תפריט ראשי

צפה בתוצאות הסקר: כמה ימים אתם רוצים בלארפ?

מדרגים
15. אין באפשרותך להצביע בסקר
  • יום אחד ואני לא אוכל לבוא אם יהיה יומיים

1 6.67%
  • יום אחד

9 60.00%
  • יומיים

5 33.33%
  • יומיים ואני לא אטרח לבוא אם יהיה רק יום אחד

0 0%
123 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 136
    הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    [חובה לקרוא הודעה זו במלואה, לא בטוח שתהיה עוד הזדמנות לחזור על החוקים]
    [עידכונים אחרונים מסומנים בכחול.]

יו פורום נוור.
    טוב, כמו שכולכם עד עכשיו יודעים, אני מארגן איזה לארפ קטן וחביב שיערך ב26.9 בחורשות שליד יהוד. בדיון הזה תמצאו כל מה שצריך לדעת עליו.

אי שם, במציאות רחוקה, אומות האדם במלחמה...
    כאשר מאות ואלפי לוחמים מתים על שדה הקרב במשך יותר דורות ממה שמישהו כבר טורח לספור, הממלכות השורדות בעולם נואשות. משהו חייב לקרות ועכשיו.
    שמועה הייתה כל מה שצריך בכדי לגרום לכל ממלכה לשלוח את חבורת ההרפתקנים ולוחמים הכי מוצלחת שלה לארץ אגדית ורחוקה, בה הקסם פראי הודות לשריד מימי קדם.
    האם אתם תוכלו להיות אלה שיביאו את החפץ בחזרה לממלכה שלכם ולנצח במלחמה?

מי אלה אותן ממלכות? מה מאפיין אותן ואת ההרפתקנים שהן שלחו? טוב, זה כבר תלוי בכם. אתם מוזמנים להתחלק ביניכם ל2-3 קבוצות עם 3-5 שחקנים בכל קבוצה (המספרים גמישים) ולהחליט לבד על מה שבא לכם. אתם יכולים להיות שליחים של ממלכות בהשראת הויקינגים, היפנים, הסקוטים או כל דבר אחר שמתחשק לכם. אם אתם חושבים שתצליחו, אתם מוזמנים גם ליצור קבוצות של גזעים שונים.
    כל הקבוצות חייבות להתפקד בדיון הזה ולדווח לי אישית על הקונספט, משתתפים ושאר ירקות. לכל קבוצה חייב להיות ראש\נציג\מנהיג\מלך\שטן שידבר בשמה OOC.

משך הלארפ
    הלארפ יערך בתאריך ה26.9, אבל כל מי שרוצה (ויכול) מוזמן להישאר ליום שני (27.9). הלילה יהיה ככל הנראה IG לפחות עד שעה מסוימת.
    כל מי שהולך באמצע (בין אם זה בסוף היום הראשון, או בכל זמן אחר מכל סיבה שהיא), נחשב כאילו מת בקרב האחרון ולא חזר, או הלך לאיבוד בשלב כזה או אחר, מה שיותר מתאים לנסיבות. תרגישו חופשיים להמציא עוד תירוצים, אבל תתיחסו לזה IG. זה קצת מציק שמישהו עשה המון ובסוף משחקים כאילו הוא אף פעם לא התקיים.

ציוד בכללי
    על רמת העיקרון, אל תביאו שום דבר שאתם לא יכולים לסחוב עליכם. אנחנו לא שוכרים את המקום ואין שום הבטחה שמישהו לא פשוט יעבור ויסחוב לכם דברים אם תשאירו אותם בלי השגחה.
    ציוד OOC או שתשאירו עליכם במקום לא בולט או שאל תביאו בכלל. אני לא יכול להבטיח שמישהו שגר באזור ירשה לכם לשמור את זה אצלו או אפילו שיהיו מכוניות שתוכלו להכניס אליהן דברים עד סוף המשחק

