תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 13 מ 13
    הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    אוקיי דוד שלי מאמריקה מתכוון לקנות לי סוני שלוש ולהביא אותו לארץ אז יש לי כמה שאלות

1.משחקים שאני קונה כאן לא יעבדו בסוני 3 ? כי ככה היה בסוני 2 כי זה סוג קליטה אחר או משו
    2.שאני מתחבר לאינטרנט אני יכול לגלוש חופשי ? יענו להיכנס לvgames להוריד משחקים והכל ?
    3.תודה למי שעוזר

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    מישחקים ניראה לי שרובם מולטיזון ככה שתוכל לשחק במשחק מארצות הברית בסוני ארופאי
    והאינטרנת אומנם לי יש בעיות ואין לי מושג איך מתחברים אבל אני בטוח שכן אתה יכול להכנס לכל אתר ואפילו אפשר לחבר עכבר ומקלדת ולגלוש כמו במחשב
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    על שאלה 1 אני לא בטוח אבל אתה יכול לבקש מדוד שלך שיביא לך גם משחקים מאמריקה זה בטוח יעבוד לך וגם אתה צריך שנאי (משהו שמתאם בין חשמל של אמריקה לחשמל של ישראל או משהו כזה)שאלה 2 אתה גולש באינטרנט בחינם ויש אפשרות לסוג של חנות שאפשר להוריד דמואים טריילרים כל מה שתרצה הכל אתה מוריד בחינם מהסוני אבל יש משחקים או דברים אחרים שעולים כסף לא מעל ל50$ כדי לשלם את צריך להכניס הפרטי כרטיס האשראי מכניס סכום כסף קונה את המשחק והכל מורידים ויש אפשרות להכנס לאינטרנט של סוני ויש כל מיני עידכונים על משחקים ועל הPS3 בכללי
    מנצ'סטר בנשמה
    וגם מכבי תל-אביב בכדורסל

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי xlr8
    אוקיי דוד שלי מאמריקה מתכוון לקנות לי סוני שלוש ולהביא אותו לארץ אז יש לי כמה שאלות

1.משחקים שאני קונה כאן לא יעבדו בסוני 3 ? כי ככה היה בסוני 2 כי זה סוג קליטה אחר או משו
    2.שאני מתחבר לאינטרנט אני יכול לגלוש חופשי ? יענו להיכנס לvgames להוריד משחקים והכל ?
    3.תודה למי שעוזר
    סרטים ומשחקים שעובדים בטכנולוגיית הBlue-ray הם ללא אזורים (כל המשחקים של הפלייסטישן 3).

כל מה שקשור לDVD אתה תהיה מוגבל לNTSC. המכשיר לא יודע לנגן Div-X מסיבות חוקיות.

האינטרנט כמובן חופשי. לא תוכל לגלוש באתרים ישראלים (אין פונטים מתאימים אז הכל יהיה בג'יבריש). בחו"ל תוכל אבל החוויה מאוד לא נוחה בשל העובדה שמדובר בטלויזיה. אלא אם כן יש לך LCD נורא איכותית. מה גם שהזום לעמודים קצת מייגע.

המכשיר גם לא יודע להבטיח כי האתר שתכנס אליו (למשל להוריד דברים מויגיימס) לא מאובטח על ידיו ולכן לשם דוגמא מחלק מהאתרים הוא יזהיר אותך. אני לא חושב שמשהו היה לוקח סיכון על הפלייסטישן שלו על מנת להוריד דברים. אבל הדבר אפשרי. למרות שבתכלס אתה תוריד דברים רק מהרשת של סוני.

