תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 6 מ 6
    הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    שלום, היום ניסיתי להכנס למשתמש שלי וכשלחצתי אישור בבחירה של היוזר שלי (זה כשנכנסים למשחק ובוחרים את הכינוי שלך, אם יש כמה משתמשים במשחק במחשב שלך) זה פשוט לא נכנס.
    הכוונה שלי בלא נכנס היא, שבדרך כלל לפניי הכניסה יש את המסך הזה עם הספרה 2 שמסתובבת וכתוב : "connecting to account server" - משהו כזה, סליחה אם טעיתי באנגלית...
    אז כשאני מנסה להכנס אז המסך הזה פשוט נשאר המון זמן, זה מראה כאילו הוא מתחבר המון זמן (אין איזו תקיעה, המוזיקה נשמעת כרגיל)...
    וכשאח שלי מנסה להכנס מהיוזר שלו, זה נכנס דיי מהר..
    אני מודאג, מה יכולה להיות הסיבה?

תודה רבה לעוזרים

הצטרף בתאריך
    08.12.2006
    עיר
    ירושלים
    נכתב במקור על ידי *ScOuT*
    שלום, היום ניסיתי להכנס למשתמש שלי וכשלחצתי אישור בבחירה של היוזר שלי (זה כשנכנסים למשחק ובוחרים את הכינוי שלך, אם יש כמה משתמשים במשחק במחשב שלך) זה פשוט לא נכנס.
    הכוונה שלי בלא נכנס היא, שבדרך כלל לפניי הכניסה יש את המסך הזה עם הספרה 2 שמסתובבת וכתוב : "connecting to account server" - משהו כזה, סליחה אם טעיתי באנגלית...
    אז כשאני מנסה להכנס אז המסך הזה פשוט נשאר המון זמן, זה מראה כאילו הוא מתחבר המון זמן (אין איזו תקיעה, המוזיקה נשמעת כרגיל)...
    וכשאח שלי מנסה להכנס מהיוזר שלו, זה נכנס דיי מהר..
    אני מודאג, מה יכולה להיות הסיבה?

תודה רבה לעוזרים
    יש לך רשימת שרתים גדולה ב FAVORITES? זו הסיבה. תמחק משם את כל השרתים וזה יתחבר מהר.

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    יש לך רשימת שרתים גדולה ב FAVORITES? זו הסיבה. תמחק משם את כל השרתים וזה יתחבר מהר.
    אממ, לא נראה לי שיש לי כל כך רשימה גדולה... אבל גם אם כן, איך אני אמחק? אני לא מצליח לחכות.. אני מחכה איזה חצי שעה - 20 דקות וזה לא נכנס

הצטרף בתאריך
    03.02.2007
    עיר
    עפולה
    תנסה למחוק את הפרופיל מהמחשב ולהתחבר שוב

נשים הן הטעות השניה של אלוהים.

.If you want to shot, shot don't talk

The good the bad and the ugly

הצטרף בתאריך
    25.08.2007
    נכתב במקור על ידי eldad_mo
    תנסה למחוק את הפרופיל מהמחשב ולהתחבר שוב
    מחיקת הפורפיל זה לא אומר שכל פרטי המשתמש נמחקים מהמאגר של EA?
    או שהפרופיל עדיין יהיה קיים ואני אוכל להכנס דרך שם משתמש וסיסמא?

הצטרף בתאריך
    20.04.2007
    עיר
    אזור
    נכתב במקור על ידי נתנאל
    אני ינסה, תודה
    ערפדילה -

הרשמה