תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    21.06.2007
    אם בפיפא 07 הדעות היו חלוקות לגבי פיפא או פרו אז ב08 אין בכלל ויכוח וחבל שתנסו לשכנע את עצמכם פרו השנה לא רואה את פיפא , אין ספק שקונאמי מתעלה על עצמה בכול הנוגע למשחקיות וזרימה של המשחק וגם הגרפיקה לא נופלת מפיפא ובכול שנה יש שיפור משמעותי. ותאמינו לי אני פריק של פיפא מ94 והיום התאכזבתי וגם אלו שיגידו שיהיה שינויים ,כמה כבר אפשר לשנות . משחק זוועתי ,מחכה כבר לפרו2008 וחבל על ea שכול שנה מאבדת עוד ועוד מעריצים ,יכול ליהיות שבגרסאות הניו ג'נריישן של הps3 והxbox הפיפא ירוץ לא רע(למרות שיש לי מחשב סוס דנדש-ההרגשה היא שזה לא זה ) אבל הפרו פשוט נראה לא בליגה חבל ....אבל מי שעדיין נשאר נאמן סבבה בכיף שיהנה

הצטרף בתאריך
    14.11.2006
    בעיקרון מאכז
    אבל אין מה לעשות עדין משחק נחמד

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    הוא מאכזב בגלל שלא השתנה...
    למה פתחת סתם דיון?? יש כבר מאה אלף דיונים בקשר לדמו הזה!

הצטרף בתאריך
    18.02.2007
    שיצא הדמו של הפרו תנו קישור אני רוצה לראות איך יצא....!
    You should come to our place. It's kind of like an...
    Outer Heaven.
    Thank you Snake!

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    כן גם אני רוצה..

הצטרף בתאריך
    05.01.2007
    עיר
    תל אביב
    מעניין לראות את ההשוואה בין 2 המשחקים
    kutalini

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    את הדמו של פרו נפרסם בקהילה שלנו
    באותו יום של יציאתו אל תידאגו
    וכנ"ל כשיצא המלא אחנו נכין כתבה ממש גדולה זה לא יברח לאף אחד

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    מצחיקים אתם כולכם פה , אם הינו שמים את פיפא 2002 מול PES 2008 פיפא היה לוקח בקלות...
    אני מדבר איתכם ככה בגלל ששמעתי הרבה על פרו אמרתי יאללה ננסה אותו הורדתי את PES 6 והמשחק היה זוועה פשוט גועל נפש , אולי אתם משחקים את זה על משו אחר אני שחקתי בזה על המחשב והמשחק כמו שאמרתי פשוט גועל נפש...

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    נכתב במקור על ידי MohmdIB
    מצחיקים אתם כולכם פה , אם הינו שמים את פיפא 2002 מול PES 2008 פיפא היה לוקח בקלות...
    אני מדבר איתכם ככה בגלל ששמעתי הרבה על פרו אמרתי יאללה ננסה אותו הורדתי את PES 6 והמשחק היה זוועה פשוט גועל נפש , אולי אתם משחקים את זה על משו אחר אני שחקתי בזה על המחשב והמשחק כמו שאמרתי פשוט גועל נפש...
    אני לא יודע על מה אתה מדבר, אני מניח שזה הטעם שלך. הטעם של רוב השחקנים הוא PES, פשוט כי הוא ריאליסטי יותר- תנועות השחקנים הרבה יותר חלקות וטובות (לא כמו רובוטים מרוחים בפיפ"א), הגרפיקה יותר טובה, הסאונד לא יותר טוב, נכון, אבל ישופר בחדש, הממשק יותר טוב והמשחק יותר קשה (אם כי עדיין קל) לא כמו 5-0 מהאגף כל הזמן בפיפ"א.

הצטרף בתאריך
    10.02.2007
    מי משחק בכלל פיפא מול המחשב? אני שחקתי כמעט שנה בפיפא 2007 ואולי רק כמה פעמיים בודדים שחקתי מול המחשב , כל הזמן שחקתי מולטיפלייר , אין על פיפא במולטיפלייר...
    ותגיד זה הטעם שלי אני לא יודע אבל שמעתי הרבה על פרו אמרתי יאללה נוריד הורדתי ומחקתי אחרי חמשה ימים...
    תכלס שכל אחד ישחק את המשחק שהוא רוצה ואל תהפכו פה תפורום לפורום פרו אם בא לכם פרו לכו שחקנו שם תאמינו לי שם פי אלף יותר יפה לכו יאללה...

הודעה 555 שלי

הרשמה