תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 32
    הצטרף בתאריך
    31.07.2007

ביקורת שלי

משחק תפקידים חדש(או שלא :X) מבית Reality Pump ו SouthPeak, מבוסס על עולם הפנטזיה הידוע- שבו יש מפלצות וגזעים נוספים חוץ מבני האדם, שאלה האורקים ובמשחק הזה הוסיפו גזע משלהם- הגרומים (אם כתבתי נכון).
    המשחק בסך הכל מבוסס על משחקי התפקידים ששולטים היום על תעשיית משחקי התפקידים- עולם פתוח, מפלצות וחיות בר מפוזרות על כל המפה (הגדולה, אבל לא יותר מאובליביון), שודדים שנמצאים במחנות על השבילים הראשיים ואם תעבור שם יבקשו ממך סכום מסויים שתוכל להתנגד ולהלחם, או לשלם ולעבור בשלום- שהפעם לא יהיה שודד אחד במקום, יהיה קבוצה של כ 6 שודדים עם חרב ו 3 קשתים פחות או יותר שעושה את העניין קשה יותר מאובליביון.

גם תוכלו למצוא מחנותעל השביל של גרומים שזה גזע של יצורים ירוקים ומכוערים הם יותר סוג של גובלינים לא חברותיים- שגם הם ישבו בקבוצות כמו השודדים רק שהם לא יבקשו כסף מעבר, אלה ילחמו בכל מצב, הגרומים הם מהחלשים ביותר מכל הגזעים במשחק (בני אדם, אורקים , גרומים) .. למרות שהקבוצות שלהם במחנה הרבה אבל הרבה יותר גדול משל שודדים, כ 20 עם חרבות ו 10 עם קשת ומדי פעם גם 2-3 שמטיל קסמים- אני מדבר על המחנות הגדולים שלהם, במחנה קטן יש להם כ 5-6 גרומים.

המשחק כמקובל במשחקי התפקידים מציע פיתוח דמות נחמד וכיפי- יש לכם 4 יכולות (Strength, WillPower, Dextirity,Vitality) שכל המקצועות יכולים להשקיע בכל היכולות שזה בעצם סוג של מיוחדות במשחק- אבל כמובן שלכל מקצוע יש משהו שיצטרכו להשקיע יותר, קוסמים יותר ב willpower אבל יצטרכו גם vitality בשביל חיים ו strength בשביל יותר משקל בתיק, וקשתים יצטרכו dextirity אבל גם יצטרכו strength בשביל הקשתה חזקה יותר ו vitality בשביל יותר חיים, ואביר יצטרך Strength בשביל יותר כוח ומקום בתיק לכל השריונות הכבדים שלו, ו vitality לחיים, ו willpower לקסמי החזרת חיים ועוד כמה שיכולים לחזק את החרב וכו', וגםdextirity בשביל יותר מיומנות בנשקים ושימוש במגן, ויש גם סקילים שרובם סגורים בתחילת המשחק, חוץ מהבסיסיים כדי לחיות :] , אתה פותח את הסקילים האלה ממאמנים (לא לטעות זה לא גוטיק שהמאמנין מאמנים אותך בסקיל, אלה הם רק מלמדים אותך את הסקיל ואז אתה יכול לעלות אותו לבד), הם יבקשו סכום מסויים על כל סקיל, רוב הסקילים הם 10,000 זהב, אבל יש כאלה ששווים 1000 זהב על כל סקיל ויש גם 300 זהב, תלוי בסקיל... כמובן שיש אפשרות לאיזה מסלול תלכו במשחק- האם זה לחימה שתתפצל לגרזנים או 2 חרבות, או חרב עם מגן, או האם זה יהיה קוסמות שתתפצל לקוסם אש, או קוסם מזמן (necromancer) או קוסם אדמה או קוסם אוויר, או שכולם ביחד שזה לא מומלץ, עדיף עד מקסימום 2 למשל כשף אש בשביל התקפה, וכשף אוויר בשביל קסם החייאה וכל מני ברכות ותוספות וקללות על האויבים. וגם יש את המסלול של הקשת שהוא לא מתפצל לכלום, קשת זה פשוט מאוד קשת.

