תפריט ראשי

12 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 27
    הצטרף בתאריך
    27.12.2006
    1. אתה תקוע באיזה חור במפה (למשל ב wake) ואז עובר לידך מישהוא עם רכב שעה אתה צועק לו i need a pickup והוא עובר לידך ואפילו אומר no can do, אני שונא שחקנים כאלו והם אצלי ברשימה השחורה אני אף פעם לא יחיה אותם , יתן להם ammo או כל דבר אחר מועיל.

2. שאתה medic ונהרגת ואתה רואה מישהו בא מעליך לוקח לך את הKIT וממשיך להלחם , למה??

3. שהמפקד הטירון מפיל arti על הדגל האחרון שנשאר והורג את כולם רק כי הוא ראה בSCAN איזה חייל אויב מסכן מתקרב לדגל והוא נלחץ.

4. לצעוק למישהו שעה לי האוזן ineed a medic/ammo והוא שם עליך ז-ן. גם אחרי שאתה יורה לו קצת בברך.

5.אנשים שסתם מצטרפים לSQUAD ולא עובדים ביחד - למה אתם עושים את זה?- בעיקר לsquad הראשון.

6. שאתה מבקש מ ה SL שלך פקודות והוא אומר לך "תשמע גבר אני לא אגיד לך מה לעשות, תעשה מה שאתה רוצה", uber noob!

עריכה נזכרתי בעוד...

7. שאתה מגיע לדגל רואה claymore מרחוק ואומר או קי אני לא אתקרב אליו ואז אתה רק מסתכל עליו מרחוק מ3 מטר והוא מתפוצץ והורג אותך. אני לא מבין הדברים האלו עובדים על קשר עין??!?!?!
    יש עוד המון......... מה אתם שונאים ?

הצטרף בתאריך
    14.01.2007
    את עצמי על טפשותי וחלמאותי

הצטרף בתאריך
    27.04.2007
    עיר
    הרצליהה
    דיון נהדר. המשך כך.

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    עיר
    נתניה
    * כשלוקחים מסוק קרב רק כדי לתפוס דגל ואז לחטוף TV לפרצוף.
    * שאותו טמבל לוקח את המסוק שוב לדגל.
    * אחרי שאני מקלל את הטמבל, מסתבר שהוא אדמין ואני חוטף באן.

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    אני שונא:
    ביסרייפרים, אדמינים שעושים בייסרייפ *האמ*טנאומן*האמ*, מדיקים שלא נותנים MEDIC כשצריך, סופורטים שלא נותנים נשק, קומנדרים שמעיפים עלייך סופליי כשאתה מתגנב, בייסרייפרים, קומנדרים שלא עוזרים לקבוצה, סקוודים שלא עושים את מה שהקומנדר אומר להם.

הצטרף בתאריך
    20.08.2007
    אני שונא שנוב מפגר לוקח מסוק רק כדי להדיעה לCARRIER ולקפוץ ממנו ויותר גרועה שגם הGUNNER שלו קופץ ביחד איתו
    או שנכנס איתי GUNNER NOOB אני שעה כותב לו TV והוא ממשיך לירות על הטנק אם הMG
    או שיש לי טיס מפגר שאני שעה עושה לו SPOTED!!!!!!
    על מסוק אחר או טנק והוא ממשיך לנסות לכבוש תה דגל או שהוא אומר לך לפני זה אני טייס טוב ואז מטוס הורג אותנו והוא הפילו לא יודע מה זה LOOP

הצטרף בתאריך
    13.03.2007
    את כל הילדים שבSQUAD שלך שמתחילים להשתולל או לצעוק במיקרופן
    או סתם לבלבל תשכל אחד לשני

אני שונא GRANDE SPAM או שאיזה צלף משאיר בכוונה CLAYMORE כשהוא בכלל נמצא בצד השני של המפה

-הבדל בין רשת \שרת מאובטח לבין פחות מאובטח הוא 20שניות

-למה יש ארטיק בטעם מסטיק אבל אין מסטיק בטעם ארטיק
    -אל תשתינו על הגדר החשמלית!
    -יש ימים שאתה חרק ויש ימים שאתה השמשה הקידמית!

