תפריט ראשי

123 אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 41
    הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    Vgames - Countryside RP

מה יש בשרת הזה שאין ברוב השרתים?
    נתחיל מזה שהשרת הוא שרת Roleplaying, מה שאומר שיש לכם דמות משלכם ואתם אמורים לשחק אותה, מה שאומר שאין גם deathmatching ואי אפשר להרוג אנשים בלי סיבה. כמו בחיים לא הייתם הורגים בן אדם בגלל שהוא אמר לכם "אידיוט", אז גם במשחק אתם לא תהרגו אותו בגלל זה.
    חשוב לדעת שכשאתם בוחרים Skin (איך שהבנאדם שלכם יראה), אתם גם צריכים להתנהג כמוהו. אם תבחרו אישה, יגידו לכם "גברת" למרות שהשם שלכם יהיה Itay או משהו של בנים.
    אם תבחרו דמות של עבריין, תתנהגו בהתאם לעבריין "yo, nigga, hood", איש עסקים אז בהתאם "good day וכו'..שפה רהוטה).
    ובקשר לניק..
    בגלל שהשרת מדמה חיים אמיתיים, אז גם הניק שלכם צריך להיות בתבנית של Firstname_Lastname, כלומר "שם פרטי_שם משפחה". לא משהו כמו Evil_Clown
    כי אז יתנו לכם קיקים ויזלזלו בכם.
    תרשמו שמות כמו Thomas_Varos וכו'. (מומלץ עם השם האמיתי שלכם)

אתם תתחילו בתור ליצן, שזה דמות שאף אחד לא רוצה להשאר איתה, וגם לא כדאי להם להשאר איתה כי כולם שונאים ליצנים בגלל שהם אנשים חדשים בשרת שעושים שטויות.
    כדי לשנות ניק, ליחצו על F4 ותמותו.

סוגי הצ'אטים (מאוד חשוב לדעת)-
    /o - צ'אט ששם כולם מדברים OOCly (מחוץ לדמות) ואפשר שם להגיד הכל חוץ מלקלל. כל מי שבשרת רואה את מה שכתוב.
    /ad - מודעה, אם אתם צריכים שירות של מישהו תשתמשו במודעה. מותר לכתוב רק דברים שקשורים למשחק. ולא משפטים כמו "מי הולך היום לווליום כינרת???"
    הצ'אט הרגיל(/t)..צ'אט RP. צ'אט "תוך-דמות". מותר לדבר רק על דברים שקשורים לעולם שבו אתם משחקים. רק מי שנמצא לידכם רואה את מה שאתם כותבים. אסור לכתוב שם סמיילים (כמו xD) כי במציאות אתה לא יכול לדבר-סמיילי (כמו שכתוב Math Error במחשבון מדעי כשעושים פעולה לא חוקית חח)
    /s - לצעוק. כמו הצ'אט הרגיל, רק שאתם צועקים את זה. יהיה כתוב SHOUT וזה יוסיף סימני קריאה בסוף המשפט. מי שנמצא לידכם, וגם קצת רחוק ממכם, יכול לראות את ההודעה.
    /w - ללחוש למישהו. זה גם צ'אט תוך-דמות שקשור רק לעיניינים של העולם שבו אתם משחקים. כדי ללחוש לו, אתם צריכים להיות קרובים אליו (מעניין למה חח), ויהיה כתוב לשאר האנשים שבסביבה שאתה לוחש לבנאדם, כי הרי במציאות אפשר לראות שאתה לוחש משהו למישהו. (הם לא יראו מה אתה אומר לו כמובן)
    /b - צ'אט שמשומש לOOC אבל רק אזורי. כלומר, זה כמו ה /o אבל רק מי שבסביבה שלך יכול לקרוא את זה. בצ'אט הזה אפשר לכתוב דברים שאסור לכתוב בצ'אט הרגיל, כמו סמיילים. צ'אט זה שונה מ /o בכך שמדברים בו OOC על דברים שקשורים ל IC
    /p - הודעה פרטית למישהו..ז הודעת OOC..אסור לכתוב שם למשל "אפשר רישיון אחי?" *אתם יכולים לכבות את ההודעות הפרטיות על-ידי הפקודה /togpm
    /me - משומש לRP, בשביל שהדמות שלכם תעשה פעולה שאין באנמיציות, תשתמשו ב /me.
    אם אני כותב נגיד /me looks calm, אז יהיה כתוב בצ'אט בצבע כחול "Eyal_Peri looks calm". שזה אומר "אייל נראה רגוע"
    /me זה המפתח בRP וחייבים להישמע למה שכתוב.