עוד עניין מאוד מעניין במשחק זה הסוס- הרעיון שליטה על הסוס פשוט מדהים- יש לסוס 3 הילוכים, 1- הליכה (מתאים לעיר) 2- ריצה קלה (מתאים שאתה רוצה לעבור על פני מקום ולראות את האזור) 3- ריצה מהירה (להגיע ממקום למקום). יש לשליטה כזאת מעניינת מן הסתם באגים.. האמת רק מהסרטונים של הצגת שליטת הסוס לא ציפיתי לפעולה חלקה, עדין, יצאו כבר 2 פאטצ'ים שמטפלים בבעיות הסוס אבל זה לא מספיק, צריך לתקן עוד בעיות ואני מאמין שיהיה בעתיד עוד פאטצ'ים כאלה.
    ועכשיו הגראפיקה- הגראפיקה במשחק מדהימה, מהיפות ביותר שנראו והדרישות מערכת לא כל כך גבוהות כמו של אובליביון, עם המפרט שלי אני מפעיל את המשחק על המקסימום חוץ מצלליות בלי תקיעה על fps 30 פחות או יותר שזה בסדר, אין תקיעות, האפקט של המים מהריאליסטים ביותר שיש, חוץ מביושוק ששם השקיעו יותר מדי במים כדי שיהיה לו כלשהו מתחרה.. גם הדשא מדהים- כשלחשוב שהדשא באובליביון נראה כמו קאקי.. כאן הוא הרבה יותר יפה, והאפקט של הזוהר של הפרחים פשוט מדהים.. לפעמים כיף סתם ככה ללכת ולראות את זה, כמובן שההסבר על הגראפיקה הוא אם התקנתם את הפאטצ' 1.5- בלעדיו הגרפאפיקה לא מחודדת ולא רואים את מה שאני מסביר כאן.

עניין הקווסטים הוא בסדר, הכניסו כמה שיותר קווסטים שרק אפשר בעולם הזה- בכל כפר יש כ 2-3 קווסטים בכל עיר יש כ 5-7 קווסטים ויותר, יש הרבה קלאנים שיש להם 10 קווסטים לכל אחד- אם יש בערך 10 קלאנים אם אני לא טועה יש 100 קווסטים רק לקלאנים, הרעיון של הקלאנים הוא מציאותי- זה מה שלמדנו בשיעור הסטוריה, לכל קבוצת אנשים יש קלאן או גיילד במילים אחרות וזה לא בהחרכח גיילד לקוסמים וגיילד לאבירים, יש כמה קלאנים של קבוצות מוכרים- קלאן של מוכרים סוסיטים (אני לא יודע מה התרגום של Societ לעברית) אבל הם אלה שמוכרים דברים לקוסם, ויש קלאן של Merchants שזה אומר סתם מוכרים רגילים שימכרו דברים ללוחם ולקשתים.. ועוד כאלה.. לא כל הקלאנים הם של מוכרים. כל מקרה ככל שאתה עושה יותר קווסטים בתמורה לקלאן של מוכרים אתה מקבל נקודות אמונה של האנשים מהקלאן בך וזה יתן לך בונוסים של הנחות בחנויות שלהם- ובקלאן אחר למשל שלא קשור למוכרים שקוראים לו Skeldon אתה תקבל אמון רק כדי להגיע לראש הקלאן ולהרוג אותו כדי להשלים קווסט של משהו.

