תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    03.05.2007
    עיר
    ת"א
    לא הייתי כ"כ אקטיב פה בפורום בזמן האחרון,
    מישהו יכול להגיד לי מה קרה עם
    EDGE - מאז שהוא איבד תחגורה לא ראיתי קרב אחד שלו.
    Shon - מאז שמייקלס שיחק נגד רנדי וחטף זעזוע או משהו כזה ושבוע לפני זה חטף ממישהו אחר לא ראיתי אותו...
    Undertaker - הרבה זמן , אני חושב מאז שאדג ניצח אותו לאחר שמרק הנרי ובטיסטה עייפו אותו לא ראיתי אותו.

מי שיודע שיגיד לי כי אני די סקרן.

והסטורליין על וינס והבן שלו?יודעים מי זה? :ס
    אה ועוד משהו,
    אתם חושבים שיש מצב שביל גולדברג יחזור? לא נמאס לו מהתוכנית שלו הוא מככב בסרטים הוא היה בסרט עם VAN DAM ואח"כ בסרט חצי מת 2 Half Past Dead 2 אחלה סרטים...
    אני חושב שחזרה שלו תהיה מצויינת, הברך שלו כבר בטוח החלימה וזה יקדם לו מכירה של סרטים...
    מה אתם חושבים?

שלכם, ברוך [email protected]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.06.2007
    אדג' מייקלס וטייקר פצועים במציאות.
    הסרט "חצי מת שתיים" הוא גורע לדעתי ואין לי מ ושג אם הוא יחזור.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.11.2006
    עיר
    באר שבע
    אני אתייחס לגולדברג.
    כנראה שאין סכוי שהוא יחזור אי פעם לWWE אלא אם כן הוא יצטרך כסף ובזה אני בספק.
    הסרט חצי מת שתיים באמת לא משהו הסרט עם ואן דאם הוא חביב

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.06.2007
    עיר
    באר שבע אשר בדרום
    נכתב במקור על ידי barmaN
    לא הייתי כ"כ אקטיב פה בפורום בזמן האחרון,
    מישהו יכול להגיד לי מה קרה עם
    EDGE - מאז שהוא איבד תחגורה לא ראיתי קרב אחד שלו.
    Shon - מאז שמייקלס שיחק נגד רנדי וחטף זעזוע או משהו כזה ושבוע לפני זה חטף ממישהו אחר לא ראיתי אותו...
    Undertaker - הרבה זמן , אני חושב מאז שאדג ניצח אותו לאחר שמרק הנרי ובטיסטה עייפו אותו לא ראיתי אותו.

מי שיודע שיגיד לי כי אני די סקרן.

והסטורליין על וינס והבן שלו?יודעים מי זה? :ס
    אה ועוד משהו,
    אתם חושבים שיש מצב שביל גולדברג יחזור? לא נמאס לו מהתוכנית שלו הוא מככב בסרטים הוא היה בסרט עם VAN DAM ואח"כ בסרט חצי מת 2 Half Past Dead 2 אחלה סרטים...
    אני חושב שחזרה שלו תהיה מצויינת, הברך שלו כבר בטוח החלימה וזה יקדם לו מכירה של סרטים...
    מה אתם חושבים?

מן הסתם הם נפצעו בגלל זה אתה לא רואה אותם. ולא הבנתי למה רשמת שחקנים ושיחקו? זה לא סרט אחי זה האיבקות בידורית אומנם זה דומה לסרט בגלל הסטורי ליינים והגימיקים אבל אחרי הכול זה האיבקות והם מתאבקים.

ובקשר לגולדברג למה שימאס לו? הוא נהנה הוא עושה מה שהוא אוהב אז למה שימאס לו? אני לא אומר שהיה לו רע בזירה הוא קיבל דברים שמתאבקים אחרים היו חולמים עליהם אבל בטח שלא לחינם הוא קיבל את כול זה. הבנאדם היה נותן מעצמו מעל ומעבר והיה חוטף מכות רציניות בהחלט. והיה יודע להרים את הקהל בכול הגעה שלו לזירה ובקרב עצמו.
    אני אישית לא ראיתי את כול הסרטים שהוא הופיע בהם הוא הופיע גם בחצר הגדולה שלא היה משהו וגם בחייל אוניברסלי 2. אני אישית הכי אהבתי את הסרט שהוא גילם בו סנטה קלאוס יהודי חחח סרט מצחיק לגמרי! בכול מקרה אני לא יודע את שמו..

וגם אני מסכים עם יהב לא חסר לו כסף בכלל אבל יהב למה אתה חושב שרק בגלל הכסף? לא כולם כמו האורגינלים של אי סי דאבליו גם כן אורגינלים אשכרה ג'וברים מושכרים שלא איכפת להם לעשות גובים לילד בן 7 ולהיות מושפלים ותקועים באותו צד העיקר לקבל את המשכורת החודשית של כמה אלפי דולרים
    שואף לאי -שלמות .
    שתף ב-Google+

הרשמה