תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 3 מ 3
    הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    [הסורק שלי עשה עוול לתמונה המקורית]

מבוסס על תמונה של בלז.

את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    משהו בצוואר שלה לא בסדר.. כנראה זה הראש הוא צריך להיות קצת יותר לצד ימין..או שבעצם הוא צריך להיות קטן יותר[?].. אממ אהבתי את הידיים מאוד היא נראת אמיתית..
    הפופיק שלה קצת גדול מידי לטעמי.. וההתחלה של האממ פיפי לדעתי היא יותר נמוכה ולא ממש ממש ליד הפיפי..זה נרא כאילו חתכת לה את הבטן והגעת מיד לפיפי.. העגן שלה צר מידי.. המרפק שלה קצת מפחיד אותי כי הוא חד מידי לטעמי..
    ממש אהבתי את הקפלים בחולצה.. בחצאית חלק מהקפלים מיותרים לדעתי..
    השפתיים שלה קטנות מידי.. ולא ממש הבנתי אם זה תחבושות על הידיים או צמידים..[?]
    ההצללות מדהימות.. הכל צבעוני ומושך את העין..רק השיער.. באמת מתאים כאן שיער קצר, אבל הוא נרא.. אני לא יודעת להסביר.. כמו מין חבילת נוצות שיוצאת מנקודה מסויימת..

אהבתי P:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    א. הלסת הייתה אמורה להיות טיפה יותר רחבה, לפי התמונה. הבעיה עם הצוואר שאת מדברת עליה, לדעתי, פשוט נראית כזו בגלל צורת ההרמה של הזרוע, שמושכת שם את עצם הבריח, אם את שמה לב. אם זה לא זה... אז, טוב, אני לא שמה לב למה שאת מתכוונת אליו.
    ב. הטבור באמת יצא לי קצת משליטה בזמן הצביעה.
    ג. עצמות האגן, מה שדיברת עליו כ.. ובכן, כן, את יודעת מה, לא נמוכות, אלא פשוט בולטות מדי. מה שכנראה יצר לך את הרושם הלא נכון הזה. וכן, הן מתחילות יותר מדי למעלה, את צודקת.
    ד. האגן נראה לי בסדר דווקא.
    ה. גם אני מאוד אהבתי את הקפלים בחולצה, ואני מודעת לריבוי הקפלים בחצאית. את הקפלים בחולצה העתקתי לפי התמונה, אבל חצאית, אמ, לא באמת הייתה בתמונה המקורית, אז נאלצתי לאלתר וזה לא הכי עבד.
    ו. השפתיים קטנות מדי- אני מסכימה, אבל אני גם מאוד אוהבת את זה, משום מה [בגלל שעקרונית אני בחורה שאוהבת שפתיים עבות ובשרניות שכאלה].
    ז. זה תחבושות על הידיים, שלא יצאו טוב בכלליות, אבל הסורק עשה לזה עוד יותר עוול וטשטש אותן, ככה שהן נראות כמו.. גוש חום ומוזר.
    ח. אני עוד לומדת להצליל שיער. זה היה הנסיון הראשון שלי, ולמען האמת, זה גם היה הדבר הראשון שעשיתי בציור. הוא נראה מעט לא קשור, ואני חושבת שהייתי יכולה לעשות איזה טריק ברקע כדי לטשטש את זה, אבל, אמ, איך לומר.. לא התחשק לי.

תודה רבה.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הרשמה