דוגמאות ל /me
    /me looks sad
    /me is crying
    /me looks happy
    /me is looking at Sam (מסתכל על Sam)
    /me is trying to pick the lock (מנסה לפרוץ את המנעול..שימושי אם אתם רוצים לגנוב רכב כשאין בו אף אחד..בינתיים כולם יותר מידי נובים אז לא יתנו לכם קיק אם אתם נכנסים לרכב בלי לעשות את זה)
    /me hotwires the car
    /me pulls out a paper
    /me sits and eat popcorn
    /me rolls down the window (מוריד את החלון למטה)
    /me turns off the engine (מכבה את המנוע)

ואני שוב אדגיש - חייבים להשמע לזה כמו חוק.
    אם נגיד שוטר תופס אתכם, אתם מרימים ידיים, הוא עומד מאחוריכם ועושה /me cuffs the suspect behind his back (כובל את החשוד מאחורי גבו),
    אז זה אומר שאסור לכם לרוץ ואסור לכם להרביץ כי אתם כבולים. למרות שטכנית אתם יכולים, אתם חייבים לא לעשות את זה כי אם אתם פתאום תברחו בריצה או תכנסו לרכב או תרביצו לשוטר, זה יחשב NON-RP (לא-RP) בגלל שבמציאות לא היתם יכולים לעשות את זה כאשר אתם כבולים.
    אם שוטר עושה לכם /me holds the suspect's hand and drags him (תופס את היד של החשוד ומושך אותו), אז כאשר הוא הולך, אתם חייבים ללכת אחריו, כאילו הוא באמת מושך אתכם, כמו במציאות שהיתם הולכים אחריו כי לא היתה לכם ברירה (הוא מושך!).
    כך שאם פתאום תעצרו ותגידו "רגע" או תברחו, זה יהיה NON-RP !
    אבל..אם נגיד אתה סתם הולך ברחוב ובא לך לך לתפוס מישהו ולגרור אותו, אסור לך פשוט לעשות /me holds Sam and drags him (מושך את סאם וגורר אותו) כי במציאות סאם יכול להתנגד, כי הוא הרי לא כבול באזיקים או קשור בחבל שהוא לא יכול לעשות כלום,
    כנ''ל אם שוטר כותב את זה כאשר החשוד לא כבול באזיקים. לכן אמורים לעשות /me is trying to (מנסה..) ואותו בנאדם שעושים עליו את הפעולה יכול לכתוב /me resists (מתנגד).
    אם אתה נכנס לרכב של מישהו, והנהג כותב למשל /me click on the button which locks the doors (לוחץ על כפתור שנועל את הדלתות), אז אסור לך פתאום לצאת מהרכב כמו שמציאות לא היתה יכול לעשות את זה כשהדלתות נעולות!

תשתמשו בו בחכמה.
    אם נגיד אתם רוצים לכתוב /me gives sam icecream, אתם צריכים להיות לידו ולא 10 מטר ממנו.
    ואל תתחכמו ותעשו נגיד /me takes Sam's wallet from his pocket
    /me opens the wallet and find 2,000$
    ותדרשו ממנו שיתן לכם 2,000$ כי זה LAME וגם לא ממש RP כי אולי אין לו ארנק עליו?..

אני מאוד מקווה שהבנתם את פקודת ה /me.
    אתם לא חייבים לכתוב רק באנגלית, אלא גם בעיברית ובג'יבריש. (אבל תנסו רק אנגלית!)
    כל NON-RP זה WARN, קיק, באן.