חוקי קרב
    פה נמצאים חוקי הקרב בצורה ספציפית, אבל בבקשה תזכרו את החוק הראשי והחשוב מכולם - תהיו ספורטיביים. להיות מניאקים ולרמות בספירת HP או דברים כאלה סתם הורסים לכולם את הכיף ואני מבטיח לכם שאתם גם כן לא תהנו יותר, במיוחד כשכולם יכעסו עליכם אחר כך.
    כולם מתחילים עם 7 HP (חיים\hit points) כשכל מכה של כל נשק מורידה 1 HP. שיריון קל מוסיף 2 HP, שיריון בינוני 3 ושיריון כבד 4 (אני בספק רציני שנראה שיריון כבד, אבל עדיין). השריונות נכנסים לאותן קטגוריות כמו בנוור פחות או יותר (עור קל, צ'יין\האף פלייט בינוני, פולפלייט כבד).
    כל אחד סופר לעצמו HP לבד. ופשוט נופל כשהוא מת.
    פגיעה בראש, מפשעה, כפות ידיים וכפות רגליים לא מורידה HP, אז אל תכניסו לאף אחד חרב בביצים. מצד שני, גם אל תהיו מנצ'קינים ותחסמו בכוונה עם החלקים האלה (כפות ידיים בעיקר משמשות לרמאות מהסוג הזה), כי זה סתם הורס את הכיף. אסור להשליך כלי נשק שלא יועדו לכך או להכות עם הכת (ידית) שלהם. אסור בשום פנים ואופן להשליך מגן או להכות עם הצד שלו.
    מותר לעשות bash מגן במגן (לתת מכה עם המגן שלך למגן של מישהו אחר).
    מגע בין שחקן לשחקן בתוך קרב מותר רק בין יד ליד ואסור לאחוז. כלומר, אם מישהו בא להוריד בכם death blow ואיכשהו מצאתם את עצמכם לא חמושים, אתם יכולים לעצור לו את היד עם היד שלכם, אבל אסור לכם להמשיך להחזיק לו ביד (מתוך חשש שבנאדם שנאבק להשתחרר עלול בטעות לשבור לכם את היד עם המגן).
    cup de grace (מכת מוות) זה כמובן משהו שיש להתחשב בו. אם מישהו בא ומשסף לכם את הצוואר או משפד אותכם לריצפה, אתם לא הולכים להתחיל לספור HP, אלא פשוט ליפול ולמות.
    אסורה מכה חוזרת על אותה נקודה. AKA, ספאם על מכה. כלומר, כשאתה תופס מישהו מהגב ודופק לו 3 מכות בשנייה (מחזיר את הלהב אחורה חצי סנטימטר ומכה שוב) זה לא מוריד לו 3 HP, אלא רק 1.
    זה לא באמת כלל חובה, אבל בעיקרון תנסו לשחק את המכות שקיבלתם. כלומר, אם מישהו מתגנב מאחורה ומשסף לכם את הרגל, תנסו ליפול (או לפחות לצלוע קשה) או משהו בסגנון. או אם חטפתם מכה ליד ואתם מרגישים שזה מתאים, תנסו להאט טיפה את הקצב עם היד הזאת וכו'.

מוות
    מבחינת RP, לכל אחד מכם יש חפץ ששולח אותו לנקודה מקודשת כשהוא מת, שם הגופה שלו חוזרת לחיים לאחר זמן מה.
    מי שמת נשאר במקומו על הריצפה עד שכולם מסיימים להילחם מסביבו (בין אם הקרב נגמר או שהלחימה זזה משם) ואז קם והולך עם הנשק מעל הראש או אם אין לו נשק עם ידיים משולבות מעל הראש (כסימול לזה שהוא לא במשחק) למקום אותו נקבע מראש ומחכה שם 15 דקות. לאחר 15 הדקות האלו הוא יכול ללכת ולנסות למצוא מחדש את החבורה שלו. המקום הוא מקום OOC (מחוץ לדמות\out of character) ומותר ללכת אליו גם בלי למות סתם בשביל להיות OOC (למרות שאל תעשו את זה יותר מידי).

