תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 1 מ 1
 1. #1
  הצטרף בתאריך
  26.10.2006
  עיר
  הוד השרון
  הודעות
  4,186
  בואו בהמוניכם!

  כתובת ה-IP של השרת היא 80.179.153.17 והפורט הוא 10021. יש שם למטה חדר מיוחד לקהילת GW, שם תוכלו לדבר תוך כדי משחק - דבר שמנסיון מוסיף הרבה לחוויה.

  אני מרשה לעצמי להעתיק את המדריך המעולה לונטרילו, שפורסם ע"י מנהל קהילת WoW:

  המדריך המקוצר לוונטרילו - פרטי השרת והערוץ

  אם אתם יודעים להשתמש בתוכנה, להלן הפרטים:

  הורידו את התוכנה מכאן.
  כתובת השרת: 80.179.153.17
  פורט השרת: 10021
  שם הערוץ: Guild Wars Community

  אם אתם לא יודעים להשתמש כמו שצריך בתוכנה, המשיכו אל המדריך המלא!
  המדריך המלא לוונטרילו


  Ventrillo היא תוכנה המאפשרת דיבור באינטרנט באמצעות מיקרופון ורמקולים\אוזניות.

  לאחר סיום ההתקנה, תפעילו את התוכנה. אתם תגיעו למסך הזה:


  נתחיל עם הגדרות בסיסיות של התוכנה. תיכנסו לאפשרות ה- Setup בצד הימני של החלון.
  בלשונית ה- Voice תוודאו ש- Enable Outgoing Voice Communications ו- Enable Push-To-Talk Hotkey מסומנים ב- V.

  מתחת להם אמורה להיות תיבה לבנה שלידה כתוב Hotkey. ה- Hotkey הוא הכפתור בו אתם משתמשים כדי לדבר. כלומר, כשתלחצו עליו ותחזיקו אותו, ישמעו אותכם במיקרופון, וכשתעזבו אותו, לא ישמעו אותכם, ממש כמו ווקי-טוקי.
  תלחצו על התיבה הלבנה עם העכבר. עכשיו אמור להיות כתוב בתיבה "Mouse1". כלומר, כפתור העכבר השמאלי הוא כרגע כפתור הדיבור. תלחצו על כל כפתור שאתם רוצים להשתמש בו כדי לדבר, ותוודאו שהקטסט בתיבה הלבנה השתנה. לדוגמא, אני בחרתי את כפתור ה- CTRL השמאלי שלי, אז אצלי בתיבה רשום LCONTROL.


  עכשיו נעבור לעוצמת הווליום. בפינה הימנית התחתונה של המסך, אתם אמורים לראות חלון כזה:

  Outbound זוהי עוצמת המיקרופון שלכם. אם אנשים אומרים לכם ששומעים אותכם חזק מדי, תזיזו את המד שמאלה. אם אומרים לכם שאתם חלשים מדי, תזיזו את המד ימינה.

  Inbound זוהי עוצמת הקול שאתם שומעים. אם אתם רוצים להחליש את מה שאתם שומעים, תזיזו את המד שמאלה, ואם אתה רוצים להגביר, אז תזיזו אותו ימינה.

  עכשיו תעברו ללשונית ה- Events. בלשונית זו אתם קובעים איזו קול יישמע ברגע שקורה משהו (אם מישהו מתחבר לשרת, עוזב את השרת, מתחבר לערוץ, עוזב את הערוץ, וכו'). אני אישית חושב שזה עושה המון כאב ראש, ומיותר לגמרי. אני ביטלתי את הכל בכך שסימנתי Nothing בהכל, אבל אתם יכולים להשאיר את מה שאתם חושבים שיעזור לכם.


  עכשיו תלחצו על OK. אתם אמורים להגיע חזרה למסך הראשי:


  תלחצו על החץ בסעיף ה- Username בראש המסך. כאן אתם בוחרים את שם המשתמש שלכם. תלחצו על New, ותזינו את שם המשתמש הרצוי. תלחצו OK. עכשיו יצרתם שם משתמש. אין צורך לשנות עוד הגדרות, ואפשר ללחוץ שוב OK. אתם אמורים להיות שוב במסך הראשי.

  תלחצו על החץ בסעיף ה- Server, ואז על New. תנו שם לשרת (משהו כמו Vgames או GW) ותלחצו OK. תחת סעיף Hostname or IP תרשמו את הכתובת הבאה:
  80.179.153.17 ותחת סעיף Port Number תכתבו את המספר: 10021.


  עכשיו תלחצו על OK. אתם אמורים לחזור למסך הראשי שוב. עכשיו תלחצו על Connect. אתם נמצאים כרגע בערוץ הראשי של השרת, ה"לובי". לכו לחדר Guild Wars Community, זה החדר שלכם. משתמשים עם ציור של רמקול אדום ליד השם, לא מדברים. אלו עם הרמקול הירוק מדברים כרגע (לוחצים על כפתור ה- Push to talk) שלהם.

  ברכותי, אתם משתמשי ונטרילו רשמיים!

  (במקור נכתב ע"י מנהל קהילת WOW)

  נערך לאחרונה על ידי Mr. nUxX; 14.08.2009 בשעה 16:31.
  שתף ב-Google+

הרשמה