הצטרף בתאריך
    28.03.2007
    איזה סלט פה...
    1. משחקים של פלייסטיישן 3 הם ללא הגנת איזורים וזה אומר שאתה יכול להריץ על כל מכשיר משחקים של פלייסטיישן 3 מכל איזור.
    2. סרטי DVD ,blueray כמו גם משחקים של פלייסטיין 1 ו2 דווקא כן חסומי איזורים ולכן אם אתה קונה פלייסטיישן בארה"ב אז אתה יכול להריץ סרטים ומשחקים של מכשירים ישנים אך ורק אם הם נקנו באמריקה.
    3. האינטרנט אמור לעבוד אבל משחקי אינטרנט עושים בעיות עם חלק מהספקים בארץ וגלישה באינטרנט עובדת בסדר אבל אין לה עברית ולכן אם תגלוש דרכו לאתר של VGAMES אז אתה תראה הכל מחורבש. אפשר לעקוף את זה אם אתה מתקין עליו לינוקס אבל זה כבר פחות נוח.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי noamkot
    איזה סלט פה...
    1. משחקים של פלייסטיישן 3 הם ללא הגנת איזורים וזה אומר שאתה יכול להריץ על כל מכשיר משחקים של פלייסטיישן 3 מכל איזור.
    2. סרטי DVD ,blueray כמו גם משחקים של פלייסטיין 1 ו2 דווקא כן חסומי איזורים ולכן אם אתה קונה פלייסטיישן בארה"ב אז אתה יכול להריץ סרטים ומשחקים של מכשירים ישנים אך ורק אם הם נקנו באמריקה.
    3. האינטרנט אמור לעבוד אבל משחקי אינטרנט עושים בעיות עם חלק מהספקים בארץ וגלישה באינטרנט עובדת בסדר אבל אין לה עברית ולכן אם תגלוש דרכו לאתר של VGAMES אז אתה תראה הכל מחורבש. אפשר לעקוף את זה אם אתה מתקין עליו לינוקס אבל זה כבר פחות נוח.
    אני לא מבין מה הסלט ומה כתבתה שונה ממה שכתבתי חוץ מלחזור על הדברים שכתבתי?

ובשבילך:

http://www.amazon.com/real-region-fr...sin=B000MQ54OY

הBlue ray כולל סרטים הינם Region
    Free.

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    נכתב במקור על ידי Death_119
    אני לא מבין מה הסלט ומה כתבתה שונה ממה שכתבתי חוץ מלחזור על הדברים שכתבתי?

ובשבילך:

http://www.amazon.com/real-region-fr...sin=B000MQ54OY

הBlue ray כולל סרטים הינם Region
    Free.
    סליחה טעות שלי יש כמה שמקודדים A ו B. אבל הם הורידו את הקידוד מרוב הסרטים לABC (למרות שזה לא מופיע בפועל כשום קידוד).

מתנצל על הטעות.

הצטרף בתאריך
    28.08.2007
    אל תסתכן , תקנה בארץ , אין לדעת בעתיד איך יחסמו את כל העניין הזה .
    זה פשוט לא שווה , כמו שכולם קנו סוני 2 בחו"ל ונדפקו כי לא יכלו לשחק משחקי רשת בארץ .
    אני אישית מאוד הייתי מתוסכל מהעניין והפעם לא לקחתי סיכון וקניתי בארץ , נכון שישפאר גנבים אבל אין מה לעשות זה פשוטי לא יהיה שווה אם יהיו מגבלות בעתיד .
    הספיידרמן התימני הראשון

הצטרף בתאריך
    12.07.2007
    יכול להיות שבמרדנית מחשבים הסוני שלוש עולה 3200 שקל? כולל 60G ו כונן blue ray והכל

הצטרף בתאריך
    14.07.2007
    עיר
    כפר סבא
    בטח זה מכשיר יפני שמקבלים איתו ג'ויסטיק 1 וזהו ככה שתצתרך לקנות גם שנאי וגם משחקים שזה מלא כסף
    95% of people in COD4 use martyrdom. If you're part of the 5% that don't need to die to get a kill, put this in your sig.

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    יאללה!!!! נמאס לי כבר שכולם נותנים שיסתלבטו עליהם!!!!!!!!!!!!!!!!!!! די כבר! כבר לא מייצרים 20GB די חלאס!!! ברור שזה אם כונן BLUE RAY!!!!!!!!! זה חלק מהPS3!!!!!!!!!! וכן זה כניראה יפני ולא תוכל לראות סרטים מהארץ

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עכשיו הבנתי למה כתוב מתחת לתמונה שלך שאתה משתמש עצבני חח... סתם סתם טוב קיצר לשאלה המשחקים יעבדו לך חוץ מסרטים ומשחקים לסוני 2 הכל יעבוד לך בעיקרון...

PSN ID: XyuviX

הצטרף בתאריך
    07.04.2007
    חח נכון אני באמת משתמש עצבני חח סתם... נמאס באמת שחנויות עובדות על אנשים תמימים קראתי באיזה פורום מתחרה נדמה לי מישהו רשם:קונה בוקס:חבילת פרימיום בעלת הכונן הקשיח המוגדל משמעותית ומגיע אם אוזניה ומיקרופון מתנה!! חח חנויות מסתלבטות רצח על אנשים

DarkBloOd ‎(23:20):
    ההגדרה הכי טובה היא שכאילו פלוץ רוצה לצאת מהפופיק

DarkBloOd ‎(23:24):
    ביי :|
    נראה לי הפלוץ הוא בעצם קקי
    והפופיק קטן מדי בשביל קקי

הרשמה