גניבה
    אין. חד וחלק. אין כיוס או שום דבר בסגנון. הדברים היחידים שמותר לכם לגנוב אחד מהשני הם פריטי עלילה כאלה ואחרים אותם אנחנו נספק לפני או במהלך המשחק. אין לגנוב את הציוד האישי של שחקנים אחרים.

סטנדרטים לציוד
    make it safe, זה המוטו פה. אני לא הולך להיות בתל"ן ולריב איתכם אם משהו רך מספיק או לא, אבל יש דרישה שדברים לא יפצעו אנשים. אז:
    אסור נשק על בסיס עץ (כלומר, ספוג על מוט עץ) בלי כמות מגוחכת של ריפוד וגם אז אני לא מבטיח שזה יעבור. נשק על בסיסים שהם לא: PVC, פיברגלאס או עץ (עם התנאי הקודם) יפסלו אוטומטית (אלא אם כן גיליתם איזה חומר פלא חדש שאני לא מודע אליו). עוד על עץ - תוודאו שהוא חזק ושאין בו סדקים. החלק שמתחת לספוג חייב להיות עטוף כולו בצורה הדוקה בבד בכדי למנוע מפיצולים (אם יהיו) לצאת ולדקור דרך הספוג. אל תשכחו להדביק את הבד לעץ, אחרת הלהב של הנשק פשוט יעוף בהנפה הראשונה.
    חייבים להיות לפחות 5 סנטימטרים בין קצה המקל לנקודה שבה הלהב מתחיל להעשות צר.
    מגינים חייבים בריפוד על הקצוות לפחות על החלק העליון (בצורת ח'). כן, הריפוד לא תמיד נראה הכי טוב, אבל אין מה לעשות. עצה קטנה: תקדחו חורים בצידי המגן ותעבירו חוט שיראה כאילו הוא קושר את הריפוד למגן, זה נותן לו מראה הרבה יותר מציאותי. אחרי הכל, גם למגינים אמיתיים יש ריפוד בקצוות, רק ששלהם היה מעור.
    מגן חייב בשתי רצועות - רצועה אחת להחזיק בו (אפשר גם ידית, אם זה יותר נוח לכם) ורצועה אחת שמתלבשת מעל היד, גם אם בצורה רופפת. בזמן שימוש במגן, אסור בשום פנים ופאקינג אופן לוותר על אחת מהרצועות.
    אסור לשים שום דבר בולט על פני המגן. כלומר, בלי בליטות לbashing (כמו שיש על רוב המגינים האמיתיים), בלי spikes, בלי מסמרים, בלי כלום.

מאיפה משיגים ציוד

ציוד אפשר להכין או לקנות. אני אישית ממליץ את הנשק לקנות, אבל זה לא חובה בשום צורה. מדריכים להכנת דברים תמצאו בסוף חלק זה. אם אתם רוצים לקנות דברים, צרו איתי קשר ואני אתן לכם את הטלפונים של אנשים שמוכרים.
    אפשר גם לקנות נשק מפריק, אבל הם יקרים בטירוף. ראיתי את הנשק בעצמי והוא נראה ומרגיש מושלם, אבל אין לי מושג כמה הוא שורד, אז זה באמת הימור. אם יש לכם כמות מרשימה של כסף לבזבוזים, אתם מוזמנים לקנות ולדווח לשאר אם זה באמת מחזיק לנצח ושווה את הכסף.
    צ'יינמייל אפשר על רמת העיקרון להזמין ממני, אבל בזמן שיש אני לא אספיק לעשות יותר מלוח קדמי בלי שרוולים שתצתרכו להחזיק עליכם עם רצועות. וגם מזה אני אספיק אולי אחד. וזה עדיין יהיה יחסית יקר (בסביבות ה500 שקל, תלוי בגודל שלכם).

מדריך להכנת חרב. (אתם יכולים טיפה לחפף בהוראות בטיחות פה, אלא אם כן הנשק מתוכנן ללארפים נוספים).
    מדריך להכנת שיריון מדבק חם. (ממש מגניב)
    אתר ענק שנמצא ע"י יוחאי, עמוס בכמות מגוכחת של מדריכים לכמעט כל דבר.

