תפריט ראשי

123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 82
    הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    אני חושב שהרעיון טוב, מישהו בעד? xD

*כל הזכויות על הרעיון שמורות ל Dops.

עריכה: שיט שכחתי לפתוח סקר...
    You're pro or you're noob.
    That's life.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    בואו נחכה למחר בערב אחרי הפגישה בנוגע לעתיד הקהילה ונחשוב, בסה"כ אני בעד הרעיון. צריך גם לבחור סרבר נורמלי הפעם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    רעיון מצוין, יאלה אני שומר לכם מקום בAhn'Qiraj'
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    בבקשה לא pvp גם אני שונא RP אני רוצה שרת PVE כדי שאני יוכל להעביר את הדמות שלי לגילדה וכי PVE זה הכי טוב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    נכתב במקור על ידי RAYZR
    בבקשה לא pvp
    הלואיי PvP רק לא RP!!! כי האמת (סליחה כל אוהבי הRP) אני מה זה לא מבין את הקטע של לשחק את הדמות שלך כי בתכלס זה כולה משחק!! אני מעדיף לעשות גאנקים לאנשים בממקום לשחק אותה איזה אלף מסכן שהולך ביער ואומר לכולם שלום....
    PVE גם בסדר, אבל אני אישית מעדיף לשחק בעיקר נגד שחקנים מאשר איתם (אין מה לעשות אני סדיסטת...)
    משחק: World Of Warcraft/C&C3/Guild
    Wars/Oblivion/Halo Combat Evolved/Rise Of Nations
    Lord Of The Rings Battle Of Middle Earth/Call Of Duty
    Dibalo 2/Warcraft 3/Starcraft/Commandos 3
    Total Annihilation/UT ועוד כמה..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי oriki9999
    הלואיי PvP רק לא RP!!! כי האמת (סליחה כל אוהבי הRP) אני מה זה לא מבין את הקטע של לשחק את הדמות שלך כי בתכלס זה כולה משחק!! אני מעדיף לעשות גאנקים לאנשים בממקום לשחק אותה איזה אלף מסכן שהולך ביער ואומר לכולם שלום....
    PVE גם בסדר, אבל אני אישית מעדיף לשחק בעיקר נגד שחקנים מאשר איתם (אין מה לעשות אני סדיסטת...)
    נראה לי שפל וחסר כבוד לעשות גנקים. רוצה קרבות PVP - לך תחפש מישהו בדרגה שלך. זה לא רק משחק, זה גם יקום וירטואלי שבו כן אפשר לעשות דברים מעניינים. בדיוק בגלל אנשים כמוך אני לא אשחק בשרת PVP רגיל. יש אנשים שאוהבים לעשות חרא לאחרים, ולאכול חרא בעצמם בגלל זה. זה לא הסוג שלי. וחוץ מזה, בשרת PVP רגיל אתה לא יכול לעשות RP, ובשרת RP-PVP אף אחד לא מכריח אותך לשחק RP. אני הייתי מאושר כשראיתי שיש אנשים שמתעניינים בעלילה ומשקיעים קצת יותר באווירה.
    No Offence
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.04.2007
    נכתב במקור על ידי Nyromith
    נראה לי שפל וחסר כבוד לעשות גנקים. רוצה קרבות PVP - לך תחפש מישהו בדרגה שלך. זה לא רק משחק, זה גם יקום וירטואלי שבו כן אפשר לעשות דברים מעניינים. בדיוק בגלל אנשים כמוך אני לא אשחק בשרת PVP רגיל. יש אנשים שאוהבים לעשות חרא לאחרים, ולאכול חרא בעצמם בגלל זה. זה לא הסוג שלי. וחוץ מזה, בשרת PVP רגיל אתה לא יכול לעשות RP, ובשרת RP-PVP אף אחד לא מכריח אותך לשחק RP. אני הייתי מאושר כשראיתי שיש אנשים שמתעניינים בעלילה ומשקיעים קצת יותר באווירה.
    No Offence
    אני מכיר מישהו שמשחק ב RP והם לוקחים את זה ממש ברצינות, הוא אמר לי שהוא הלך ב moonglade ואיזה druid אחד הרג שם את ה critters אז אותו אדם שאני מכיר די התעצבן o.O
    You're pro or you're noob.
    That's life.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    No Offence
    האמת שלא הייתי רציני לגביי הגנקים... אבל בכללי זה עדיין נכון אני מעדיף לשמוע מישהו מקלל אותי (אוייש כמה שזה מצחיק לפעמים....)בגלל גנק (למרות שאני כמעט ולא עושה...) מאשר לשחק את הדמות שלי
    No Offence
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי Felidin
    אני מכיר מישהו שמשחק ב RP והם לוקחים את זה ממש ברצינות, הוא אמר לי שהוא הלך ב moonglade ואיזה druid אחד הרג שם את ה critters אז אותו אדם שאני מכיר די התעצבן o.O
    גם אני מתעצבן כשהורגים critters. מה לעזאזל מפריע לך איזה ארנב או חתול בדרגה 1? אני לוקח את המשימות שלי די ברצינות. נגיד פעם כשהרצתי undead יצא שלא עליתי מספיק רמות בטיריספל גליידס, אז חשבתי: את מי להרוג? והחלטתי להרוג Scarlet Crusade כדי לעזור לאנדד במלחמה שלהם נגד הפולשים.