אפשרויות הבחירה שלכם במשחק הן לא גדולות כמו KOTOR אבל הן סוג של אובליביון- יש אפשרות להגיד 'לא' לעשיית הקווסט ואפשר לומר 'בשמחה אם המחיר מספק' .. ובעניין העלילה הוא פתוח- עם 2 סופים, אחד רע שאתה מנסה להשמיד את העולם, ואחר שזה אתה מנסה לעזור לעולם, העלילה בכללי היא מלחמה עם האורקים, וגם שאתה מנסה להחזיר את אחותך- אני לא יסביר על זה עכשיו.
    מערכת הקרבות במשחק כיפית למדי- היא לא מורכבת כמו של אובליביון מהסיבה שבאובליביון יש גוף ראשון ואתה יכול להגן ולתקוף התקפה ואז לשפד אותו מכל הכיוונים- כאן זה יותר סגנון גוטיק, אתה מגוף 3 ואתה תוקף פשוט מאוד :], הקשת והקסמים אלה הדברים החזקים ביותר במשחק שמגיע לכוחות לא נתפסים כבר ברמות נמוכות כשאבירים באותו זמן נלחמים עם נשק בכוח 100-170, בקוסם אתה כבר נלחם עם קסם שעושה עיגול אש על הרצפה עם כוח 230 כוח וההתקפה מתמשכת מכיוון שזה אש על הרצפה.. ואם אלה קסמים לא עם כוח מתמשך אז כדור אש שמתפוצץ ופוגע לאיזה 2 מטר לכל כיוון (חוץ ממך) הכוח שלו הוא 280 והקסם יורה מאוד מהר.. אותו דבר גם עם הקשת רק שעם הקשת פחות התחברתי כי כשאני יורה ובמקרה שאני לא הורג אותו במכה אני צריך לברוח כדי לקבל עמדה של זמן לכוון וכו'.. אולי אנשים אחרים יסתדרו איתו.

. אם לא הסברתי על אפשרות מעניינת במשחק זה השילוב חפצים- למשל עם יש לכם למשל 'Senior' Fire Stuff .. וראיתה בחנות אותו שם של שרבית, תוכל לקנות אותה ולשים אותה על השרביט הקיימת שאצלך ואז היא תעלם ותגדיל את הכוח של השרביט שלכם בקצת (לא תגדליל בכל הכוח שיש לה אלה רק מספר קטן של אחוזים מהכוח שלה).. ככה גם חרבות, קשתות.. וכן, גם קסמים.
    אני לא יסתיר את זה שיש במשחק כמה באגים, אבל לזכור שהמשחק יצא לא מזמן.. עוד יש מלא פאטצ'ים שצריכים לצאת- והבאגים הקיימים לא באמת מפריעים כל כך עד כדי כך שנתנו למשחק הזה 7.5 רק בגלל באגים, אם יש בעיות שליטה על הסוס ואתם לא סובלים את זה (למרות שאני מסתדר איתו מצויין) אל תשתמשו בסוס- תלכו בטלפורטים שתקועים בכל חור במשחק, למרות שבשבילי סוס עדיף כי השליטה בו כל כך כיפית שאני מרגיש ממש עליו ומעדיף לעבור את כל הדרך על הסוס- ולשגר כדורי אש מהסוס על האויבים.

חברה מפתחת: SouthPeak

חברה מפיצה: Reality Pump

תאריך יציאה: אוגוסט 23, 2007 (יצא כבר)

ז'אנר: תפקידים, פעולה

זמין ל: PC, Xbox360

ציונים זמינים למשחק:

GameSpot, PC: 7.5 , GameSpot, Xbox: 7.0
    GameZone, PC: XXX , GameZone, Xbox360: XXX
    GameSpy, PC: XXX , GameSpy, Xbox360: 1/5
    IGN, PC: XXX , IGN, Xbox360: XXX
    Gamer, PC: XXX , Gamer, Xbox360: XXX
    Vgames, PC: XXX, Vgames, Xbox360: XXX

סרטונים:
    סרטון משחקיות של משהו בדמות הקוסם שלו:

סרטון משחקיות שמסביר על המשחק בגרמנית:

סרטון משחקיות של משהו עם צ'יטים, או שהוא חזק מדי :X:

ביקורת קצרה עם כתוביות קצרות בתוך סרטון, מומלץ:

סרטון של משהו שהורג שני דרקונים במכה, לדעתי צ'יט:

איפה שכתבתי שאני חושב שיש צ'יטים, לא הייתי בטוח, עדין לא הגעתי לחלק המתקדם הזה במשחק ואני לא יודע אם הוא באמת נהפך לקל כל כך.