הצטרף בתאריך
    08.02.2007
    לרמת גן D:

אני שונא ש :
    לפי סדר מה אני הכי שומא 1- הכי גבוהה

1. שאני מת מקליימור עושים לי החייאה אני רואה את הקליימור השני מנסה לזוז ממנו וזה שעשה לי החייאה מפוצץ את שנינו

2. לטוס עם טייס מפגר [סוג ראשון : שמנסה להוריד מישהוא עם טילים ונתקע בעץ סוג שני : שלא בא לו לטוס איתך אז הוא מיסתובב סביב הקרייר ובסוף שולח אותך למיים וקופץ [עחממ **תמיר** עחמממ]

3. שיש חבורה של אנשים והBF2 המפגר הזה לא מבין שבנאדם נורמלי [לא סופרמן] אמור למות אחרי 2-3 יריות בחזה ומעלה. מחוררים שעה וכלום אתה יוצא עם 2 בקושי בסוף.

4. שאומרים לי לדבר בשקט בTS =.=

הצטרף בתאריך
    10.07.2007
    שונא את הסכין. G3 עם כדורים שמורידים פיל מצריכים 3 יריות כדי להרוג, סכין שכל אפוד ממוצע צריך לחסום הורג בחיתוך אחד.

רכבים שבקושי ניזוקים מיריות, עם כל הכבוד לג'יפים ולבאגים, כמה יריות והאוטו מושבת.
    חבל שלא עשו מערכת נזק יותר מתוחכמת לרכבים - פגיעות במנוע עוצרות רכב, בגלגלים מקשים על ההיגוי.

אנשים שתוך כדי קפיצה ופזצטא יורים בך והורגים ביריה אחת.

אני מצרף את קולי לרוב הרשימות שנאה מעלי, חוץ מאלו שמערבים אדם ספציפי.

אני גם כשהתחלתי לטוס נכנסתי פעמיים בעץ עם מסוק ועם המטוס לא הטלתי פצצות כמו שצריך וגם הורידו אותי מהר, אז הבנתי שהשמיים לא בשבילי. אני נשאר על האדמה.

שונא, לא בדיוק שונא, אבל אני חושב שצריך קצת זמן כדי להטמין ליבנת חבלה, מוקש, קליימור ולא רק להשליך את זה כאילו זה תפוח.

שונא שאני לא משתלט על הרימונים, שונא שהם קופצים כמו כדורי טניס.
    שונא את העכבר המאפן שלי, לוקח לי שעה לכוון על מישהו.
    שונא את המחשב שלי כי הוא לא מריץ לי מספיק מהר ויפה.

בנוסף לכל מה שנאמר פה על הSQUAD אני שונא שהפקודות של ה SQUAD מאוד כלליות, הייתי מצפה שברמת הסקוואד תוכל לתת הוראות אינדיבידואליות ברמת מיקרו, ולא רק MOVE, ATTACK וכן הלאה. זה כן מתאים לקומנדר.

עוד משהו, אני שונא שאין שום ערך במשחק לשרידות של החיילים. ב AA כל צעד נישקל פעמיים ואתה זהיר מאוד, כי אם תמות תתעורר בסיבוב הבא. כאן אין את זה וחבל. לא הייתי עושה כמו ב AA אבל לעשות SPAWN כל 3 דקות למשל יכול להוסיף לפן של זהירות ועבודת צוות.

הצטרף בתאריך
    27.01.2007
    אני שונא שלמשל את בשארקי, כאמריקאי, ב- TV Station מנסה לקחת קוברה אבל אז המסוק של הערבים בא והורג אותך איזה אלף פעם, ועוד אחר כך קורא לך נוב.

