תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 58
    הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    אני זוכר את אותו היום שבו התחלתי לשחק בינואר 2006,עולם גדול מוזר וקצת מורכב בהתחלה,עם הזמן מבינים שצריך גם נשק טוב,אולם מספר המוכרים רב,מגוונים הסוגים ענק,וכך גם ה מחירים.
    בתור שחקן חדש לא הבנתי את משמעות הצבעים,מה זה פקרפט ואיך יודעים? מה זה צמד המילים MAX DMG? ואיך לעזאזל יודעים כיצד להעריך נשקים?
    לכן בכתבה הזאת אני אנסה לתת לכם מהניסיון שלי,ובעזרת כמה אתרים מידע רב ככל האפשר,כדי שגם אתם המתחילים וכאלה שלא יודעים,יוכלו להתמצאות יותר בנושא מחירי הנשקים נושא המאוד חשוב של עולם ה GUILD WARS
    נתחיל?

כול מקצוע מתאפיין בסוג הנשקים שלו,ולכן לכול נשק יש מגוון של נקודות נזק אשר הוא מסוגל לעשות להנ"ל, בנשקים שהנזק הוא מקסימלי אצלם,אלו הם נשקי ה MAX DMG,וכדי לזהות אותם הנה טבלה אשר תראה לכם את הנקודות המקסימליות של כול נשק:

MAX DMG

Sword 15-22

Axe 6-28

Bow 15-28

Wands/Staves 11-22

Hammer 19-35

dagger 7-17

Spear 14-27

Scythe 9-41

Max Armor Level

Shield 16

Max energy

Focus/Off-hand +12

לאחר שהבנו כיצד לדעת האם הנשק הוא מקסימלי,בואו נדבר על הצבעים,במשחק יש 4 סוגי צבעים לנשקים,נתחיל מהזול להכי יוקרתי:

לבן-הכי פשוט

כחול-נשק די פשוט,יכול להיות בעוצמת MAX,אבל לא עם מודים מקסימלים.

סגול-יכול להכיל כמה סקינים מאוד נדירים ולכן אספנים יכולים לתת עליהם הרבה כסף,אבל רובם הם זולים וחלשים.

ירוק-נשקים מקסימלים ומושלמים (פקפקט).

זהב-נשקים בעלי מגוון סקינים ומודים אשר בתאם לכך מחירם יכול לנוע מכמה מאות של זהב עד לסכומים של כמה מאות אלפים.

נשקים שהם לבנים,כחולים,סגולים,הם נשקים די זולים בעלי מודים פשוטים,ולכן אין טעם לקנות אותם,וגם אם כן תנסו למכור לאנשים חדשים או לנסות לעבוד עליהם (דבר שאני מתנגד לו) אפשר במקרה הטוב במחיר של כמה מאוד גולדים בודדים.אבל כאמור אנשים חדשים יכולים לבד למצוא נשקים שהם סגולים,לכן אין טעם לבזבז זמן על מכירה שלהם.אולם קיימים כמה נשקים סגולים בעלי סקינים מאוד נדירים כדוגמת ה DWARVEN או הCRYSTALLINE, יכולים להגיע לכמה עשרות K.אבל זהו סוג נשקים שרק מכורים לסקינים יקנו,ורוב השחקנים לא יקנו נשק סגול במחיר הזה.

נשקים ירוקים תמיד באים כאשר הם MAX DMG וכאשר המודים שלהם מושלמים,שמה הסקין פחות מעניין,אלא יותר המודים וכמה תצליח להוריד המחירו,כיוון שנשק שהוא פופולרי יהיה זול יותר מאותו נשק עם אותם מודים שקשה יותר להשיג אותו,את הנשקים האלה ניתן להשיג ע"י פארם מדויק,כאשר יודעים אצל איזה אויב זה יפול,מה שנקרא FARM,והרבה אנשים עושים זאת.

את הנשק הזהב ניתן למצוא אצל אויבים אקראים,אבל הם יהיו נשקים בעלי REQ גבוה (שעל זה אני אדבר),ועם מודים לא מושלמים. את הנשקים היותר נחשקים ניתן להשיג ב מקומות כגון ה UW,ואם נפל נשק טוב,תכוננו להרבה כסף.כמו כן נשקים שהם זהב ונופלים אצל אויבים אקראים יכולים להכיל מוד שהוא מושלם והשאר הנשק הוא חלש,ולכן גם אפשר להרוויח כסף ע"י הוצאת המוד מהנשק.כאמור בנשקים שהם זהב,לשחקנים שרוצים נשק גם אופה וגם יפה,מחפשים סקין יפה ונדיר,ומוכנים לשלם על זה הון,לשאר השחקנים סקין זה יותר שולי,ולכן אותם מעניין ה מודים עצמם,במקרה כזה ניתן אפילו לחפש נשק ירוק,שכן ניתן יהיה לשיג אותו נשק בפחות מחיר מהזהב.

