תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 14 מ 14
    הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    סדרת Guild Wars מורכבת מארבעה משחקים: שלושה קמפיינים והרחבה אחת. בעתיד מתוכנן לצאת גם משחק ההמשך, Guild Wars 2 שיתרחש כמה מאות שנים אחרי אירועי הסדרה הראשונה. שלושת הקמפיינים המדוברים הם Prophecies, הקמפיין הראשון; Factions, הקמפיין השני אשר מתרחש בקאנת'ה האוריינטלית; ו-Nightfall, הקמפיין השלישי אשר מתרחש באלונה, המבוססת על אפריקה.

Prophecies

ב-
    Prophecies, המתרחש ביבשת טירייה (Tyria), גזע הצ'אר (Charr) תוקף את ממלכת אסקלון (Ascalon) ובעזרת קסם נוראי משמיד חלקים נרחבים ממנה. עליכם יהיה להתמודד כנגד הצ'אר ולמצוא מקום חדש לאזרחיה של אסקלון, אך גם כשתשלימו את שני הדברים תמצאו שעוד יש לכם עבודה רבה לעשות – חשובה לא פחות.

עלילת Prophecies תשלח אתכם למסע של כשנתיים ברחבי יבשת טירייה, המכילה איזורים מגוונים, החל באיזור החרוך שבעבר היה שטח מדהים שהשתייך לממלכת אסקלון וכלה באיים הוולקניים של טבעת האש. בדרך תעברו בהרים מושלגים, יערות עבותים, ביצות ומדבריות. בקמפיין קיימות 25 משימות ולא פחות מ-205 קווסטים.

Factions

בקמפיין השני, Factions, תתחילו כמתלמדים באי שינג-ג'י ותלמדו לשלוט במקצוע שבחרתם. כאשר תסיימו את לימודיכם תגלו שמגפה נוראה תוקפת את יבשת קאנת'ה והופכת את תושביה למפלצות. לא עובר זמן רב ומתגלה ששירו טאגאצ'י הוא האחראי לתופעה.

במשחק השחקנים יעברו ברחבי קאנת'ה וישוטטו במגוון מקומות בעיר קאיננג, ביער אקוואלד ובים הירקן. הקמפיין מציג שני מקצועות חדשים, המתנקש (Assassin) והמזמן (Ritualist), ומציב שני מחנות אויבים, הקורזיקים והלאסקנים, אחד כנגד השני, כאשר לשחקנים ניתנת האפשרות להצטרף לאחד מהם ולעזור לו. במשחק קיימות 20 משימות ומעל ל-200 קווסטים.

Nightfall

Nightfall הוא הקמפיין האחרון בסדרת Guild Wars, ובו תשחקו חיילים בארגון ה-Sunspears (חניתות השמש, בתרגום חופשי, אבל אתם לא תרצו שאני אשתמש במונח הזה, נכון?). בתחילת המשחק תילחמו בקבוצות של קורסירים המאיימים על יבשת איסטאן. מאוחר יותר תגלו שדברים משונים ומאיימים מתרחשים, והם מובילים לאירוע הנקרא Nightfall, ובו האל השישי, אבאדון, ישתחרר מכלאו וימיט הרס על העולם.

במהלך המשחק תעברו במדבריות בנסיון לעצור את Nightfall מלהתרחש. הקמפיין מציג את שני המקצועות החדשים, הדרוויש (Dervish) המשתמש בחרמש כדי לפגוע בכל הסובבים אותו והפאראגון (Paragon) המשליך חניתות ממרחק ומחזק את חבריו. במשחק גם מוצגת שיטת הגיבורים, המאפשרת לשחקן לצרף לחבורה שלו עד לשלושה גיבורים – דמויות המשוחקות ע"י המחשב אשר מסוגלות לעלות רמות והשחקן רשאי לפקוד עליהן לאן ללכת, אילו נשקים לשאת ובאילו סקילים להשתמש. כמו כן, סוג חדש של קרב PVP מאפשר לשני שחקנים להילחם אחד בשני יחד עם שלושה גיבורים. במשחק 24 ומשימות ומעל ל-200 קווסטים.

Eye of the North

ההרחבה Eye of the North מרחשת גם היא ביבשת קרייטה. היא עוקבת אחר שלושה מסלולי עלילה שונים המפגישים אתכם עם גזע האסורה (Asura) וגזע הנורן (Norn) החדשים, בנוסף לגזע הצ'אר, אותו זכו שחקני Prophecies לפגוש כבר. השחקנים גם יזכו לחזות בהיווצרות גזע הסילבארי (Sylvari). בנוסף, תוכלו לשחק עם עשרה גיבורים חדשים, אחד מכל מקצוע, כאשר שניים מהם משתייכים כל אחד לאחד משני הגזעים החדשים, גיבור אחר הוא צ'אר וגיבור נוסף הוא גמד. המשחק ייצא ב-31 באוגוסט ולכן אין עליו מידע רב.