סרטונים של חברי הפורום:
    כאן יפורסמו כל הסרטונים שקשורים ל Two Worlds שנעשו או נערכו על ידי חברה הפורום הזה בלבד.
    סרטון משחקיות של: Just-Me, סרטון משחקיות שמציג: רכיבה על סוס, לחימה על סוס, לחימה רגילה, ענין השיגורים בטלפורט, [מקצוע: קוסם, רמה 16]
    (להורדה כדי לראות את הסרטון באיכות כמעט מלא)

FAQ - שאלות נפוצות והתשובות
    ש- שאלה ... ת- תשובה
    בעיות טכניות:

שאלה על הדמו:
    ש: הדמו לא עולה לי על ווינדוס ויסטה, מה אני צריך לעשות.
    ת: להפעיל את המשחק באותו אופן שהפעלתה על וינדוס אקספי SP2. כדי להתקין את זה תלחצו לחיצה ימנית על 'שני עולמות' קובץ כניסה למשחק, תבחר 'מאפיינים'
    ועכשיו תבחר את הלשונית 'התאמה'. עכשיו תפעיל את האפשרות "Windows XP (SP2)" ואז 'אוקיי'. או שדרך אחרת זה להוריד עדכון לדמו שיעשה את הפעולה הזאת לבד.

בעיות בהתקנה:
    ש: אם אתה משתמש בווינדוס XP 64 ומתקין את 'שני עולמות' וההתקנה מתבטלת אוטמטית עם שגיאה: "Two worlds requires windows xp or newer operating system"
    ת: לפתוח את כונן הדיוידי (לחיצה כפולה על 'המחשב שלי' -> לחיצה ימנית על הכונן שבו נמצא הדיסק של 'שני עולמות' -> תבחר בלפתוח (open) ואז לעשות לחיצה ימינית על setup.exe -> לבחור ב 'אפשרויות' -> לבחור את הלשונית התאמה -> להפעיל את ההתאמה של התוכנה ל ווינדוס אקספי, עכשיו זה צריך לעבוד.

ש: לאחר ששמתם את הדיסק בכונן, ההתקנה לא מופעת (יעני שאין Autorun)
    ת: תכנס לכונן של הדיסק (כמו שהסברתי שאלה קודמת), ותכנס ל Setup.exe .

ש: אם יש לי בעיה באמצע ההתקנה
    ת: תנטרל את האנטיוירוס למשך ההתקנה, היא תוקעת אותה לפעמים.

ש: ההתקנה תמיד נתקעת על אחוז מסויים
    ת: יש 3 סיבות הגיוניות:
    1. אין לך מספיק מקום על הכונן, המשחק מאוד גדול וכבד.
    2. קבצים נפגעו במיקום שך הדיסק הקשיח. כדי לפתור ת'בעיה תריץ ScanDisk .
    3. יכול להיות שהדיסק נשרט, התלכלך- אם הוא מלוכלך תנקה אותו, ואם הוא שרוט.. החיים קשים.

בעיות בתחילת המשחק
    ש: יש לי כרטיס מסך Radeon ו 'שני עולמות' לא עולה לאחר ההתקנה של הפאטצ' 1.5 !
    ת: לאחר ההתקנה של הפאטצ', אמור להיות לך בתקיה של המשחק קובץ בשם twoworlds_radeon.exe שזה בעצם גם קובץ כניסה למשחק רק לבעלי כרטיס מסך ראדון.

ש: בפתיחת המשחק מופיעה לי הודעת שגיאה: "The file d3d9.dll cannot be found"
    ת: תתקין DX 9.0C.

ש: במהלך אני לא יכול לשמוע שום סאונד או מוזיקה
    ת: תבדוק שהכרטיס קול שלך תומך בדירטיקס 9.0c .

ש: הגראפיקה שלי במשחק מעוותת
    ת: הדרייבר של הכרטיס מסך שלך ישן מדי- כנס לאתר הרשמי של המשחק כדי להוריד דרייבר חדש ועדכני.