זהו בעצם הסיפור של הצבעים,לאחר שהבנו גם את זה בוא נדבר על דבר קטן נוסף אבל מאוד חשוב.

REQUIERMENT

לכול נשק יש REQ משלו,כשאר בטבלה הבאה אני אציג לכם את ה REQ מהכי גרוע להכי טוב

13-נשקים שהם זהב עלי דרישה גרועה,נמכרים בכמה מאוד גולד בודדים, במקרה המאוד טוב,לרוב מוכרים אותם למוכר.

12- כנ"ל לגבי 13

11-עדיין נחשב לגבוה מידי אם כי אפשר לתמכר אותו בהתאם במודים,בכמה אלפי K בודדים מאוד מאוד.

10-זה בעצם ה דרישה הגבולית לשחקנים תקציבים יכולים להשיג כזה נשק עם מודים טובים במחיר טוב.

9-פה כבר ניתן להרוויח ממש כסף אם מוכרים אותם,וזוהי הדרישה הממוצעת שחקן רוצה מהנשק,נשקים כאלה יכולים להגיע לכמה עשרות K.

8-זוהי דרישה כבר נדירה,אשר מעלה את המחיר ב עשרות K מה דרישה 9.

7-זוהי הרמה האולטמטיבית,מאוד קשה להשיג כזה נשק ומחירו נע ב מאות אלפי K.

הדרישה משפיעה על כמה נקודות ATTRIBUTE צריכים כדי שהנשק יהיה מסוגל לעשות MAX DMG,לכן אם רק 13 נקודות יביאו אותך לMAX,זה לא אפקטיבי בכלל ולכן הנשק הוא זול ביותר.אם ניקח את ה 8,אז כבר אז הוא יהיה MAX,ומעבר לזה העוצמה של הסקילים תגדל,ולכן זה יביא גם לבילד חזק.

אוקי,אז הבנו דברים רבים שמשפיעים על מחיר הנשק,אבל עדיין נותרה השאלה מה זה פקפרט?

אובכן זהו נשק בעל מודים הכי טובים,למשל +30 חיים,FURIOUS של 10%, וכו',כשאר קונים נשק אפילו בכמה אלפי K חשוב להקפיד שיהיה בעל מודים מושלמים (בנשק זהב,כי בירוק זה אוטומטי),כשאר המוד שאותו מאוד אוהבים זה ה50^15 כלומר תוספת נזק של 15 אחוז כשאר יהיה מעל 50 אחוז חיים. דבר נוסף שחשוב לשים לב ,זה איזה מודים קונים,למשל קיים מודים VAMPIRIC כאשר מצד אחד הם מורידים חיים או אנרגיה,וכאשר השחקן מכה,הוא מקבל בחזרה חיים או אנרגיה (תלוי במוד) בחזרה,לכן צריך להתסכל על הבילד ולראות שהוא מתאים לכזה נשק,ולא להתפתות למחיר וגלות שהנשק עם בילד הוא אסון.

לסיכום

למדנו להבין את הקטגוריות שיש לנשקים,ולזהות אותם,אומנם נשאלת השאלה אוקי ממה מתחילים? איך לדעת תכלס
    איך להעריך אובכן,קהילת GW מתבססת על אתר http://www.guildwarsguru.com אשר נותן הערכת חפצים ישירה לנשקים ירוקים:

נשקים ירוקים במשחק הראשון:

http://www.guildwarsguru.com/forum/showthread.php?t=66631

נשקים ירוקים במשחק השני:

נשקים ירוקים במשחק השלישי:

כמו כן הוא נותן הערכת מחיר למודים:

ו גם לנשקים בעלי סקין נדיר:

וגם בין היתר ל חיות:

אבל טעות שיכולה להיות נפוצה היא הערכת המחיר של נשקים בזהב,לא עושים מחיר מוד מסוים ועוד מוד מסוים ומקבלים מחיר,שזהו המחיר של הנשק ממש לא!