שימוש בפלאפון:

כדי להתקשר למישהו שהמספר פלאפון שלו זה 1111 לדוגמא:
    call 1111/
    ואז הפלאפון שלו יצלצל, וברגע שהוא ירים על ידי הקלדת הפקודה:
    /pickup
    פשוט תדברו חופשי בצ'אט ותראו שזה מוסיף (cellphone) אחרי הטקסט, עד שאחד ממכם יחליט לנתק על ידי הקלדת הפקודה
    h/
    *הערות לפלאפון:
    1. אנשים בסביבה יראו כשהפלאפון שלך מצלצל כשאתה מרים את הפלאפון.
    2. אנשים בסביבה ישמעו את מה שאתה אומר בפלאפון
    3.אפשר לכבות את הפלאפון על-ידי הפקודה /togphone

ספאם של הצ'אט (Chat Spam):
    יש תופעה מאוד מפורסמת של ספאם של הצ'אט.
    אנשים כותבים את אותה הודעה כמה פעמים - פעמיים (במקרה הטוב), שלוש, ומעלה.
    לדוגמא:
    "מי עושה רישיונות??? פליזזזזזזזזזזזזזזז"

למה ספאם זה לא טוב? כי אי אפשר לשחק RP ככה.
    תחשבו שאנשים צריכים לעשות /me, ושכל אחד רוצה להגיד משהו, רוצה לנהל שיחה, ורוב האנשים מספימים את הצ'אט..
    כל מי שיכתוב את אותה הודעה פעמיים יקבל קיק.

Revenge Killing...
    כשאתה מת וחיי מחדש, אז מתרצים את זה בכך שכאילו נפצעת קשה, היתה בבית חולים, הבית חולים גבה ממך 350$, ועכשיו חזרת שוב. כשאתה חוזר לשחק, אתה לא אמור לזכור שום דבר ממה שקרה לך.
    אתם לא יכולים להתקשר למשטרה ולהגיד שמישהו הרג אתכם, כי אתם לא אמורים לזכור את זה, כי כאילו נהרגתם.
    אותו הדבר זה אם הורגים אתכם, אסור לכם לבוא לאותו אדם אחר כך ולהרוג אותו. זה נקרא Revenge Kill, זה DMing, ואתם יכולים לקבל על זה קיק, WARN, באן.
    ואם אתם פוגשים את הבנאדם שהרג אתכם, אסור לכם להגיד "למה ירית בי" "למה גנבת את הרכב" "למה קיללת" כי אתה לא אמור להכיר אותו.

כל שעה יש payday, שבו אתם מקבלים כסף, ונקודת respect
    כשיש לכם מספיק נקודות respect (ותוכלו לבדוק כמה יש לכם וכמה תצטרכו בstats) אתם תוכלו לעלות רמה.
    מה עוזר לכם לעלות רמה? כבוד, וותק, יותר כסף ב PAYDAY, יכולת קניית מוצרים שאי אפשר לקנות ברמות נמוכות יותר, סיכוי יותר טוב להתקבל לאירגונים, סיכוי יותר טוב לעשות CK (כי הלבל שלך יהיה יותר גבוה מהשני), וכו'...

Megagaming...
    כשאתם הולכים ברחוב ורוצים לדבר עם מישהו זר, אסור לכם להגיד את השם שלו, למרות שהשם כתוב מעליו (הניק..) כמו שבמציאות לא היתם יודעים איך קוראים לו.
    לכן, אתם צריכים להגיד "אדוני" או לשאול איך קוראים לו..אם נגיד הוא עושה עברה ואתם מדווחים במשטרה, אסור לכם להגיד את השם של מי שדיווח, כי זה NON-RP.
    אתם יכולים להגיד "מישהו עם חולצה אדומה ברכב Elegy אדום דורס אנשים" אבל לא את שמו.
    כמובן שאם תראה את אותו בנאדם כמה פעמים, אתה יכול לקרוא לו בשמו (במידה ואתה יודע אותו) כי אתה ראית את הפרצוף שלו..
    וגם שוטרים לא יכולים להעלות לכם את ה WantedLevel אם הם לא יודעים את השם שלכם.
    אבל, אם נגיד שוטר עושה לכם CUFF בצורה חוקית, וגורר אתכם בצורה חוקית, והכל ב RP חוקי, ואתם עושים NON-RP כמו לברוח כשאתם כבולים וכו', אז מותר לו להעלות לכם את הWANTEDLEVEL אפילו אם הוא לא אמור לדעת את שמכם (כלומר, להשתמש ב NON-RP כדי לגבור על NON-RPr).