הצטרף בתאריך
    19.03.2007
    שונא שאנשים מקללים, גם אם יצאת הכי נוב-תגיד מה לעשות פעם הבאה לא לקלל כאילו עשיתי את זה בכוונה.
    שונא אנשים שעושים בייסרייפ ואז כשאדמין נכנס פתאום מפסיקים.
    שונא את הנובים שעומדים מול המטוס כשאני רוצה להמריא.
    שונא את החוסר מציאותיות בפגיעות-במציאות אחרי 4-5 יריות בכנף של מטוס הוא מתחיל לקרטע ולהיות כמעט בלתי ניתן לשליטה, כנ"ל על פגיעות ברוטור האחורי של מסוק-במציאות ירייה הכי קטנה בו יכולה להשביט מסוק במשחק אתה צריך לירות 2 טילים, והכי שונא את זה שבמציאות אם אתה יורה למישהו ברגל הוא לא יכול להמשיך לרוץ אם אתה יורה לו ביד הוא לא יכול להמשיך לירות במשחק הפכו כל פגיעה להורדה בנקודות חיים שלדעתי זה הדבר הכי מסריח שקיים במשחק.

הצטרף בתאריך
    31.12.2006
    נכתב במקור על ידי fun4money
    שונא את החוסר מציאותיות בפגיעות-במציאות אחרי 4-5 יריות בכנף של מטוס הוא מתחיל לקרטע ולהיות כמעט בלתי ניתן לשליטה, כנ"ל על פגיעות ברוטור האחורי של מסוק-במציאות ירייה הכי קטנה בו יכולה להשביט מסוק במשחק אתה צריך לירות 2 טילים, והכי שונא את זה שבמציאות אם אתה יורה למישהו ברגל הוא לא יכול להמשיך לרוץ אם אתה יורה לו ביד הוא לא יכול להמשיך לירות במשחק הפכו כל פגיעה להורדה בנקודות חיים שלדעתי זה הדבר הכי מסריח שקיים במשחק.
    BF2 לא אמור להיות משחק מציאותי!
    אם אתה מחפש משחק מציאותי, הייתי ממליץ לך על הסימולטורים:
    Operation Flashpoint
    Armed Assault

הצטרף בתאריך
    21.12.2006
    עיר
    ראשון לציון
    נכתב במקור על ידי MADMAX
    Operation Flashpoint
    Armed Assault
    מחזק!
    יש לנו קהילה גודלת בפורום שימולטורים

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    אני שונא אנשים נובים שכול הזמן מתי שרואים אותך מתכופפים וגם לאף אחד אין משחקיות כולה מתכופפים ויורים ילד בגיל 4 יודע לעשות את זה ואני שונא שאני ליד דגל ואז כולם זורקים עליי רימונים חבל עשו את הרימונים האלו בכלל סתם הורס כולם זורקים רק רימונים ולא משתמשים בכלל בנשק נובים

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    שנוא את זה שאתה מדיק ואז בא אליך טנק ואתה כמו מטומטם יורה בו חושב שזה באמת עוזר
    שונא את זה שאתה כובש דגל לבד ואז פתאום יש ארטילרייה ואתה עף לשמיים
    שונא את ששאתה ניתקע בקצה המפה ואז פתאום עובר רכב והוא שפ עליך זיין
    שונא את זה שאנחנו איזה חמש אנשים בסקווד ואנחנו הולכים ואז רואים אוייב ופיתאום איזה מטומטם מהסקווד במקום לירות על האוייב יורה עליך

שונא את זה שאני באמצע קרב פנים מול פנים ופתאום יש טלפון
    שונא את זה שאני לא יודע לטוס בגרוש!
    שונא את זה שפיתאום הbf יוצא לדסקטופ
    שונא את זה שיש באמצע משחק יפה הפסקת חשמל

הצטרף בתאריך
    10.07.2007
    נכתב במקור על ידי MADMAX
    Operation Flashpoint
    Armed Assault
    לא רוצה סימולציה מדוייקת כמו AA, אבל ראבק קצת להשקיע, לא כולנו בני 12.