פה כבר צריך ניסיון,צריך למכור דברים,לקנות,לראות הצעות באתר הזה,ורק אז ניתן יהיה לעריך נשקים כשאר לוקחים נתונים כמו מודים,REQ וסקין. ואת זה רק עם הזמן ניתן להבין איך נכון לעשות.אני למשל מציע לכם להיכנס בפורום של האתר הזה ולראות איזה נשקים מוכרים,לאחר מכן תנסו לבד להעריך את מחירו,תראו מחירים של מודים,REQ סקין, ותיראו מה נתנו להם באתר,אני מבטיח שעם הזמן התוצאות שלכם יהיו קרובות יותר ויותר לאלו שבאתר,וגם את תהיו מומחים במחירים.

דבר אחרון הוא לגבי הנשקים הירוקים,את כול הנשקים ניתן לראות,וגם איפה ניתן להשיג אותם פה:

אני מקווה שעזרתי לשחקנים חדשים,לראות את האספקטים בנשקים,על מה להיסתכל,כיצד לדעת מה טוב ומה לא,וכך להימנע מעוקץ ע"י שחקנים חמדנים.

אם אתם חושבים שניתן היה להוסיף עוד משהו,או לתקן,אני אשמח לשמוע.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    אחלה מדריך וכל הכבוד לפי דעתי חובה להכנס ללינקיה של הפורום
    חוץ מדבר אחד שהפריע לי
    אחד מהלינקים הוא לא לינק הוא רק כתובת אבל לא מקשר לשום מקום (אי אפשר ללחוץ עליו)
    וכמו כן הצבע הצהוב והירוק בהיר לא ברורים בכלל הייתי מציע לשנות את הצבע
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.02.2007
    עיר
    תיל אביב
    אחלה מדריך,יעזור לי להעריך מחירים טוב יותר.
    ריצ'ארד חביב הקהל- פרקים ראשון, שני , שלישי
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    תודה רבה על המשוב,הדברים תוקנו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נהדר!
    תודה רבה על ההשקעה.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    מדריך מעולה, תודה רבה!

אבל הפריע לי שהיו הרבה שגיאות כתיב או טעויות שכל מיני מילים מתחברות וכו', אשמח אם תיקח את זה לתשומת ליבך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אחי אחלה מדריך
    עזרת לי מאוד לקנות סקינים חדים לסין שלי מאוד מעריך

אבל עדיין לא הבנתי כלום מהקטע של REQ, REQ של מה זה ומה זה requirements, יעני של attributes או מה??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    REQ זה דרישות של ATRIBUTES כן
    למשל חרב מקסימלית יכולה לדרוש 13 SWORDMANSHIP ואז אתה חייב 13 כדי להשתמש בה כמו שצריך
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אבל אם יש לך מקסימום בswordsmanship אז זה לא משנה אם יש לך חרב של 13 או 7, נכון??
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    בטח שכן, רק לוחם יכול לשים רונות של swordsmanship, ובגלל שהמקסימום שלי רונות זה 12 מי שהוא לא לוחם בראשי לא יוכל להשתמש בחרב.

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    למה שלא לוחם ישתמש בחרב?? נגיד סין שמשתמש בחרב זה מעפן!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    זה קשור לבילד,תיראה,אם יש לך בילד שאתה משתמש ב 10 נקודות ATRIBUTE,למשל באותה החרב,אז אם יש לך חרב שהדרישה שלך 13,אתה צריך סתם להוסיף נקודות יקרות רק בשביל הMAX DMG.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אה, לא משהו הREQ הזה... לא שווה תכסף
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    אחלה מדריך!

המשך כך.
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    באמת מדריך טוב. כל הכבוד על ההשקעה והרעיון.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.02.2007
    עיר
    הוד השרון
    כמה אמור להיות שווה המטה הזה:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    זה נשק לא MAX DMG לכן לא יקנו אותו,תבדוק ב GURU כמה עולים שלושת המודים האחרונים,תוציא את הכי יקר ותנסה למכור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.06.2007
    נכתב במקור על ידי Rhig
    כמה אמור להיות שווה המטה הזה:
    כמו שאמרו כבר, הנשק הוא לא max dmg, אבל כדאי לך לעשות salvage למוד של הFortitude (זה שנותן עוד חיים), כי תוכל למכור אותו בערך ב3k.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.10.2007
    עיר
    חדרה
    אז מה זה מוד בעצם?
    לא הבנתי כי לא רשמת מה זה מוד ....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.08.2009
    עיר
    באר שבע