לאלו שלא מעודכנים לגבי הWantedLevel, אם אתם מתים כשיש לכם WantedLevel אז אתם תקבלו עונש כלשהו..תלוי ברמה של ה WANTEDLEVEL..כאשר הרמה הראשונה זה כלום, שנייה זה 500$ (אם אני לא טועה), וברמות הגבוהות זה כלא אוטומטית. לכן, לא כדאי לכם לעשות NON-RP כי אתם תכנסו אוטומטית לכלא. (ישימו לכם WANTEDLEVEL גבוה ויהרגו אתכם). כמו כן, ראיתי שאנשים עושים בכוונה NON RP כשהם יודעים שהם ייכנסו לכלא. העונש לזה יהיה אזהרה. זה חמור ביותר!

פקודות חשובות:
    /guide - מכיל מידע על כל מיני חוקים כמו IC,OOC וכן סרטון וידאו המראה את כל המקומות המרכזיים בעולם ה RP.
    /animlist - רשימה של כל פקודות האנימציה שאפשר לעשות!
    /stats - פרטי הדמות שלכם
    /help - רוב הפקודות הקיימות בשרת.

חוקי השרת -קראו בעיון:
    1. אסור להשתמש בצי'טים או לנצל באגים במשחק.
    2.אסור לעשות Drive-By בתור הנהג (אלא רק בתור הנוסע שליד הנהג). זה לא תקף לשוטרים.
    3.אסור לקלל אנשים (אפשר את הדמות שהם משחקים, אך לא אותם) או להטריד אותם ב Pm
    4.אסור להציף את הצ'אט (הצפה = כתיבת אותה הודעה מספר פעמים) הן IC והן OOC.
    5.חייבים לשחק Roleplay כל הזמן. (משמע כאילו אתם נמצאים בעולם אמיתי ואלו חיים אמיתיים של הדמות שלכם)
    6.אסור לעשות Deathmatch - כלומר, הריגת בן אדם ללא סיבה. לדוגמא, סתם ללכת ברחוב, לראות מישהו זר ולהרוג אותו.
    7.אסור לעשות Revenge Killing - הריגת נקמה - הריגת בן אדם מהסיבה שהוא הרג אותך כבר קודם. (כשאתם מתים, אינכם אמורים לזכור איך נהרגתם, אז אסור לרוץ להרוג את זה שהרג אתכם)
    8.אסור לעשות Powergaming - כלומר הגזמת ה RP לטובתכם האישית - לדוגמא, לעמוד מול שוטר שמכוון עליכם נשק ולעשות "/me קושר את הידיים של השוטר"
    9.אסור לעשות Megagaming - כלומר השתמשות בידע של OOC (מחוץ לדמות) ל IC (בתוך הדמות), לדוגמא "אני יודע את השם שלך כי הוא נמצא לך מעל הראש".
    10.אסור לכתוב מודעות לא מציאותיות (/ad), כלומר שימוש בפרסומות אסורות כמו "צריך רובים? תתקשר אליי!".
    11.אסור לכתוב OOC בתוך IC - כלומר דברים שקשורים למחוץ לדמות או שלא קיימים במציאות של הדמות. לדוגמא, "אדמין", "הוא הרג אותי מקודם", "קיבלתי באן\קיק". בנוסף, ה IC זה רק לדברים שהדמות יכולה לדבר, אז אסור לעשות סמיילים כגון "xD" או מילים מקוצרות כמו w8.
    12.אסור לכתוב IC בתוך OOC - כלומר לכתוב בצ'אט של ה OOC דברים שקשורים ל IC כמו "אני צריך רישיונות. מי מורה לנהיגה?", "אני תקוע ב Blue Berry. מי יכול להסיע אותי?".
    13.כל השמות צריכים להיות בפורמט של Firstname_Lastname (שם פרטי_שם משפחה), ואסור לכלול שמות לא אמיתיים או שמות של סלבריטיים כמו Ben_Zona או Harel_Moyal
    14.מותר לפתוח שתי דמויות (Accounts) אך אפשר להיות רק בFaction אחד! לדוגמא, אם הדמות שלך ב LCN ואתה פותח דמות חדשה, אסור לך להצטרף לעוד Faction עם הדמות החדשה.
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    הינה רואים אנשיים זה בנאדם שיודע RP
    ועוזר לחדשיים
    תודה לך אחי מקוה שהאנשיים יפנימו את זה
    כל החדשייים
    We dont die,We just multiply
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.05.2007
    עיר
    ראשון לציון
    אחלה השקעה אחי !!!
    מקווה שאנשים יבינו את זה !!
    מנהל פורום GTA. אדמין בשרת ה-DM.אדמין בשרת ה-Ventrilo.
    לפניות\בקשות ועזרה - ZezimA@vGames.Co.iL