צ'יטים: במהלך המשחק ללחוץ ~ ואז:
    צ'יטים שמביאים חפצים מיוחדים. לזכור להעתיק בדיוק איך שכתוב כאן לקונסולה במשחק, כולל ה bonuscode .
    BonusCode 9470-4690-1542-1152 - Aziraal's Sword of Fire
    Bonuscode 9447-1204-8639-0832 - The Great Bow of Heaven's Fury
    Bonuscode 9144-3879-7593-9224 - Spear of Destiny
    Bonuscode 9728-1349-2105-2168 - Armor of Darkness
    Bonuscode 9470-6557-8820-9563 - Great Shield of Yatolen
    צ'יטים רגילים:
    AddGold X - מביא כסף, במקום ה X לרשום את סכום הכסף שאתם רוצים.
    AddParamPoints X - מביא נקודות של יכולות (הנקודות שאתים מעלים את היכולות שלכם), במקום X את מספר הנקודות.
    AddSkillPoints X - מביא נקודות סקילים, במקום ה X לכתוב כמה נקודות תרצו.
    AddExperiencePoints XXX - מביא נקודות נסיון (כשאתה מגיעים לסכום מסויימים אתם עולים רמה), במקום XXX לכתוב את מספר האקספי להוסיף.
    ec.dbg levelup - מעלה רמה.
    ec.dbg skills - עושה את כל הסקילים פעילים ונתנים לאימון.
    Create Lockpick - מייצר לוקפיק (מה שפורץ מנעולים)
    Create Teleport_Activator - מייצר טלפורט אישי.
    PhysX.Door.RemoveAll 1 - ללכת מעבר לקירות ודלתות.
    PhysX.Door.RemoveAll 0 - לבטל את הצ'יט ללכת מעבר לדלתות וקירות.
    Physx.Char.Speed XX - לרוץ מהר יותר (מבוטל בפאטצ' 1.3).
    ResetFog - חושף את כל המפה והמקומות- זה אומר כל את הטלפורטים :] .

דרישות מערכת:

הדרישות מקסימום לא פורסמו בשום מקום משום מה, אבל המפרט שלי (בחתימה) מפעיל אתה משחק על המקסימום חוץ מצלליות, על 30 fps שזה בסדר, עם הפאטצ' 1.5 . , והדרישות מינימום שפורסמו באתר הרשמי:
    CPU with 2 GHz
    512 MB RAM
    Windows Vista or XP
    Graphics card with Shader 2.0 or higher
    DirectX compatible sound card

DVD-Rom

דמו:

