תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  20.10.2006
  עיר
  מודיעין
  הודעות
  476
  תראו, הדיון הזה מאוד חשוב ורצוי שתעלו את דעתכם פה, מכיוון שכשחושבים על מה שקרה אין מילים לתאר את המקרים האלה. אולי בעצם "פרדוקס מזעזע", אבל גם לא בטוח.

  ספורט אמור להיות דבר נפלא - תחרות בין אנשים ומתחית גבול היכולת האנושית כדי לדעת מה הגבול האנושי. לפעמים, כמו השבוע, גבול הספורטאים הוא מוות. מאוד עצוב, אבל אמיתי. ספורט הוא דרך להעביר זמן עם חברים ולשמור על כושר ובריאות.

  מה שקרה השבוע מעורר כמה שאלות חשובות מאוד לגבי ספורט בעולם:

  1. האם להמשיך למסחר את הספורט גם אם זה כרוך במחיר חיי אדם? הרי ברור לכולנו שלפעמים ספורטאים נמצאים בלחץ עצום ומנסים לעשות מעבר ליכולתם כדי לרצות את המאמנים, האוהדים ומשלמי השכר שלהם. הרי הם עושים זאת למחייתם.
  2. האם משהו דפוק בבדיקות שעושים לספורטאים?

  אז נכון שעד שלא מתו שני הכדורגלנים השבוע לא דיברו על זה,אבל מוטב מאורח מאשר אף פעם. דברים כאלה לא אמורים לקרות.

  שניהם בסך הכל עשו את מה שהם הכי אוהבים, ועשו את זה הכי טוב ומכל הלב ומצאו את מותם בטרם עת. ואתם יודעים מה? גם אם הם לא עשו את זה כי הם אוהבים את זה, אלא צריכים, לא ייתכן שאנשים ימותו בעבודה שלהם.

  מה אתם חושבים על המקרים? שוב, מאוד חשוב שתתנו את דעתכם כדי שהדיון יפתח, כי בריאות הספורטאים בעולם הוא הדבר החשוב ביותר לפני הכל.
  שתף ב-Google+

 2. #2
  הצטרף בתאריך
  16.10.2006
  הודעות
  2,254
  באמת שני מקרים קשים וכואבים שאי אפשר להבין איך זה קורה לכדורגלים ברמות כאלה , אמנם זה מקרים נדירים אבל עדיין , צריך לעשות דקות דומייה בכל משחק לכבוד השחקן ולתת לו כבוד .
  שתף ב-Google+

 3. #3
  הצטרף בתאריך
  06.08.2007
  הודעות
  4,961
  טרגדיה נוראית. עצוב מאוד אבל לצערנו דברים כאלה קורים.
  עצוב מאוד
  שתף ב-Google+

הרשמה