תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007

המקורי:
    http://img212.imageshack.us/img212/3607/untitledgg1.png

רוב הבעיות כרגיל בפרצוף..וביד הימנית..מה שלא אהבתי גם החוט של החזיה בצד שמאל שהוא נופל כזה.. זה נרא לא ברור.. לא היה לי כוח לתקן X:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    נראה לי שכדאי להצר את הפל גוף העליון שלה, לגרום לה להראות יותר נשית. P:
    חוץ מזה, היא נורא דומה לאישה שציירת בתמונה הקודמת שלך. סתם מקרה או סיבה מיוחדת?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אני לא בטוחה....אממממ נרא לי שלא.. לא התכוונתי שזאת תיהיה אותה אישה....פשוט יצא לי ככה בלי כוונה X:
    ויש לי בעיות עם פלג גוף עליון.. תמיד יוצא רחב וגברי מידי... אני פשוט לא אוהבת נשים שהן דחלילות והכל אצלן קטן וחסר אמממ "בשר"...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.04.2007
    עיר
    חיפה
    אני אוהב את הדרך שהציור הזה מאפשר לי לבנות סיפור , לדמיין , להשתולל עם המחשבות.
    בצד הטכני , אהבתי את הבעת העונג על הפנים שלה.

מצד שני , החזה שלה לא בדיוק ... נראה כמו חזה של אישה... והכתפיה של החזייה נופלת בחדות , וזה נותן תחושה של עץ שנשבר ולא של בד שמחליק מכתף הבחורה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.01.2007
    עיר
    אשדוד
    וואו ציור מעולה!:O!
    לא רואים דברים כאלה כל יום :O

אהבתי מאוד את השקיפות שעשית..נראה ממש טוב..
    וגם החול שהיא מחזיקה..פשוט..אין לי מילים כבר..
    מדהים..

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    אני חושבת שאת יכולה לעשות אותה נשית יותר גם מבלי שתיראה דחלילית. אם היית מצרה רק טיפה את הצוואר, או אפילו עושה את השקע שבין הכתפיים לצוואר עמוק יותר, זה היה נותן לה יותר צורה נשית, יותר.. איך לומר, מעוקלת שכזו. איך שאני מסתכלת על זה, נשים הרבה יותר מעוקלות מגברים.

לא ברור לי אם היד שאת לא אוהבת היא ימין שלנו או ימין שלה, אבל אם זה ימין שלנו- אני חייבת לא להסכים. היא יצאה מאוד תנועתית ועדינה. בנוגע לשמאל שלנו- אני חייבת להחמיא לך על ההקצרה, כי אני יודעת כמה קשה לעשות את זה. אבל אני חושבת שאם היית מגדילה קצת את היד עצמה, זה היה עושה את ההקצרה שלך מושלמת.
    בנוגע לכתפיה- צ'אי צודק במה שהוא אומר, היא פשוט צריכה להיות יותר עגולה בנפילה שלה.

אני מאוד אוהבת את התנועה שיש בזה, במיוחד בשיער. זה ממש מעביר תחושה של רוח.

מעבר לזה קצת מפריע לי החדות שבה עשית את הסנטר שמורם כלפי מעלה, אני חושבת שזה היה צריך להיות טיפה יותר עדין, אבל.. ובכן, זו תנוחה מאוד מרשימה בעיני. ואני מאמינה שזה מה שהזכיר לאור את הציור הקודם, כי גם שם הסנטר של הבחורה שלך היה כלפי מעלה.

אבל הדבר שהכי שווה בכל הציור הזה, זה איך שאפשר לראות את השרירים המתבלטים ביד שמאל, שמפזרת את החול. ככה בעדינות, לא במאסיביות. זה מקסים.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הרשמה