תפריט ראשי

12311 ... אחרוןאחרון
תוצאות 1 עד 20 מ 825
    הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נושא חדש לשנה חדשה, כאן נדסקס את כל מה שיגיע אחרי חג המולד וכל ה-SMG! (שאני חושב שבקלות יכול להחליף את ה-OMG!)

אז הנה משחק שנראה מעניין ומדליק, קוראים לו Mushroom Man והוא מגיע גם ל-DS. נראה כי צוות הפיתוח שלו לוקח את הזמן וישחרר אותו רק ב-2008, בסתיו.

http://www.gametrailers.com/player/24322.html

המשחק בפיתוח כבר ארבעה חודשים, ואהבתי את הקונספט של ההרפתקה. נראה מעניין.

כבר הבאתי בת'רד 2007 משחק של Eidos בשם Monster Lab

• Defined as Pokemon meets Tim Burton (I'd add RRR style mini games). Story driven action RPG.
    • Build, experiment, explore, customize, fight...
    • Help Professor Fuseless fighting the "bad monsters" that scare people
    • Monster creation: lots of customization, 300 items, 150 monster parts (bio or mechanical). Parts include legs, arms, body, head...
    • Wiimote and nunchuk creation process in form of minigames: wielding by pointing, "brain toss", etc: feels great, if you don't do well, your monster has worse abilities.
    • Turn based fighting with your HP, attack, defense, energy points depending on your building process. Special attacks (transformations), you can choose which part to attack, you have to recharge your energy.
    • In development since Nov 2006. Summer 2008 release.
    • Adam Beechen script, Crispin Hands music
    • They'll try online features (DC, photo sharing)
    כמובן שאי אפשר שלא להזכיר את Mario Kart Wii.

כמובן יש את De Blob שנראה מעניין מאוד.

NiGhts: JoD ו-Okami שניהם כנראה יצאו ב-2008, כן, יש שמועה שקאפקום קלטה סוף סוף שאין לה שום דבר מלבד Z&W לקונסולה המובילה והיא חייבת לממן איכשהו את הפיתוח של RE5...

אני מאמין שאנחנו נראה עוד הרבה ניצנים של פיתוחים שהתחילו רק השנה ל-Wii ויצאו ב-2008.

אז דברו, תתווכחו, תהנו, ואל תשכחו, שיש לנו Wii נהדרת.

לגבי שני המשחקים הראשונים, אני מאמין שאלו רק ניצנים ראשונים למשחקים
    !yes Wii can
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.07.2007
    מצוין.. חוץ ממריו קארט שנראה מאכזב, אני ממתין.. mm נראה פשוט נהדר, משהו מושך אותי בו.. אגב, אוקמי לWII? מתי הכריזו על זה? זה פשוט יכול לעבוד מצוין על הWII וזה משחק פשוט נהדר... אפשר קישור לראות חדשות לגביו או משהו?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Fatuna
    מצוין.. חוץ ממריו קארט שנראה מאכזב, אני ממתין.. mm נראה פשוט נהדר, משהו מושך אותי בו.. אגב, אוקמי לWII? מתי הכריזו על זה? זה פשוט יכול לעבוד מצוין על הWII וזה משחק פשוט נהדר... אפשר קישור לראות חדשות לגביו או משהו?
    זו שמועה! EGM אמרו שזה בתכנון, ואני פשוט מניח שזה נכון. כאילו אם RE4 הצליח להם, אז אני מניח שהם הבינו שיש פוטנציאל שחבל לבזבז. בעיקר שהרבה אומרים שהמשחק נורא מתאים, ואני אישית אשמח לשחק. אבל זו שמועה.

