תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 56
    הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    למה קניתם WII? יש לי WII וPS3 ואני לא משחק כמעט בWII... אין לו משחקים טובים אפילו לא אחד... איזה משחקים יש לכם וכמה זמן אתם משחקים ביום? אל תגידו קצת זמן בגלל שיש לי הרבה דברים לעשות כי כל יום יש זמן כדי לשחק... אני לא מבין מה מתלהבים מהWII? משעמם אחרי קצת זמן ולא מתאים לגיימרים וגם לא לאנשים שהם לא גיימרים... אם הייתי יודע שהWII לא נותן שעות משחק נורמליות ליום אחד, לא הייתי קונה אותו... כמה שעות משחק אתם משחקים ואיזה משחקים יש לכם ולמה קניתם אותו? ואני מכיר עוד אנשים שחושבים כמוני...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    נכתב במקור על ידי ratchetxys
    למה קניתם WII? יש לי WII וPS3 ואני לא משחק כמעט בWII... אין לו משחקים טובים אפילו לא אחד... איזה משחקים יש לכם וכמה זמן אתם משחקים ביום? אל תגידו קצת זמן בגלל שיש לי הרבה דברים לעשות כי כל יום יש זמן כדי לשחק... אני לא מבין מה מתלהבים מהWII? משעמם אחרי קצת זמן ולא מתאים לגיימרים וגם לא לאנשים שהם לא גיימרים... אם הייתי יודע שהWII לא נותן שעות משחק נורמליות ליום אחד, לא הייתי קונה אותו... כמה שעות משחק אתם משחקים ואיזה משחקים יש לכם ולמה קניתם אותו? ואני מכיר עוד אנשים שחושבים כמוני...
    יש לי רק שלושה - זלדה,פייפר מאריו,והנסיך הפרסי.

אני משחק לפעמים הרבה ולפעמים מעט, תלוי במצברוח. לפעמים זה מגיע ל8 שעות...

ולמה קניתי?

מטרויד,זלדה,מאריו,סמאש. יש עוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    יש לך רזידנט איוול 4? מטרויד פריים 3? זלדה? סופר פייפר מריו? מריו סטרייקרס? וואריו וור?
    מעניין, אלה משחקים מצויינים, והם יותר ממשחק אחד (:
    חוץ מזה בקרוב יוצא סמאש, גלאקסי, בטליון וורס, וכו'

אני אישית לא משחק הרבה כי אין לי זמן [יותר מידי תחביבים, ועוד עכשיו כיתה י"א]
    אבל זה כיף כשאני כן משחק P:

לעומת ה-PS3 שהמשחק היחיד שאני אוהב זה נינג'ה גיידן, מוטורסטורם חביב ורזיסטנס גרוע
    כשיצא R&C זה יהיה מעולה, אבל בנתיים זה דיי עצוב שמשחקים כמו Lair שכל כך תפסתם מהם מקבלים ציונים של 4
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    יש לי עכשיו רק 3 משחקים לWii: זלדה, RE4 וwii sports - ואני מאוד נהנה מכולם. לא בכל יום אני משחק, אבל אם אני משחק אז זה יוצא איזה 8 שעות רצוף ומעלה (חוץ מwii sports ששם זה בדרך כלל לא יותר מ3 שעות). אם היה לי Wii אמריקאי הייתי קונה גם את מטרויד ואת סופר פייפר מריו אבל יש לי Wii גרסאת PAL.

הכי כיף לשחק בwii עם עוד חברים. כשקיבלתי את RE4 הזמנתי את אחד החברים שלי לשחק (למרות שאנחנו בדרך כלל לא משחקים משחקים כאלה ומדובר במשחק לשחקן אחד) וכל פעם שהופיעה שמירה העברנו את השלט מאחד לשני. זה היה ממש חוויה, אתה מרגיש כאילו אתה רואה סרט ואתה הגיבור הראשי.

פעם אחת הזמנתי אלי שני חברים שלי לשחק זלדה (שוב, משחק לשחקן אחד), וכל כמה זמן העברנו את השלט מאחד לשני. המשחק היה כיפי כשאחד החברים היה צריך לגלוש על השלג וחבר אחר היה צריך להרוג את הבוס, אבל אחרי כמה זמן נתקענו כי לא ידענו מה לעשות (אני החלטתי לא להשתמש בFAQ במשחקים כאלה). עברנו על כל המפה ולא היה לאף אחד מאיתנו מושג מה אנחנו אמורים לעשות, אז נהיה קצת משעמם. אחרי כמה זמן עליתי על הרעיון: הפכתי לזאב עברתי למצב senses וחיפשתי תיבה בשלג, ואז החברים שלי אמרו לי בציניות "באמת, איך לא חשבנו על זה" (הם לא ידעו שהיתה קיימת אפשרות כזאת).

