תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אהלן חברים,

אוקי שאלה ראשונה היא שנכון יש בלייב את כל ההורדות של המדיה?? נגד סאות'פארק והירוס וכל אלה? אז ניסיתי להוריד פרק של אחד מהם אז נגיד סאות'פארק עלה איזה 160 נקודות וניסיתי להוריד אבל כל דבר שם כותב לי :" download not available from your current location" .
    עכשיו יש דרך לפתור את זה?!?!?!?!?! בבקשה אני מת להוריד סאות'פארק!

שאלה שנייה היא מה יותר כדאי לי לקנות לדעתכם :

ביושוק רגיל ב350 שקל או ביושוק עם כל המאחורי הקלעים ואלה ובובה ב450?

תודה אחים שלי.

הצטרף בתאריך
    28.11.2006
    אתה צריך לקנות נקודות בשביל להוריד.

לגבי ביושוק, אם יש לך מישהו שממש בקרוב יהיה בחו"ל, חכה ותגיד לו שיקנה לך שם את גרסאת האספנים. זה אם בכלל מעניין אותך איך יצרו את המשחק, וזה אחד המשחקים היחידים שמעניינים אותי...
    כלומר, בחו"ל זה יהיה הרבה יותר זול, אז אבא שלי קונה לי עוד יום-יומיים את הגרסא לאספנים בדיוטי פרי(לא של ישראל)

God gave you 2 kidneys, one to keep and one for video games

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אחי את העניין עם הנקודות אני יודע... יש לי נקודות פשוט זה כותב לי שאי-אפשר להוריד מהמקום הנוכחי שאני נמצא בו ... כנראה הכוונה מישראל... אבל אפשר לשנות את המיקום שלך איכשהו?? מבלי לעבור יבשת ^^

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי OhAdTaD
    אחי את העניין עם הנקודות אני יודע... יש לי נקודות פשוט זה כותב לי שאי-אפשר להוריד מהמקום הנוכחי שאני נמצא בו ... כנראה הכוונה מישראל... אבל אפשר לשנות את המיקום שלך איכשהו?? מבלי לעבור יבשת ^^
    כל מה שקשור לסרטים וסדרות אי אפשר להורידת מהארץ. הם חסמו אותנו כי אנחנו לא אמריקאים, זין אה?

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    אז מה עם אני קונה תxbox מאמריקה אז זה יעבוד לי או שאני צריך מנוי שיהיה אמרקאי?חח

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    נכתב במקור על ידי Mr.n_l
    אז מה עם אני קונה תxbox מאמריקה אז זה יעבוד לי או שאני צריך מנוי שיהיה אמרקאי?חח
    זה לא יעבוד לך כי אתה בארץ. הם רואים לפי הכתובת IP שלך שאתה בארץ ולכן הם לא נותנים לך להוריד, בלי קשר לאיפה קנית את המכשיר ומה רשמת בהגדרות שלו.

תשיג פרוקסי אמריקאי.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.

הרשמה