תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 11 מ 11
    הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אני התחלתי ליצור את הדמות הראשונה שלי, נשגב שמש ששונא את הפראא ורוצה להשמיד את בני הפיה בגלל שאביו ננגע ע"י הפראא והמום שלו עבר אליו, רציתי לדעת מה החוקים לגבי נגעים ומומים?
    כדורגל זה ספורט ללבנים, כדורסל זה ספורט לשחורים.
    גולף זה ספורט לאנשים לבנים שלבושים כמו סרסורים שחורים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    עמוד 290 בספר חוקים לשחקן נוגע בחלק הזה, בדיוק לפי אותה כותרת. אני הייתי מציע לתת לאבא שלו את הנכות 'התמכרות לפראא', וכיום הוא מסתובב בפראא, יצור מוטנטי לגמרי. באשר לדמות שלך, זה מאוד תלוי איזה קאסטה היא וכו', ולתת לה משהו שמאוד יפריע לה מבחינה ויזואלית, אבל יוכל גם לעזור לה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    החוקים שכתובים שם הם כל החוקים?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בעמוד 285 יש טבלה שאומרת כל כמה זמן צריך להטיל גלגול בשביל לראות אם הושפעת מהפראא, אבל לא נראה לי שזה מה שאתה מחפש. תסתכל שם, אני בטוח שתמצא את כל מה שאתה צריך: זה נותן דוגמאות לסוגי מומים, עם פלאף+קראנץ' לכל אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    תודה, עזרת לי מאוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    בבקשה, שמחתי לעזור. מחכה לראות את הדמות. (=
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    המוטציות באמת ממש מגניבות, ויש להם פוטנציאל מגניבות אדיר, אבל מה שתמיד מוזר לי, זה שברור שאתה תבחר כמעט תמיד מוטציות נחמדות (כנפיים, רגליים) ולא משהו מעוות (דיאטה), וזה יוצר מין בלבול, כלומר, מה הסיכוי שמישהו שיש לו את הדרגה 4 של מוטציות, אין לו בכלל נגעים קלים? אבל זה בכל זאת מגניב
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני לא בטוח מי בעצם בוחר את זה, אבל כע, כנראה P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אתה לא בוחר אלא אם זה דמות נגועה מתחילת המשחק, כמו שלי ( ), אם זה במשך המשחק אז מגלגלים קוביה לפי האזור בפראא שבו אתה נמצא ואז לפי אהתוצאה והאזור אתה יודע אם יצא לך מום, נגע, מוטציה, פלצות וכל השטויות האלה ואז אתה בוחר ממה שיצא לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.12.2006
    עיר
    t
    קודם כל דמויות נגועות פראא הן מאגניבות אבל הן לא הטעם שלי. אולי כמנחה תהיה לי דמות ללא שחקן כזאת אבל כשחקן לא הייתי בוחר את האפשרות הזאת.

שנית, למה שלא יבחרו מוטציות באמצע המשחק. אני יודע שאני הייתי נותן לשחקן לבחור. כל הדברים במשחק הם כלים ואם המוטציה לא נועדה להיות גדול מהעלילה הייתי משתמש בכלי הזה להגברת הכיף של השחקן.
    "רוב בני האדם אינם מוכנים להודות במגרעותיהם: אני, לעומת זאת, מוכן - אילו היו לי..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    כן, אבל קצת מוזר שלמוטנט יש כנפיים גדולות ונחמדות, שהן מוטציה דרגה 4 (פלצות), שזה דבר נדיר, רק בכישלון מחפיר בפראא העמוק נדמה לי, ואין לו שום נגע או בולשיט כזה, כי מי שמגיע לפראא העמוק מקבל כמעט תמיד גם נגעים - קיצור, לא הגיוני במיוחד.
    חוצמזה, שים לב דארקדרואיד, שמוטציות פראא עולות נקודות מענק...
    שתף ב-Google+

הרשמה