תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 10 מ 10
    הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    זה רק אצלי או שאצל כולם זה קורה שמשחקון האגרוף לא מגיב בצורה טובה לתנועות השלטים.
    כל המשחקים האחרים בווי ספורט עובדים מצויין עם השלט אבל במשחקון האגרוף המצב שונה ולמרות שאני מצליח לבצע סוגים שונים של מכות, המשחק מתסכל למדי ובכלל לא מהנה כפי שציפיתי שיהיה.
    זה קורה גם אצלכם? או שאולי הבעיה היא בשלטים שלי (שעובדים נהדר במשחקי הספורט האחרים).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    כן, האגרוף דיי מבאס.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי phoenix
    זה רק אצלי או שאצל כולם זה קורה שמשחקון האגרוף לא מגיב בצורה טובה לתנועות השלטים.
    כל המשחקים האחרים בווי ספורט עובדים מצויין עם השלט אבל במשחקון האגרוף המצב שונה ולמרות שאני מצליח לבצע סוגים שונים של מכות, המשחק מתסכל למדי ובכלל לא מהנה כפי שציפיתי שיהיה.
    זה קורה גם אצלכם? או שאולי הבעיה היא בשלטים שלי (שעובדים נהדר במשחקי הספורט האחרים).
    הבעיה היא אצלך. סתם סתם, לא הבעיה היא אצל כולם. נינטנדו פשוט עשו את המשחק הזה בצורה גרועה, אין מה לעשות.

לפחות אפשר להתנחם בעובדה שישנם כמה משחקי אגרוף שכן עובדים, שמפותחים לווי (עוד לא יצאו).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    כן, ראיתי את הסרטונים של hajime no ippo שעומד לצאת בקרוב. נראה כמו משחק ענק (מה גם שראיתי את הסידרה ומאז ממש התאהבתי באיגרוף. זו גם הסיבה שממש התאכזבתי מהאיגרוף שבווי ספורט. מקווה שהאג'ימה נו ייפו לא יאכזב).
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    אני הבנתי שיש פשוט בשלט של הWII בעיות עם הקליטת תנועה של התקרבות והתרחקות מהמסך, אז זה לא בעיה של WII SPORTS כנראה.
    אני יודע שאני חווה את זה במטרויד פה ושם.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    10.03.2007
    הרבה זמן לא נגעתי באיגרוף בwii sports אבל לא מזמן ניסיתי לראות אם אני יכול להשתלט על הדמות כמו שצריך:

קירבתי את השלט והנאנצ'אק אלי והדמות הגנה מהתקפות
    הזזתי את השלט והנאנצ'אק לצד שמאל/ימין והדמות נטתה לאותו צד
    הבאתי את השלט קדימה ואז חזרה אחורה ואז הדמות נתנה אגרוף רגיל
    הבאתי את השלט למטה ואז למעלה ואז הדמות נתנה אגרוף כלפי מעלה

הבעיה היתה כשמנסים לשלב את הכל ביחד. זה כאילו התנועות אמורות להיות תנועות רובוטיות ולא תנועות רגילות ומהירות כי אז הוא לא קולט את כל המכות. אם תנסה לעשות אגרוף תחזיר את השלט אליך ואז תעשה עוד אגרוף אז זה יעבוד, אבל אם תעשה אגרוף ואז ישר עוד אגרוף אז זה לפעמים לא יעבוד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    אני מקווה שהבעיה היא בתיכנות של המשחק ולא של השלט כי אני פשוט מת לשחק במשחק אגרוף כמו שצריך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.08.2007
    זה בעיה בתיכנות, לא בשלט... פשוט צריכים להגביר את המהירות של המשחק ולשפר את האלגוריתמים שקולטים את התנועות (שבWII SPORTS הם מאוד פשטניים יחסית). למשל השליטה באגרופים מהצד היא טריקית מה שלא צריך להיות...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    תקשיב גם אני חשבתי שזה בעיה אבל לא. פשוט כמו שhealing אמר תן אגרוף לפנים של היריב וחכה עד שהיד שלו במסך חוזרת לגוף שלו, ורק אז תתן עוד אחת. זה יעבוד אתה תראה.
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.12.2006
    עיר
    טבריה
    עם יד ימין זה יעבוד אבל עם יד שמאל זה לפעמים עושה לי בעיות. לפעמים גם אני נותן אגרוף עם יד שמאל אבל הוא קולט דווקה את התנועה הקטנה שאני עושה שלא במכוון עם יד ימין ומחשיב את זה לאגרוף עם יד ימין. הבעיה היותר מעצבנן זה אם אני רוצה לתת hook או uppercut שפה יש איזשהו טריק. אני יודע שבשביל לתת uppercut צריך להוריד את היד למטה ואז להעלות אותו למעלה אבל שוב, זה עובד בעיקר עם יד ימין (כאילו הקריאת תנועה של הנונצ'קוס חלשה יותר או פגומה). לתת את הhook זה אפילו יותר מעצבן. ניסיתי כמה שיטות ושמתי לב שזה עובד בעיקר כשאני מטה את היד באלכסון כלפי פנים במהירות מסוימת (שוב, הדבר עובד בעיקר עם יד ימין). בדרך כלל אני מצליח לבצע hook ביד שמאל רק בקומבו מיד לאחר שנתתי את המכה ביד ימין כך שכמעט אף פעם לא מצליח לי לתת hook ישר ביד שמאל אלא רק אחרי hook ביד ימין. חוץ מזה, הנטיות לצדדים עובדות מצויין ובמעברונים כשאתה יכול להזיז את הידיים של הדמות (לפני שהקרב מתחיל, כשהקרב מסתיים או כשהיריב שוכב על הריצפה) יד שמאל ויד ימין של הדמות מגיבות מצויין לתנועות שאני עושה במציאות. כנראה שעל פי זה אני יכול לראות ששני השלטים עובדים מצויין אבל המשחק עצמו פגום מייסודו.
    שתף ב-Google+

הרשמה