תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 19 מ 19
    הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    שיעור ראשון - כל מהשטייס צריך זה להמריא. אין דבר פשוט יותר מזה, אבל אני מעלה את זה כי הרבה פעמים יש נובים שלא נותנים לך להמריא בלי שתפסיד מזה.
    דוגמה ראשונה - הנובים שעומדים לך מול המטוס. יש פיתרון - צאו ותעשו את זה גם! מקסימום לא תטוסו - אך הנוב שיעיז לעשות לכם את מה שהוא ניסה לגרום לכם לעשות - הוא זה שישלם.

דוגמה שנייה - מטוסי אוייב שמרוב חוצפתם מפציצים אתכם לפני ההמראה. עצה שלי - איך שהם ננעלים עליכם, בלי לחשוב פעמיים, קחו ת'רגליים החוצה ותברחו.

שיעור שני: הפצצה. בכל מטוס יש מצלמת טייס עם שני מצבים: בתוס תא הטייס ומחוצה לו. הכי עדיף זה להשתמש במלצמה שבתוך תא הטייס - זה עוצר בהפצצה. עכשיו כשאתם באים לנקודה שבה אתם רוצים להפציץ, תשתמשו בקצה הרחוק מכם של תא הטייס בתור כוונת. ככל שאתם טסים גבוה יותר, כך תורידו את הכוונת הדמיונית שלכם כדי להיות יותר מדויקים.

שיעור שלישי: ירי טילי נ"מ. כמה שזה נראה קל, זה ממש לא. הרבה פעמים מטוס האוייב שמולכם ישתמש ב-FLARES כדי לשבש את הנעילה שלכם. מה שאני מציע הוא שתחליפו לפצצות לשנייה, תעלו קצת ואז תרדו, תחליפו לטילים ואז הFLAREים של היריב לא יפריעו לכם.

שיעור רביעי: מה לעשות כשננעלים עליכם. דבר ראשון, תתחילו לעשות פניות ארוכות. זה עוזר כי טילי נ"מ לא מסוגלים לעשות פניות כמו מטוסים. לאחר שהתחלתם לעשות פניות, תחליפו למצלמה אחורית. כשאתם במצב הזה יש לשים לב לא לגרום לעצמכם לטוס למטה. כשאתם מסתכלים אחורה, תוכלו לראות מאיפה הטילים באו, ואם הם באו ממטוס, רוב הפעמים תצליחו לראות גם אותו. אם זה רכב נ"מ, פשוט תפציצו אותו לפני שהוא טוען עוד טילים, ותיזהרו מהתותחים שלו.
    אם מטוס האוייב נשאר עליכם כמו מניאק, מה שקורה ברוב המקרים, תמשיכו לעשות פניות כדי להתחמק מהטילים ותורידו ת'אצבעות ממקש ה-W. אם קצת מזל, תצליחו לעבור מאחוריו ותהפכו את הסיכויים שלכם להריגה מוצלחת.

טיפים לטייסי מסוקים: למטוסים יש בעייה להישאר עליכם כי הם תמיד חייבים להיות בתזוזה קדימה במהירות של לפחות 600 אחרת הם יתרסקו. כשהם ננעלים עליכם, תשתמשו בFLAREים שלכם ובכיותר מ-98% מהמקרים, המטוסים פשוט יעזבו אתכם. בקרב נגד מסוק אחר, פשוט תתחמקו בכל דרך אפשרית - עלו למעלה, זוזו הצידה, הכול כדי שיפספסו אתכם. שיטה זו עובדת גם נגד נ"מ. תלמדו מהמסוק בסרטון הפתיחה - אם הוא הצליח להתחמק בכזו קלות, לכם זה אמור להיות קל כמו אכילת עוגת שוקולד טעימה.
    ותיזהרו כשאתם טסים נמוך - ככה יותר רכבים יוכלו לפגוע בכם.