הצטרף בתאריך
    14.06.2007
    צודק עידן...
    We dont die,We just multiply
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.02.2007
    פשוט מצויין אייל.. אני שמח שלקחת יוזמה והקדשת המון זמן למדריך הנפלא הזה..
    חבל שאין הרבה אנשים כמוך שיכולים לעזור ולהסביר מהו RP...
    תודה רבה על המדריך איייל.. מקווה שזה יעזור לקהילה להבין ולהפנים מה זה RP..

Mr. Vincent Brooks - Mayor
    "אישה יכולה להפוך גבר למליונר...
    אם הוא היה פעם מליארדר..."
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.06.2007
    עיר
    נהריה
    יפה אחי כל הכבוד!!!!
    להוסיף ללינקיה!! אחלה מדריך...

טל תוסיף שיהיה גם בעיברית כי לא כולם מבינים....

קרדיט ל-Castanio על הפצצות שלמעלה!!!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    מדריך גדול ומושקע, כל הכבוד
    הבעיה היא שגם אם הוא יגיע לנעוץ, סופו הוא בעמוד רחוק מאוד מכאן. דוגמאות טובות: המדריך שלי\המדריך שלי+עוד\הדיון הגדול שכתבתי על כל השרת+המדריך+עלילה+עבודות
    כל אלו היו בנעוץ, ירדו ושקעו.

אגב, בקרדיט שנתת לי אחרי החוקים, זה DeMedici ולא Demedichi
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    http://forum.vgames.co.il/showthread...t=%E4%F9%EC%ED
    המדריך השלם לRole Play, במיוחד למי שרוצה ללמוד לעשות RP.
    http://forum.vgames.co.il/showthread.php?t=1046699
    האשכול שאמור להסביר לכם על La Cosa Nostra
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    "די לחכימא ברימזא....ולשטיא בחורמיזא"
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.05.2007
    אללה אייל! O=
    הבנאדם הזה יודע RP מכל אחד ואחד בשרת.

תודה רבה על המדריך ואני מקווה וגם בטוח שזה יעזור להרבה אנשים

תמשיך להשקיע אחי, שמח שהצטרפת לקהילה.
    למה אתה תמיד שלילי ???????? לא אהבתה אז על תגיב
    אז זה היה הרעיון היחיד בנתיים ראז אני מדבר עליך
    נכתב על ידי SkuLLzIk, בתאריך 27.09.2007 בשעה 17:46

שחקן וותיק של קהילת $GTA V games$
    SaR Lil' TwiZ
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    בקשר לשם משפחה שלך - זה מה שכתוב בחוקי השרת. העתקתי את השורה של הקרדיט משם..אבל אני אערוך.

ובקשר למה שאמרת עם נעוץ - איך זה ישקע אם המדריך יהיה בנעוץ?
    כשיש משהו בנעוץ הוא אף פעם לא שוקע..הוא תמיד נשאר בראש הדף..

וגם שלחתי הודעה פרטית ל COPIA ואמרתי לו שחייבים לפצל את הפורום הזה לעוד פורומים, כמו פורום "תלונות על משתמשים" , פורום "משטרה" פורום "הצעות לשיפור השרת" , פורום "חוקים ועידכוני השרת\מוד" וכו'...
    לGODFATHER יש 45 פורומים!! (רק על המוד RP שלהם..) ולנו רק 1..
    יש פה ספאם רציני...

