אף אחד לא העלה אז הנה הסיקור:

התוכנית מתחילה עם קרב זוגות בין טים D3 וMCMG-הרשתם רטט נעים בגוף? תשכחו מזה,הקרב לעולם לא החל. סקוט סטיינר הגיע לזירה וגירש את הילדים הרזים מדיטרויד ואלה הלכו כמו כלבי פינצ'ר קטנים לאחורי הקלעים,מה שמשאיר את סקוטי והבריונים של TNA. בהתחלה סקוטי שלט בעסקים עם ברול שכנראה היה נחמד,אבל בדיוק כשהוא הלך לרגע לאופיס דיפוט כדי להביא שולחן,דיוון הרשע תוקף אותו מאחור והבריונים עושים לו 3D. דיוון מביא הרבה כיסאות לזירה והם שמים אותם על איפה שסקוטי עבר ניתוח. הם מרביצים לסקוטי עם כיסא וריי אומר שהם יחזירו את סקוטי לבית החולים. האבטחה מגיעה לזירה ומפרידה אבל בדיוק כשטים 3D הלכו הם שבו ותקפו את האנשים שלובשים חולצות שחורות ועליהם כתוב אבטחה "עלק". הבריונים עושים לסקוטי 3D דרך שולחן ועוזבים לבסוף. סטיינר נלקח מהזירה על אלונוקה לאחורי הקלעים.

בדיוק כשכאוס הזה נגמר הילדים מדיטרויד חוזרים לזירה. סייבן אומר שאין שום צוות בTNA שהוא יותר סקסי מהם (סקסי?מה זה קשור? מה הם בילי גאן?),שלי אומר שTNA צריכים כמה גיבורים (שיתקשור לסדרה גיבורים אולי גם הם יתאבקו בTNA עם פאקמן ג'ונס). VKM מגיעים לזירה.

VKM הביסו את MCMG באחד הקרבות הקצרים ביותר של אימפקט!-90 שניות וחצי. בילי גאן שואל אם יש עוד מישהו מאחורי הקלעים שיכול להתמודד מולם,טריפל אקס,LAX ואריק יונג ושארק בוי מגיעים לזירה (מה הקשר של אריק יונג ושארק בוי???). יש ברול בין ארבעת הצוותים,לבסוף LAX,אריק יונג ושארק בוי עומדים בזירה יחד אחרי שגירוש את הבחורים הרעים.

סטינג הביס את אייג'יי סטיילס,סמואה ג'ו וכריסטיאן קייג' והפך לשותף של קורט אנגל בNS וגם אלוף הזוגות. ג'ו הגיע לזירה שוב עם החברים שלו מאמריקן סמואה,אלה שרוקדים עם הלפידים. לפני תחילת הקרב מיסטר אגו בכבודו ובעצמו הגיע לזירה יחד עם קרן אנגל הכוסית אבל הממש ממש מעצבנת (היא סוג של סטפני מקמהון?) ג'ו וכריסטיאן עשו ברול לאחורי הקלעים וסטינג עשה סקורפיון דאת' לוק על סטיילס וזכה בקרב.
אחרי שהקרב הסתיים קרן אנגל מרימה את ידיהם של בעלה וסטינג באוויר. אחרי שמשפחת אנגל עוזבת,צוות פאקמן תוקפים את סטינג (טוב למען האמת רק קילינגס,פאקמן עמד בצד ועשה תנועות ראש כמו כלבי הצעצוע האלה שיש במכוניות באמריקה). אחרי זה פאקמן עשה גרפיטי על גבו של סטינג (הו איזה גבר גבר,ממש סופר היל,אולי הוא גם ישיר לו שיר ויקנה לו בלונים?) משום מה אנגל בא והציל את סטינג.

לאחר התוכנית ג'רמי בוראש עשה את התוכנית TNA היום. ואני ממליץ על התוכנית הזו שמשודרת כל שבוע ביוטיוב,יש לה יותר רייטינג משיש לאימפקט,אני חושב. צילמו גם קרב לתוכנית. באותו קרב אריק יוינג ושארק בוי הביסו את סון ג'אי דוט ופיטי וויליאמס.