זה בערך הכול. אם למישהו יש מה להוסיף, אתם מוזמנים בכיף.
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    20.12.2006
    תוסיף תמונות.
    "השרת עמוס" 2004-2013
    וואללה, לא נשכח ולא נסלח.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    לא ממש צריך תמונות, אבל אני אשתדל למצוא פה ושם מצבים כאלה ולצלם אותם.
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    נכתב במקור על ידי pwnd
    לא ממש צריך תמונות, אבל אני אשתדל למצוא פה ושם מצבים כאלה ולצלם אותם.
    אם אתה רוצה אני יכול לעזור לך
    ניכנס למטוסים ונדגים את זה
    עריכה
    פאק שחכתי שאין לך פאטצ

הצטרף בתאריך
    29.12.2006
    נכתב במקור על ידי pwnd
    שיעור ראשון - כל מהשטייס צריך זה להמריא. אין דבר פשוט יותר מזה, אבל אני מעלה את זה כי הרבה פעמים יש נובים שלא נותנים לך להמריא בלי שתפסיד מזה.
    דוגמה ראשונה - הנובים שעומדים לך מול המטוס. יש פיתרון - צאו ותעשו את זה גם! מקסימום לא תטוסו - אך הנוב שיעיז לעשות לכם את מה שהוא ניסה לגרום לכם לעשות - הוא זה שישלם.

דוגמה שנייה - מטוסי אוייב שמרוב חוצפתם מפציצים אתכם לפני ההמראה. עצה שלי - איך שהם ננעלים עליכם, בלי לחשוב פעמיים, קחו ת'רגליים החוצה ותברחו.

שיעור שני: הפצצה. בכל מטוס יש מצלמת טייס עם שני מצבים: בתוס תא הטייס ומחוצה לו. הכי עדיף זה להשתמש במלצמה שבתוך תא הטייס - זה עוצר בהפצצה. עכשיו כשאתם באים לנקודה שבה אתם רוצים להפציץ, תשתמשו בקצה הרחוק מכם של תא הטייס בתור כוונת. ככל שאתם טסים גבוה יותר, כך תורידו את הכוונת הדמיונית שלכם כדי להיות יותר מדויקים.

שיעור שלישי: ירי טילי נ"מ. כמה שזה נראה קל, זה ממש לא. הרבה פעמים מטוס האוייב שמולכם ישתמש ב-FLARES כדי לשבש את הנעילה שלכם. מה שאני מציע הוא שתחליפו לפצצות לשנייה, תעלו קצת ואז תרדו, תחליפו לטילים ואז הFLAREים של היריב לא יפריעו לכם.

שיעור רביעי: מה לעשות כשננעלים עליכם. דבר ראשון, תתחילו לעשות פניות ארוכות. זה עוזר כי טילי נ"מ לא מסוגלים לעשות פניות כמו מטוסים. לאחר שהתחלתם לעשות פניות, תחליפו למצלמה אחורית. כשאתם במצב הזה יש לשים לב לא לגרום לעצמכם לטוס למטה. כשאתם מסתכלים אחורה, תוכלו לראות מאיפה הטילים באו, ואם הם באו ממטוס, רוב הפעמים תצליחו לראות גם אותו. אם זה רכב נ"מ, פשוט תפציצו אותו לפני שהוא טוען עוד טילים, ותיזהרו מהתותחים שלו.
    אם מטוס האוייב נשאר עליכם כמו מניאק, מה שקורה ברוב המקרים, תמשיכו לעשות פניות כדי להתחמק מהטילים ותורידו ת'אצבעות ממקש ה-W. אם קצת מזל, תצליחו לעבור מאחוריו ותהפכו את הסיכויים שלכם להריגה מוצלחת.

טיפים לטייסי מסוקים: למטוסים יש בעייה להישאר עליכם כי הם תמיד חייבים להיות בתזוזה קדימה במהירות של לפחות 600 אחרת הם יתרסקו. כשהם ננעלים עליכם, תשתמשו בFLAREים שלכם ובכיותר מ-98% מהמקרים, המטוסים פשוט יעזבו אתכם. בקרב נגד מסוק אחר, פשוט תתחמקו בכל דרך אפשרית - עלו למעלה, זוזו הצידה, הכול כדי שיפספסו אתכם. שיטה זו עובדת גם נגד נ"מ. תלמדו מהמסוק בסרטון הפתיחה - אם הוא הצליח להתחמק בכזו קלות, לכם זה אמור להיות קל כמו אכילת עוגת שוקולד טעימה.
    ותיזהרו כשאתם טסים נמוך - ככה יותר רכבים יוכלו לפגוע בכם.