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    התגובות שלי הן (בסוגריים)

נכתב במקור על ידי yaronshani
    שונא את זה שאתה מדיק ואז בא אליך טנק ואתה כמו מטומטם יורה בו חושב שזה באמת עוזר(רימון?)
    שונא את זה שאתה כובש דגל לבד ואז פתאום יש ארטילרייה ואתה עף לשמיים(תצמיח כנפיים, אז תוכל גם לנחות כמו שצריך איזה נובים מביאים ארטי במקום שחקנים LOL)
    שונא את ששאתה ניתקע בקצה המפה ואז פתאום עובר רכב והוא שם עליך זיין(איזה מטומטמים לא בודקים במיני-מאפ)
    שונא את זה שאנחנו איזה חמש אנשים בסקווד ואנחנו הולכים ואז רואים אוייב ופיתאום איזה מטומטם מהסקווד במקום לירות על האוייב יורה עליך (שילמד לשחק בקבוצה האידיוט הזה)

שונא את זה שאני באמצע קרב פנים מול פנים ופתאום יש טלפון ( אהבתי! )
    שונא את זה שאני לא יודע לטוס בגרוש!(זה לא בעייה, אתה פשוט צריך לא לגעת בקרקע במהירות של מעל 600, וכשננעלים עליך, תעשה פניות כמו איזה משוגע ותטוס יותר לאט ותשתמש ב-X לFLARES, תאמין לי זה עובד מצוין, ולפעמים אתה גם הופך את המצב בDOGFIGHT שבמקום שהאוייב יינעל עליך אז אתה עובר למאחוריו ומוריד אותו)
    שונא את זה שפיתאום הbf יוצא לדסקטופ(מי לא?)
    שונא את זה שיש באמצע משחק יפה הפסקת חשמל(איזה קקא)
    אני ממש שונא שמישהוא אומר "ליחצו ALT+F4 כדי לעלות דרגה!!1" ואני כמו מטומטם לוחץ ALT+F4
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    נכתב במקור על ידי pwnd
    התגובות שלי הן (בסוגריים)
    תודה על העצה למטוסים אבל אני משחק כבר כמעט שנה אז מכיר את הטריקים
    ה anti hit missles לא עוזרים בגרוש
    לזוז כמו מטורף גם לא כל כך עוזר כי בסוף אתה תתרסק
    ויש עוד שיטה שעושים לופ ובאים מאחוריו כמו שאמרת רק שזה אף פעם לא עובד
    ובקשר לטנק
    רימון מוריד רק שני קווים
    הכי טוב זה לקפוץ לו על הצריח ולהתחיל לזרוק רימונים לתוך החור של האגנר

הצטרף בתאריך
    13.01.2007
    עיר
    קיבוץ כלשהו
    נכתב במקור על ידי yaronshani
    ה anti hit missles לא עוזרים בגרוש(א. זה לא נגד פגיעות, זה נגד נעילה ב. זה עוזר מאוד, תשתמש בזה יותר)
    לזוז כמו מטורף גם לא כל כך עוזר כי בסוף אתה תתרסק(אז תשים לב לאן אתה טס!!1)
    ויש עוד שיטה שעושים לופ ובאים מאחוריו כמו שאמרת רק שזה אף פעם לא עובד(אמרתי להאט, לא לעשות גילגול!!!!!!!!!!!!!!!!!!11111)
    ובקשר לטנק
    רימון מוריד רק שני קווים(זה לפחות עוזר לא כמו יריות מרובה)
    הכי טוב זה לקפוץ לו על הצריח ולהתחיל לזרוק רימונים לתוך החור של האגנר(זה לא עושה הרבה גם ככה ואין זמן לברוח)
    עצה חשובה מאוד לטייסים - תלמדו להתחמק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
    זה בדיוק מה שאני מנסה לומר פה!!
    אומרים שהדרך לליבו של גבר עוברת דרך קיבתו. אבל במקרה שלי, זה לא נכון; הדרך לליבי היא דרך דאנק מימז.
    CRISS is my name and madness is my game
    ערוץ YTG
    נכתב במקור על ידי RazY
    שקט ווקי!

הצטרף בתאריך
    20.02.2007
    נכתב במקור על ידי pwnd
    עצה חשובה מאוד לטייסים - תלמדו להתחמק!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!111
    זה בדיוק מה שאני מנסה לומר פה!!
    תודה
    ובקשר לחתימה שלך
    יש מישהו ששיחק 1050 שעות בשבוע וזה לא הגיוני