תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 9 מ 9
    הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    אני יודע שפתחו על זה דיונים וסקרים וזה... אבל כאן אני יירשום איך התחילה כל ההידרדרות
    ככה זה התחיל:

הכל התחיל ברסלמניה 23 קרב הMITB הזוכה הגדול של הMITB הוא מר קנדי

קרב בין אנדרטייקר לבטיסטה על אליפות העולם במשקל כבד המנצח והאלוף החדש הוא אנדרטייקר 15-0

אנדרטייקר היה אמור להחזיק באליפות עד וונג'ס אולי קצת אחרי ואחרי כמה זמן
    מר קנדי היה אמור ליפדות את המזוודה שלו ולקחת את האליפות מאנדרטייקר וליהיות אלוף העולם החדש אבל זה לא קרה מכיוון שמר קנדי נפצע לכן אדג' הועבר לסמאקדאון ושם הוא נאבק בקנדי על המזוודה וניצח כמובן אנדרטייקר נפצע גם הוא אז אחרי כמה זמן אנדרטייקר שכב פצוע ומותש בזירה ואדג' רץ לתוך הזירה פודה את המזוודה הפעמון מצלצל אדג' רץ ומרתק את אנדרטייקר 1...2... וטייקר משתחרר אחרי זה אדג' מחכה שטייקר יקום וטייקר קם ואדג' עם ספיר אדג' מרתק 1..2...3. והמנצח בקרב ואלוף העולם במשקל כבד החדש הוא אדג'

אדג' היה אמור לישמור על האליפות הזאת לעוד הרבה זמן אבל כמובן שגם זה לא קרה כי אדג' נפצע גם כמה פרקים אחרי אדג' בא להודיע שהוא ניפצע והוא מחזיר את החגורה לסמאקדאון

ומכאן מצבה של האליפות רק הידרדר

האליפות היתגלגלה לקאלי אחרי שנאבק בקיין ובטיסטה ואחרי שנאבק בבטיסטה עוד כמה פעמים וימשיך להיאבק בו עוד וכל הזמן ינצח אז אלוף העולם החדש של הWWE הוא הענק קאלי

וכרגע היחיד שכנראה עוד יוכל לקחת את האליפות וקצת לשפר את המצב הוא ריי מיסטריו

זה כל הסיפור ככה הידרדרה אליפות העולם במשקל כבד אני מקווה שהיא תחזור לעצמה כמו פעם אליפות רצינית ששולטים בה מתאבקים באמת טובים וכישרוניים

דיון:

1. מה לדעתכם צריך לעשות עם האליפות למי להעביר אותה?
    2. הייתם רוצים שריי מיסטיריו ייקח את האליפות הזאת?
    3. למה לדעתכם הWWE העבירו את האליפות דווקא לקאלי למרות שהם יודעים שהקהל לא אוהב אותו?

זהו

חבר'ה בבקשה הרבה תגובות השקעתי לאללה בבקשה תגובות חבר'ה
    החתימות שלי:

אני הכנתי אותם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!
    כה"כ על ההשקעה !
    תשים דיון ואז יהיה לי על מה להגיב .
    CM Punk
    Ecw World HeavyWeight Champion

קרדיט לי על החתימה + יוזר באר .
    מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    הוספתי דיון ערכתי
    הינה הדיון שערכתי

1. מה לדעתכם צריך לעשות עם האליפות למי להעביר אותה?
    2. הייתם רוצים שריי מיסטיריו ייקח את האליפות הזאת?
    3. למה לדעתכם הWWE העבירו את האליפות דווקא לקאלי למרות שהם יודעים שהקהל לא אוהב אותו?
    החתימות שלי:

אני הכנתי אותם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    03.08.2007
    עיר
    רמת - גן איפה הבלאגן ?!
    1. מה לדעתכם צריך לעשות עם האליפות למי להעביר אותה ? לריי
    2. הייתם רוצים שריי מיסטיריו ייקח את האליפות הזאת ? יאפ
    3. למה לדעתכם הWWE העבירו את האליפות דווקא לקאלי למרות שהם יודעים שהקהל לא אוהב אותו ? לא יודע
    CM Punk
    Ecw World HeavyWeight Champion

קרדיט לי על החתימה + יוזר באר .
    מעצב גראפי בינוני .
    בברכה , אוהד

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    22.08.2007
    תודה

עוד תגובות חבר'ה השקעתי
    החתימות שלי:

אני הכנתי אותם
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    14.12.2006
    השקעה יפה כול הכבוד!
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    30.07.2007
    עיר
    רמת גן
    אחי, כל הכבוד על ההשקעה.