אם כבר יש לך Wii אז תחכה בקרוב מאוד מגיעים אחלה משחקים... אני אפילו עוד לא סיימתי את המשחקים שיש לי עכשיו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.07.2007
    כי אתה ישראלי.
    שום ציניות.
    אין הרבה ישראלים שאני מכיר, שהם לא שפוטי סוני.
    ברגע שיוצא פלייסטיישן חדש, כל השאר זבל.
    אותו דבר עם הPSP, ילדים שיש להם עדיין צוחקים עליי בגלל הDS.
    הצעתי להם אפילו לנסות, והם כזה"חח אני לא נוגע מריו זה לתינוקות חח"
    אני אישית מאוד אוהב את הPS2 שלי, אבל אני חושב שכרגע, הווי היא השולטת בתחום. משחקי מריו,
    זלדה ומטרויד, ובנוסף עשרות משחקי מסיבה מגניבים הופכים את הקונסולה לאידיאלית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    האמת שאני יתייעצתי עם זה שפתח את הדיון כי יש לי PS3 וחשבתי לקנות WII ואני כבר ממש הייתי סגור על זה אבל הוא קצת הוריד אותי מהעניין של לקנות WII ועכשיו אני ממש מבולבל!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.04.2007
    אחי , נראה לי שהשאלה המתאימה פה היא למה אתה קנית ווי ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נכתב במקור על ידי megadeoxys
    כי אתה ישראלי.
    שום ציניות.
    אני אישית מאוד אוהב את הPS2 שלי, אבל אני חושב שכרגע, הווי היא השולטת בתחום. משחקי מריו,
    גם עליי יש ילדים שצוחקים ואומרים" איזה פראייר.. למה קנית DS זה חרא... תקנה PSP"
    כמו שרשמתי בהודעה הקודמת אני חושב לקנות WII בגלל כל הדמויות שאני אוהב והן של נינטנדו... אבל אני לא יודע מה לעשות... בבקשה אני רוצה כמה שיותר חוות דעת..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.08.2007
    נוו בבקשה אולי שאנשים יכתבו לי חוות דעת על הWII כי אני ממש לא יודע מה לעשות...
    דרך אגב בבקשה תרשמו בני כמה אתם ואם יש לכם קונסולות אחרות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    אתם עושים לו עוול.
    לWII באמת יש בעיה קשה מאוד... אתה משלם הרבה, מקבל מעט מאוד והמשחקים בנתיים בינוניים מינוס.
    ואני רחוק מלהיות פאנבוי של מישהו. יש לי קונסולות מכל היצרנים ובעיקר כאלה של נינטנדו.
    אני סבור שלDS יש היצע משחקים יותר רחב ויותר מתאים לקונסולה ניידת מאשר לPSP (יש לי את שתיהן) אבל ברור לי שיש אנשים שלהם הPSP מתאים יותר.

אנחנו נמצאים במציאות שבה הWII עולה כמו xbox 360 רק שה360 היא קונסולה מרשימה הרבה יותר שגם מצוידת בליין איכותי מאוד של משחקים.
    זלדה, RE4 והנסיך הפרסי הם פורטים של משחקי GC (מאוד נהניתי מהGC שלי)
    WII ספורט נחמד בתור דמו, לא יותר.
    סופר פייפר מריו משחק חביב אך בינוני.
    וואריו גורם לך לתהות אם עוד שנה שנתיים שוב לא נמצא את עצמו תוהים איך נינטנדו מצליחה פעם אחר פעם לקלוע בול לטעמם של עוללים בגן רוחמה. אבל רק לטעמם של אלו.
    יש לי WII כבר כמעט חצי שנה והוא לא עושה כמעט כלום... חוץ מזה שהוא גרם לי להתייאש ולקנות 360. מבחינתי מדובר במכשיר שאני מדליק אחת לכמה ימים כדי לראות מה חדש בEverybody Votes ולא בשביל זה שילמתי עליו כל כך הרבה כסף.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    אתם עושים לו עוול.
    לWII באמת יש בעיה קשה מאוד... אתה משלם הרבה, מקבל מעט מאוד והמשחקים בנתיים בינוניים מינוס.
    ואני רחוק מלהיות פאנבוי של מישהו. יש לי קונסולות מכל היצרנים ובעיקר כאלה של נינטנדו.
    אני סבור שלDS יש היצע משחקים יותר רחב ויותר מתאים לקונסולה ניידת מאשר לPSP (יש לי את שתיהן) אבל ברור לי שיש אנשים שלהם הPSP מתאים יותר.