זה בערך הכול. אם למישהו יש מה להוסיף, אתם מוזמנים בכיף.
    לצאת ולעשות את זה גם?! בשרת הישראלי יש חוק נגד זה, פשוט לדווח ונוב יעלם |: אתה רוצה להיעלם גם בעצמך?

גם נגד זה יש חוק בשרת הישראלי, בשרתי אחרים, אין מה לעשות... חוץ מלברוח כמובן D:

להוציא פלארס זה לא מספיק, מוליץ אפילו לגרום למסוק לרדת בצורה דרסטית, זה גם עובד נגד הטילים כי המסוק נשאר לידם יותר זמן, וגם ואפילו יותר חשוב, המטוס לא יוכל לכוון עליכם ולהשתמש בגאן שלו, וטוב שכך כי הוא יוריד אותכם תוך שניות.

עדיף לעשות רול הצידה משולב עם לופ D:
    [15:45] Tamir: נראה לי שאני היום אלך להסתפר
    [15:45] ayam: בידיים או בלשון?

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    עוד עצה:
    במטוס לטוס תמיד על מצב פצצה ככה כשאתהרואים מטוס אוייב אז אתה לא ננעלים עליו וככה הוא לא יודע שאתה מסתכלים עליו, תעקבו אחריו עד שהוא טס בקו ישר ואתה יכול פשוט להוריד אותו עם יריות, אז במצב שהכי נוח לכם תחליפו מהר לטילים ותורידו אותו אתה ננעלים עליו תוך שנייה, ואז כשהוא עושה פלייר אז כמו שאמרת להעביר לפצצות ותוך שנייה לחזור ולהינעל עליו.

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    עיר
    רמת השרון
    עוד עצה:
    אם יש לך מחשב גרוע כדי להחליף אותו
    כמוני רק שלי חסר כאסף יש תורמים????
    מודשניק
    /]

הצטרף בתאריך
    14.04.2007
    בן כמה אתה אחי?? היית עובד בחופש מרוויח מספיק לקנות מחשב.....

-"שאלוהים ירחם על אויבי,כי אני לא ארחם עליהם" פטון

-"מלחמה זה לא למות למען המדינה שלך, זה לגרום לממזר השני למות בשביל שלו" פטון

-War is not about who is right, but who is left"" ברטראנד ראסל

-רובה ללא כדורים מפחיד יותר מרובה עם כדורים!הוא מפחיד גם את האוחז בו וגם את הבא מולו(שבתאי לוי).

-כשהערבים יניחו את נשקים לא יהיו עוד מלחמות,כשישראל תניח את נשקה לא תיהיה עוד ישראל(בנימין נתניהו).

הצטרף בתאריך
    31.08.2007
    תודה על המדריך

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    שיטה שאף פעם לא ניסיתי, אבל נשמע הגיוני.
    לעמוד מול עמוד האש בZATAR, ואז כשהטייס יורה את הטיל לעלות למעלה והטיל אמור להתבייט על האש. לא? X:

הצטרף בתאריך
    26.03.2007
    עיר
    ראשון לציון
    IDO, IM FEELING YOU.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי frizenEX
    לצאת ולעשות את זה גם?! בשרת הישראלי יש חוק נגד זה, פשוט לדווח ונוב יעלם |: אתה רוצה להיעלם גם בעצמך?

גם נגד זה יש חוק בשרת הישראלי, בשרתי אחרים, אין מה לעשות... חוץ מלברוח כמובן D:

להוציא פלארס זה לא מספיק, מוליץ אפילו לגרום למסוק לרדת בצורה דרסטית, זה גם עובד נגד הטילים כי המסוק נשאר לידם יותר זמן, וגם ואפילו יותר חשוב, המטוס לא יוכל לכוון עליכם ולהשתמש בגאן שלו, וטוב שכך כי הוא יוריד אותכם תוך שניות.