למה מריו קארט מאכזב? לפי הבנתי יהיה אפשר להתחרות עם המון שחקני מירוץ. וגם המסלולים נראים מדליקים.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    01.11.2006
    עיר
    תל אביב
    נכתב במקור על ידי Poke
    לא לא, אוקאמי זה כבר רשמי. לדברייהם זה יהיה "פורט משודרג", ואף אחד לא בטוח מה הכוונה בכך.
    משודרג בשליטה חדשה ;)

איפה זה אושר רשמית? אני אשמח לדעת. נהדר. אני יודע שחלק מתעצבנים שאנחנו מקבלים פורטים, אבל אני שמח דווקא ממשחקים כמו Bully ואוקאמי שלא הייתי קונה PS2 לשחק בהם.
    שתף ב-Google+

אוקאמי מתאים לווי כמו כפפה לזרג של פיל.
    רק חבל שזה משחק לא מאתגר בכלל.
    נערך לאחרונה על ידי רונן, עוד לפני שלחצתי על שלח.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי ADi
    משודרג בשליטה חדשה ;)

איפה זה אושר רשמית? אני אשמח לדעת. נהדר. אני יודע שחלק מתעצבנים שאנחנו מקבלים פורטים, אבל אני שמח דווקא ממשחקים כמו Bully ואוקאמי שלא הייתי קונה PS2 לשחק בהם.
    מחקתי כי לא יכולתי למצוא את ההכרזה הרשמית, אז אני הנחתי שטעיתי ואלו עדיין רק שמועות שהתחזקו בליפזיג.
    אין לך PS2?!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    אני לא רואה סיבה לכך שמריו קרט יהיה גרוע, אלא אם כן נינטנדו ממש יפשלו איתו.

מצידי כל מה שהם צריכים לעשות זה להעתיק את המשחק מה-DS ל-Wii, לשפר את הגרפיקה כדי שתתאים למסך של טלווזיה, לשפר אינטרנט ככה שיותר אנשים יוכלו להשתתף, להוסיף מסלולים חדשים, שליטה של ווי, ואולי אפילו כמה דמויות. והנה משחק נהדר.

מאחר והם כבר התחייבו לעשות את כל זה ועוד, אני לא רואה סיבה למה המשחק הזה הוא לא must buy עבורי (מריו קרט ל-DS הוא משחק השירותים המועדף עלי, בעיקר משום שאפשר לקלוט את האינטרנט בשירותים שלי ).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    קראיתי איפה שבRE:U יהיה אפשר לשחק בזוגות בסטורי מוד, זה נכון?

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Dezaster
    קראיתי איפה שבRE:U יהיה אפשר לשחק בזוגות בסטורי מוד, זה נכון?
    כן, היה סרטון שהראה מצב של co-op, ככה שאפשר להבין שהולך להיות במשחק עצמו את זה .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    29.10.2006
    עיר
    חיפה
    נכתב במקור על ידי F.P
    אני לא רואה סיבה לכך שמריו קרט יהיה גרוע
    עדין אפשרי...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    19.11.2006
    עיר
    תל-אביב
    MUSHROOM MAN (או משהו כזה) נראה מגניב, אבל אחכה לראות גיימפליי שלו... אבל עיצוב מגניב.

ומריו קארט בינתיים נראה MEH אבל אני מאמין שבסוף הוא יהיה טוב. השאלה כמה.

WII ב2008 בינתיים נראה איום ונורא מבחינת משחקים טובים. בינתיים...
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    הנה בחור שמסכם את מלחמת הקונסולות באופן דיי ממצה ומהנה.
    http://video.google.com/videoplay?do...78482192&hl=en

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    07.05.2007
    עיר
    ניר בנים
    MUSHROOM MAN יגיע גם לwii לא רק לds.

הנה קישור:

http://www.gametrailers.com/player/24323.html
    גם השעה הארוכה ביותר היא רק 60 דקות...
    היי , גם אני ישראלי !
    אם גם אתם , העתיקו זאת לחתימתכם בכדי שנדע כמה ישראלים נותרו בערוץ קונסולות !
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    04.04.2007
    נכתב במקור על ידי Poke
    חח אהבתי רק שהוא אומר מטרויד באיזה שלב ושם תמונה של היילו.

שתף ב-Google+

^ואומר מריו ושם תמונה של סוניק..
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    נכתב במקור על ידי spam
    ^ואומר מריו ושם תמונה של סוניק..
    ואומר מטרויד ושם תמונה של מאסטר צ'יף. זה מכוון...