אנחנו נמצאים במציאות שבה הWII עולה כמו xbox 360 רק שה360 היא קונסולה מרשימה הרבה יותר שגם מצוידת בליין איכותי מאוד של משחקים.
    זלדה, RE4 והנסיך הפרסי הם פורטים של משחקי GC (מאוד נהניתי מהGC שלי)
    WII ספורט נחמד בתור דמו, לא יותר.
    סופר פייפר מריו משחק חביב אך בינוני.
    וואריו גורם לך לתהות אם עוד שנה שנתיים שוב לא נמצא את עצמו תוהים איך נינטנדו מצליחה פעם אחר פעם לקלוע בול לטעמם של עוללים בגן רוחמה. אבל רק לטעמם של אלו.
    יש לי WII כבר כמעט חצי שנה והוא לא עושה כמעט כלום... חוץ מזה שהוא גרם לי להתייאש ולקנות 360. מבחינתי מדובר במכשיר שאני מדליק אחת לכמה ימים כדי לראות מה חדש בEverybody Votes ולא בשביל זה שילמתי עליו כל כך הרבה כסף.
    עזוב אתה לא מבין כלום, ואתה ממש קרוב ללהיות פאנבוי.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    עיר
    רעננה אשר במערב
    על זה אומרים - איש איש וטעמו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    נכתב במקור על ידי xxavivxx
    גם עליי יש ילדים שצוחקים ואומרים" איזה פראייר.. למה קנית DS זה חרא... תקנה PSP"
    כמו שרשמתי בהודעה הקודמת אני חושב לקנות WII בגלל כל הדמויות שאני אוהב והן של נינטנדו... אבל אני לא יודע מה לעשות... בבקשה אני רוצה כמה שיותר חוות דעת..
    אני נהנה מהWii ואפילו לא יצא לי לשחק ברוב משחקי נינטנדו (זו הקונסולה הראשונה לי), כך שאם אהבת את המשחקים הקודמים אז לפי דעתי אתה לא תתאכזב מהמשחקים לWii (אתה גם לא נשמע כמו זונת גרפיקה).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    nomakot, שמת לב שלבחור יש PS3 והוא מתלונן על הווי ולא על 360, נכון?

אם יש לך כל כך הרבה תלונות נגד הווי, אז מה תאמר על הפס3? שיש לה רק משחק אחד אקסקלוסיבי באמת טוב, וגם הוא לא מגיע ל-9, (הוא אפילו לא מגיע לציונים של הפורטים של הווי, RE4 וזלדה). אם הולכים ראש בראש, אז אפשר לשים את MP3 כנגד resistance ו-SPM כנגד motorstorm (למרות שאז הווי מבחינת ציונים תוביל, אבל מה זה משנה), אולי אתה אומר ש-SPM הוא משחק בינוני, אך אני חייב להתנגד לזה, ולומר שזה אחד מהמשחקים היותר מהנים שיצא לי לשחק בהם בשנים האחרונות, אולי הגרפיקה הפשוטה שלו תדחה את "ההארדקור", אבל אני אישית מוצא אותה מאוד מתאימה, וחושב עליו כמשחק נהדר, ועד שאני משחק ב-MP3 הוא המשחק האהוב עלי בווי.

כרגע הווי והפס3 פחות או יותר מאוזנות בכמות המשחקים הטובים שלהן (למרות שמבחינת הטופ, הווי נמצאת כרגע במצב יותר טוב מבחינת ציונים), אך בחודשים הקרובים הולכים לצאת מספיק משחקים טובים עבור הווי (וגם עבור הפס3, למרות שאני לא מצליח לחשוב על יותר מ-2 אקסקלוסיבים).

בכל מקרה, ה-360 היא ללא ספק כרגע הקונסולה המובילה מבחנת כדאיות, עם הספרייה הגדולה והעשירה ביותר, אך היא עדיין עולה 100$ יותר, ו-100$ זה עדיין לא שווה ל-0 ("הווי עולה כמו ה-360"), ועדיין זה לא בטוח שהם אכן תקנו את הבעיה של טבעת המוות כמו שצריך, רק הזמן יאמר. אני בכל מקרה מחכה ל-65NM לפני שאני אקנה אותה.
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    גבעת שמואל
    נכתב במקור על ידי megadeoxys
    כי אתה ישראלי.
    שום ציניות.
    התעצבנתי ברגע שאמרת ישראלי!
    אני ילד נינטנדו מגיל צעיר... 64 הייתה הקונסולה הראשונה שלי... היה לי WII לפני הPS3 וניסיתי להשיג את הWII מהראשון ב2007 והשגתי רק ב23 למרץ!!! ואני הרחק הרחק הרחק יותר הרחק , יותר הרחק מהשמש (של מערכת שמש אחרת), מלהיות פאנבוי!!! אני קניתי PS3 כי יש בזה משחקי אקשן ואז אחרי שקניתי יצא לי הרבה שעות ביום! אוליי כי יש לי משחקים חארות אני לא משחק בזה הרבה...SONIC, MARIO PARTY, RAYMAN,ZELDA... שאני משחק במשחקים אלה בא לי להקיא... וגם הקאתי היום בבית הספר אבל זה לא קשור... כנראה אני צריך משחקים טובים... איך אני מתגעגע לSUPER MARIO זה שהיה למריו מצנח צהוב שאיתו יכולתי לעבור את כל השלב.. חח אני צריך משחק פלטפורמה... אני יכול להתאפק לגלקסי... ואל תיקראו לי ישראלי שמכיר רק מזה סוני ואם אומרים NINTENDO זה גיימבוי... אני הולך לטוס לאמריקה ולהישאר שם ברגע שהצו בבית המשפט יבוטל... גם כן איזה אמא יש לי... אני בטוח שלא הבנתם למה יש לי צוו לא לצאת מהארץ אז לא משנה... סיפור ארוך על אני והפרה (אימא שלי)...
    אין קונסולה אין חיים
    PS3: Ratchetxys
    Wii Number:1742191656357596
    Brawl friend code:2707-1438-7870

