תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    שלום, וברוכים הבאים לסקירה השבועית.

הערב התחיל בטורניר טוענים לכתר על אליפות העולם במשקל כבד. בקרב הראשון התמודדו פינלי נגד קיין. פינלי כרגיל ניצח ברמאות ועלה לשלב הבא.

בהמשך הוא התערב בקרב שנקבע בין באטיסטה לריי וגרם לריי לנצח כתוצאה מפסילה. כדי שהייה לו יריב "קל" בגמר.

במעבר חד אמ וי פי ומאט התמודדו נגד הדומינוס על אליפות הזוגות של ה-wwe. אחרי ששני הג'וברים המושכרים תקפו אותם שבוע שעבר בקרב הכדורסל,מונטל ומאט חיפשו נקמה. הארדי ואמ וי פי נראו כטאג טוב אבל אמ וי פי נמנע מהקרב ונשאר בכמעט כולו בצד הזירה הוא כמעט גרם להפסד בכך שדיבר עם צ'רי מחוץ לזירה ולמאט לא היה טאג! הדומינוס התמקדו על מאט בכול הקרב אך לבסוף מאט הצליח להשתחר מהם ונתן לדומינו את הטויסט אוף פייט. הוא נתן טאג כאפה לאמ וי פי חחח בתמורה אמ וי פי נכנס, זרק אותו מהזירה והצמיד את דומינו לניצחון! בסוף הקרב ההזוי הזה אמ וי פי החזיק את שלושת התארים בשמחה לעיני הקהל ואילו מאט הביט המום מבחוץ..

צ'אק פולמבו התמודד נגד מסטארס באתגר המאסטר לוק. כריס תקף אותו לפני שהאתגר התחיל וצ'אק השיב מלחמה. בין השניים התחלפו מילים ומבטים זועמים שמסטארס עזב את האולם. האם ריח של פיוד בין השניים עולה באוויר?

המיין איבנט היה פינלי נגד ריי בקרב ניצח ריי ולאחר מכן קאלי הגיע לזירה ונערך ביניהם את המבט הכי עקום שידע הספורט הבידורי! חחח

עד כאן הסקירה השבועית
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    תודה אל הסקירה סמאקדון לא משהוא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    נשמע סמאקדאון נחמד. הייתי שמח לראות את בטיסטה נגד ריי ואת קרב הזוגות.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    קרב הזוגות לא היה משהו מיוחד.

צפיתי להרבה יותר. תמיד הם עושים את זה ככה. שבקרב האלופים יהיו יותר חזקים מהטוענים לכתר ויהיה קשה לנצח אותם. במיוחד שמדובר על טוענים מסוכסכים.

בכול אופן אני אעלה את התוכנית לפינת המולטימדיה.
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    תודה על הסקירה.
    מעניין לאן הסטורי לין הולך שMVP ומאט ארדי מחזיקים בתואר.
    ריי נגד קאלי אין פשוט מילים לזלזול בחגורה.
    ריי רק חזר בכושר בינוני וישר מקבל שוט על התואר.
    גם הבנייה הייתה חלשה, באטיסטה כדי לצאת טוב הפסיד בפסילה.
    מה הבולשיט הזה באטיסטה לא יהיה אלוף אז כדי לשמור אותו כמיין איבנטר רציני, הוא פשוט מנצח או מפסיד בפסילה שטויות.

אני מאמין שהשבוע יהיה עוד יותר גרוע לאחר ההשעיה של 10 המתאבקים.

אני חושב שהWWE צריכים לאחד את הרוסטרים או לפרק את ECW ולשלוח את המתאבקים לסמקדאון לחיזוק הסגל.
    המצב כרגע בלתי נסבל פשוט תוכניות ברמה ירודה.

שתף ב-Google+

הרשמה