http://gamer.co.il/gamer2/php/doc.php?id=107249 על שרת גיימר המהיר.
    הדמו כולל שטח מסויים מהמשחק- הדמו לא כולל את המודים שיצאו לפני יציאת הדמו, אז תוכלו רק לטעום ממערכת הקרבות, קווסטים, דיאלוגים, רכיבה על הסוס (ללא הפאטצ'ים שמתקנים 40% מהבאגים שלו), ולהסתובב בעולם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    אחלה משחק, קצת משעמם לפעמים, אבל אחלה. אהבתי את הקטע של הסוס, אבל עדיף טלפורטים :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    אחלה משחק, קצת משעמם לפעמים, אבל אחלה. אהבתי את הקטע של הסוס, אבל עדיף טלפורטים :X
    כשאתה פותח שטח חדש איך אתה עושה את זה גם בטלפורטים? :] ,
    אם הם משפרים קצת את השליטה שלו שהוא לא יתקע על כל עלייה זה יכול להיות דבר טוב מאוד, בינתיים אני לא משתמש בסוסים כדי להלחם בבעיות שלו.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    חחח צודק ראיתי את זה בגירמניה כשהייתי שם (לפני חודש וחצי בערך יותר אפילו) ואמרתי WTF איך זה יכול ליהיות, איזה דפוק אניש לא קניתי (אז חשבתי שלא אקבל מחשב שיריץ את המשחק בזמן הקרוב, למרות שבסוף כבר קיבלתי), הייתי צריך לקנות... למרות שאני אל חשוב שהייתה שם אנגלית (לא בדקתי).. ביינתים אני תקוע עםה דמו \: והסוסים במשחק מזה חרא, לא רק שיש את הטלפורטים גם אם בא אויב צריך חצי שעה לרדת מהסוס, ובזמן הזה הם דופקים אותך מכות וגם בסוס XD
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    נכתב במקור על ידי Ns_Instincts
    חחח צודק ראיתי את זה בגירמניה כשהייתי שם (לפני חודש וחצי בערך יותר אפילו) ואמרתי WTF איך זה יכול ליהיות, איזה דפוק אניש לא קניתי (אז חשבתי שלא אקבל מחשב שיריץ את המשחק בזמן הקרוב, למרות שבסוף כבר קיבלתי), הייתי צריך לקנות... למרות שאני אל חשוב שהייתה שם אנגלית (לא בדקתי).. ביינתים אני תקוע עםה דמו \: והסוסים במשחק מזה חרא, לא רק שיש את הטלפורטים גם אם בא אויב צריך חצי שעה לרדת מהסוס, ובזמן הזה הם דופקים אותך מכות וגם בסוס XD
    יש בגרסא הגרמנית גם אנגלית וגם את כל השפות.. הם פשוט רצו להוציא את זה קודם לגרמנים כי החברה המפתחת היא גרמנית ..
    כל מקרה הסוס זה דבר ענק :] עכשיו שהורדתי את הפאטצ' 1.4 ו 1.5 הסוס פשוט עובד כמעט חלק (כמובן שיש עוד מה לשפר).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    סיקור נחמד ביותר. לא התנסתי עדיין במשחק וגם לא בדמו שלו. בגלל שהמחשב שלי חלש נורא. יותר נכון כרטיס המסך.
    In Life Two Things Are Certain, You Live And You Die
    But For Some, Death Is Only The Beginning
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    התווסף מידע ובכללי נערך כל האשכול, הרבה יותר מושקע.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    נכתב במקור על ידי Just-Me
    התווסף מידע ובכללי נערך כל האשכול, הרבה יותר מושקע.
    יפה, קבל ח"ח על ההשקעה.
    המשחק לא הרשים אותי במיוחד מבחינת Gameplay, ולא היה לי כל כך כיף בדמו, אבל אין ספק שיש לו גרפיקה וסאונד מצוינים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    לפי הסרטון שJust-Me העלה לYouTube אפשר להגיד שדי אהבתי את מערכת הקרבות והרכיבה. אבל בהתבוננות אחת העולם קצת הרגיש ריק. כלומר האזורים מרגישים יותר מידי ריקים לדעתי, לא ראיתי הרבה מקדשים או מערות נטושות. תקנו אותי אם אני טועה, כי לא שיחקתי במשחק... עדיין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    הזמנתי את המשחק הנ"ל אחרי הביקורת בגיימספוט