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    עיר
    שוהם
    אנשים לא קולטים ש-360 ו-WII זה 2 קצוות קיצוניים שונים לחלוטין
    קניתי WII לא כי זה זול יותר מה-360, הייתי יכול לקנות 360 אם הייתי מעדיף את סגנון המשחקים שיש בו, זה לא שהיה לי חוסר ידע, זה פשוט שהיה לי חוסר עיניין בהיצע המשחקים שלו לעומת היצע המשחקים של נינטנדו
    מי שמשחק במשחק רק על סמך הציון שהוא קיבל באתרים הוא אידיוט, כי משחקים במה שאתה אוהב ולא במה שמבקרי משחקים אוהבים, טעם זה דבר אינדבידואלי לחלוטין
    אז מריו יקבל ציונים יותר נמוכים מביושוק, זה אומר שחד משמעית כל בנאדם ביקום צריך לקנות 360? לא, כי תתפלאו, ביושוק לא כל כך מעניין אותי

בכל מקרה, נדיר מאוד למצוא מישהו שסיים את פייפר מריו וקורא לו בינוני, כי הוא ממש לא כזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    תגידו איזה שני משחקים הכי הכי שווים שיש לWII אתם ממליצים לי לקנות?
    עכשיו, אני לא רוצה זלדה, כי אני עוד לא רוצה להסתבך עם התפקידים... אז אני רוצה שני משחקים היפים מגניבים, אבל לא שטויות, כאלה שייגרמו לי לחזור ולשחק בהם ולחשוב כל הזמן שיש לי שלב חדש שמחכה...
    הא כן וגם שיהיה שימוש מלא בחיישן...
    איזה 2 משחקים אתם ממליצים? (אם זה חובה, אפשר גם 3)...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    אני עם Spitted הוא צודק בהחלט כל אחד והטעם שלו. אתה אוהב מריו זלדה מטרויד קנה wii. אתה אוהב משחקי פעולה וגרפיקה חדשנית קנה 360 או ps3.
    אתה רוצה שליטה חדשה שאתה לא מכיר קנה wii, אתה רוצה שליטה רגילה שאנחנו מכירים משנים קודמות קנה 360 או ps3.

כל אחד ומה שמתאים לו.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Spitted
    יש לך רזידנט איוול 4? מטרויד פריים 3? זלדה? סופר פייפר מריו? מריו סטרייקרס? וואריו וור?
    מעניין, אלה משחקים מצויינים, והם יותר ממשחק אחד (:
    חוץ מזה בקרוב יוצא סמאש, גלאקסי, בטליון וורס, וכו'

אני אישית לא משחק הרבה כי אין לי זמן [יותר מידי תחביבים, ועוד עכשיו כיתה י"א]
    אבל זה כיף כשאני כן משחק P:

לעומת ה-PS3 שהמשחק היחיד שאני אוהב זה נינג'ה גיידן, מוטורסטורם חביב ורזיסטנס גרוע
    כשיצא R&C זה יהיה מעולה, אבל בנתיים זה דיי עצוב שמשחקים כמו Lair שכל כך תפסתם מהם מקבלים ציונים של 4
    עאלק רזיסטנס גרוע אתה לא מבין כלום
    15.5.10

משרד החינוך קבע: החל ממחר ילמדו בשיעורי היסטוריה על הנצחון האחרון של מכבי בדרבי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי הורביץ
    עאלק רזיסטנס גרוע אתה לא מבין כלום
    רסיסטנס בינוני, ומקבל פופולריות פשוט כי הוא הFPS הכי טוב על הקונסולה. שליטה נוראית, חלק מהאוייבים מפגרים לחלוטין, והגרפיקה זה נמוך מהציפיות של GeoW (אל תבין לא נכון, המשחק יפה, אבל משעמם גרפית).

שתף ב-Google+

הרשמה