Love2kill למה אמרת שזה יהיה בעיברית?
    המדריך בעיברית וכל מה שכתבתי באנגלית גם הוספתי תרגום..

ותודה רבה לכולם
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.04.2007
    עיר
    נהריה.
    או! סוף סוף מישהו שיודע RP..אין מי שיקרא את זה..כי כל מי שרוצה ואם הוא לא רוצה..הוא ב RP..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.07.2007
    עיר
    חולון
    כל הכבוד אייל, מדריך מצויין.
    דרך אגב כתבת Username_Lastname במקום Firstname_Lastname.
    כל הכבוד, ותודה רבה, מקווה שיקראו את זה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.05.2007
    עיר
    נתניה
    אחלה השקעה אחי כל הכבוד

קרדיט ל gmR Yogev על החתימה
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.08.2007
    עיר
    ראשון לציון
    כל הכבוד על השקעה
    רואים שלקח הרבה זמן לכתוב כל הכבוד
    זה יעזור להרבה חדשים
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי Eyal_Pery
    בקשר לשם משפחה שלך - זה מה שכתוב בחוקי השרת. העתקתי את השורה של הקרדיט משם..אבל אני אערוך.

ובקשר למה שאמרת עם נעוץ - איך זה ישקע אם המדריך יהיה בנעוץ?
    כשיש משהו בנעוץ הוא אף פעם לא שוקע..הוא תמיד נשאר בראש הדף..

וגם שלחתי הודעה פרטית ל COPIA ואמרתי לו שחייבים לפצל את הפורום הזה לעוד פורומים, כמו פורום "תלונות על משתמשים" , פורום "משטרה" פורום "הצעות לשיפור השרת" , פורום "חוקים ועידכוני השרת\מוד" וכו'...
    לGODFATHER יש 45 פורומים!! (רק על המוד RP שלהם..) ולנו רק 1..
    יש פה ספאם רציני...

Love2kill למה אמרת שזה יהיה בעיברית?
    המדריך בעיברית וכל מה שכתבתי באנגלית גם הוספתי תרגום..

ותודה רבה לכולם
    הוא ירד על ידי אחד מהמנהלים מהנעוץ, ואז הוא ישקע. בדיוק בדרך בה הוא יעלה.
    Kang_Mao (Boss of the Triads)\Julian_Sacramoni\Xian_Sun (Underboss of Bing Di Guo) in LSRP
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    02.03.2007
    תודה אחי!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    27.08.2007
    למה שזה ירד מנעוץ על-ידי אחד האדמינים?
    מה, אתם לא מאורגנים?
    כל אחד שם נעוצים והשני מוריד אותם? מה זה צריך להיות?

:\
    =
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.04.2007
    כול הכבוד על ההשקעה !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
    Yahav
    -----------------------------------------------
    World of Warcraft : Warth Of The Lich King
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.07.2007
    נכתב במקור על ידי Eyal_Pery
    למה שזה ירד מנעוץ על-ידי אחד האדמינים?
    מה, אתם לא מאורגנים?
    כל אחד שם נעוצים והשני מוריד אותם? מה זה צריך להיות?

:\
    זה מה שקרה לכל אחד משלושת הדיונים שלי, אחד אחרי השני, שלוש פעמים, סוף זהה.
    שם במשחק:
    Leo_DeMedici
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    21.07.2007
    עיר
    יפה תודה...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.06.2007
    עיר
    מודיעין
    מדריך מושקע תודה..
    זה יעזור לכל מי שלא ידע את החוקים..
    חח אני יודעת כי חרשתי עליהם..

R.P
    Dar_Alfonso
    סמל[ית] רמה 7

Vent
    DarG
    ***מזרחית ודיכאון זה בנשמעעעע

קוד:
    תגיד לי... אתה מסטול?

חח מהיום אני דר המסטול XD
    פגשתי קשיש, הוא נתן לי חשיש ועכשיו אני מעשנת עם שאול הכריש..[קרדיט ליובל!!=]]
    שתף ב-Google+

הרשמה