מישהו יודע איזו גרסא תגיע במשחק שנמכר בארץ ?
    (גרסא של המשחק, האם צריך להוריד את הפטץ' המפלצתי שיצא או שהדיסק מגיע כבר עם הגרסא הנ"ל)
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    נכתב במקור על ידי Xombie
    לפי הסרטון שJust-Me העלה לYouTube אפשר להגיד שדי אהבתי את מערכת הקרבות והרכיבה. אבל בהתבוננות אחת העולם קצת הרגיש ריק. כלומר האזורים מרגישים יותר מידי ריקים לדעתי, לא ראיתי הרבה מקדשים או מערות נטושות. תקנו אותי אם אני טועה, כי לא שיחקתי במשחק... עדיין.
    העולם במשחק יותר ממולא מאובליביון- אתה תמצא כאן יותר מחנות של שודדים וגרומים, תמצא טירות ובתים נטושים או שלא, תמצא לעיתים ממש רחוקות גם פונדקים (ולא כמו אובליביון שיש כל מטר), והמצב קורה בגלל שהמפה קצת יותר קטנה משל אובליביון.
    צלמתי את הסרטון כשהיה ערפל באותו זמן, לא היה לי כוח לחכות שיגמר, אולי לא ראיתה מה יש בנופים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.06.2007
    עיר
    רחובות
    הבעיה היא שאני רק הולך ובאים עליי 20,000 חיות, זה מעצבן :X
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    18.07.2007
    נכתב במקור על ידי BiA
    הבעיה היא שאני רק הולך ובאים עליי 20,000 חיות, זה מעצבן :X
    קראתי בגיימספוט שאחת הטענות שלהם נגד המשחק היתה שהרמה הדיפולטיבית קשה.
    יכול להיות שזו אחת הכוונות
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.07.2007
    כן, החיות והמפלצות ממוקמות בצורה מציאותית יותר, זאבים לא באמת הולכים לבד, הם הולכים 7 בקבוצה, כמו ששודדים אמורים להיות רבים במקום אחד, והעניין של המציאותיות הקשה את המשחק, אבל למי ששיחק במשחקי תפקידים קשים אחרים- המשחק הזה הוא בדיחה, שחקו gothic 2 וכאלה.
    חוץ מזה שבפאטצ' 1.5 הם המחלישו אתה מפלצות וחיזקו את החפצים שאפשר למצוא אז המשחק כבר לא קשה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    במשחקי תפקידים אני הכי אוהב להיות necromancer, זה כיף לזמן יצורים שילחמו איתך
    האם יש הרבה קסמים של לזמן ייצורים?
    ואיך המשחק בכלליות, יותר טוב מגוטיק3?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    13.08.2007
    כל הכבוד ההשקעה ממש גבוהה. בכל אופן שחקתי בדמו אני "קונה" עוד מעט את המשחק, נראה אחלה. הסיבה שאני לא רוצה להשתמש בסוס (גם בדמו וגם במאל כניראה) היא כמו בOBLIVION, אני לא אוהב את הקטע של הסוסים כי לא רק שהשליטה לא ממש נוחה בהם אלה שכשבאים אויבים זה יוצא די דפוק, בזמן שהם מתקיפים אותך\ את הסוס אתה חצי שעה יורד מימנו, הוא בורח בצרוה מטומטמת ורק אז אתה מתחיל להלחם, זה משו שבמצאיות לא יכול ליהיות (הירידה צריכה ליהיות מהירה וחלקה כזו למשל).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    לא סתם עשו שאתה צריך לרדת מהסוס מספר שניות. בשביל זה צריך לפעיל קצת את הראש, לא לעצור ליד מספר אויבים אלא לעבור אותם ולעצור 20-30 מטר מהם ואז למצוא מחסה, לירות מספר פעמים עם הקשת ואז כשהם באים לסיים איתם עם החרב.
    סך הכל משחק מצוין, בהרבה יותר טוב מGOTHIC וכמובן OBLIVION, גראפיקה מצוינת ואני חושב שזה רץ יותר טוב מ2 המשחקים האחרים בגלל שימוש ב2 מעבדים.
    שוב, הסוסים מעוד יעילים. העולם גדול, ואין לך בתחילת המשחק אפשרות לעבור בין מקומות כמו בOBLIVION. אתה צריך למצוא פורטלים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נמחק עקב הפרת זכויות יוצרים.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.06.2007
    אסור
    סורי אני מוחק

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי Just-Me
    העולם במשחק יותר ממולא מאובליביון- אתה תמצא כאן יותר מחנות של שודדים וגרומים, תמצא טירות ובתים נטושים או שלא, תמצא לעיתים ממש רחוקות גם פונדקים (ולא כמו אובליביון שיש כל מטר), והמצב קורה בגלל שהמפה קצת יותר קטנה משל אובליביון.
    צלמתי את הסרטון כשהיה ערפל באותו זמן, לא היה לי כוח לחכות שיגמר, אולי לא ראיתה מה יש בנופים.
    כן, אני מניח שזאת הייתה הסיבה. לא יודע, לי דווקא הפונדקים באובליביון לא הפריעו, למרות שיש הרבה מהם.
    שתף ב-Google+

הרשמה