תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    19.01.2007
    קצת עלינו ועל מה שאנחנו הולכים לעשות בקהילה הזאת :

הצוות - צוות החברה הוא צוות בוגר, שרובו גבר עבר את גיל ה17, צוות עם ניסיון של לפחות 4 שנים בקהילה הישראלית. הצוות צפוי לגדול עוד ועוד בקרוב.
    מטרה - מטרת הקמת החברה היא להחיות את הקהילה הישראלית לא רק ב Counter-Strike אלא גם ב Counter-Strike:Source ע"י טורנירים עם עלות כספית, ופרסים כספיים, וע"י טורנירים חינמיים - בלי עלות כספית, אך עם פרסים נמוכים.
    דברים שחשוב לדעת :
    * החברה הוקמה בתאריך 26.8.2007 ע"י tecH ( רועי ) ו - Andersson ( עידן ).
    * החברה לא תעסוק רק במשחק Counter-Strike 1.6, אלא גם במשחק Counter-Strike:Source.
    * כל חופש יהיה לאן, כמובן שמתחילים מקטן, כמו עכשיו - לאן סוכות, ונעבור לגדול לאט לאט בחנוכה ובפסח.
    * LanParty.il תספק לקהילה הישראלית טורנירים בשפע, רובם בעלות כספית בכדי להכניס רצינות בקהילה.
    תכנונים לעתיד הקרוב :
    * LanParty.il - Sukot - לאן שיערך בחופש סוכות, עליו תוכלו לדעת פרטים ביום שלישי.
    * פגישה ביום שני של הצוות עם בעלת מקום שבו אנחנו מתכננים לעשות את הלאן הראשון.
    * האתר שלנו - שיעלה ביום שני או שלישי הקרובים, האתר יכלול את כל העדכונים בנוגע לטורנירים / הלאן הקרוב, מערכת פורומים, חדשות CS ועוד המון הפתעות.

כמו כן תודה רבה לספונסרים שלנו שמתוכם אני יכול לפרסם רק שם אחד :
    www.Glikman.co.il / #Glikman.co.il .

LanParty.il# - צפו לעדכונים
    vGames.LAN - I`ll be there, and you ?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.12.2006
    בהצלחה..
    רק.. מאיפה תשיגו את הכסף, אתם צריכים המון ספונסרים.
    מה זאת אומרת טורנירים בעלות כספית [ הקבוצה צריכה לשלם?].

בכל מקרה לפי דעתי יש לכם הרבה עבודה, והרבה תקציב להשיג בשביל שתוכלו לבוא ולהגיד "לאן בכל חופש".

בכל מקרה אצלי אתם בדיוק כמו ויגימייס "מדברים פקה פקה.. מבטיחים בולובולו.."

אבל, מקווה שתוכיחו אחרת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    לא נראה לי שהדבר שעוזר לנו זה לאן ב1.6 :|
    גם בסוף לא ייצא מזה כלום כרגיל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    בהצלחה עם זה
    /q SpiN|vG

spinjÉ`8 : brb guys
    4K^url : did his jihad call him up for next carbomb
    4K^url : his on his way to london now
    CHALL : target you i hop
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    נכתב במקור על ידי Andersson
    קצת עלינו ועל מה שאנחנו הולכים לעשות בקהילה הזאת :

הצוות - צוות החברה הוא צוות בוגר, שרובו גבר עבר את גיל ה17, צוות עם ניסיון של לפחות 4 שנים בקהילה הישראלית. הצוות צפוי לגדול עוד ועוד בקרוב.
    מטרה - מטרת הקמת החברה היא להחיות את הקהילה הישראלית לא רק ב Counter-Strike אלא גם ב Counter-Strike:Source ע"י טורנירים עם עלות כספית, ופרסים כספיים, וע"י טורנירים חינמיים - בלי עלות כספית, אך עם פרסים נמוכים.
    דברים שחשוב לדעת :
    * החברה הוקמה בתאריך 26.8.2007 ע"י tecH ( רועי ) ו - Andersson ( עידן ).
    * החברה לא תעסוק רק במשחק Counter-Strike 1.6, אלא גם במשחק Counter-Strike:Source.
    * כל חופש יהיה לאן, כמובן שמתחילים מקטן, כמו עכשיו - לאן סוכות, ונעבור לגדול לאט לאט בחנוכה ובפסח.
    * LanParty.il תספק לקהילה הישראלית טורנירים בשפע, רובם בעלות כספית בכדי להכניס רצינות בקהילה.
    תכנונים לעתיד הקרוב :
    * LanParty.il - Sukot - לאן שיערך בחופש סוכות, עליו תוכלו לדעת פרטים ביום שלישי.
    * פגישה ביום שני של הצוות עם בעלת מקום שבו אנחנו מתכננים לעשות את הלאן הראשון.
    * האתר שלנו - שיעלה ביום שני או שלישי הקרובים, האתר יכלול את כל העדכונים בנוגע לטורנירים / הלאן הקרוב, מערכת פורומים, חדשות CS ועוד המון הפתעות.

כמו כן תודה רבה לספונסרים שלנו שמתוכם אני יכול לפרסם רק שם אחד :
    www.Glikman.co.il / #Glikman.co.il .

LanParty.il# - צפו לעדכונים
    "כמו כן תודה רבה לספונסרים שלנו שמתוכם אני יכול לפרסם רק שם אחד :"

כי אני בטוח שלספונסרים הדמיוניים האחרים היה איכפת אם חברה מתפתחת הייתה מפרסמת את השם שלהם.

אם הקמתם את החברה לפני שבוע ואתם מצפים לעשות לאנים כל חופש התחלקתם על השכל...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.06.2007
    עיר
    אשקלון
    בהצלחה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    nop
    לפי דעתי נכנסתם לזה חזק מידי .