תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    הי אני חדש בפורום ויש לי שאלה למה שווה לי ליקנות את גיולד וורס כלומר במה שונה גיולד וורס ממשחקי רשת אחרים שלא צריך לקינות נראה לי שאני קונה את המשחק בגלל ששמעתי שהוא
    טוב אבל אני צריך לדעת בדיוק מה הופך אותו לטוב ומה מערכת הקרבות שלו כלומר כמו של שאר
    מישחקי התפקידים לוצים עם העכבר על האויב ומתחילים להילחם או שזה יותר כמו משחקי פעולה
    בקיצר מה זה גיולד וורס
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אמ...בוא נתחיל שבגילד וורס אתה קונה את המשחק ואתה לא צריך לשלם כל חודש על המשחק אז אין ממש בעיה תקציבית שם, אתה יכול לפרוש ולחזור אחרי שנה לשחק (כמוני חחח )
    כנס ל www.youtube.com ותרשום guild wars וזה ימצא לך סרטונים מהמשחק.
    בכלמקרה גילד וורס דורשת מיומנות ולא חרישה רצינית (כמו ברוב המשחקים) כדי להיות פרו. בנוסף אתה יכול לשנות את הבילד (הרכב הסקילים שלך) מתי שבא לך אז אתה יכול לראות הרבה מאוד צדדים לדמות(דמויות?) שלך...
    תחפש בפורום אולי תמצא עוד חומר
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    GW מאוד פשוט מבחינת מערכת הקרבות. אתה בוחר אויב ותוקף. למטה יש לך מקום לשמונה סקילים ואתה יכול להשתמש בקרב. החכמה היא לבחור סקילים שעובדים טוב אחד עם השני ולדעת איזה סקיל טוב באיזה מצב.
    זה ממש לא מסובך.
    בנוסף, בניגוד למשחקים חסרי תקציב (MU, מייפל, FlyFF, Last Chaos, RYL וכו') המשחק הזה לא משעמם אחרי יומיים של חרישה חסרת-תכלית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    ואל תשכחו את הלאגים שאין בו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    חחח דווקא יש והרבה, תלוי איפה אתה ואיזה אינטרנט יש לך
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    עוד קצת על המשחק....
    המשחק תומח באנשים להצתריף בקבוצות ולשתף פעולה וזה נובע כך:
    המון אופציות של PVP , יש את ה-alliance שאלה הם כמה גילדות שהופכות בשיתוף פעולה לכמו גילדה אחת עם צ'אט מישלהם, גם של ה-alliance וגם של הגילדה, אפשר לעשות קרבות GVG(גילד נגד גילד), ותאמין לי..... זה כיף.
    יש גם עלילה במשחק, ומשימות שבעזרתם אתה צריך להיתקדם בעלילה, נגיד אתה מתחיל במקום כלשהו ואז אתה מתחיל להתקדם ולהרוג אויבים ואז יש מין סירטון in-game כזה שרואים מישהו שנותן לך הוראות מה צריך לעשות, ואז אתה עושה את זה ובום עוז משימה שנותנים לך, ותוך כדי אנשים עוזרים לך ומצתרפים לחוויה של שיתוף פעולה ולא כמו מסחקים אחרים שיש רק קווסטים, פו הכל מבסס על שיתוף פעולה וזה חלק מהכיף, לא כמו משחקים אחרים שהשיתוף פעולה היחיד הוא "רוצה לקנות? כן, אני רוצה. כמה זה עולה? אוקי תודה ביי."
    אחד המשחקים המומלצים!!!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    נשמע משחק טוב אני קונה תודה רבה עזרתם לי מעוד
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    נכתב במקור על ידי Hanuka
    חחח דווקא יש והרבה, תלוי איפה אתה ואיזה אינטרנט יש לך
    אני גר בראשון, ויש לי 1.5 מגה של נטוויז'ן... ואם אתה אומר שיש בזה לאגים, אף פעם לא שיחקת במשחק חינמי^<>^
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לפעמים יש לי לאגים כשאני בעיר, עם עוד מאה אנשים אחרים, אבל גם אז אלה לאגים קטנים והם לא מופיעים הרבה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    שכחתם את היתרון הכי טוב.

לא צריך לפתוח דמות מחדש בגלל שחילקתם את הנקודות של היכולות כשעליתם דרגה לא טוב.

וגם שמגיעים לדרגה הגבוהה ביותר יחסית מהר מאוד. ועדיין המשחק לא נגמר.

הדבר היחיד שאי אפשר לשנו בדמות שפתחת זה המיקצוע הראשי שלה - כל השאר ניתן לשינוי.
    שתף ב-Google+

הרשמה