תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    הרבה זמן לא יצא לי לכתוב את הפינה כי לא חווינו שינויים באליפויות השונות.
    ועכשיו זה מגיע!

דוס ודומינו ה"גיבורים" שלנו איבדו את תוארם אתמול למאט ומונטל היריבים המושבעים שנאלצו לשתף כוחות ולרענן קצת את התארים הוותיקים בדם חדש.

קצת רקע..

באחת מתוכניות סמאקדון שנערכה לאחר הרויאל ראמבל אם זכרוני אינו מטעה אותי, דוס ודומינו ניצחו את בריאן קנדריק ופול לונדון אחרי פיוד ערך שנערך ביניהם וזכו בתואר לאחר חודש שהגיעו ל-wwe !

בהמלך שיהותם כאלופים הם ניצחו לרוב ג'וברים לא מושכרים ועוד כמה מתאבקים ביניהם ריק פלייר, באטיסטה ושני האגדות הידועות סרג'נט סלוטר וג'ימי סנוקה. כנראה בגלל שדיוויז'ית הזוגות בסמאקדאון נחלשה וקנדריק ולונדון עבר לראו בדראפט,הוחלט לאחד שני מתאבקי יחידים שהיו בפיוד כדי לרענן את תואר הזוגות.זה קרה בעבר דוגמאות לכך הם שון מייקלס וג'ון סינה,קיין והביג שואו שהיה הצמד האולטימטיבי בעייני.

בקרב שנערך אתמול הצמד החדש ניצח בקרב חד צדדי הייתי אומר, וסיים סוף סוף את עידן הג'וברים המושכרים.

אני מקווה שהצמד החדש ישמור הרבה על התואר ויתמודד בצורה הכי טובה שאפשר נגד אתגרים מעניינים שההנהלה תיקבע. ולא כמו תקופתם של ג'ון סינה ומייקלס שנאלצה להסתיים בגלל חמדתו של מייקלס בתואר ה-wwe.

עכשיו לדיון..

מה אתם חושבים על האלופים החדשים?

האם אתם שמחים שעידן הדומינוס נגמר?

האם אתם אומרים שמאט ומונטל יחזיקו הרבה זמן כאלופים ויוכלו לספק את הסחורה? או שמה הם יאלצו להתפרק בגלל רצונו של מאט לזכות בתואר אלוף ארצות הברית?

האם נראה פייס טריין מאמ וי פי?

דיון מהנה!
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אחלה פינה

סוף סוף שני האפסים הפסידו ויש אלופים יותר טובים

תודה
    שתף ב-Google+

הרשמה