קבוצות
    וודנלנד בהנהגת פינגי.
    דאסטפיית' בהנהגת יואב.
    הכאוסיאנים בהנהגת טולקס.

OOC
    תביאו המון המון המון המון מים. לפחות 3 ליטר ליום (כלומר, 6 ליטר אם אתם מתכוונים להישאר יומיים) ומומלץ גם קרם הגנה. את המים נאחסן באזור OOC (מנהרה מתחת לכביש), אבל לא ממליץ לשים שם שום דבר אחר, מכיוון שאנחנו לא שוכרים את המקום או משהו ואין שום הבטחה שמישהו לא יבוא ויקח. מים אני בספק אם מישהו ירצה לקחת, אבל פלאפון או MP או משהו בסגנון... אם מישהו מגיע במכונית ומתכוון להישאר כל היומיים, נשמח מאוד אם יתן לנו לאכסן שם את הדברים היותר יקרים, אבל זה אומר שהוא יאלץ ללכת בין האחרונים, כדי שכולם יוכלו לקחת את הדברים שלהם בחזרה.
    מי שנשאר ליום השני יצתרך להביא גם ציוד לשינה בשטח בלילה (המקום לא נראה קשה מידי או מסולע, אז לא נראה שצריך ממש יותר מציפית של שמיכה לישון בה, אבל זאת רק דעתי. חוץ מזה שלא מובטח שנישן בכלל).

הוראות הגעה
    הוראות הגעה ניתן למצוא בהודעה של בירדי.

שאלות, תהיות, בירורים ושאר פירות יער אפשר לשאול ממש פה בדיון (ואם זה חשוב זה גם יוכנס להודעה הראשית) או לפנות אלי במסן [email protected] (לא משמש גם כאימייל) או בהודעה פרטית באתר, שם גם מי שממש נואש משום מה לדבר איתי בטלפון יכול לבקש את המספר שלי.
    Cold be hand and heart and bone,
    and cold be sleep under stone:
    never more to wake on stony bed,
    never, till the Sun fails and the Moon is dead.
    In the black wind the stars shall die,
    and still on gold here let them lie,
    till the dark lord lifts his hand
    over dead sea and withered land
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    לא יודע, אני לא חושב שיש טעם ליותר מיום אחד.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    אז זה מאוד מגביל מבחינת שעות וזה
    אבל שינה זה יכול להיות מסובך לחלק מהאנשים
    אז עדיף יום

וקבל ח"ח על הדיון והיוזמה בכלל
    מנהל קהילת Neverwinter Nights
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אחח לעזאזל אין איזה טריק קסמים להכין שריון ונשק בלי לבזבז כמה ימים
    החלטתי שעד להודעה חדשה לא יהיה כתוב כאן כלום.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    אחח לעזאזל אין איזה טריק קסמים להכין שריון ונשק בלי לבזבז כמה ימים
    סורי, לא.
    ותצביע בבקשה בסקר אם אתה מתכוון לבוא.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    ושוב אין את האופציה של "לא אכפת לי".
    מה שיהיה יהיה, אני מניח שאני אבוא.
    זה אולי חרא אבל זה החרא שלנו וזה החרא הכי טוב בעולם!

Battlefield2ID: Malfanshee
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    אמרתי, מי שלא מגיב מבחינתי זה לא משנה לו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    נראה לי יום אחד הכי סביר..
    ואני יכול להכין חרב או משהו מעץ