יש כאלה שתופסים את המשחק ככה, ויש כאלה שבשבילם זה רק משחק, כמו GTA רק מגוון יותר. למשחק הזה יש את אחת ההיסטוריות המושקעות ביותר, ואני נהנה לשחק בה תפקיד, אפילו אם הוא לא משמעותי כ"כ.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.05.2007
    עיר
    תל-אביב
    נכתב במקור על ידי oriki9999
    האמת שלא הייתי רציני לגביי הגנקים... אבל בכללי זה עדיין נכון אני מעדיף לשמוע מישהו מקלל אותי (אוייש כמה שזה מצחיק לפעמים....)בגלל גנק (למרות שאני כמעט ולא עושה...) מאשר לשחק את הדמות שלי
    No Offence
    מה שהכי מהנה בשבילי בשרת PVP זה הרגעים שבהם אני מסתכל למישהו חלש ממני בהרבה בעיינים, הוא קופא מאיימה, ובכל זאת אני לא עושה לו גאנק, אלא רק מנפנף לו. או נגיד כשמישהו בדרגה שלי נלחם בקרב שנראה אבוד, ובמקום להוריד לו את קצת החיים שנשארו לו אני דווקא עוזר לו. זה עושה לי הרגשה נעימה כזאת - שהייתי יכול להיות אדם חרא, אבל בחרתי להתנהג בהגינות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.02.2007
    כן, אני בעד רירול קהילתי. לא שיהיה לי זמן לשחק השנה, אבל אם יהיה, אני אשמח ;)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.04.2007
    מה שהכי מהנה בשבילי בשרת PVP זה הרגעים שבהם אני מסתכל למישהו חלש ממני בהרבה בעיינים, הוא קופא מאיימה, ובכל זאת אני לא עושה לו גאנק, אלא רק מנפנף לו. או נגיד כשמישהו בדרגה שלי נלחם בקרב שנראה אבוד, ובמקום להוריד לו את קצת החיים שנשארו לו אני דווקא עוזר לו. זה עושה לי הרגשה נעימה כזאת - שהייתי יכול להיות אדם חרא, אבל בחרתי להתנהג בהגינות.
    חח אחי אתה לוקח את המשחק ממש ברצינות!! קשה לי להאמין שהורד יכול להיות בכלל נחמד שלא לדבר על זה שיש לו נשמה! סתם..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אתם מתכוונים שכולם יתחילו דמויות חדשות בשרת אחר או שסתם לעבור שרת?
    P:

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    חברים, בואו ל-AQ, אחלה שרת!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    רירול קהילתי העיקר להיות תחת חסות וי גיימס? חלש אנשים, מאוד חלש.
    לא תהיה יותר מגילדה ישראלית יציבה אחת, ולא, אני לא בא לרדת על מה שאתם הולכים להקים אלא להזמין אתכם לבדוק את האופציה של להניח את החרבות ולהצטרף לפרויקט שכבר מניב ניצני הצלחה.
    מקווה שתדעו לעשות את הנכון.

