תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 5 מ 5
    הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    היו לה פנים שחומות, מעט, ונקו-
    דות חן שזרמו במורד צווארה כמו
    פלג מי מעיין אל הלא נודע.

היו לה שפתיים שנכרכו סביב תפוח
    צבאי, צבוע אדום וירוק רמזוריים.

היא הייתה היופי הנשי
    שנצנץ ונעלם.
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    שיר נחמד ביותר , אהבתי את המשמעות שלו (לפחות המשמעות שאני לקחתי ממנו) אבל -
    אני לא אוהב את השבירה הזו של מילה באמצע. זו הגזמה קלה בעיני , אולי זה שומא על מבנה ועל מקצב אבל, אבל זה לא מתאים . (אף פעם)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    אני מסכימה עם צ'אי בנוגע לשבירה. זה באמת היה מוגזם. אבל בניגוד אליו- אני דווקא אהבתי את זה.
    זה היה כמעט תיאטרלי. זה ממש גרם לי לתזוזה עם הראש כשקראתי את זה.
    מה שכן, הפערים בין הבתים, מעוררים תחושה של משהו שחסר שם. כאילו השמטת כמה מהפרטים. כאילו ניסת לגרום לזה להישמע כמו אגדה, או שחסכת את כל הדברים שלא רצית שנדע עליה, שאתה מכחיש עליה. זה פוגע בי כבחורה [בצורה מטאפורית, כמובן], שאתה מסלף ככה את האמת רק כדי ליצור שלמות...
    ואולי אני מאשימה אותך סתם על תחושה שקיבלתי. ואם זה מעורר אצלי כל כךה רבה איכפתיות, זה חייב להיות טוב.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.04.2007
    עיר
    כפר-סבא
    טשיי, השבירה של המילה באה גם להדגיש את המילה עצמה שדי עשתה את כל הנערה המדוברת.
    עֹמר, כל השיר הזה הייתה השמטה ענקית של פרטים לא טובים שאני מעוניין להסתיר על מנת להציג צד שלם ויפה שלה. בשתי המילים האחרונות, אני מקווה שאני שובר את האפקט הזה. במילה 'נעלם' טמונות שאר תכונותיה שהופכות אותה לחלק מההמון, חלק מהמסה העיקרית שזורמת אל תוך והחוצה ממקום מסוים.

תודה על התגובות, בכל אופן.
    No worries seems to be a magical phrase. You got hit by a car? No worries. Your kitty was run over? No worries. You have a tumor that's going to kill you within six months? No worries! When one says it everything seemes to get better.

So live on, without regret or fears.
    Oh. and No worries(:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    עֹמר, כל השיר הזה הייתה השמטה ענקית של פרטים לא טובים שאני מעוניין להסתיר על מנת להציג צד שלם ויפה שלה. בשתי המילים האחרונות, אני מקווה שאני שובר את האפקט הזה. במילה 'נעלם' טמונות שאר תכונותיה שהופכות אותה לחלק מההמון, חלק מהמסה העיקרית שזורמת אל תוך והחוצה ממקום מסוים.
    אני דווקא רואה את זה בדיוק להפך. גם הסיום שלה הוא סיום של משהו מושלם, היא נעלמת, לפחות בדמיון שלי, כמו שמכבים טלויזיה. שיש את נקודת האור האחרונה שמבהיקה לרגע ואז הופכת לחלק מהאפלה שמסביב. מנצנצת ונעלמת, זה פשוט... אם אני יוצאת מנקודת הנחה שלכל דבר יש סוף, זה הסוף של הדברים המושלמים.

אני מקווה שלא פגעתי בך במילותי- לא זו הייתה הכוונה. להפך, אני מאוד נהנת מעצם העובדה שזה משלהב אותי ככה. ותודה. על שנתת לי חולם חסר. אפילו אני לא עושה מאמצים כאלה בשבילי.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הרשמה