תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    כותרת שווה 1000 מילים (או 2 במקרה הזה)...

כאן תספרו את כל הבדיחות החמות ביותר!

אני אתחיל...

אישה אחת מתקשרת למזכירה של בעלה ושואלת "שלום, אפשר לדבר עם בעלי?", המזכירה עונה "הוא בדיון". "טוב תודה" ענתה האישה.

לאחר חצי שעה, מתקשרת שוב אותה אישה ושואלת "שלום, אפשר לדבר עם בעלי? זה די דחוף...", המזכירה עונה "הוא לא יכול עכשיו, הוא בדיון."

לאחר שעה, האישה מתקשרת שוב, ואומרת "עכשיו זה ממש ממש דחוף! אני יכולה בבקשה לדבר עם בעלי? זה מקרה חירום", המזכירה עונה "הוא לא יכול עכשיו גברתי, הוא בדיון! מה לא ברור?!" האישה מנתקת בזעם ומחכה.

לאחר 3 שעות האישה מתקשרת בכעס וצועקת "תני לי עכשיו את בעלי! אני דורשת שתתני לי אותו במיידית, לא משנה איפה הוא!".
    המזכירה כעסה ואמרה "הוא בדיון עכשיו!!! הוא לא יכול לדבר! תפסיקי להתקשר ודהו דה!"

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    1. מה יגאל שילון עושה בחדר כושר? תשובה:מתיחות!

2.יום אחד איש בא עם חוט לסופר-פאם ושאל את המוכרת איפה יש קרם לחוט? המוכרת הביאה לו קרם לחות ואיש אמר לא אני רוצה קרם לחוט והמוכרת חשבה שעושים לה מתיחה והעיפה אותו מהחנות. הבנתם?
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי WAYNE RONNEY
    1. מה יגאל שילון עושה בחדר כושר? תשובה:מתיחות!

2.יום אחד איש בא עם חוט לסופר-פאם ושאל את המוכרת איפה יש קרם לחוט? המוכרת הביאה לו קרם לחות ואיש אמר לא אני רוצה קרם לחוט והמוכרת חשבה שעושים לה מתיחה והעיפה אותו מהחנות. הבנתם?
    החוט הכוונה לד' מהבדיחה שלי?

הצטרף בתאריך
    28.07.2007
    נכתב במקור על ידי DrTeo
    החוט הכוונה לד' מהבדיחה שלי?
    לא הבנתי דהו דה?

הצטרף בתאריך
    13.05.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי Lair
    לא הבנתי דהו דה?
    הכוונה פה היא שלמזכירה יש בעיה, והיא אומרת ד' במקום ז'... אז כל הפעמים שהיא אמרה שהוא בדיון.... טוב, אתם יכולים לנחש לבד.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    שוטר עושה סיור ברחוב פתאום הוא רואה ילד בוכה אז השוטר שואל אותו "מה קרה ילד" והילד לא ענה אז השוטר שאל "ילד איפה ההורים שלך?" ענה הילד "דרס אותם טרקטור ואז השוטר שואל "איפה סבתא וסבא שלך?" עונה הילד "דרס אותם טרקטור" לאחר מכן שואל השוטר "איפה דודים שלך" עונה הילד" דרס אותם טרקטור" אז השוטר המופתעה שאל "אז מה אתה עושה פה כל היום...?" הילד ענה "נוהג בטרקטור!!" חח...

הבדיחה הבאה על בלונדיניות אז לכל הבלונדיניות לא לעלב חח. (אם יש פה בכלל חח..)

בלונדינית גי'נג'ית ושחורדנית הולכות היער פתאום תופסת אותם מכשפה ואמרת להן "אני יגשים לכם את כל המחשבות שלכן רק אם לא תשקרו אם תשקרו תעלמו" אז הג'ינגית מתחילה ואומרת "אמ.. אני חושבת על.... חוף עם מלא בנים חתיכים" פתאום משתגרת לחוף לאחר מכן הגיעה תורה של השחורדינית ואומרת "אני חושבת על........הר של כסף וזהב" פתאום משתגרת הר מלא כסף וזהב אחר כך הגיעה תורה של הבלונדינית והיא אמרה "אני חושבת על.........." בום נעלמה
    מי שהבין הבין חח..

הרשמה