תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 2 מ 2
    הצטרף בתאריך
    17.10.2006
    מישהו שיחק?
    אני לא בטוח איזה דמו עדיף, זה שלפני המייקאובר או זה שאחרי. גם החדש גנרי ולא מלהיב.
    נמאס מהסטינג הזה של עיר שסועמת מלחמה. הכל אפור וחום, בניינים הרוסים וזהו. זה פשוט מגעיל, אין שום דבר מקורי או מלהיב בסגנון הגרפי של המשחק.

אחרי הבריאות הנטענת, מוצג לנו הדבר החדש בהקלת משחקי יריות לקונסולות בשביל האנשים שלא יכולים לכוון טוב: עצירת זמן. באמת שאין שום תפקיד אחר מאשר הקלת המשחק עוד יותר. עוצרים והורגים. מצד אחד זה נותן להם תירוץ לזרוק אוייבים ולעשות את המשחק יותר מאתגר אבל מצד שני הם רוצים שתשתמש בכוחות כדי להקל על ההריגה ואז זה נהיה ממש טיול. וכל זה לפני שהזכרנו את הבריאות הנטענת.

הסלואו מו כרגיל לא שונה משאר המשחקים והחזרת הזמן זה נחמד ולפחות משתמשים בזה בדמו לקצרה כדי לעבור הריסות שזה נחמד, רק חבל שאני לא רואה את זה מתפתח ליותר.
    עצירת הזמן זה פשוט גרוע. נכון שזה מדליק בהתחלה לעצור ולגנוב להם את הנשק ולראות את התגובה שלהם אבל כמובן שזה עובר אחרי כמה פעמים ונשארים עם מנגנון שהורס את המשחקיות.

הגעת למקום מפגש של חוט חשמל חשוף עם מים? במקום שזו תהיה הזדמנות לפאזל חביב או סתם הארכת המשחק ע"י כיבוי מקור החשמל או פתרון אחר, עוצרים את הזמן ועוברים בכיף.
    הגעת לגליל בטון גדול שתלוי? במקום פאזל פיזיקה ושיווי משקל חביב עוצרים את הזמן ואז הדבר לא מושפע ואפשר לקפוץ לצד השני בלי בעיות.

שכחתי להזכיר שהאפקט של שימוש בכוחות הוא עוד שכבה אפורה על המסך, כך שאתה כבר בקושי מזהה מה הולך שם. אפרוריות וחום בתוספת גשם פלוס עוד אפקט טשטוש, blur אפור = גרוע.

עוד FPS חיוור שעבר קינסול עם גימיק שכל מה שעושה זה להקהל עוד יותר את המשחק ולהפוך את החוויה לעוד יותר סהרורית.
    .Vtarbut @ irc.quakenet.org - Be the Beginning#

הצטרף בתאריך
    23.06.2007
    אתה צודק לגמרי... התאכזבתי מאד.

אין שיפור מבחינה גרפית ולגבי המשחקיות היא סתמית מאד פשוט ללכת ולירות.

דבר נוסף הוא שבאמת השליטה בזמן מקלה מאד על המשחק אבל הדבר שהכי איכזב אותי הוא שהיו שני קטעים נראה לי שזה חייב אותך לחזור בזמן וזה הדבר הכי מבאס!!!

אמרתי לעצמי לפני ששיחקתי בדמו שהשליטה בזמן צריכה להיות חופשית,דבר שהוא עקרונית נכון שאתה סתם הולך ויורה אבל לא בפאזלים ודברים כאלה!

הרעיון של השליטה בזמן הוא רעיון טוב וחבל שהוא יצא לאור במעטפת של משחק לא משו בכלל.

משחק עם פוטנציאל אדיר אבל מה לעשות ><

הרשמה