תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 40
    הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    אולי השבועיים הכי אינטנסיביים בחיים שלי.
    החמישה ימים בלונדון היו פשוט האנשים ככה ככה, אבל העיר פיצוץ.

אחרי זה סקוטלנד - פחחחחח איזה אנשים מגניבים יש שם. חוש הומור מצויין, מהילדים ועד הסבתות שסיפרו בדיחות גסות... אנשים ברחוב אומרים אחד לשני hello there ו nice day, ain't it?
    ממש תענוג.

תמונות עוד כמה ימים כשאני אסיים להעביר אותן למחשב + ליפות אותן בפוטושופ. (חידוד, צבעים וכו').

נ.ב. CATTLE זאת החיה הכי מצחיקה ביקום.

אהה ו...הגיעו בגרויות?
    השרתים עדיין ריקים?
    אבישי השלים את המקטע שלו?
    איך ביושוק?
    חדשות על אנריל?

טוב נו *מתחיל לחרוש על הרשת*.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    בגרויות יום ראשון.
    השרתים ריקים תמיד.
    אבישי ותום ויתרו על הסרט.
    ביושוק שווה לזין.
    אנריל? המ, יש הרבה, תחפש בפורום.

ברוך השב

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    איזה WB מדכא...

אז רגע, כולם הרימו ידיים לגבי הסרט?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקב
    משהו כזה :\
    גם ככה עוד מעט יוצא אנריל 3, למי אכפת מהסרט. XD

"ובתוך הדפים של הזמן שאבד, אנשים נגמרים ברגע אחד"
    09/03/2008 - 06/02/1953
    Väkivalta!

Intel Q6600 @ 3.4GHz [24/7] - ASUS P5K-E - GeIL 2x2GB BD EvoOne 800MHz @ 1066MHz 5-5-5-15 - Connect3D HD3870X2 - Thermaltake ToughPower 750W - Antec 900

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    FFS שמישהו אחד יקח על עצמו לעשות את הפאקינג סרט!
    יש לנו את מאגר הפראגים אולי הכי טוב שאי פעם היה, ואין עורך אחד אפילו שמוכן להתנדב?

אם הסרט הזה לא יושלם, אני אישית רואה בזה את הכישלון הכי חמור של הקהילה מאז שאני בה, וזאת גם ההוכחה הסופית שהקהילה מתה.

וואי... לקחתי את זה קשה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.12.2006
    עיר
    חיפה
    אל תאמין לו, ביושוק שולט, המוח שלו פשוט לא מפותח מספיק בשביל לקלוט את הגאונות של המשחק
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    הקהילה מתה כבר מזמן ואין לזה שום קשר לסרט.

לעשות סרט זה לא כזה ביג דיל אף אחד לא דורש סרט ברמה של אלקטרי ולחבר איזה 60 פראגים עם סנכרון למוזיקה ופה ושם עריכה זה ממש לא תורה מסיני...

אבל מה לעשות שיש לך מישהו כמו אבישי בתור מנהל קהילתי, שסחב את כל הנושא הזה של הסרט כל כך הרבה זמן ולא נקף אצבע כשהוא ראה ששום דבר לא זז, לא פלא שהמצב של הסרט בקאנטים. מה שנשאר זה רק לשכנע את תום להזיז קצת תתחת שלו ולהשקיע איזה 10 דקות על הסרט כי באמת שאני מרגיש שבזבזתי יותר מדי זמן לשווא בשביל להוציא פראגים, לשמור דמואים והכל בשביל לשרת את האינטרס האמיתי של אבישי - והוא ממש לא יצירת סרט קהילתי, למי שלא הבין. כבר הבנתי את זה ממזמן אבל מה שאבישי באמת רצה זה ליצור איזשהו מאגר פראגים פומבי בשביל להרשים שחקנים חדשים/קהילות אחרות ובגלל זה הוא גם לא הסכים להוריד את הפראגים הקודמים בשביל חדשים גם כאשר נמצא להם מקום אכסון חלופי שלא יפגע ביצירת הסרט.

