תפריט ראשי

תוצאות 1 עד 4 מ 4
    הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    אממ אז כן.. ציור לראשונה אממ כאן..
    מקווה לתגובות :]

הינה הלא צבוע המקורי:
    http://img404.imageshack.us/img404/5876/ffffgbd8.png

מאוד הצטערתי שלא הייתה לי הזדמנות לחשוף את הטוסיק שלה כי אני חשבתי שהוא מאוד נאה - אחרי עבודה של חצי שעה רק על האגן XD רוב הבעיות נמצאות בפרצוף ניסיתי תנוחה מורכבת קצת בשביל הרמה שלי.. את העלים לא צבעתי כי.....ככה....X:X:
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    11.04.2007
    עיר
    גשר
    קודם כל אברך אותך על הצטרפותך, גם אם לא רשמית, לפורום.
    באמת שקצת הרגשתי בודדה ואבודה בתור היחידה שמציירת כאן [לפחות.. היחידה שבאמת מגיבה כאן ומציירת].

הפרופורציות באמת בעיתיות מעט, אבל נראה לי שאם את מוכנה לעבוד על זה קצת יותר, זה יצליח לך בלי בעיה [מבחינה פרופורציונלית.. אני חושבת שהראש היה צריך להיות קצת יותר גדול, וטיפה יותר בצד ימין (יחד עם הצוואר). והרגל הימנית, העליונה, הייתה צריכה לפי דעתי להתחיל טיפה יותר למעלה].

מאוד אהבתי את הצביעה של החלק התחתון של השמלה, אבל יש לי בעיה כללית עם הצביעה שלך וזה שהיא נורא בהירה. לא שיש לי זכות לדבר- אני יכולה להיות אלופת העולם בצביעה בהירה, אבל אני אמליץ לך לנסות בפעם הבאה להכניס צבעים יותר כהים [כמו שעשית בשיער] בשביל ליצור לציור יותר עומק. זה מוסיף נורא [רק תסתכלי למשל על ההצללות של הציור בחתימה שלך. הבנת למה אני מתכוונת?]

אני חושבת שאת צריכה להשלים את העיניים- אם להוסיף להן אישונים כדי שיהיו אנושיים, או אם לתת להם צבע כדי שהעיניים תיראנה [אני מה זה לא בטוחה שככה כותבים את המילה הזו] ריקות. הלבן הזה פשוט נראה כאילו מישה גזר לה את העיניים וזה.. טוב, די מטריד.
    את יודעת, האימפרסיוניסטים עבדו לפי איזו תיאוריה מדעית שאומרת שכל צבע שאת מסתכלת עליו מושפע מהצבע שלידו, יענו.. 'מלוכלך' בצבע שלידו. אם נגיד את מסתכלת על לבן שנח לי אדום, הלבן יראה לך טיפה ורדרד בעיניים. בגלל זה הלבן הזה פשוט.. לא מסתדר לי. אני חושבת שזה בגלל זה, לפחות.

הכתמים הלבנים קצת מציקים לי וקצת מאתגרים אותי. אני לא אומרת שאת צריכה לשבת לצבוע את הרקע עכשיו [למרות שהייתי ממליצה לך, הוא נראה דווקא ממש טוב], אבל אולי את יכולה לעשות משהו עם הכתמים האלה.

בסופו של דבר...
    כל התגובה הזו נכתבה בלשון נקבה פשוט כי, טוב, החלטתי שאני פונה אל נקבה. אם זה לא נכון, ואת זה בעצם אתה- אני מתנצלת מראש, ודמיין את כל התגובה הזו כמדברת בלשון זכר.
    את עצבת ראשי המקריח,
    את ייגון ציפורניי הגדולות.
    את, שמעיני בנפץ הטיח,
    בחרוק הריצפה בלילות.

[החולד/ נתן אלתרמן]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    06.08.2007
    תודה על התגובה המושקעת הזאת :]
    אני קצת מכורה לצבע כחול.. ואף פעם עוד לא צבעתי בעבר.. זאת אחת מהפעמים הראשונות ביותר שלי..
    ואם תסתכלי במקורי הלא צבוע בכלל הכל מאוד כהה.. רציתי לעשות לה שיער אדמוני ושפתיים בוערות בצבע אדום..ושמלה כהה.. אבל הידיים שלי הובילו אותי לשפתיים וורדרדות - או לפחות ניסיון לצבוע אותן כך..ושיער פשוט ונורמלי..פשוט וחום..ושמלה כחולה..
    בקשר לעיניים.. אני גם לא יודעת כל כך מה באמת רציתי שהיא תיהיה.. אני חשבתי עליה בתור משהו לא מובן [מפלצת,נשמה,אפילו רוח נושבת] מחופש לאדם ואני חשבתי עליה כאילו היא יוצאת לחופשי ממשהו.. מכבלי התרבותיות,הגבולות,הביקורתיות,הבניינים אולי.. אז לא רציתי להגדיר אותה כבת אדם.. רציתי שיהיה משהו לא מובן.. והחלטתי לשלב את זה בעיניים.. שיצאו לי עקומות לגמרי.. אבל בכל זאת לבנות..

נ.ב.
    זה שראתי שיש כאן עוד מישהי שמציירת עודד אותי גם לפרסם :]
    שתף ב-Google+

הצטרף בתאריך
    20.01.2007
    אני יודע שההשוואה שאני אתן עכשיו תישמע קצת טיפשית, אבל היא ממש הזכירה לי את גלדריאל משרה"ט, כמו שהראו אותה בסרט הראשון: היא מאוד יפה, אבל יש בה משהו מרתיע נורא, יכול להיות שזה באמת בגלל העיניים כמו שג'ואנה ציינה. אישית אני ממש לא מבין בציור/צבעים וכו', אז אני אפשוט אגיד שאהבתי את זה בלי להסתבך יותר מידי. ( :
    שתף ב-Google+

הרשמה