אבל המצב הרע של האליפות התחיל הרבה לפני רסלמניה 23,
    רק שאז זה היה במידה יותר נמוכה.
    The Game, Triple H !

שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    08.10.2006
    לעניות דעתי כל הקטע הזה עם תארים כפולים הוא אדיוטי לחלוטין.

אני מאלה שטוענים שהמצב הקודם שהיה רק תואר אחד לכל דיויזיה היה הכי טוב.

בפועל יש יותר מדי מתאבקים ויותר מדי תארים. כמה דוגמאות:

גרגורי הלמס החזיק בתואר שאף אחד לא רוצה לשמוע עליו או מעניין אותו (תואר משקל הקל-בינוני).
    היום הביאו את התואר הזה לגמד שאחותי הקטנה שאין לי לוקחת...

יש את אלוף ארצות הברית (עוד תואר חסר משמעות). היה בזמנו את אלוף אירופה אבל גם ב - wwe הבינו שזה תואר מה זה מפגר.

כרגע יש שני צמדי אלופים (אלופי העולם ואלופי הארגון - טמטום לשמו).

אלוף ecw (זה מה שקורה שאתה לוקח לחסותך ארגון זר ולא יודע איך לשלב אותו, ראה ערך wcw גם שם מדיניות כור ההיתוך של מקמהאן לא עבדה, בסופו של דבר חצי לפחות מהמתאבקים שהגיעו הועזבו לאחר זמן קצר).

אלוף ביןיבשתי (איפה קרבות של רייזור רמון ושון מייקלס איפה אני שואל... נהיה תואר ליגה ארצית).

אלוף במשקל כבד - רק העובדה שחושבים לתת לריימיסטיריו להיות האלוף במשקל כבד מעלה בי גיחוך כבד, אין קשר בין מהות התואר לזה שמחזיק אותו, הכל חלטורה וסטורי ליין בשקל. לא סתם נפתח הדיון הזה, ממש הדרדרות, אם כי אני חושב שבאמת מגיע לקאלי להיות האלוף כרגע, רק חבל שלא דואגים לו ליריבים וקרבות ראויים לשמם, אפשר להוציא מהמתאבק הזה הרבה יותר מסתם מכות עם בטיסטה.

אלוף העולם - התואר הזה עוד איכשהוא מספק קרבות ועלילות סבירות אם כי גם שם מתחיל לשעמם בטירוף (לא סתם בכל קרב של סינה חצי מהקהל צועק cena sux, וצודק, נמאס, הבעיה היא שאין ממש מישהו אחר ראוי לשמו, אולי חוץ מאורטון).

אה כן... לכותב הדיון: לדעתי, מה שצריך לעשות זה קרב דוד מול גוליית (מיסטיריו נגד קאלי), יכול להיות מעניין.
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    12.05.2007
    עיר
    תל אביב
    דיון:

1. מה לדעתכם צריך לעשות עם האליפות למי להעביר אותה?צריך להעביר אותה לHHH
    2. הייתם רוצים שריי מיסטיריו ייקח את האליפות הזאת?לא
    3. למה לדעתכם הWWE העבירו את האליפות דווקא לקאלי למרות שהם יודעים שהקהל לא אוהב?כדי שלכאורה האליפות תהיה קשה להשגה ולבסוף יבוא איזה פייס ויקח ממנו את החגורה ואז יעריצו אותו יותר על המעשה!
    איזה ציטוט:
    עוד ילד "אני לא אוהב פלאפל",תסתכל טוב טוב במראה ותראה כמה אתה אוהב את זה?
    נערך לאחרונה על ידי Fizz, היום בשעה 19:54
    הקהל ההכי טוב בארץ בכל מצב:http://img172.imageshack.us/img172/4...36166c1jb7.jpg

שתף ב-Google+

הרשמה