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    אז זהו, שאני לא מסמן אם אין לי נשק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    נכתב במקור על ידי chaosman
    נראה לי יום אחד הכי סביר..
    ואני יכול להכין חרב או משהו מעץ
    רק להבהיר: החרב לא עשוי מעץ, רק הבסיס של, כן?
    הלהב חייב להיות מספוג מזרני שטח לפי מדריך שאני עלול למצוא יום אחד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    יש לי רעיון.. אולי אני אכין קשת או משהוא ויחסה את הקצוות של החצים בפימו או משהוא כזה?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי YoAvOn
    יש לי רעיון.. אולי אני אכין קשת או משהוא ויחסה את הקצוות של החצים בפימו או משהוא כזה?
    פימו ?!
    ממש לא
    חצים תכין רק אם אתה באמת יודע איך כי זה יכול להוציא למישהו עין כלכך בקלות אם טועים בזה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.01.2007
    הממ אוקי אני אחשוב על זה עוד קצת...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    יש לי קשת לא מעץ
    אז אפשר להשתמש בה בלי חצים או משהו?
    עריכה: אה וגם מה הבעיה שהחרב תהיה מעץ? זה לא חד או משהו.. ומאיפה אני ימצא כזה ספוג :S

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    עץ שובר לאנשים דברים אם לא זהירים.
    לי אישית אין בעיה להילחם עם עץ, אבל הרוב פה נגד זה ואני בהחלט יכול להבין למה. חרב עץ זה בדוגרי אלה. אומנם רק 1d6 נזק, אבל עדייין נשק.
    אפשר להשתמש באיזה קשת שרק רוצים, אבל חיצים זה עניין שצריך מאוד להקפיד עליו. אם לא עושים אותם נכון הם ממש בכיף יכולים לפגוע בצורה די רצינית.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    הבאתי קישור בדיון הראשון איפה מוצאים ספוג כזה

טוב בגלל שבן לא יודע להשתמש בגוגל אז כמה לינקים
    עמוד עם הסברים להכין המון כלי נשק ושיריונות
    עמוד עם עוד נשקים והסברים נוספים - כולל תמונות של התוצאה הסופית
    עוד אתר
    עוד אתר
    עוד אתר

זה לא שבקדתי את כולם
    רק שניים ראשונים בדקתי, את האחרים רק ראיתי שהם עובדים

עוד אתר המון טקסט מעט תמונות אבל חלקים מאוד חשובים

תמונה של המון נשקים

אתר ענק פשוט ענק!

עריכה:
    הכל בא מהאתר הזה שבו יש עוד מדריכים! כדאי לראות
    שתף ב-Google+

די מגניב. אירגון יפה ואני מקווה שאני אספיק לבנות נשק. אבל לפני שאני מתחיל לעבוד מאוד ברצינות אני רוצה להבין איזו סוג דמות אני הולך להיות. אז אני מחפש קבוצה +קונספט אין לי בעיה לרק קבוצה ולעבוד איתה על קונספט. תשלחו לי הודעה פרטית אם מישהו מעוניין ונדבר.

נ.ב. הצבעתי ליום אחד אבל אין לי בעיה לבוא ליומיים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    כפר סבא
    יבשים כולכם, מה יום אחד? :S

בכל מקרה, למה אף אחד עדיין לא מציע קבוצות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    28.12.2006
    עיר
    צפון
    נכתב במקור על ידי Tulkas
    יבשים כולכם, מה יום אחד? :S

בכל מקרה, למה אף אחד עדיין לא מציע קבוצות?
    אני חושב שזה קשור לעובדה שלא כולם בטוחים במאה אחוז שהם יוכלו לבוא
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.01.2007
    עיר
    Cambridge, United states
    למה יום אחד?!
    נו, זה חופש, זה לארפ, כל הכיף זה לפוצץ אנשים במשך ימים, להקים מין מחנה קטן בלילה, לעשות שמירות וכו'.
    אני אפילו מעדיף יומיים שחלק יעזבו באמצע.

מבחינת קבוצה, אני אשמח מאוד משהו וקינגי\צפון אירופאי, לא איכפת לי גם לפקד על הקבוצה אם צריך פיקוד, למרות שאני חושב שבקבוצה כזאת לא צריך מפקד.

ובעיקרון אני 95 אחוז בא, ואפילו מביא איתי כמה חברים, ובן דוד שלי שמשחק הרבה RD&D די התלהב מהרעיון, וגם אולי יבוא, אבל הוא לא הולך להרשם לוויגימס, אז הוא לא הולך להצביע בסקר הזה. (הוא רוצה יומיים.)
    שתף ב-Google+

הרשמה