה יש משחק ענק שיש המון מה לדבר עליו.
    אני מתכוון לתת פורום..
    ד"א, כאשר רצינו לפתוח טיסנים(לא רציתי, ר צ י נ ו) היה לנו רעיון בנוי, קהילה בנויה, חנות בה נפרסם דברים ואנחנו נפרסם אותה, רעיונות לתחרויות בפארקים מתוכננים 100%, לא סתם רצינו לפתוח..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    רועי, הדיונים שאתה הבאת כדוגמא הם כל מה שאפשר לעשות על ארמא.
    חוץ מהם לא יהיה עוד דיונים חוץ מאוף טופיק ובקשת עזרה/תמיכה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.08.2007
    נכתב במקור על ידי Death Spirit
    רועי, הדיונים שאתה הבאת כדוגמא הם כל מה שאפשר לעשות על ארמא.
    חוץ מהם לא יהיה עוד דיונים חוץ מאוף טופיק ובקשת עזרה/תמיכה.
    לא הבנתי.
    "בְּתָחְבּוּלוֹת תָעַשֵׂה לֵךָ מִלְחַמָה" משלי כ"ד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.01.2007
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי RoDeX
    אני מתכוון לתת פורום..
    ד"א, כאשר רצינו לפתוח טיסנים(לא רציתי, ר צ י נ ו) היה לנו רעיון בנוי, קהילה בנויה, חנות בה נפרסם דברים ואנחנו נפרסם אותה, רעיונות לתחרויות בפארקים מתוכננים 100%, לא סתם רצינו לפתוח..
    נחמד לשמוח שאתה "מתכוון".
    ואגב, מי זה רצינו?! בזמן ההוא בלונדי היה בדיוק ברמה שלי, שום מנהל.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נחמד לשמוח שאתה "מתכוון".
    ואגב, מי זה רצינו?! בזמן ההוא בלונדי היה בדיוק ברמה שלי, שום מנהל.
    רצינו זה גם ההנהלה הגבוה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    אבל למה אתם עושים מזה כזה סיפור אני לא מבין, זה כולה לפתוח פורום, לא ילך אז תמחקו....
    ומאז שביקשתי מ DEATH SPIRIT שינעץ את הדיון על היום הראשון היו 5 עמודים, עוד יום עוד חמישה, וככה הרבה עמודים....יש הרבה מה לדבר על המשחק הזה כמו שיש על BF2 מה לדבר, ARMA יותר מורכב ויותר מתוחכם מ ARMA ואין את כל הדיוני הלשנות האלה והשטויות שיש בפורום BF2, פה זה יכול להיות משהו רציני ואיכותי. בבקשה תחשוב על זה

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

שתף ב-Google+

הרשמה