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    נכתב במקור על ידי Poke
    חחח, גדול, לא כל מה שהוא אומר זה נכון ב-100%, אבל ה-95% הם קורעים מצחוק .
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

^ אבל אמרו את זה לפנייך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.10.2006
    נכתב במקור על ידי F.P
    אני לא רואה סיבה לכך שמריו קרט יהיה גרוע, אלא אם כן נינטנדו ממש יפשלו איתו.

מצידי כל מה שהם צריכים לעשות זה להעתיק את המשחק מה-DS ל-Wii, לשפר את הגרפיקה כדי שתתאים למסך של טלווזיה, לשפר אינטרנט ככה שיותר אנשים יוכלו להשתתף, להוסיף מסלולים חדשים, שליטה של ווי, ואולי אפילו כמה דמויות. והנה משחק נהדר.

מאחר והם כבר התחייבו לעשות את כל זה ועוד, אני לא רואה סיבה למה המשחק הזה הוא לא must buy עבורי (מריו קרט ל-DS הוא משחק השירותים המועדף עלי, בעיקר משום שאפשר לקלוט את האינטרנט בשירותים שלי ).
    חחח "משחק השירותים המועדף".

גם אני מאמין מאוד במשחק. נדב חושב שמריו קארט לגיימקיוב הוא סיבה לחשדנות, אבל עד כה, בדור הזה, נינטנדו מוכיחה השקעה הרבה יותר גדולה מבדור של הגיימקיוב. אני בכלל לא משליך על מריו קארט לווי לפי המשחק לגיימקיוב, שאפילו לא טרחתי לקנות ולנסות אותו.

לדעתי, מריו קארט לווי יהיה בהרבה יותר טוב מגרסת הגיימקיוב, השאלה היא בכמה. לא ניתן לומר שנינטנדו לא משקיעה מאוד בדור הזה, בניגוד לדור הקודם.

גרסת ה-DS באמת מעולה בעיניי, מבחינת עיצוב השלבים ומקוריות. הדבר היחיד שאכזב אותי בה זה המגבלה למספר הגיימרים במשחק און ליין והורדת חלק מהאייטמים והמסלולים באון ליין. אין אפילויכולת לעשות פאוור סליידינג. מעצבן.

אגב, הורדתי היום את ווייב רייס 64 ל-VC, וממש נהניתי ממנו (שיחקתי עם שלט רטרו שלי). הוא ממש מהנה וממכר, גם כיום. השליטה מעולה, בהרבה יותר מהשליטה הקשה במשחק לגיימקיוב (עוד משחק RUSH של נינטנדו לגיימקיוב).

אני ממליץ בחום להוריד. אחד הכי טובים שהורדתי.

רונן.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    25.10.2006
    עיר
    כפר-סבא
    דווקא יש את היכולת לעשות power sliding (או כפי שזה מכונה snaking). אני אישית לא סובל את זה, אבל זה בעיקר משום שאני לא יכול לעשות את זה , אבל זה בכל זאת מאוד מעצבן להתקע מול מישהו שעושה את זה, כי אז אני חסר אונים לחלוטין. כל הכיף של משחק זה כאשר אתה מתחרה מול מישהו שווה, ורק בשניה האחרונה נקבע מי מנצח.

למזלי, הודות למערכת ה-Rivals, ברוב המקרים אני באמת משחק מול אנשים ברמה שלי.

מעניין איך הרוקט בוסט יעבוד עם השליטה של הווי, זה ללא ספק יהיה קל יותר ופחות הרסני מאיך שזה היה עד כה על ה-64 וה-DS. סנייקינג זה פשוט הורס מערכות .

נב. איזה אייטמים יורדים באון ליין? מעולם לא שמתי לב לזה שחסרים אייטמים באון ליין (רק חסרות לי ה-12 מפות הללו ).
    בעלים לשעבר של Xbox 360

שתף ב-Google+

הרשמה