תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 8 מ 8
    הצטרף בתאריך
    01.09.2007
    שלום אנשים!

אני חדש פה, למרות שאני גולש באתר כבר קרוב לחצי שנה, רק היום נרשמתי, כי היום אני נוסעה לאסוף את הפלייסטיישן שלוש שלי! כן, כולכם מוזמנים להזיל ריר....

בכל מקרה, הסטיישן הגיע עם האח הגדול שלי מאנגליה, אז היום אני נוסע אליו לאסוף, ואני מקווה שעד סוף היום אני כבר אתחיל לשחק.

ד"א, במדריך להתקנה של hardcore כתוב שאין PSN לישראל. זה באמת נכון? ואם כן, מה עדיף - יוזר אמריקאי או אנגלי?

הצטרף בתאריך
    22.01.2007
    נכתב במקור על ידי aryehpro
    שלום אנשים!

אני חדש פה, למרות שאני גולש באתר כבר קרוב לחצי שנה, רק היום נרשמתי, כי היום אני נוסעה לאסוף את הפלייסטיישן שלוש שלי! כן, כולכם מוזמנים להזיל ריר....

בכל מקרה, הסטיישן הגיע עם האח הגדול שלי מאנגליה, אז היום אני נוסע אליו לאסוף, ואני מקווה שעד סוף היום אני כבר אתחיל לשחק.

ד"א, במדריך להתקנה של hardcore כתוב שאין PSN לישראל. זה באמת נכון? ואם כן, מה עדיף - יוזר אמריקאי או אנגלי?
    קודם כל ברוך הבא לפורום

דבר שני, זה אפשרי לפתוח יוזר ישראלי פשוט אז לא תוכל להוריד כלום. לכן עדיף לפתוח יוזר אמריקאי או בריטי (ממולץ אמריקאי כי שם מקבלים הכל לפני אירופה).

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    ברוך הבא לפורום שלנו מקווה שתשתלב

וכמעט לכולם פה יש PS3 אז למה להזיל ריר?

ואם אתה קונה מאמריקה זה לא שווה זה עושה בעיות שאין לי כוח להסביר כי יש די הרבה
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל

הצטרף בתאריך
    26.07.2007
    נכתב במקור על ידי WAYNE RONNEY
    ברוך הבא לפורום שלנו מקווה שתשתלב

וכמעט לכולם פה יש PS3 אז למה להזיל ריר?

ואם אתה קונה מאמריקה זה לא שווה זה עושה בעיות שאין לי כוח להסביר כי יש די הרבה
    הוא רשם מאנגליה

הצטרף בתאריך
    01.09.2007
    עכשיו חזרתי מאח שלי. הפלייסטיישן אצלי בסלון!!! סוף סוף, אחרי חמישה חודשי המתנה.

חיברתי אותו, ועכשיו הוא באמצע הורדה של סיסטם אפדייט. זה לוקח מלא זמן, כמה זה אמור לקחת בערך?

בכל מקרה, תודה על קבלת הפנים הנחמדה שלכם. אני מקווה בזמן הקרוב להתחיל להצטרף לתחרויות וכו'.

הצטרף בתאריך
    30.12.2006
    עיר
    קדומים
    נכתב במקור על ידי aryehpro
    עכשיו חזרתי מאח שלי. הפלייסטיישן אצלי בסלון!!! סוף סוף, אחרי חמישה חודשי המתנה.

חיברתי אותו, ועכשיו הוא באמצע הורדה של סיסטם אפדייט. זה לוקח מלא זמן, כמה זה אמור לקחת בערך?

בכל מקרה, תודה על קבלת הפנים הנחמדה שלכם. אני מקווה בזמן הקרוב להתחיל להצטרף לתחרויות וכו'.
    מזל טוב, ותתחדש!
    זה לוקח הרבה זמן, לגבי זה אין מה לעשות.

הצטרף בתאריך
    02.08.2007
    מזל טוב!!!!!!!

הצטרף בתאריך
    26.01.2007
    עיר
    תל אביב
    ברוך הבא, מקווה שתשתלב.
    גיא Series, חבר צוות

הרשמה