ההרחבה מתרחשת בחלק הצפוני של יבשת קרייטה. כאמור, הוא משתמש בשיטת הגיבורים שהוצגה בקמפיין Nightfall ובנוסף הוא מציג שיטת משחק חדשה של מפות בעלות מספר שלבים (Dungeons). כמו כן, המשחק מהווה מעבר עלילתי למשחק ההמשך, Guild Wars 2, ולכן נוצר היכל הזכרונות, המאפשר לשחקנים לשמור את התקדמותם בתחומים שונים עם כל דמות בנפרד, כמו גיבורים שהצטרפו אליהם, תארים שהם השיגו ועוד, ובכך לשמור את שמם ולהשיג חפצים מיוחדים ב-Guild Wars 2.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.10.2006
    אוהו, הגיע הזמן. חידשת לי הרבה, הייתי זקוק למידע הזה

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    09.12.2006
    נשמע מגניב
    במיוחד הקטע של הגיבורים פשוט מגניב
    Ornithorhynchus anatinus
    תודה לBlackJack על הכפתור
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    23.05.2007
    עיר
    מעלות
    תודה על הכתבה,אני רק לא מבין דבר אחד לגבי היכל התהילה,הדברים שיוצגו בו יהיו מכלל הדמויות מכול המשחקים או,פרטני לגבי כול דמות?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.04.2007
    ומה עם הקנטאורים? הם לא גזע?
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    ההיכל הוא פרטני לכל דמות ומציג רק את ההישגים שלה. הניחוש שלי הוא שצריך להגיע אליו עם כל דמות בנפרד כדי לשמור את השם שלה ואת ההישגים כדי להעביר הכל ל-GW2.

הקנטאורים הם אכן גזע ואפילו מקבלים גיבור קנטאור בנייטפול. מעבר לכך אין איתם יותר מדי אינטרקציה. לא יותר מהגמדים בפרופסיז, בכל מקרה.

עוד דבר ששכחתי לציין הוא שאחד הגיבורים ב-GWEN הוא גמד.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    16.12.2006
    שכחת את גזע ה-Sylvari אותו פוגשים בGW:EN (צופים בלידת הראשון בגזע) ויהיו גזע שחיק בGW2.

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    לא שכחתי, פשוט לא ידעתי.
    באמת פוגשים אותם?? איזה גונב! באמת תהיתי למה אמרו שיהיה כזה גזע אבל לא מפגישים אותנו איתו ב-GWEN.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    15.12.2006
    עיר
    נתניה
    אחלה סיקור , לפי מה שזכור לי קוראים ליבשת בפרופסיז טיירה וקירטה זאת העיר המרכזית השנייה אחרי אסקלון שנהרסה.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    05.08.2007
    עיר
    רמת-גן
    אחלה כתבה והשקעה
    בנ-אדם אתה חזק בדברים האלה!!!!!

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    טירייה זאת היבשת, נכון. הייתי בטוח שזה הפוך. קרייטה זה האיזור של ליונס ארץ'.
    נערך.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    24.03.2007
    עיר
    נגסקי ,יפן
    הסיקור מדבר על המשחק הMMO או על השחק שלא ברשת?
    מקול קמפיין אני יכל להפגש עם כל החברים במשחק גם אם הם משחקים בקמפיין אחר?
    סליחה על כל שגיאות הכתיב.

תודה לFeRoz הגבר על החתימה^^ הזות..

(/__\)
    ( O.o)
    ( > <)
    זהו ארנב.
    אנא העתיקו את ארנב אל חתימותייכם על מנת לעזור לו לכבוש את העולם!!!
    -יש לי 3XX הודעות
    פועל חיפה! מאז ולתמיד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    26.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    נכתב במקור על ידי yoavko
    הסיקור מדבר על המשחק הMMO או על השחק שלא ברשת?
    מקול קמפיין אני יכל להפגש עם כל החברים במשחק גם אם הם משחקים בקמפיין אחר?
    אין משחק לא-ברשת. אם לך יש קמפיין אחד ולחבר שלך יש קמפיין אחר, לא תוכלו להיפגש. אם יש לכם את אותו קמפיין כן תוכלו להיפגש.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    31.10.2006
    עיר
    הוד השרון
    תיקון טעות:
    לכל הקמפיינים יש גישה להיכל של הגילדה, וגישה למקדש של בלת'זאר (שממנו יוצאים ל PVP שלא מגילדה).

this is HEALTHY cough blood
    שתף ב-Google+

הרשמה