בקיצור, הבן זונה הזה עבד על כולנו בעיניים ובסוף גם הפיל את העול על תום כי הוא ידע שהקהילה לא תרצה שהוא יהיה אחראי על הסרט לאור ההשקעה שלו בו במשך החודשים האחרונים, שבהם הוא עשה בעצם.. כלום.

אני חושב שיש מספיק זמן בשביל להוציא סרט אבל עכשיו תום בא עם התירוץ של "אין לי מוטיבציה", סבבה, אם ככה תראה הקהילה גם ביוטי3 תאמינו לי שאנחנו לא נשרוד יותר מדי זמן, לפחות לא תחת ה"מנהיגות" של ההומו עם המוהוק.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    נכתב במקור על ידי R9naldo
    הקהילה מתה כבר מזמן ואין לזה שום קשר לסרט.

לעשות סרט זה לא כזה ביג דיל אף אחד לא דורש סרט ברמה של אלקטרי ולחבר איזה 60 פראגים עם סנכרון למוזיקה ופה ושם עריכה זה ממש לא תורה מסיני...

אבל מה לעשות שיש לך מישהו כמו אבישי בתור מנהל קהילתי, שסחב את כל הנושא הזה של הסרט כל כך הרבה זמן ולא נקף אצבע כשהוא ראה ששום דבר לא זז, לא פלא שהמצב של הסרט בקאנטים. מה שנשאר זה רק לשכנע את תום להזיז קצת תתחת שלו ולהשקיע איזה 10 דקות על הסרט כי באמת שאני מרגיש שבזבזתי יותר מדי זמן לשווא בשביל להוציא פראגים, לשמור דמואים והכל בשביל לשרת את האינטרס האמיתי של אבישי - והוא ממש לא יצירת סרט קהילתי, למי שלא הבין. כבר הבנתי את זה ממזמן אבל מה שאבישי באמת רצה זה ליצור איזשהו מאגר פראגים פומבי בשביל להרשים שחקנים חדשים/קהילות אחרות ובגלל זה הוא גם לא הסכים להוריד את הפראגים הקודמים בשביל חדשים גם כאשר נמצא להם מקום אכסון חלופי שלא יפגע ביצירת הסרט.

בקיצור, הבן זונה הזה עבד על כולנו בעיניים ובסוף גם הפיל את העול על תום כי הוא ידע שהקהילה לא תרצה שהוא יהיה אחראי על הסרט לאור ההשקעה שלו בו במשך החודשים האחרונים, שבהם הוא עשה בעצם.. כלום.

אני חושב שיש מספיק זמן בשביל להוציא סרט אבל עכשיו תום בא עם התירוץ של "אין לי מוטיבציה", סבבה, אם ככה תראה הקהילה גם ביוטי3 תאמינו לי שאנחנו לא נשרוד יותר מדי זמן, לפחות לא תחת ה"מנהיגות" של ההומו עם המוהוק.
    חחחחחחחחחחחחח
    חחחחחחחחחחחח

אלק מנהיגות.... מנהל פורום זה לא מנהיג הוא לא קולט את זה....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.12.2006
    עיר
    זכרון יעקוב
    פשוט אין סיבה עכשיו להוציא את הסרט, זה לא שווה את זה ובמילא ככל שנעבוד פחות על הסרט הוא יצא יותר גרוע.
    ממש אין לי זין עכשיו לעבוד על הסרט שכבר לא כיף יותר לעבוד עליו, כי אחרי הכל אני עושהאת זה בשביל הכיף ולא יותר ויראו את זה בסרט אם אני לא רציתי לעשות אותו...

סה"כ ביוטי 3 יהיה לנו מספיק מספיק זמן ואמצעים (הרבה אמצעים חדשים בשביל עורכי סרטים, הם לקחו אותנו בחשבןון)
    כדי להכין את הסרט הכי טוב של התקופה הראשונה של המשחק, וזה אני מבטיח
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    אין לקהילת אנריל הישראלית אפילו סרט אחד,אני חושב שכדאי.

