תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 15 מ 15
    הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    אני בונה ברברי ברמה 12 חצי אורק. יש לו חמישה כישרונות ועדיין לא החלטתי מה לבחור.
    הכישרונות שאני מתלבט ביניהם הם. התקפת עוצמה התנפלות משופרת, התקפת ניתור, הטלת כל דבר, הטלה פראית (את ההטלות רציתי מכיוון שזה דומה לחבר הברברי של דריזט מהאלף האפל), הטלת עוצמה הפחתת נזק דגולה.

צריך עזרה בבקשה.

Make No Mystake Kyle, before this is all over, you Will s**k my b**ls
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.03.2007
    זה תלוי מאוד באופי של הברברי שיצרת.. אם הוא עצבני ומשתמש בכל דבר שבסביבה בשיל לתקוף את אויביו, כשרונות ההטלה יתאימו מאוד.
    ישנם 10 סוגי אנשים בעולם:
    אלו שיודעים לספור בבינארית, ואלו שלא.
    -מתכנת.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    האם יש כישרון הגורם להתקפות הטלה לשעשות נזק כוח. יש אחד שעושה תוסף התקפה הוא עם כוח במקום זריזות אבל האם יש כישרון שמאפשר תוסף כוח לנזק?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    כן, תוסף הכוח מתווסף לגלגולי נזק בהתקפות הטלה, לא צריך כשרון בשביל זה.

אם אתה הולך לכיוון ההטלה, הייתי ממליץ לשים עין על מקצוע היוקרה אמן ההטלה, במדריך השלם ללוחמה (הבנתי שיש לך אותו, לפי הכשרונות שהצעת). אומנם הוא מיועד לדמויות נוכלים ערמומיות וקטנות, אבל ייתכן שגם הברברי עצום המימדים שלך יוכל להנות ממנו. הוא נותן יכולות מופלאות ממש למי שבוחר להתמחות בהטלת חפצים מרחוק.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    תכננתי לעשות ככה שההתמחות הראשונה של הברברי לא תהיהי הטלה אלא הסתערות ועוצמה ורק התמחות שניה תהיה הטלה. (כמו הברברי ההוא החבר של דריזט מהאלף האפל) אבל אני לא מוצא כשרונות הסתערות שמוצאים חן בעיני חוץ מהתקפת ניתור אז...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.10.2006
    עיר
    המבוך של זאנדור
    יש כשרון מצוין, אני חושב שהוא בספר החוקים לשחקן 2, שמאפשר לך לבצע השלכה ביחד עם פעולת הסתערות רגילה - ואם אתה מצליח לפגוע בהשלכה, אז דעתו של האויב מוסחת בגלל זה וההסתערות מבוצעת עם בונוסים נוספים (או כנגד דרג"ש נטוע במקומו, לא זוכר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    או, זה נשמע מגניב. בספיידרמן שתיים הם עושים את זה כל הזמן. P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    טוב תודה לכולם על העצות למרות שאני לא ממש מבין מה ספיידר מן 2 קשור אבל מילא... בכל מקרה בסוף בחרתי את הכשרונות התקפת עוצמה התקפת ניתור הטלה פראית זעם מתמשך ואחיזת קוף.
    עכשיו הברברי רמה 12 שלי עושה נזק עם הגרזן קרב הגדול שלו 1ק12 +1ק6 (בוער) +כוח שזה 15 (+6 כי אני חצי אורק בדרגה 12 +1 זעם +3 חגורת כוח שור וכפול 1.5 בגלל הכישרון אחיזת קוף).

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    הוא נותן לי לקחת נשק גדול ולהחזיקו ביד אחת ככה שבעצם הוא הופך לחד ידני. מה קורה כאשר מחזיקים בשני ידיים חפץ חד ידני?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אתה טועה, הוא לא נותן לך להחזיק ביד אחת, אתה כמובן יכול לקחת נשק גדול חד ידני ולהחזיק אותו בשתי ידיים, כלומר, לקחת גרזן אדיר ביד אחת, לעשות +1.5 תוסף כוח לנזק, ומחסר -2 לפגיעה (בכל מקרה), או, שאתה יכול לקחת גרזן אדיר, ולעשות אותו גדול, כלומר, גרזן אדיר שעושה נזק בסיס של 3ק6. לטעמי זה יותר שווה, תלוי בך...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    בוא נחשב את זה. מכיוון שאני בתכלס בקרב עם מתאם של +11 לכוח אז כפול 1.5 זה יוצא עוד 5 נזק נכון מה עדיף חמישה נזק ודאיים בכל בפגיעה או קוביית 6? חוץ מזה התוסף יגדל

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.01.2007
    אבל גרזן בגובה שלך זה יותר מגניב!
    הקראנץ' זה לפושטקים ולנובים, הפלאפ הוא העיקר, ואם יש לך את האפשרות, גרזן במשקל 17 קילו יותר מגניב!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    עיר
    יוטבתה
    יש אמת בדבריך אבל לצערי העולם (שבו אני משחק D&D) הוא קשה ובוגדני...

שתף ב-Google+

הרשמה