Colbster of Genesis.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    נכתב במקור על ידי Colby
    לא תהיה יותר מגילדה ישראלית יציבה אחת, ולא, אני לא בא לרדת על מה שאתם הולכים להקים אלא להזמין אתכם לבדוק את האופציה של להניח את החרבות ולהצטרף לפרויקט שכבר מניב ניצני הצלחה.

Colbster of Genesis.
    מה ה COLBY הזה קשור כל פעם תוקע הודעה על GENSIS דאי כבר מה קשור ,אנחנו מנסים להתארגן מחדש לא לדבר על זה שכמעט אתה היחיד שתוקע כל הזמן הודעות על זה ,כאילו לעזאזל מה זה אכפת לך, ל-genesis כבר אין שום קשר ל VGAMES (כמו שכל הזמן אתה אומר )אז אולי תפסיק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.07.2007
    נכתב במקור על ידי Colby

Colbster of Genesis.
    colby, זה שיש גילדה, כולנו יודעים, וחלק מאיתנו חברים בה.

אני מחר נפגש עם מנהלי Vgames מחר, ואחרי זה נחליט מה יהיה.

אני מעדיף (באופן) אישי, להמשיך לתמוך בפורום בgenesis, כגילדה הקהילתית (לא גילדה של VGAMES, אלא גילדה של חברי הקהילה), לא חייבת להיות חסות של האתר, אלא פשוט להמשיך לתמוך ברעיון הזה של גילדה של הקהילה הישראלית, שכמו שאמרת, כבר מצליחה, ואני לא רואה צורך בלפתוח גילדה חדשה, וזה הרעיון שאני הולך לקדם מחר בvgames.

אז בואו ניפתר מהציניות, כי אני עדיין חבר בגילדה הזאת (למרות שכרגע אני לא יכול לשחק אז עוד לא עברתי "רשמית") ואני רוצה לקדם אותה כדבר שקשור לגילדה הישראלית, גם אם זה לא קשור רשמית לvgames.

אתם הרי לא קשורים רשמית לגיימר ועדיין מפרסמים שם

הפורום הזה הוא בית בשביל כל הקהילה הישראלית, ככה אני רואה אותו, וככה אני מנהל אותו.

אני לא יתמוך בפילוג הקהילה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    טוב, אני עוד חדש בעניינים פה, אבל דעתי היא כזאת,
    השרת הנוכחי באמת לא עומד בדרישות... פשוט לא כיף לשחק שם בצד ההורד.

בגלל זה REROLL לפי דעתי יכול לעזור.
    לדעתי צריכות להיות שתי גילדות, אחת בכל צד. כמו שכתבתי פה כבר פעם, המשחק נותן אפשרות לשחק בשני צדדים, אין סיבה ששחקנים ישראלים יאלצו לבחור צד בגלל שבו יש את הגילדה ולא בגלל שבא להם לשחק באותו צד.

בכל מקרה, צריך לחכות למחר בערב ולראות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    עיר
    תל אביב
    Reroll עם שתי גילדות חדשות הכי טוב לקהילה שלנו, אני הייתי ממליץ על הסרבר AQ ואם לא אז Ragnaros, אחלה סרברים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.05.2007
    עיר
    פ"ת
    איזה מתח...... מה יהיה ה SERVER החדש? כיצד תגמר פרשת ZC לשעבר?ומי יצטרף להנהלת הקהילה???......כל זה ועוד בקהילת WOW מחר ב 21:00
    שתף ב-Google+

הרשמה