קבל מוטיבציה מהעריכה של זה
    Animangus to BK
    "ולידיעתך אני כמעט אף פעם לא נרדם לפני 12 (כשיש לימודים), אז יאללה סתום ת'פה"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    אשקלטאון
    שוקי, ישך זמן... ישך מספיק פראגים ואת כל האמצעים בשביל לעשות סרט. אם אתה לא רוצה זה מובן אבל אל תתרץ את זה בכל מיני דברים לא קשורים.

אין סיבה להוציא סרט.. יש סיבה אחושרמוטה סיבה. זה לא שהתחלנו מאתמול את העבודה וסתם איזה מישהו קפץ ואמר בואו נעשה סרט. לזרוק לפח את כל העבודה שעשינו עד עכשיו, את כל הפראגים שכולם פה צילמו והעלו, את כל החפירות בדיונים בפורום.. יש סיבה יותר טובה מזה?

חוץ מזה יש לנו חומר בשביל לעשות את אחד הסרטים הטובים ביותר שיצאו ליוטי2004 מבחינת פראגים ואתה יודע את זה, פשוט חבל לבזבז כזה חומר על כלום בגלל איזה אפס שהעדיף להשקיע בשרת אונסלאוט לדמו מאשר בסרט קהילתי והשאיר את כל הפרוייקט הזה תלוי באוויר במשך הזמן עם סימן שאלה גדול מאוד שמתנוסס מעליו ומבלי שלאף אחד תהיה תשובה.

כבר אמרתי לך - אין לך הרבה מה לעשות... סינכרון פראגים למוסיקה שכבר יש לך, פה ושם עריכה, into, outro.. אתה יכול לתקתק את זה בחודש חודשיים ויצא סרט בן זונה, פשוט חבל שהכל ילך לפח.

IDO ROGFLROFLROFLR!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.12.2006
    עיר
    חיפה
    רגע... הדאבל אייר פלאק שלי הלך לזבל???

GhostCow says:
    "הפטריות במריו עושות לי FPS DROP"

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.03.2007
    מקודם הניקוד והמנצח של השבוע היה עניין שולי, ועכשיו שימוש הפראגים לסרט זה עניין שולי?

"ותעשה לך מלחמה בזלדון רב"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.01.2007
    ההומו עם המוהוק חחחחחחחחחחחח
    חחחחחחחח
    עדיין לא נושם מהתגובה הזאת
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    HAI EDDIE
    תגידו אתם הולכים לעבור לUT3?

אני מתקין אנריל עכשיו
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    WB
    בגרויות כנראה יום רביעי

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    טוב, הבגרויות כבר הגיעו, פשוט לא העלו אותן לאינטרנט. באתי היום לבצפר למכור ת'ספרים שלי והמורה לפיסיקה כבר חילקה ציונים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.12.2006
    עיר
    HoLoN
    נכתב במקור על ידי Discord
    טוב, הבגרויות כבר הגיעו, פשוט לא העלו אותן לאינטרנט. באתי היום לבצפר למכור ת'ספרים שלי והמורה לפיסיקה כבר חילקה ציונים
    אני מעדיף לא לדבר עם המורה בזמן שהיא שומעת את הציון שלי :{

GangMan says:
    פשוט אמרו לי שמתאים לי חצוצרה בכיתה ה' הלכתי על זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.03.2007
    עיר
    עזבו, חבל לדבר על המקום...
    אדי הומו

Smallville - Some things and some people are worth dying for
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    אור עקיבא (אורות)
    נכתב במקור על ידי ThunderXL
    אדי הומו
    יעקוב רוצה לעשות את קלארק קנט.

והוא לא יוצא החוצה אז ראיתי את כל החברים/ות שלי חוץ ממנו למרות שהוא גר מטר ממני וקיבל SMS שיוצאים.
    שתף ב-Google+

הרשמה