עדיף לעשות רול הצידה משולב עם לופ D:
    טוב מאוד! אם יש חוק נגד זה אז עדיף כמובן לדווח ולא להתנבנב.

אם יש חוקים נגד זה בשרת הישראלי זה טוב מאוד!!!!!!!!!!

גם העצה שלי עובדת.

זה בדיוק מה שאמרתי רק קצת יותר קיצוני ואם אתה לא נמוך מדי אז אתה לא תתרסק. עצה טובה
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    09.04.2007
    עיר
    רמת השרון
    נכתב במקור על ידי landau123
    בן כמה אתה אחי?? היית עובד בחופש מרוויח מספיק לקנות מחשב.....
    אני בן 17
    עבדתי אבל אני רוצה גם רישיון וגם עוד כמה דברים אז זה לא מסתדר
    מודשניק
    /]

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    גם אני אבל יש לי אבא כזה בן זונה לא עוזב אותי הוא והמתמטיקה שלו ועכשיו שנת לימודים... לעזאזל עם הי"ב הזאתי הלוואי שמישהו היה מביא C4 לבי"ס ומרים אותו ולא יודע מה
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    21.03.2007
    גם אם נדבק עליכם מטוס נודניק תטוסו נמוך בתוך יערות וכול מיני דברים
    ככה הוא לא יוכל להידבק עליכם
    תורידו מהירות ואז תעלו לגובהה של 500 מטר
    נ.ב חשוב גם לצאת מתחומי המפה מה שהרבה לא יודעים
    שאם תצאו מהתחומים עם מטוס או מסוק לא יקרה לכם כלום
    זאת אחלה שיטה להתקפת מטוסים
    נ.ב תמיד שלמטוס יש 3 קווים מומלץ לעשות קאמיקאזה XD
    רצוי עם J10 בשביל הקטע (יפנים XD )

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    pwnd מי משלם לך על כל הדיונים האלה עמוס או דיגז ני כבר לודע

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    נכתב במקור על ידי FireStorm
    גם אם נדבק עליכם מטוס נודניק תטוסו נמוך בתוך יערות וכול מיני דברים
    ככה הוא לא יוכל להידבק עליכם
    תורידו מהירות ואז תעלו לגובהה של 500 מטר
    נ.ב חשוב גם לצאת מתחומי המפה מה שהרבה לא יודעים
    שאם תצאו מהתחומים עם מטוס או מסוק לא יקרה לכם כלום
    זאת אחלה שיטה להתקפת מטוסים
    נ.ב תמיד שלמטוס יש 3 קווים מומלץ לעשות קאמיקאזה XD
    רצוי עם J10 בשביל הקטע (יפנים XD )
    הצבא הוא סיני, טיפש..
    Fuck You You Fucking Fuck
    Rock On!

BloodyWhore: למה
    BloodyWhore: עם הערבים לזיין טנקים
    BloodyWhore: זה כיף
    BloodyWhore: X:

BF2 Nick: TRoN^xD
    BF2142 Nick:Tron1992
    Xfire: naor12
    MsN: [email protected]

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי pwnd
    גם אני אבל יש לי אבא כזה בן זונה לא עוזב אותי הוא והמתמטיקה שלו ועכשיו שנת לימודים... לעזאזל עם הי"ב הזאתי הלוואי שמישהו היה מביא C4 לבי"ס ומרים אותו ולא יודע מה

עורב צנחנים
    מרץ 08 עד מתי!

משהו קטן בשביל מישהו שאני לא סובל BLACK V או משהו כזה
    כי הוא טמבל שבוכה על חתימות כאלה

הצטרף בתאריך
    08.04.2007
    עיר
    אופקים
    לגבי משרשמת על המסוקים אני רוצה לתקן אותך

רב טייסי המטוסים לא יורידו מסוק עם טילים אלה אם כדורים

הרשמה