תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 7 מ 7
    הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אוקיי כידוע נפתחה משפחה חדשה 313 (שאקור) ונסגרה תוך שבוע(עקב בגידות וסיבות אישיות)
    עכשיו אני עושה את הReunion למשפחה אז ככה אין ותר בעיות כספיות כי אני מצאתי עבודה כסוחר ואני די מצליח אז יש לי הרבה כסף אוקיי מה עוד... אז ככה ביינתיים אנחנו זקוקים לעוד אנשים כמובן כי עכשיו אנחנו רק 4 אנשים וזה עוד על היום הראשון אני מאמין שנגיע למספר מכובד... אז ככה החלטתי להגיד את סיבת הפרישה מהסופרנוס:אני הולך פתאום אני קולט איזה ילד (מישהו מהסופרנוס את שמו אני לא הולך להגיד) הוא עומד ליד איזה ליצן(ברצינות זה הסקין שלו) מעביר בערך 60-80 אלף דולר עכשיו אני מבין שזה לא הגיוני כי אחרי הריסט זה לא הגיוני להשיג כל כך הרבה כסף במהירות כזאת את שם הליצן שחכתי(אני מעדיף לשכוח חוויות רעות) ואז הליצן(ההאקר) מתחיל לקלל אותי ברוסית עכשיו אני לא יודע רוסית אבל הבנתי שמשהו כמו "פידאראס" או משהו כמו...יכול להיות 100% קללה אז התחלתי לכסח את ההאקר לדעתי זה הצעד הנכון ופתאום הסופרנו הזה הרג אותי אני בא לפיצה אני קולט אותו שם ושוב הוא הורג אותי והחלטתי אם הוא משחק איתי Death-Match אז גם לי מותר לשחק באש אני בא אליו מרביץ לו והורג אותו בסוף גיליתי שהוא היה הבוס כיוון שהבוס משתף פעולה אם האקר(ולא הבוס זה לא סאשה) החלטתי לזרוק איזה קללה כי התחיל לחוש את עצמו גיבור אז עזבתי את הסופרנוס אני הולך בחוץ ואז משיהו מתחיל לירות בי ברחתי ומשם החלטתי לעשות REUNION למשפחה אהפעם היא מובטחת להיות גדולי וחזקה יותר מאי פעם פרטים למטה אה ותעשו טובה פתחו את הבית ספר לנהיגה למה אחרי ששיניתי את שמי אין לי רישיון ויש לי כסף לרישיונות אבל סך הכל הפעם המשפחה הולכת לגדול ולגדול<_< פרטים למטה וגם אל תשכחו לכתוב פה הודעה OK? מצד שני תצרו קשר איך שאתם יודעים

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    בהצלחה שיהיה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    מי היה הצ'יטר במשפחה?!?!?!?!? עכשיו אני הולך להעיף אותו.ודרך אגב מוזר שגם אתה השגת 300 אלף וחבר שלך גם 300 אלף......אתם כבר יודעים למה זה רומז
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אחי לא אמרתי שהשגנו 300 אלף לא הבנת לי היא 100 ולו אני הבאתי 10K הוא סתם התלהב 10K זה כל מה שהיה לו ואת הכסף השגתי מהעבודה אני סוחר נשק הוא הביא לך קצת ואז שוב פעם אני החזרתי לו

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אחי הוא לא היה צ'יטר מהמשפחה שלך או אולי כן אני לא יודע הליצן שאת שמו אני לא זוכר הביא את לסאגי סופרנו וסאגי קיבל את הכסף בשמחה הם לא דיברו סתם בא הליצן הרוסי והביא לסאגי כסף סאגי לא דיבר ולא חשד הוא קיבל את הכסף בשמחה זה נקרא מה שאתה אומר... חוץ מזה אחי בשביל ילדים שמשחקים טוב ומוכרים טוב (ולצערי מבזבזים טוב חח) 100K זה כלום (כאילו זה הרבה אבל בכל מקרה אתה יודע)

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.02.2007
    גם 100 K אי אפשר להשיג בכזאת קלות....
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    17.08.2007
    אחי אני לא אמרתי קלות אמרתי קלות? חח אני מוכר נשק הרבה 3 ימים אחרי הצטרפותי
    ולא בזבזתי כסף חוץ מעל רישיון נהיגה
    זהו וככה התקדמתי

אה והבאתי לך כסף כי פעם ראשונה שראיתי שיש לי 100K בכיסי הרגשתחי מלך אז התחלתי לחלק אותם כמו טמבל אבל עדין יש 60-70K בכיס ולדעתי זה טוב והרבה בשבילי

שתף ב-Google+

הרשמה